respublika.lt

Kilpa po kaklu, vardu „Independence" - straipsnio komentarai:

 • V
  Vilkas 2021 spalio 07 21:13:04

  Tai ta kylpą ir užnerkit kas kryžiumi gulėsi ir rėkė,kad be terminalo mes prarasime energetinę nepriklausomybę Galima pagalvoti, savų dujų neturėjome, bet turėjom nepriklausomybę. Makaronų kabintojai. Tai ir paklausykit Grybauskaitės ir Kubiliaus, kiek gavo už še afior

  10 0
  Atsakyti
 • O
  O 2021 spalio 07 10:56:12

  Kas nors pagalvoja jei ta barža sprogtų,paprastas sproges dujų balonas penkiauksti nuneša,o iš jūros torpeda iki jo ramiai dasigautu.

  6 0
  Atsakyti
 • p
  po to kai PSD vezdu paskutini danti ismuse 2021 spalio 06 20:29:59

  argi be galima pasitiket valdzia ?...a kai vakcinuot per prievarta eme nemokamai tai galvoju ka jau isvis laikas slides tept...a daba uz vakcinos doze valdzia dar ir primoket zada... kas do berazumys susirinke sugalvojo sita ?.... a del duju...nu jus gi norit ir stengiates gyvent kaip amerikieciai - tai ir gyvenkit -ko rusa keikiat ? nenorit nepirkit - prirkit dujas is amerikieciu...a jei kaina netenkina tai sakykit aciu rinkodarininkams spekuliantams...perekupams... juk daba madinga gyvent i skola - imat kredita doleriais ir dziaugiates siluma lizingu...

  9 0
  Atsakyti
 • S
  Senas dujininkas Gediminas: nesuprantu- keičias rūbai margo svieto 2021 spalio 06 12:26:31

  "..vien „Achema" savo produkcijos gamybai sunaudojo 14 TWh". Kai dirbau su Nemunėlio AtA tėvu, dujas matuodavome ne watvalandėmis, bet kubais (prie tam tikrų sąlygų). Yra tuteišų posakis, kad "baby syn zjad kapusta- vusral blyn". Na kaip ir Achema- įeina dujos, bet ne wh, o išeina trašos, matuojamos svorio vienetais. Na, matyt atsilikau nuo gyvenimo. Tik būtų įdomu sužinoti kaip puskilogramį kruopų, iš kurių išsiverdu košę ir suvalgau, paversti ne tik jį, bet ir išeigos kiekį ne kg (na, kad sveriant nesusitepti), bet wh.

  17 0
  Atsakyti
 • R
  Redakcijai 2021 spalio 06 07:21:03

  Pirmiausia antraštę normalią parinkit. Rašoma apie Achemos bėdas, o ne apie terminalą. Antras dalykas, pakalbinkit ir kitus energetikus, nes šis apie pabrangimo priežastis pakalbėjo normaliai, bet paskui- nei į tvorą nei į mietą. Tai jam terminalas per didelis, tai su kiniečiais susipykom. Trečias dalykas- nei žodžio apie tai, kaip į kainų šuolį reaguoja kitų šalių valdžios. Šiaip nei olandai, nei vokiečiai rankas sudėję nesibėdavoja, o rengia būdus kaip pašvelninti pasekmes. Ir ne vien trąšų fabrikams.

  18 0
  Atsakyti
  • k
   kad, 2021 spalio 07 08:39:12

   kitoms Europos salims valdziai rupi savo saliu zmones, ekonomika. O paziurekit i musu valdzios veiksmus. Visas demesys "saltajam karui" su kaimynais - kam uzdet sankcijas, ka nuteist, kam prezidenta paskirt. Na, pasneka, kad Lietuvoj kas penktas skursta, o ka realiai del to daro - o gi nieko..tik dar labiau zmones skurdina

   13 0
   Atsakyti
 • E
  Eko 2021 spalio 06 05:00:21

  Man atrodo, kad jei taip ir toliau elektra brangs gerokai daugiau nei 40%. . .

  15 0
  Atsakyti
 • k
  kai pati valstybe pigi kekse, o jos institucijos bekiauses 2021 spalio 06 03:48:46

  taip ir gaunais kad is tokiu "patriotiniu" projekteliu labai grazaus pinigo pasidaro "geri dedes ir tetos". jei butu normali valstybe, cia jau senai uz valstybes ekonominiu pamatu griovima turejo buti ivertinti sio projekto autoriai ir visi po nuostoliu kompensavimo turetu laika leisti kas Pravieniskiu kas Panvezio lageriuose. bet tuo tarpu visi subines suspaude graziai tyli kumeciu pinigeliai kaip niekur nieko teka i ofshorus dalis i Bermudus dalis i Kipra ir kaip idijotai stebisi kaip cia taip gaunasi, kad tuoj bankrutuos dalis kumetyno pramones.

  43 1
  Atsakyti
 • G
  Grigorij 2021 spalio 06 02:06:19

  Yra Aukščiausioji Teisybe! Rusofobams atejo atpildo valanda: tiems, kas kovojo su "Rusu", noredamas ji palaužti, neduodant pasipelnyti iš duju, naftos tiekimo! Kas vaidino durniu su klimato atšilimu, lauke pigiu JAV suskystintu duju nuo skalunu revoliucijos, ar per "žaliaja energetika". Visi gauna i klyna! Ir vejo generatoriai sustoja, kai nutyla vejas, ir dujos keliauja i Azija, keliant Europai kainas, kuri pati norejo orientuotis i trumpalaikiu pirkimu kaina, kuri, kai duju tapo mažai, desningai smarkiai šoktelejo. Džiaugiasi tik sudare ilgalaikes sutartis su RU. O dar JAV gedingai paspruko iš Afganistano, leido suprasti lietuviams, kad, reikalui esant, jie i ju lektuvus nesutilps. Ir UA išduota su Nord Stream 2, ir Saakašvilis ikliuvo, JAV jo negelbes. Ir t.t. ir pan. Dievas RU puseje!!! O lietuviai - istikimi libkonservu rinkejai, smarkiausiai gauna i klyna del Independence! Ačiu Dievui!

  46 6
  Atsakyti
  • a
   ach 2021 spalio 07 19:27:04

   tu vata rusofile..

   0 5
   Atsakyti
 • g
  gi 2021 spalio 05 23:29:13

  kodel musu valdzia tokia keistuole!? Pirma jie sukelia elektros kaina iki 40% ( kai Vokietijoje su 83 mln gyventoju tik +7,7 % ) paskui sako kas neiveiks, padengs valstybe. Tai pirma imes i biudzeta keleta milijonu, o paskui juos vel atgal isdalins.Dideles imones eis i minusa ir bus nemokios, isiskolins, dengs valstybe.. Uz tai buhalteris dulkys gaus alga,pats irgi mokes tuos 40% , nes jie nuo mokesciu neatleisti, kaip ir ju tevai, vaikai.Siam absurdui jau tikrai riba..Antra, pamenu kai tulpe sake ir video issisiepus deste: atvyko musu didvyrissss..busimeeee emejai ir tiekejai Baltijos salyseeeee..Vau! O dabar dingo is vis is vaizdo, nei muks , nors sitoks katastrofinis jovalas, vis ikisdavo savo interviu! Kur cia suva pakastas..ka jie cia ruosias daryt..kazkas cia ne taip! Milijardai taskomi i visas puses, tai jau " Guliverio keliones " prie lovio..Bet Zmones jau bunda, lauksime atomazgos!

  40 2
  Atsakyti
  • E
   Eko 2021 spalio 06 05:03:28

   Vokietija labai daug investavo į vėjo jėgaines (daug kas sakė, kad gerokai perdaug), todėl jų priklausomybė nuo dujų mažesnė.

   5 13
   Atsakyti
 • v
  v 2021 spalio 05 22:09:20

  verkslentojai esat daugiau niekas, ka isirenkat, ta ir turit, atismenu Grybauskaites valdymo laikais, tai beveik visa Lietuva ja zavejosi ilga laika, buvo pati populiriausia, o op pt issirinkot Nauseda, toliau konservai, liberalai ir pan. manot buvo klastojami rinkimai, nemanau, nes visada budavo istikimu rinkeju tarp 10-20 proc., dabar vel rinksites socdemus arba valstiecius, patys avinai budami, niekados nesugebesit issirinkti

  9 10
  Atsakyti
 • M
  Manau kad mjns reikia jungtis 2021 spalio 05 21:59:36

  SubLukosenka tai visus milijonięrius ant zmoniu kupru isnaikins lietuviu mazai jie bijo Lansbergu kencia ir nųeko nedarobreikųa glaustis prie tokio vadovo kuris yra teisingas ir nebijo nieko neibanerikonu nei lansbergu jis sutriuskins sita nafija ir amerikonai neisgelbes lansbergu ir visu vagiu valdxioje

  14 1
  Atsakyti
 • K
  KAI GYVENOM PRIE RUSU 2021 spalio 05 21:50:39

  Dabar atrodo kaip pasaka buvo labai geras gydimas o dujūs ir vanduonis vis bemojamsi jokio gyvatuko mokescio.nebuvo jokiu mojesciu bebuvo tik trys procentai pajamu mojestis ir viskaso dabar kenciam nes vakdo savi.lietuviai tai sakant lietuvis lietuvi kankina

  33 3
  Atsakyti
  • g
   gyvenom 2021 spalio 05 22:27:37

   eilėse prie šikpopieriaus, mėsos, šnapso, saldainių. Nebuvo eilių skalbiankėm, baldam. Nes jų nebuvo - nei baldų nei skalbiankių.

   6 28
   Atsakyti
  • l
   landsbergis lietuva 2021 spalio 05 22:48:58

   kas sauke 1990 turite landsbergi net ir anuka o klausimas kas is salies liko manau tik dabar pamatete viskam savas laikas.Ka norejoye ta ir gavote kelio atgal jau nebera.

   23 2
   Atsakyti
  • g
   gerai gyveno 2021 spalio 06 00:27:09

   tie kurie vogė. Tie ir minusus po "gyvenom" sudėjo. Vogė eilinės pardavėjos (pvz maišas cukraus sugeria kibirą vandens), o rudas popierius duodavo 10 % navarą, vogė visokie zavskladai, vogė gamyklų eiliniai ir vadai. Aš irgi gyvenau. Šiltnamis daržovių daigų - per 2 mėn inžinieriaus metų alga, šiltnamis gėlių - dar kelios metinės inžinieriaus algos. Bet ką nors nusipirkti reikėjo blato, reikėjo permokėti. Kas nebuvo problema. Problema buvo kad daug ko nebuvo ir su permokėjimu net turint rimtą blatą Kauno POV Bazėje. (dabar urmas).

   11 7
   Atsakyti
  • a
   a 2021 spalio 06 15:40:22

   ir ka? nejau vaikscojai nevalyta subine? nejau buvai alkana? tau truko salduminu? vaikscojai apsisnarglavus? miegojai ant grindu? matyt nusigerus buvai jei taip gyvenai

   8 0
   Atsakyti
 • A
  Anūkė 2021 spalio 05 21:31:12

  Parėjusi iš paskaitų, radau močiutę laaaabai supykusią .Paklausiau: kas nutiko? O ji sunerimusi ir sako: "Žinai, anūkėle, konservliberai visai "užsmaugs" pensininkus.Dujos, elektra, prekės, maistas pabrango ir dar brangs.Negana to - per LRT radiją pranešė, kad Kostitucinis Teismas pradėjo svarstyti konservatorių skundą, kad nebekompensuotų senjorams vaistų, nes"prieštarauja" LK.Aš, beveik, žinau, kaip KT nuspręs". P.S. Pasiklausius seno žmogaus nuoskaudos, noriu paklausti: kažin kodėl Šimonytės vyriausybė nori visus įstatymus, primtus valstiečių, kurie padeda žmogui, o ypač senjorams, atšaukti???

  46 2
  Atsakyti
  • T
   Todel kad Lansvergui reikia daug pimiguu 2021 spalio 05 21:52:57

   Nęs ėeūkia pirkt namu daug amerikoj

   15 1
   Atsakyti
 • K
  Komentatorius 2021 spalio 05 21:31:05

  Situacija aiški - gavom tai, ko labai norėjom... Ištisus 15 metų pagal amerikonų komandą stengėmės visais įmanomais būdais pakenkti Rusijai. Tikėjomės, kad amerikonai nugalės, Rusija galutinai sužlugs ir subyrės. Deja, "gavosi kaip visada"... Dabar jau JAV prezidentas J.Biden'as JTO Generalinėje asamblėjoje stena, kad didžiausias pavojus JAV'oms yra pačių JAV'ų vidinės problemos. Po 75 metų hibridinių karų prieš TSRS'ą ir Rusiją amerikonai nebeturi resursų karams. Taigi, JAV spjauna į savo pakalikus ir rūpinasi savais reikalais. Visa kgb'istinė landsberginė šušara dabar agonijoje - kas apgins nuo supykusios Tautos?

  56 2
  Atsakyti
  • L
   Lenkas 2021 spalio 05 21:35:38

   Tau tik amerikonai ir rusai vaidenasi.Nelisk i kitų šaliu vidaus reikalus

   6 15
   Atsakyti
 • v
  vicka 2021 spalio 05 21:20:32

  Raso Norvegijos imone HOEGH LNG.Bet ta mone yra ofsorine ir registruota Bermudu salose,kurios randasi netoli Kubos ir JAV.Kas ten yra Norvegisko?.Niekas nezino kas ten akcininkai,kas vadovauja ,kodel sutartis sudaryta su sia neaiskia kontora.Kiekvienam,kuris turi daugiau smegenu negu vista kyla klausimas ,kdel lietuva negalejo pati nusipirkti to laivo ,kam tarpininkam moketi simtus milijonu.Anksciau aborigenam aiskino ,kad ten slaptos technologis,bet rusai nusipirko be jokiu tarpininku toj pacioj firmoj laiva MARSAL VASILEVSKI,nors visi rekia rusam sankcijos.Rugsejo 22d ,delfis raso i Klaipeda is rusu Vysocko terminalo atplauke jau 51 laivas su dujom.Suskystintos dujos apie 30 % brangesnes uz tiekiamas vamzdziu.Tai kam pirkti brangias suskystintas jei galim pigiai gaut vamzdziu,ar taip,ar kitaip vistiek rusiskos.Atvare laiva kad butume nepriklausomi nuo ruso,ir vistiek perka is ruso.

  60 1
  Atsakyti
  • t
   todėl kad ... 2021 spalio 05 21:30:05

   ...pederastai

   31 0
   Atsakyti
 • P
  Petras 2021 spalio 05 21:15:29

  Liūdna veselka buvo seimo ekonomikos komiteto pirmininkas tai kad laivui netrukdytų iplaukt i uosta turėjo išskristi

  27 0
  Atsakyti
 • K
  Kazimieras 2021 spalio 05 20:53:54

  Kita alternatyva butu tarnauti rusams , laivas yra musu nepriklausomybe nuo Gazpromo

  5 56
  Atsakyti
  • Ž
   Ž.O.P.A. 2021 spalio 05 21:02:46

   durna tu.

   22 0
   Atsakyti
  • K
   Kazymierai ar tu apsimeti ar tu tikrai 2021 spalio 05 21:22:54

   Esi kozymyznius?.

   24 0
   Atsakyti
 • M
  Mihell 2021 spalio 05 20:50:36

  Amferiko hjups pfateees.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Pilypas iš Kanapių 2021 spalio 05 20:27:11

  Leningrado prostitute, sėsk į savo indipendensą ir py-dink iš Lietuvos. Kažkam gali nervai neatlaikyti

  53 2
  Atsakyti
  • P
   Pilypui 2021 spalio 05 20:40:08

   Ar neteisingiau būtų į Lūkiškes?Eilėje dar "stovi" Snoras.

   39 1
   Atsakyti
  • P
   Pakentekime tauta, 2021 spalio 07 10:59:24

   Tikrai susodynsime,ne tokios imperijos žlugo.Viskam yra pradžia yra ir pabaiga,toks gyvenimo dėsnis.

   3 0
   Atsakyti
 • B
  BLAIVININKAS 2021 spalio 05 20:26:32

  Kas kalba ne apie Blaivybę, tas kalba niekus.

  5 4
  Atsakyti
  • T
   Tai 2021 spalio 05 23:48:32

   Uostyk rusiškas dujas nepriklausomos baržos

   3 1
   Atsakyti
 • A
  Antanas 2021 spalio 05 20:10:26

  Lietuvos išdavikų ir aborto liekanų valdžia

  37 4
  Atsakyti
 • K
  KISSX 2021 spalio 05 20:09:44

  Lietuvis netyčia pasisavina maišelį prekybos centro už 30 cnt, tai tiek skandalo sukelia tai tiek vargo žmogus turėjo kad apsaugok Viešpatie, pradėjo veikti tyrėjai , prokurorai ir teisėjai o čia tai žala valstybei ir jos gyventojams daugeliui metų į priekį ir nėra nei tyrėjo nei sąžiningo prokuroro bei teisėjo

  64 2
  Atsakyti
  • t
   todėl, kad visi "tirėėėėjai" 2021 spalio 05 20:31:10

   gauna savo dalį...

   34 1
   Atsakyti
 • P
  Pagarba teisingam , atviram Pavilioniui! 2021 spalio 05 19:56:16

  Tikrai esame valdomi gaujos,kas paneigs?

  64 1
  Atsakyti
  • t
   tai dėl ilgo liežuvio 2021 spalio 05 20:32:36

   tam durneliui turi būti rodoma pagarba? Nu, tamsta, visai jau...

   15 0
   Atsakyti
  • o
   o tai 2021 spalio 06 18:09:02

   Kodėl jis nevertas pagarbos, jeigu išdėstė tai, kaip ir yra? ????

   3 0
   Atsakyti
 • J
  Jo 2021 spalio 05 19:55:10

  Ir vel liaudis uzmokes uz situos nemokšas

  43 2
  Atsakyti
 • v
  vertybe 2021 spalio 05 19:46:51

  gales valdzia kurenti savo katila vertybemis,kai ir vokieciu ir kitu saliu valdzios rupinosi salies zmonemis.vargas del proto,kai yra durniai su iniciatya

  45 1
  Atsakyti
 • T
  Tai kad mes beteisiai 2021 spalio 05 19:36:43

  Visas valdžiažmogių darbas yra vykdyti aklai amerikonų nurodymus , varyt iki apsišikimo didžiaję rusafobiję , kuri mums nei reikalinga nei mes jos norime .Visa nelaimė ta , kad buvusi komunistinė nomenklatūra su kgb išvertė švarkus ir paėmė valdžia , o saugodami savo kailius parsidavė amerikonams . Na o runkeliai liko išsižioję . Mes prastuomenė kaip vergai nulenkę galvas tylim . Kas emigruoje kas prisitaiko kas prasigeria , žudosi . Taip ir gyvensim , keiksnosim , keiksnosim ir tiek .

  53 3
  Atsakyti
 • E
  Elogim 2021 spalio 05 19:31:56

  Manau dujų geldos naudą gauna Rusijos piliečiai, tik Lietuvos koncervatoriai nedrysta pripažinti viešai..

  49 2
  Atsakyti
  • l
   lansbirgis senis nedrysta pats... 2021 spalio 05 19:39:49

   bet Tomkus ne veltui jam buvo uždėjęs rimtą kepurę.

   30 2
   Atsakyti
 • B
  Benas 2021 spalio 05 19:28:25

  Kokiems LT pilieciams priklauso 20% independeco akciju?

  45 1
  Atsakyti
  • M
   Magnolijai, fermeriui ir patriarchui. 2021 spalio 05 20:34:36

   nu dar kokį kaulą rokučiui numeta...

   24 1
   Atsakyti
  • J
   Jie 2021 spalio 06 18:12:21

   Kaip suprantu, irgi LT piliečiai. Ir atsakymas į tamstos klausimą.

   2 0
   Atsakyti
 • k
  kažkaip dėsninga 2021 spalio 05 19:27:33

  Kuo didesnis mankurtas, tuo daugiau tuščiažodžiauja apie vertybes. Taip ir mūsų lojikai iš savo būdos.

  21 3
  Atsakyti
 • T
  Tai neeksperto, bet 2021 spalio 05 19:07:49

  labai pigaus propogandininko paistalai, net gėda skaityti.

  8 48
  Atsakyti
  • o
   o tave kas nors vercia 2021 spalio 05 19:37:13

   tai daryti? ar siaip atslinkai shudais pasidrabstyt?

   16 3
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PARODA: Ketvirtadienio vakarą Nacionalinio Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejaus padalinyje – A. ir P. Galaunių namuose bus atidaryta paroda „Moder… Kas? Kauno modernizmas! Ir architekto profesija“ atidarymas.
 • PATYČIOS: Prancūzijos parlamentas trečiadienį pradėjo nagrinėti įstatymo projektą, pagal kurį už patyčias mokykloje būtų baudžiama iki trejų metų kalėjimo.
 • AUTOMOBILIAI: Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
 • VAKCINACIJA: Europos Sąjungai laikas „pamąstyti apie privalomą vakcinaciją“ nuo COVID, trečiadienį sakė Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen, nors ir pabrėžė, kad nuspręsti turi valstybių narių vyriausybės.
 • PRITARĖ: Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui pasienyje su Baltarusija dar mėnesiui pratęsti nepaprastąją padėtį.
 • GINČAS: Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nagrinės vienos didžiausių šalies verslo grupių „Vilniaus prekyba“ ir jos smulkiojo akcininko Mindaugo Marcinkevičiaus ginčą dėl 81,25 mln. Eur žalos už bandymus stabdyti prekybos centrų „Akropolis“ pardavimą.
 • DERYBOS: Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis trečiadienį pareiškė norįs tiesioginių derybų su Rusija, skirtų užbaigti aštuonerių metų karą su prorusiškais separatistais jo šalies rytuose.
 • PELNAS: Bankininkystės grupė „Citadele“ per 9 šių metų mėnesius uždirbo 44,7 mln. Eur, kai prieš metus tą patį laikotarpį fiksuotas 20,5 mln. Eur nuostolis.
 • PRATĘSIAMA: Austrija antradienį dar dešimčiai dienų pratęsė šalyje įvestą visuotinį karantiną.
 • BRANGIAUSIAS: Izraelio uostamiestis Tel Avivas, anot britų žurnalo „The Economist“ atliktos analizės, yra brangiausias pasaulio miestas.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar vaikai turi turėti galimybę nuspręsti skiepytis be tėvų sutikimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Visuomenėje nuolat sklinda kalbos apie „purškiančius” lėktuvus. Kaip manote, ar tai tiesa?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +5 C

-2 +3 C

 

-10 +3 C

0 +6 C

-3 +2 C

 

-3 0 C

0-12 m/s

0-13 m/s

 

0-6 m/s