respublika.lt

Kitą savaitę Klaipėdos mokyklose bus pradėti testuoti mokiniai - straipsnio komentarai:

  • L
    Laurutė Kasčiūnaitė 2021 rugsėjo 07 17:26:04

    Vakar perskaičiau konstituciją ir darau išvadą - konservatoriai ir jiems laižantys testuotis turi kas valandą....

    45 0
    Atsakyti
  • i
    idiotas 2021 rugsėjo 07 17:44:14

    kam testuoti mokinius, jei mokytojai visi "paskiepyti"?

    32 0
    Atsakyti
    • A
      Anonimas 2021 rugsėjo 08 08:25:14

      Tam, kad padaryti žalą, fabrikuoti duomenis, daryti psichologinę įtaką ir t.t...

      5 0
      Atsakyti
  • M
    Masinio nepaklusnumo laikas 2021 rugsėjo 07 17:45:30

    Kur jus tevai? Taigi neikite i mokykla visi vienu metu ir viskas pasibbaigs ! taciau kai tevai jau su Geitso tirpalu smegenuose, manau kad ateina eile ir vaikams, patys tevai sustums vaikus...

    40 0
    Atsakyti
    • A
      Avių tauta 2021 rugsėjo 07 22:48:43

      Ką lieps tą ir darys ,,ožys mekena ir kiti pritaria ,,

      10 0
      Atsakyti
  • I
    Išsiaiškinsim 2021 rugsėjo 07 17:45:43

    Pyderai esat kurie testuojat tuos mokinius, kad jums rankos nuputu

    31 0
    Atsakyti
  • T
    Toks ir tikslas 2021 rugsėjo 07 17:46:46

    General daktaras-ministeris džiaugiasi, kad pagaliukų ir vakcinų turi per akinius daug!

    18 0
    Atsakyti
  • t
    trumpai 2021 rugsėjo 07 17:58:10

    Utubėje Arturas Arlauskas iš kiemo pusės 63 laidoje 13 minutėje pasisakymas Vinco Jonušonio vidijo komentaras,po tokio komentaro net cirke nesijuoksite.

    24 0
    Atsakyti
  • k
    kaip gali miegoti ramiai 2021 rugsėjo 07 19:31:34

    tos , kurios bado skiepais žmones....??????????? Ar jos turi nors lašelį sąžinės ??????

    22 0
    Atsakyti
  • T
    Testai neprivalomi! 2021 rugsėjo 07 19:35:14

    Gavau dukros mokyklos laiska del sutikimo testuotis. Rugpjucio 29. Praignoravau. Ir ka? Ogi nieko.Mokytoja manes paklause: nesitestuojat?. Ne. Atsako: OK.

    25 0
    Atsakyti
  • R
    Reliktas 2021 rugsėjo 07 19:45:41

    neprivaloma - nesitestuoti ,privaloma - vengti.

    23 0
    Atsakyti
  • K
    Klaipėda-liberastų irštva 2021 rugsėjo 07 19:57:10

    Net tai, kas rekomenduojama, jie verčia daryti per prievartą. GĖDA.

    19 0
    Atsakyti
  • T
    Topčikas 2021 rugsėjo 07 20:03:11

    pažiūrėkit youtube Orlausko "Iš kiemo pusės" 63 laidą, kur Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovas nusikalba, bei nusikalba apie skiepus sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė-Motiejūnienė. Juokėmės ilgai.

    19 0
    Atsakyti
  • J
    Jei super teveliu baranavirusas isibujojo 2021 rugsėjo 07 20:37:53

    Tai man gaila ju vaiku ir linkiu tokiems tevams leidziantiems testuoti vaikus greiciau si pasauli palikti. Juk viskas kartyojasi - nuo kaukes link testo, nuo testo link vakcinos, nuo savanoriskos iki privalomos vaiku visuotines vakcinacijos. Dabar zinau kodel pirma suaugusius marmalavo - kad istirpusiais smegenimis tevus bus jau lengva [pastumti i vaiku pandemija..

    28 0
    Atsakyti
    • A
      Anonimas 2021 rugsėjo 08 08:29:21

      Pritariu Jūsų nuomonei 100 %. Psichologinė dresūra kuria vis testuojama kiek tėvai laidžia ir pastoviai kartelė tikslingai stumiama.

      8 0
      Atsakyti
  • J
    Jonas 2021 rugsėjo 07 22:28:32

    Mes savo vaikus mokykloje uzdraudem testuoti.

    24 0
    Atsakyti
  • Č
    Čiubaka 2021 rugsėjo 07 22:35:45

    Gebelsas galėtų dar pasimokyti iš šitos valdžios

    15 0
    Atsakyti
  • K
    Katalikas 2021 rugsėjo 08 06:18:43

    Geb.Tėvai! Išmalkite snukius testuotojams ir būkite šiuos Mengelės pakalikus kuom toliau, ne šie niekšas jau ruošia nuodus švirkšti jūsų vaikams!

    16 0
    Atsakyti
  • O
    Oh 2021 rugsėjo 08 08:05:17

    S salin rankas nuo vaiku brudai.nei uz Ka neduociau badyti vaiku.

    9 0
    Atsakyti
  • A
    Anonimas 2021 rugsėjo 08 09:00:52

    Genocido kolaborantai / vykdytojai bus teisiami ir baudžiami kaip ir jo organizatoriai. NEgerbemieji mokytojai, JŪSŲ žiniai BK 99, 100, 103 straipsniai neturi senaties termino, tad nors dabar policistai, [IMUNITETO tarnyba], [prokurorai] ir t.t..., ir gina JŪSŲ kailį, nes JIE taip pat kolaborantai, tai nesitęs amžinai. Buvo Niurnbergas bus ir antras.

    9 0
    Atsakyti
  • d
    delfi 2021 rugsėjo 08 09:58:22

    Pagal svorį dar būtų galima įvertinti moksliniais tikslais

    0 0
    Atsakyti
  • S
    Scorpion 2021 rugsėjo 08 11:41:24

    Šiknon įkiškite- geresnis "rezultatas" bus....

    0 0
    Atsakyti
  • A
    Anonimas 2021 rugsėjo 08 13:12:13

    Tiems kas dar nesupratote kas vyksta tai žinokite: Clearance Of Vast Inhabited Domain

    1 0
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • DERYBOS: Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis trečiadienį pareiškė norįs tiesioginių derybų su Rusija, skirtų užbaigti aštuonerių metų karą su prorusiškais separatistais jo šalies rytuose.
  • PELNAS: Bankininkystės grupė „Citadele“ per 9 šių metų mėnesius uždirbo 44,7 mln. Eur, kai prieš metus tą patį laikotarpį fiksuotas 20,5 mln. Eur nuostolis.
  • PRATĘSIAMA: Austrija antradienį dar dešimčiai dienų pratęsė šalyje įvestą visuotinį karantiną.
  • BRANGIAUSIAS: Izraelio uostamiestis Tel Avivas, anot britų žurnalo „The Economist“ atliktos analizės, yra brangiausias pasaulio miestas.
  • NESUTINKA: Vatikano valstybės sekretorius kardinolas Pietras Parolinas nesutinka su Europos Komisijos rekomendacijomis atsisakyti lytį apibūdinančių kreipinių ir nevartoti žodžio „Kalėdos“.
  • PASIKEITIMAI: Nuo trečiadienio galimybių pasui gauti nebetinka antigeno testas – galioja tik PGR, o nevakcinuoti ir nepersirgę darbuotojai turi tikrintis savo lėšomis o taip pat įsigalioja reikalavimas pradinukams mokyklose dėvėti kaukes.
  • KONVENCIJA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad vertinant dėl Stambulo konvencijos Seime tvyrančias įtampas yra akivaizdu, jog teikti konvenciją ratifikavimui šiuo metu būtų labai rizikinga.
  • EKONOMIKA: Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė įsitikinusi, kad Lietuvos ekonomika per COVID-19 pandemiją nenukentėjo, todėl valstybei reikėtų galvoti ne apie atsigavimą, o tolesnį augimą.
  • UŽSTATAS: Buvusiam koncerno „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui bus grąžintas 25.000 Eur užstatas, antradienį galutinai nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas.
  • VAKCINOS: Dabartinės vakcinos nuo COVID-19 sunkiai susidoros su omikron atmaina, o sukurti naują veiksmingą skiepą prireiks kelių mėnesių, JAV vakcinų gamintojos „Moderna“ vadovas sakė laikraščiui „Financial Times“.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar vaikai turi turėti galimybę nuspręsti skiepytis be tėvų sutikimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Visuomenėje nuolat sklinda kalbos apie „purškiančius” lėktuvus. Kaip manote, ar tai tiesa?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-6 +2 C

-2 +5 C

 

-2 +3 C

-4 +1 C

0 +5 C

 

-6 0 C

0-6 m/s

0-13 m/s

 

0-10 m/s