respublika.lt
 

Kaip tiesėme Baltijos kelią - straipsnio komentarai:

 • Teisuolis 2019 rugpjūčio mėn. 23 d. 12:36:07

  1989-08-23 buvo treciadienis

 • Komanda iš Maskvos 2019 rugpjūčio mėn. 21 d. 17:21:03

  Gorbio buvo nuspręsta likviduoti tarybine santvarka,pradzia buvo nuo Baltyjos valstybių ,kurios buvo prievarta inkorporuotos,dešimtmetį priešinosi partizanai.Jeigu patys be sovietiniu likvidatoriu agitacijos būtumėm suorganizave Baltyjos kelia jis butų nusidazes raudona spalva.Matyt buvo pasibaigęs liumitas komunizmo statybai.?Gorbis dažnai kartojo per TV kad “budim strojit europeiskij obscij dom”.Taip ir nutiko ,atsiradome tame bendrame name,komunizmo ne statome,bet artėjame prie vienos evro valstybes.Gal jau ir gyventume nebe nepriklausomu valstybių klube,nes į ji stojome.Kad būti federacinę valstybe reikia naujos konstitucijos kuri butų patvirtinta 28valstybiu referendumais. Už bendra balsavo dvi valstybes rezultatas buvo neigiamas,toliau veiksmas yra sustojęs.

 • vakarietis 2019 rugpjūčio mėn. 20 d. 21:54:20

  nesityciokit is lietuvos, jeigu duona skani, tai dirbkit jos labui.

 • pazanga 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 23:27:34

  reikia pamineti ,koki kelia ir i kur bande issaugoti burokevicius, kuolelis.

 • nuomone 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 22:28:28

  dabar kely gales stoveti tapke,ozys ir magnolija,ar tulpe,jiems tai rojus

 • Nuomonė 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 17:02:48

  Kam kviečiate valionytes, kurių tuo metu net Lietuvoje nebuvo ? Kodėl visi , apskrito stalo dalyviai "apsimeta" , kad nežino, kuriam kilo idėja tą žmonių grandinę suorganizuoti ? Gal jie dar turi padorumo ir negali, kaip ne kurie kiti - priskirti vienam - NUSIPELNIUSIAM veikėjui ? Todėl ,geriausia sakyti - NEŽINAU ? Švenčiant kt.Baltijos kelio jubiliejus , tiek ,latvių ,tiek estų žiniasklaidoje buvo rašoma, kad iniciatoriai yra - estai ir jų vadas Martas Tormakas .

 • < to Sygui 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 16:51:04

  Kodėl pamiršote Grybauskaitę ?

 • būtų įdomu 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 16:32:29

  nemačiau nei vienos nuotraukos, kuriose būtų mūsų "tautos didvyriai", stovintys Baltijos kelyje

 • Dzin 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 08:34:41

  pusantro milijono susikibo rankomis ir pabego is lietuvos

 • Juozas 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:53:11

  Kaip buvo ,,Baltijos kelias,,dar egzistavo kolukiai,,tad zmonems pasakeme,kad reikia vaziuoti.Net kiauliu isanksto buvo paskersta,pasidareme rukytu naminiu desru,lasiniu.Ponas Veryga infarkta gautu ,jei suzinotu,kad ir snapso isidejome,o kas cia blogo,juk uzkandos buvo.Tas pats buvo ir kaip budejome prie Seimo.kas dabar savo noru vaziuos,uz savo pinigus,o ir vezeju nelabai atsiras.Labai liudna,kad Mikutaviciaus daina,,Trys Milijonai,,liko tik sapnuose.

 • Ina 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:14:29

  Baltijos kelio idėjos autorius buvo estas Martas Tarmakas (tai nekartą buvo minėta spaudoje}. Žinoma, svarbiausia tada buvo visų mūsų trijų šalių vienybė ir siekis tapti laisvomis. Gaila, kad dabar esame mes jau netokios vieningos.

 • Sygas 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:09:34

  Auksinis komentaras NIEKAS DABAR-ČIA NIEKO NEATIMSI IR NEPRIDĖSI.Lieka tik klausimas-KADA BUS ĮSTEIGTAS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS TRIBUNOLAS ir nuteis LIETUVOS VALSTYBINGUMO SIMBOLIO LITO naikintuvus Vasiliauską,Butkevičių ir Šadžių.Tai superbrudai ,kurie prisidėjo prie Lietuvos žmonių nuskurdinimo ir jokios kalbos apie tikrąją LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĘ nekalbama.Žodžiu sukurtas tikras DURNIŲ LAIVAS plaukiantis į nežinią ir tiek.

 • Ina 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:06:27

  Baltijos kelio idėjos autorius estas Martas Tarmakas. Keista, kad kai kas nori prisiimti šią idėją sau. Žinoma,gal ne tai svarbiausia, o SVARBIAUSIA tada buvo mūsų visų trijų šalių - Estijos, Latvijos ir Lietuvos - siekis tapti laisvomis.

 • laisvas 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 19:23:56

  Dabar milijonai lietuvių , susikibę(ištiesę) rankas laukia maisto paketų, pašalpų ir kompensacijų. Tie milijonai yra pažeminti, o išeities nėra.

 • Niekas dabar 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:46:06

  nebesurinktų jokio Baltijos kelio. Kam keisti sabtvarką, kad dauguma liktų ubagais, o komunistai-kgbistai tiūk prisiektų naujiems okupantams ir toliau skurdtintų tautą? Jeigu paižiūrėti archyvus kokią valstybę tada žadėjome kurti ir kuo tai virto, viskas skiriasi kaip diena ir naktis. Praktiškai mokamu tapo mokslas ir sveikatos apsauga, darbas už skatikus, šeimos naikinamos, o vaikus gimdyti jaunimas Lietuvoje ima bijoti. Klęsti tik naujoji eurokomunistų ir eurokomjaunuolių karta: išvogė valstybę kartu su žeme ir miškais bei ežerais. Vis dar bijodami, vos milijono belikusių ubagų sukilimo, vėl prisikvietė naujus okupantus kurie turi juos saugoti kaip kažkada saugojo sovietinė armija.

 • Dvigubi standartai 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:13:41

  1939 metų rugpjūčio 23 dienos sutartis tik pasekmė, pradžia 1938 metų rugsėjo 30 dienos Miuncheno sutartis, kai Britanija ir Prancūzija kartu su Hitleriu ir Musoliniu pasirašė Čekoslovakijos padalinimą ir atvėrė Hitleriui kelią į rytus. Tačiau Lietuvoje privaloma viską nutylėti ir meluoti.

 • ir man 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 11:40:09

  norisi pasakyti hahaha, kad Tu esi paskutinis IHAHAHA.

 • hahaha 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 09:51:26

  cia istisai inkscianciu sanburis,istisai laukianciuju sovietmecio laiku...turbut kaip robotai aret prie konvejerio linijos tukstancius tu paciu detaliu darydami...juk uz jus kompartija pagalvodavo... o sie laikai nepalyginamai geresni uz buvusius,juk gali daryt ka nori ir kaip nori... o jus lyg tai nesugebat ir istisai vapsit kaip anuomet buvo gerai...gerai buvo anuomet tik partiniams...

 • Apolonijus 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 23:46:57

  Net jei ir labai norėčiau stovėti Džino vardo grandinėje, negalėčiau vien dėl nepakeliamos alergijos miniai.

 • rudys 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 19:10:50

  kai tik prasidejo ta laisve zmones dar tikejo sviesia ateiti m bet po to ivilio kai anstoliai isvare daugiavaike motina is buto pilaiteje tiik gauto dave rusai isvare velai vakare lovytes sukrove namo gale ir uzanspaudavo buta tada prisimenu zmones netylejo o adamnkus liepe apgyvendint kur nors sako kad apgyvendino n vilnoj trobelek be payogumu bet nuo to ivilio zmones jasu nebetikejo jau suprato kad yra apgauti o prasidejusios dirbtinos kryyyzes galutinai patvirtino ju abejones taip ta laisve virto vergyja ir beteisiskumu

 • Tiksliai > 17:53:32 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 18:11:51

  Dabar ir aš prisimenu, kad po 90ų būdavo televizijos (ar tik ne LNK?) tiesioginiai reportažai iš kanalizacijos šulinių apie tenykštį benamių gyvenimą. Tik palyginus neseniai atsirado Nakvynės namai.

 • ~=€> KA 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 17:53:32

  LTSR periodu asocialūs asmenys žiemą negyvendavo kanalizacijos šuliniuose, kaip po 1990-ųjų. Tai tiek žinių.

 • KA 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 17:41:38

  Chrestomatinés tiesos: prie tarybinės santvarkos buvo komunistų partija , bet komunistai buvo dvejopi . JUODIEJI : jie valgė juodą ikrą, dėvėjo juodus kostiumus , gėrė tamsų ( juodą) konjaką ir važinėjo juodomis volgomis . RAUDONIEJI : valgė raudoną ikrą ( iš silkių vidurių) , gėrė raudoną vaisių vynelį ir važinėjo raudonais zaporožiečiais . Kas į ką išvirto ? Juodieji dabar patriotai , " gyvenimo šeimininkai" , turtuoliai . Raudonieji: driskiai , bet garsiai šaukiantys kokie jie didžiuliai patriotai . Juos nuolat " puola rusai " ( kaip vieną iš personažų iš filmo " Tadas Blinda" nuolat puldavo skruzdėlės) . Jie turi teisę ginti juoduosius . Jie į " mindaugines" susirenka himno giedoti , bet dauguma nežino žodžių. Jiems juodųjų " aptarnaujantis personalas" įteikia lapelius su himno žodžiais , kad raudonieji galėtų įrodyti savo begalinį atsidavimą juodiesiems .

 • senis 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 16:11:35

  Sorosas, mus avinus, vede i skerdykla, o mes tikejome, kad i laisve. Prakeiktas tarybiniu zmoniu patiklumas. Praejo 30 metu, musu vedliai tapo milijonieriais, mus padare prekemis, baudziauninkais, o mes vel eisime i ta prakeikta Baltijos kelia? Mes stovesime Baltijos kelyje susikibe uz ranku, o Simasius griaus paminkla Petrui Cvirkai?

 • dr. Watson 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 13:05:45

  Kartais žmonės juokauja ne iš blogos valios, o dėl ateities nežinomybės, tokiu būdu gindamiesi nuo vidinio nerimo, jumoru bandydami pakeisti išorės procesus pagal savo pasaulėjautą.

 • Jau viskas.. 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 12:47:21

  Išgėrėme valerjuono arbatios - nusiraminome......

 • >> Piccolo ragazzo 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 12:32:25

  Gal jau b i š k i -k v a n k sh t, kad pats su savimi diskutuojate. Tai ir yra demokratijos iškovojimas kiekvienam tokiam. Prie diktatūros Jums tuoj suvyniotų meškeres: )

 • > Piccolo ragazzo 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 12:15:49

  "Ciao, bambino, Sorry!": Tu te crois irrésistible, A vec ta moustache. Et te talons de cowboy. / Tu manai, kad esi neatremiamas su savo ūsai ir kaubojiškais batų kablukais.

 • Labai Ačiū tikriems daktarams, 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 11:51:15

  Kad mane "u ž b a n i n o t e", kadangi pats neturiu valios nustoti publikuoti savo grafomanijos. Dabar turėsiu visą Okeaną laisvo laiko! /parašiau iš kito kompoto)

 • Sound of Silence 2019 rugpjūčio mėn. 17 d. 10:21:24

  Galėtumėte ir patylėti ta proga

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PERGALĖ: geriausias Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas PDC pasaulio smiginio čempionate 3:0 nugalėjo anglą Matthew Edgarą.
 • KELIAI: šeštadienio pavakarę vakarinėje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia buvo šlapios dėl silpno lietaus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
VZ LOGO 4

Dienos klausimas

Ar esate prietaringas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar prekybos centrai turėtų dirbti per Kalėdas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+3 +4 C

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+3 +4 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-5 m/s