Kauno rajono Civilinės metrikacijos skyrius šiemet registravo jau 700 naujagimiųnuotraukos

2019 rugpjūčio mėn. 01 d. 14:20:50 Perskaitė 665

Į Raudondvario dvare įsikūrusį Kauno rajono Civilinės metrikacijos skyrių (CMS) užregistruoti kūdikio tėvai atvyko ne tik su ramiai vežimėlyje miegančiu prieš savaitę gimusiu mažyliu, bet ir su dar dviem sūnumis - 8 metų Timu ir 5 metų Tajumi. Karmėlavos gyventojų Justinos ir Manto šeimoje gimęs Tėjus Buividavičius tapo 700-uoju šiais metais Kauno rajono kūdikiu.

 

Vyresni šeimos berniukai - Karmėlavos B. Buračo gimnazijos būsimasis antrokas ir Karmėlavos „Žilvičio" lopšelio-darželio auklėtinis - sakė labai laukę brolio ir yra pasirengę padėti mamytei jį prižiūrėti. Padėti pasirengęs ir jų tėtis Mantas, specialiai išeinantis tėvystės atostogų. Justina džiaugėsi, kad, prireikus, sulaukia ir vyro brolio pagalbos - dėdė mielai prisideda prie sūnėnų priežiūros.

Tradicines dovanas - knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas" ir Kūdikio kraitelį - įteikęs Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas pasveikino šeimą, pasidžiaugė naujuoju Kauno rajono gyventoju ir linkėjo visiems sveikatos. 300 eurų vertės kraitelis su būtiniausiais naujagimiu daiktais jau antri metai dovanojamas kiekvienam Kauno rajono gyventojų šeimoje gimusiam ir savivaldybėje užregistruotam naujagimiui.

Berniukų mama yra kilusi iš Ukmergės rajono. Su būsimu vyru susipažino, kaip dažnai būna, bendroje draugų kompanijoje pasitinkant Naujuosius. Pastaraisiais metais jos darbas - sūnų priežiūra, kartais moteris padirba darželyje. Tekstilės srityje dirbantis vaikų tėtis Mantas yra gimęs ir augęs Kaune, tad nereikėtų stebėtis jo meile krepšiniui, - pirmuosius sūnus jis pavadino originaliais, žymių krepšininkų vardais. Trečiajam vardą jau išrinko broliai, tėvai pritarė.

Pasak Kauno rajono savivaldybės atstovų, J. ir M. Buividavičiai Karmėlavoje gyvena nuo 2013-ųjų. Jie džiaugiasi, kad butas yra miestelio pakraštyje, daugiabutyje prie miškelio, tad šeima turi daugiau erdvės, nei gyventų mieste.

ELTA primena, kad gyventojų skaičiumi 100 tūkstančių ribą perkopusi Kauno rajono savivaldybė pagal jų amžių vadinama jauniausia Lietuvoje.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net