respublika.lt

Kaip Lietuvoje susipina žiniasklaida, milijonų paveldėtojai ir teisė - straipsnio komentarai:

 • Labai papstai 2020 birželio mėn. 08 d. 02:49:24

  Teisininkai irgi investuoja, o ofsoro iš vis be jų neisteigsi. Grupės, tame tarpe ir žiniasklaidos, steigia taip pat teisėtvarkos atstovų giminės, juk labai patogų, kai teisingumas ir laisvas žodis visada vienoj kišenėje. Tada jis neabejotinai teisingas. O teisėjai jau senai išsikovojo teisę į kūrybinį darbą, veik vienu metu su teisėtais lūkesčiais dėl nemazinamos algos, nieko bendro neturinčios su darbo rezultatais

 • irgi skaitytojas 2020 birželio mėn. 07 d. 23:17:41

  o as sakau atia mafijozinei Kauno dienai ir Klaipedai.

 • Jūsų buvęs skaitytojas 2020 birželio mėn. 07 d. 18:36:28

  Prisipažinsiu, kurį laiką man atrodė kad respublika truputį aukščiau už rietenas kituose portaluose. Žiauriai suklydau. Mano akyse jie dabar nukrito žemiau plintuso. Ar atlygins gauti pinigai už straipsnį visiškai prarastą reputaciją? Manau jau nebe. Atia.

 • @*-¥%+#>:~€=?! 2020 birželio mėn. 07 d. 09:12:27

  visai Žiniasklaidai reikėtų imti pavyzdį iš radijo stoties GOLD FM, kurioje per žinias pateikiama dažniausia tik orų prognozė respublikoje ir jokios košmarinčios klausytojo ausį informacijos :)

 • Negi taip sunku? 2020 birželio mėn. 07 d. 08:49:09

  Gyvenkite savo, o ne kitų žmonių asmeninius gyvenimus.

 • Dugnas 2020 birželio mėn. 07 d. 08:37:44

  Prie ko čia bažnytinė santuoka? Teisinius santykius reguliuoja civilinė santuoka. O jie pagal ją buvo išsiskyrę. Strikuliene su respublikos redaktoriais, pirmą kartą apie tai girdit? Kodėl jūs sudarot civilinę santuoką o ne santuoką pavyzdžiui pagal australijos bušmėnų papročius? Internete galima ir ne užsakomųjų straipsnių paskaityti. Buvusioji piktinasi kad laužėsi į namus Tenerifėje. O kaip ten buvo kad ji pati įsilaužė į buvusio vyro namus ir suveikus signalizacijai atvažiavo policija? Apie tai galima paskaityti Laimos Lavaste straipsnį lietrytyje. O kaip ten buvo(buvo rašoma Delfyje), kad "neadekvatus" jos buvęs vyras sugebėjo prirašyti du lapus ką pavogė iš jo vilos. Na taip, visai atsitiktinai vagystės metu netoli buvo milijonieriaus sūnus, iš kurio po to ir atėmė paveldėjimo teisę. O kaip ten buvo su negražinta skola dėl kurios sūnus ir tėvas teisėsi teismuose? Mylėjo anūkus ir ne, bet milijonierius ne strikulienė, suprato, kad anūkai nepilnamečiai ir kam tapinigai atitektų.

 • Pasaulį užgrobė 2020 birželio mėn. 07 d. 08:11:49

  "Coronos liudijimo" sekta !

 • Safyras 2020 birželio mėn. 07 d. 06:59:59

  Kadangi daugelis matė visas gamyklų, institutų, parduotuvių, vaistinių, ligoninių privatizacijas ir jų turėto turto iššvaistymą ir pasisavinimą, tai nėra ko stebėtis, kai viešai pešasi naujai iškepti milijonieriai, nes apetitas kyla bevalgant... O diktantus konstitucijos tema gali rašyti tik naivuoliai, nes dabar nesurinktų nei viena partija ar judėjimas tokios minios, kuri buvo per Baltijos kelią ar sausio 13 d. Greitai ir lietuvių kalbos nereikės, nes dabar jau kabo firmų pavadinimai, kur net nėra lietuviško paaiškinimo, kuo ji užsiima.. Tik tarybiniais laikais buvo įslaptinti kai kurių firmų, gamyklų pavadinimai, o dabar pakišami po savininkų , kurie nežinia kur yra , prekiniais ženklais...

 • N etikiu 2020 birželio mėn. 06 d. 23:50:02

  Kad karpaviciaus turtas saziningai uzdirbtas

 • milijonai 2020 birželio mėn. 06 d. 19:23:42

  tiek respublika tiek lietrytis turėtų išblusinėti karpavičiaus miilijonų kilmę. Kaip zekelis įsisuko į pervežimų ir kitus verslus. Sėdėjo tai už plėšimą. Jei tai jo kapitalo pagrindu - iš apiplėšimo - išaugo milijonai - valstybė turi konfiskuoti. O gal jis tik statytinis, milijonai kažkieno kito.Abejoju ar tie turtai švarūs. Teko kada susidurti su kiek turtingesniu už karpį Kauno verslinyku. Otkatai,spaudimas dalį pajamų grąžinti grynais čia ir dabar, kontrabanda ešelonais - tai tik maža dalis nelegalių veikų. Bet milijonieriai nesėdi.

 • Geltonoji spauda 2020 birželio mėn. 06 d. 18:22:10

  Internete lengvai galima rasti ką apie strikulienę ir respubliką galvoja pavyzdžiui žurnalistų sąjungos pirmininkas dainius Radzevičius - perskaitęs titulinį vieno Lietuvos dienraščio straipsnį sužinai, jog jame yra didžioji dalis informacijos laužta iš piršto ir dar kažkodėl ja kiršinama visuomenė. Ir nors to dienraščio, kuris vadinasi skambiu „Respublikos“ vardu, reputacija seniai yra nekokia, tačiau ar šį kartą Olava Strikulienė ir dienraščio redaktorius kažkodėl ėmėsi kiršinti visuomenę......

 • Įlipot į š..... 2020 birželio mėn. 06 d. 18:05:14

  Gal „Kauno diena“ R.Karpavičiaus testamento istorijoje žaidžia tik į vienus vartus. Bet ar lietrytis su respublika nežaidžia irgi į vienus vartus? Ką reiškia pareikšti įtarimai advokatui. Jie gali ir nepasitvirtinti. O kad sūnelis buvo nuteistas už narkotikų kontrabandą, tai šia realiai, o ne galbūt. Ir nepamirškit, kad Karpavičius kam norėjo, tam ir paliko savo turtą TEISĖTAI. Matyt narkodileriui su mamyte nelabai sekasi teismuose, kad reikia tokių straipsnių geltonojoje spaudoje. O stropioji strikulienė nepastebėjo kad lietrytis net baugino profesorių Landsbergį, nes tas sutiko liūdyti teisme? Čia normaliai? Ar čia kaip su prostitute, jei nusipirko tai ir tenkina visus klijento norus, net burna?

 • onute 2020 birželio mėn. 06 d. 12:19:22

  Baisu darosi paskaičius kas valdė kuom užsiiminejo kokia baisi savivalė tu aukštu veikėju čia ne kotleta suvalgė o skleidė tokie kaip žukauskas skladas dibo tokiose vietose kad pasipinigautu o mačiulis ka toks gali patarinėti prezidentui nebent abu tokio lygioir tai ivestas banditizmas prieš dorus lietuvos žmones tai konservu socdemu liberastu taisyklės Apvaginėkit tauta kiek norit mes irgi tuo užsiimam o teisėtvarka dirba mums

 • Z 2020 birželio mėn. 06 d. 11:26:51

  Mafija nemirtinga:)))

 • dar 2020 birželio mėn. 06 d. 11:05:49

  vagys visada teisus

 • Paskaitykit 2020 birželio mėn. 06 d. 10:42:38

  Vakar per gerą puslapį-žvengianti makaraitytė, dirbanti LRT-mūsų išlaikomoje televizijoje dergia Vyriausybę, jos tikrsi gerą dsrbą. Manau -užtat ir vyras metė tą parsidavėlę, kuri reklamuos bet ką ir bet kur-nes nebaudžiama. Meskit lauk iš televizijos tą atsilūpėlę, intrigantę.Lai ji varo pas austėją į eurinį darželį ir skleidžia nemalonų kvapą toliau nuo normalių žmonių!

 • julija 2020 birželio mėn. 04 d. 18:07:57

  Tvartelio meras su zmona grazina kelis metus poilsiavo karpaviciaus viloje sponsoriavo vytauto /jaunesniojo/knygeliu leidyba ....O dabar zurnalistei paklausus apie tai papostringavo kad karpaviciaus nepazista.Vargselio atmintis tik ta kur svyti jo aureole.

 • To buvusiam skaitytojui 2020 birželio mėn. 04 d. 17:37:12

  Kažkoks konervas ar liberasta ar socdeminas rašo,atsakau buvusiam jau sueina beveik 4 metai kai visa "žiniasklaida"varo ant valstiečių isivaisduojate visa nusikaltelių valdoma Lietuvos spauda! Atsimanu,kaip Paksą suvalgė per dvejus metus,valstiečius nesuvalgė,klausimas kodėl,todėl kad nera prie ko prisikabinti,ai tiesa kotletai! Todėl siūlau tau skaityti tavo mylima spauda delfi lryti kauno d diena ir t.t

 • Išginė 2020 birželio mėn. 04 d. 17:35:36

  O ne išgynė.

 • Aklad 2020 birželio mėn. 04 d. 17:18:16

  Visiems aisku, jog valstybe valdo nusikalteliu grupuotes, o nupirkta teisesauga ir privati ziniasklaida juos aptarnauja.

 • Buvusiam skaitytojui 2020 birželio mėn. 04 d. 16:25:34

  Nuo taves dvokia ozio kvapelis. Pazistamas jis jau labai seniai, deja, joki dezodorantai nepades, bet vistiek patarciau pries susitinkant Sv. Petra nusimaudyt.

 • neatspėjai. ji yra okupanto vietininkas šioj žemėj. 2020 birželio mėn. 04 d. 16:19:27

  Euras+ 2020 birželio mėn. 04 d. 04:17:22 Lietuvos valdžia yra mafija...

 • Jau turbūt buvęs skaitytojas 2020 birželio mėn. 04 d. 15:47:15

  ,,Mes remsimės tik faktais" Kur tie faktai? ,,Galimai, tarkime, gal vienas tarpininkavo, o kitas vykdė......gal buvo pažįstami nes darbovietės 100 metru atstumu, galimai norėjo prisitraukti reikalingą žmogų (Zieniuvienę) ir krūva kitokio š" Kas čia per nesąmoningas straipsnis. Jau neturit ką rašyti ? Kiek gavo eurų ta Olava Strikulienė kartu su Respublikos leidėjais, kad neturėdami jokių konkrečių faktų, o tik savo prielaidų kratinį ir akivaizdų kažkokios grupės atstovavimą, rašytų tokius straipsnius. Kur žiūri žurnalistų etikos sargai.

 • Kaunietis 2020 birželio mėn. 04 d. 14:20:57

  Vieša paslaptis kad Kaune pagrindinis ir pirmas dievas yra pinigai, o tik vėliau bažnyčia, krepšinis, o istatimas prie galo jo laikimasi traktuojama kaip liga tai jo ir nesilaiko,,, o zulikas yra zulikas ar jis policininkas, teisėjas, advokatas ar valdininkas nepriklausomai nuo jo aukščių svarbiausiai turtas ir babkes dėl to nieko ir nesistebiu

 • Dabar banditizmas 2020 birželio mėn. 04 d. 14:14:54

  yra labiau rafinuotas, nes jų interesai kiaurai persipynę su teisėsauga, kurie pagal atlyginimo dydį nesvarbu kam gali padėti

 • Labai geras 2020 birželio mėn. 04 d. 13:57:37

  Tiriamosios zurnalistikos straipsnis.

 • Trumpai 2020 birželio mėn. 04 d. 13:55:27

  Ar turim normalia žiniasklaida,abėjoju,nes percenzūruoja kelios įstancijos ir nuo jų malonės priklausys ar pateks, ją perskaičius, išreikšta nuomonė.Stop cenzūrai.

 • Dv 2020 birželio mėn. 04 d. 13:42:47

  bUNAzmonesnetpaverde vrdapasikeiciaistorija nereali prisidirbo vyrukaipirtyje vaika, vaikaspaveldimmiliojnasbos kas galetu buti jeine tevu tainorsglobeeeeeeeeeeeeeeju vyksta dery

 • Kis 2020 birželio mėn. 04 d. 13:27:09

  o juk tai tik amebos,juos tvarko stipri ranka,kuriai paklusta puse Kauno.Reikalinga politine valia ir MENTO is didziosios raides.antraip tai tik oro drebinimas su smarve,o tai neilgaamze ,issisklaido ir visos bangeles nustoja raibuliuoti.Kas del Karpaviciaus juk genprokuraturai nereikia pirstu badyti,kas turejo motyvacija-brolis ir priesmirtine "zmona"

 • Klausimas 2020 birželio mėn. 04 d. 13:26:30

  Ar narkotikų prekeivis jau ir ,,respublika,, papirko?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +13 C

 

+16 +17 C

 +18 +20 C

+16 +19 C

 

+19 +21 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1286 PLN - 4.4765
RUB - 80.4584 CHF - 1.0624
GBP - 0.8992 NOK - 10.6885

Nuorodos