respublika.lt

Kaliningrado tranzito skandalas - politinės trumparegystės viršūnė - straipsnio komentarai:

 • l
  lietuvis 2022 rugpjūčio 11 21:36:14

  liansbergaus gauja jau apsirijusi amierikos doleriais, dabar ziuriu latviai pabludo ir tie uzsimane dyku bezdziones doleriu

  Atsakyti
 • V
  VK 2022 rugpjūčio 08 11:16:27

  Pradžiai Lietuvos piliečiams reikia suprast, kad Lietuvą gali mylėti tik lietuvis. Visiems kitiems Lietuva, tai pelno šaltinis ir jokių sentimentų. Kuo jie lipa į aukštesnę valdžią, tuo Lietuva apiplėšinėjama labiau. Nes jiems nesvarbu kur gyventi, jiems svarbu, kur gerai maitina. Ir tarp lietuvių tokių daug, kurie gyvena kitose šalyse ir minta iš jų pašalpų, ar atlyginimų, bei neturi jokio lojalumo vietinėms valdžioms. Jei reiktu ginti tarkim kokią Angliją, tai 90proc. persikeltu kitur, nes tai ne jų šalis. Tad renkant į Seimą, į tai reikia labai atsižvelgt.

  Atsakyti
 • Š
  Šošokas 2022 rugpjūčio 07 11:45:14

  Kas yra Ukraina? Tai lavonas, kurį plėšia hienos. Prie jų prisijungė ir Vakarai - maitvanagiai grifai. Visa nuosavybė perėjo į vietos žydų rankas, kurie žudo konkurentus ir užgrobia vieni kitų turtą. Jie netgi sukūrė savo kariuomenes, kad galėtų kovoti vieni su kitais. Karas vyksta ne su rusais, o dėl turto Donbase Kyla tik vienas klausimas - ką daro mūsų inteligentija šio šlamšto apsuptyje?

  Atsakyti
  • V
   VK 2022 rugpjūčio 08 11:01:37

   Kai Dievas dalino protą, tu stovėjai eilėje, kur dalino ilgą. Bent jau iš komentaro toks įspūdis.

 • A
  Artas. 2022 rugpjūčio 05 16:11:26

  Tai ne trumparegystė. Tai šalies išdavystė ir karo grėsmės sukėlimas šaliai ir jos žmonėms. Negi galima daryti bet ką? Lietuvoje nėra valdžios. Ji turi atsirasti.

  Atsakyti
  • f
   fiedia 2022 rugpjūčio 07 12:43:54

   tie du zmoga pasitarie ir nutarie net briusiekis jiem dzin, tai kieno komandas vykdo

 • V
  Vytas 2022 rugpjūčio 05 11:51:30

  Na pradėkime nuo to, kad politine trumparegyste serga dauguma tautiečių, prasėdėjusių ant sofutės rinkimų metu. Lygtai nematė, kad visais buldozeriais valdžion stumiami kancervolaisliberąstai. Pigesnės rinkimų kompanijos ko gera nemačiau per visą nepriklausomybės istoriją. Procentaliai už koncervų dėžutes (būtent, nes ten kur normalųs žmonės turi smegenis pas anuos tuščia) balsavo apie 12 proc. beretinių, nesusipratusio jaunimo ir parsidavėlių plius keletas procentų už liberus bei neaišku kokiais keliais į partijų sąrašą buvo įtraukti armonautai. Sena tiesa - tauta nusipelno tokios valdžios,kurios yra verta. Man tik įdomu kiek tūlas lietuvis dešimtmečių išgulės savo irštvoje, kol suvoks,kad keptas pietums gaidelis jau kapoja rudają.

  Atsakyti
 • o
  o 2022 rugpjūčio 03 13:31:40

  gal konservatoriai suinteresuoti, kad rusai okupuotų Lietuvą? Gubernatorius Lietuvoje taptų Gabrielius... Senelis sovietų laikais sugebėjo palaikyti gerus santykius su valdžia, net profesoriaus vardą gavo...

  Atsakyti
 • V
  VYTAUTAS56 2022 rugpjūčio 03 11:55:58

  liaudyje sakoma- dėl durnos galvos ir kojom nepyragai

  Atsakyti
 • U
  Už Mindaugą Jonušą 2022 rugpjūčio 03 09:54:35

  Būsimą Lietuvos respublikos prezidentą !

  Atsakyti
 • P
  Pranas 2022 rugpjūčio 02 22:40:54

  Ko tyli amzinas -naujasis Lietuvos vadovas,o gal čia viskas vyksta kaip tik labai gerai ,pagal plana?

  Atsakyti
 • T
  Tai tik pradzia.Pasidomekite ką mums toliau ruosia 2022 rugpjūčio 02 22:04:10

  Remdamasis savo Didžiojo perkrovimo darbotvarkės tikslu - užtikrinti, kad paprasti žmonės „nieko neturėtų“, Pasaulio Ekonomikos Forumas (PEF) dabar pasisako už privačios transporto priemonių nuosavybės panaikinimą. Remdamasis savo Didžiojo perkrovimo darbotvarkės tikslu - užtikrinti, kad paprasti žmonės „nieko neturėtų“, Pasaulio Ekonomikos Forumas (PEF) dabar pasisako už privačios transporto priemonių nuosavybės panaikinimą. „Mums reikalinga švarios energijos revoliucija, ir jos reikia dabar.“ – taip pradedamas PEF liepos mėnesio 18 dienos straipsnis, pavadintas „3 žiedinės ekonomikos siūlymai svarbių metalų, tokių kaip kobalto, ličio, jei paminėti tik keletą, trūkumui sumažinti. Šių svarbių metalų trūkumas galėtų padidinti švarios energijos technologijų kainas,“ – tęsė globalistų grupė. Str.pav:"Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę"

  Atsakyti
 • S
  Super straipsnis 2022 rugpjūčio 02 21:00:05

  tik kalejimas gali isgelbeti valstybe.

  Atsakyti
 • v
  vilkelis 2022 rugpjūčio 02 20:23:56

  citata:-Mano supratimu, reikia baigti žaidimus su tokiais piliečiais, kur aiškiai matosi, kam jie dirba ir kieno interesams atstovauja“, – antradienį „Žinių radijui“ teigė A. Pocius.Manau,kad Pociaus isreikstos mintys tinka ir valdininkams priemusiems sprendima stabdyti Rusijos kroviniu tranzita i Karaliauciaus sriti.

  Atsakyti
 • "
  "Vytautais" pasivadinusių kryžiuočių palikuonys 2022 rugpjūčio 02 18:58:37

  Lietuvos nelaimė yra vytautais pasivadinusių kryžiuočių palikuonys. Po katastrofos Vorsklos mūšyje (1399m.), tikrasis Vytautas Didysis savo arklių Juodojoje jūroje daugiau nebegirdė ir to pakako, kad suprastų, jog tai kas tinka vokiečių ordinui, mums pražūtinga - galime galutinai prarasti Žemaitiją. Bet iki šiol, kryžiuočių palikuonys, tik jau vytautais persivadinę, prisistatinėdami šahmatininkais, šaltu veidu, kaip mesdami ant stalo kortas, vis dar lošia iš Lietuvos teritorijos.

  Atsakyti
 • V
  Va taip 2022 rugpjūčio 02 17:49:44

  Asmeniškai aš linkiu seniui landzberg kuo geresnės sveikatos or ilgų gyvenimo metų. Juk teismas už visas šunybes ne už kalnų….

  Atsakyti
 • O
  Operacija "Y" 2022 rugpjūčio 02 17:33:52

  Ir kiti G. Landsbergio metodai. Sunaikinti arba pakenkti Lietuvai

  Atsakyti
 • E
  Edis ( Landzbergistinis vaivorykštinis konservas - debilizmo viršūnė ) 2022 rugpjūčio 02 14:50:59

  Aš klausiu ,liberąstinio konservatoriaus landzbergisto . ką blogo Rusija Lietuvai padarė po Sąjungos subyrėjimo. Tas iš karto išpyškina - užpuolė Ukrainą. Aš dar kartą , sakau . Gal tau su smegenimis negerai ir klausimo nesugebi suprati , - Ką Lietuvai , Rusija po Sąjungos blogo padarė ? Tas vėl , visai vištos smegenų debilas , nesupranta klausimo ir neskiria Lietuvos nuo Ukrainos ( debilus mokykloje geografijos nemokė ) , vėl užzombintas kartoja savo Ukrainą.

  Atsakyti
 • T
  Taip 2022 rugpjūčio 02 13:27:08

  Jeigu mūsų valdžiai didžiausia vertybe būtų savas žmogus, to tikrai nebūtų.

  Atsakyti
 • N
  NA IR KĄ GALI NUVEIKTI LIETUVIŠKOS JANKIŲ PADUGNĖS 2022 rugpjūčio 02 13:09:31

  TIK VIENĄ - SUNAIKINTI LIETUVIŲ TAUTĄ VARDAN JANKIŲ POLIGONO.

  Atsakyti
 • P
  Paprasčiausia 2022 rugpjūčio 02 13:08:25

  Jie savo šūkį:Rusai puola norejo pakeisti Lietuviai puola. Savo arogancija ir noru įrodyti kokie mes stiprūs ir pasiekti , kad prasidėtų karas.

  Atsakyti
 • N
  NUSTOKIT 2022 rugpjūčio 02 13:03:50

  Žeminti Lietuvą ir jos užsienio politiką bei Diplomatiją,vadindami piemburnį Lietuvos diplomatijos vadovu.Jis net kiaulių ganyti nesugebėtų,bet skerdžiai Lietuvoje niekada nebuvo vadinami vadovais.

  Atsakyti
 • J
  Jokia čia ne trumparegystė 2022 rugpjūčio 02 12:54:04

  paprasčiausiai konkolai , nors ir maži , bet gerai suspausti anglosūkų naginėse ir visa lansbergių šutvė sėdi tyliai ir vykdo nurodymus ...

  Atsakyti
 • !
  !!!! 2022 rugpjūčio 02 12:43:00

  Nuotrauka labai ispudinga! Primena prisidirbusiu mokinuku mamyciu atejima i mokykla, su vieninteliu tikslu! Apginti savo vaikeli, nuo neteisingai ji puolanciu buriu mokytoju ir bendraklasiu! Na, pakvailiavo vaikas ir kas?! "Mama ikaitusi" nuo irodymu, o jam stovinciam toleliau- dzin!!!! Apgins! juk, ne karta jau buvo!!!Graudu....

  Atsakyti
 • R
  Rašyti teumpai ir aiškiai 2022 rugpjūčio 02 12:07:23

  Lietuvos valdžia visiskai apsišuko su savo tranzito draudimais. Ir daugiau nebeturi koziriu pries Rusija. Teks aiskintis su Lietuvos žmonėmis

  Atsakyti
 • J
  Jie tik apsimeta durneliais 2022 rugpjūčio 02 12:00:43

  Grupuote tikingai apgalvotai naikinanti Lietuva

  Atsakyti
 • O
  Ona 2022 rugpjūčio 02 11:57:15

  kokie vadovai ,tokia ir padėtis,ne žioplems vaikams ar merginoms vadovauti valstybei ir jos ekonomikai,nes gaunasi visko griovimas,kas buvo pasiekta Svirnelio vyriausybės,t.sk. ir žmonių gyvenimo luošinimas.

  Atsakyti
 • V
  Virginijus 2022 rugpjūčio 02 11:51:25

  Šioje " šaunioje" kompanijoje trūksta dar vienos " patriotės", švenčionienės

  Atsakyti
 • E
  EK 2022 rugpjūčio 02 11:44:43

  Tiksliau ir nepasakysi. Tai yra graudi tiesa...: "susidaro vaizdas, kad Gabrielius jau nugalėjo Baltarusiją, Kiniją, Rusiją, bet jis pamiršo vieną dalyką, kad JAV, Rusija ir Kinija žaidžia savo „žaidimus". Ten žmogaus gyvybė niekam nerūpi, ten karaliauja biznis."

  Atsakyti
 • N
  Na šioje situacijoje 2022 rugpjūčio 02 11:10:10

  Reiketu triju dalykų: virvės, muilo ir medžio šakos:)))

  Atsakyti
 • p
  praeivis 2022 rugpjūčio 02 10:58:03

  Konservatoriai (kartu su Landsbergiu ir Šimonyte) teigia, kad nieko tokio dėl Kaliningrado tranzito geležinkeliu apribojimo neatsitiko ir savo veiksmus įvertina teigiamai. tačiau stojimo Lietuvos R. į ES sutartyje yra aptartos Kaliningrado tranzito geležinkeliu sąlygos. Lietuvos vyriausybė pažeidė šią sutarties dalį.Akivaizdu, kad Vyriausybė tardamasi su ES dėl Rusijai sankcijų taikymo privalėjo atsižvelgti į sutarties įsipareigojimus dėl Kaliningrado tranzito geležinkeliu ir tai aptarti su ES pareigūnais.Tikiuosi, kad opozicija perskaitys šiuos argumentus ir užduos Užsienio reikalų ministrui dėl Lietuvos stojimo įES sutarties dalį kuriame įsipareigojama užtikrinti Kaliningrado tranzito geležinkeliu per LR teritoriją ir kodėl tai nebuvo užtikrinta. Jei Vyriausybė gali pažeidinėti tarptautines sutartis, tai kyla pagrįstas klausimas ar iš vis reikalinga ši tarptautinė sutartis?

  Atsakyti
 • s
  senis 2022 rugpjūčio 02 10:35:40

  kiek daug šunų lojančių ant lietuvos laisvės ir pasirinkimo ,galit lot bet jūsų putleriui ateina galai vot tada manau pradėsit inkš ir vizgint stimburi jei dar turėsit.

  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SANKCIJOS: Kinija pareiškė, kad jos sankcijos Lietuvos susisiekimo viceministrei Agnei Vaiciukevičiūtei yra „tinkamos ir pagrįstos“, praneša agentūra „Reuters“.
 • KOMPENSACIJA: Vyriausybės ketinimus kompensuoti veiklą stabdančios nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientų nuostolius ekonomistas Nerijus Mačiulis vadina klaida.
 • KAINA: Pasak Energetikos ministerijos, nepriklausomaiomai elektros tiekėjai „Perlas Energija“ pranešus apie nuo rugsėjo stabdomą veiklą, kito tiekėjo nepasirinkę jos klientai laikinai, iki šių metų pabaigos, turėtų mokėti 24 centus už kilovatvalandę.
 • BIRŽA: Elektros birža „Nord Pool“ paragino rinkos dalyvius teikti daugiau kasvalandinių paraiškų vietoje siūlymų tiekti elektrą keletui valandų už tą pačią kainą (vadinamųjų „blokų“).
 • APKLAUSA: Tik 8% gyventojų tiki, kad Lietuvoje situacija krypsta geryn, beveik trys ketvirtadaliai mano, kad ji blogėja, rodo atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.
 • MIGRANTAI: Iš Medininkų užsieniečių registracijos centro ketvirtadienį iškelti paskutinieji 12 čia laikinai gyvenusių neteisėtų migrantų - jie perkelti į užsieniečių registracijos centrus Pabradėje bei Kybartuose.
 • KOSMOSAS: Europos kosmoso agentūra kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia konkursą Lietuvos kosmoso pramonės koordinatoriaus pareigoms užimti.
 • PROTESTAS: Užsienio reikalų ministerija ketvirtadienį iškvietė Kinijos laikinąjį reikalų patikėtinį Čiu Baihua pareikšti protesto dėl Pekino skelbiamų sankcijų susisiekimo viceministrei ir nutraukiamo bendradarbiavimo susisiekimo srityje po jos vizito Taivane.
 • PRIĖMIMAS: Penktadienį prasideda papildomas priėmimas į profesinio mokymo įstaigas, praneša Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
 • PEDAGOGIKA: Grupė įvairioms frakcijoms priklausančių parlamentarų parengė Konstitucijos pataisas, kurios leistų Seimo nariams užsiimti pedagogine veikla.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate naują tvarką, kad teigiamo COVID-19 greitojo testo nuotrauka įrodys, jog sergate?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s