respublika.lt

Įtartinas „Ignitis“ akcijų pardavimas - straipsnio komentarai:

 • A
  Aaa 2022 rugsėjo 28 14:17:05

  Pardave apie 30% akciju, kontrolinis paketas vis dar valstybes rankuose, tad akcininkai kaip ir sprendimo galios neturi, o noreti daug kas ko gali. Idomiau, butu suzinoti kas sedi valdyboje, jos prieziuroje ir t.t.

 • Į
  Įdomu 2022 rugsėjo 28 11:43:10

  Kokios pasekmės bus šitiems dviems padugnėms ?

 • K
  Kodėl nemažės el. kainos 2022 rugsėjo 27 11:04:51

  Todėl, kad skvernelis slapta pardavė Ignitis akcijas ir bendrovė tapo privačių akcininkų nuosavybė, valstybė jau neturi žodžio toje bendrovėje. Ar galima įsivaizduoti didesnę diversiją ir išdavystę ? Teist reikia skvernelį , o ne politikuot su juo.

 • B
  Baisu 2022 rugsėjo 26 21:28:02

  Šita machinacijų padarė visiems žinomas išverstaskuris skvernelis. Kaip tokį žmogų galima laikyti politikoje ? Jis nusikaltėlis toks kaip banditas daktaras. Viskas buvo padaryta slaptai, be jokio skelbimo ar viešinimo. Baisu kas įvyko, sako, kad ir Karbauskis nežinojo ir nuo jo buvo nuslėpti. Skverneli reikia teist, užtenka jo demagogijos.

 • v
  vajetojui 2022 rugsėjo 25 12:45:55

  Proko Rūra žiūri, kad iš Albino būtų atimta būstinė.

 • N
  Nuomonė 2022 rugsėjo 25 12:44:27

  Man atrodo, kad sqernelis iš mūsų strateginių partneriu avansu gavo medali už tris raides. Pasirodo, kad kartu su pagrindiniu valstiečiu jie dirbo dar ir putei tuo, kad padarė prielaidas (pardavė dalį Igničio akcijų) elektros branginimui, o šituo sukėlė liaudies nepasitikėjimą valdžia ir nepriklausomybe.

 • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
 • MOKYKLA: Patvirtintos atnaujintos bendrosios programos, kurios mokyklose bus pradėtos diegti nuo 2023 mokslo metų, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.
 • APSKUNDĖ: Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ir jo advokatas Rolandas Tilindis Lietuvos Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį.
 • DUOMENIS: Registrų centras, gavęs informacijos apie galimai neteisėtą duomenų disponavimą, penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo - centrą pasiekė informacija apie galimai neteisėtą disponavimą kelerių metų senumo žemės sklypų kadastro duomenimis, tam tikra informacija apie nuosavybės teises.
 • PAJAMOS: Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad Europos Sąjungos energetikos ministrų tarybos posėdis Lietuvai buvo sėkmingas, kadangi jame buvo pritarta išlygai, pagal kurią pigiai elektrą gaminančios šalys turės pasidalinti viršplaninėmis pajamomis su ją perkančiomis valstybėmis.
 • BAUDA: Kauno apygardos teismas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną nuteisė Latvijos pilietį ir skyrė jam 7 tūkst. eurų baudą, pranešė prokuratūra.
 • PILIETYBĖ: Seime svarstomas siūlymas, kad siekiant įteisinti dvigubą pilietybę iš Konstitucijos būtų išbraukti jos ribojimai ir perkelti į atskirą konstitucinį įstatymą.
 • ELEKTRA: Seimas atmetė parlamentaro Petro Gražulio pateiktas Elektros energetikos įstatymo pataisas, siūlančias numatyti kompensacijas įmonėms dėl padidėjusių elektros kainų.
 • LAISVĖ: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus piliečius iki 2022m. spalio 31d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2022 metų Laisvės premijai gauti.
 • PIENAS: Lietuvoje energijos kainoms pasiekus vienas didžiausių Europoje, pieno pramonei konkuruoti eksporto rinkose tampa labai sudėtinga, teigia sektoriaus atstovai: šių metų pirmąjį pusmetį lietuviškų pieno produktų į ne Europos Sąjungos šalis eksportuota jau 27,7 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – 34 tūkst. tonų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s