respublika.lt

Įtarimą kelia ne tik „AstraZeneca“: Visų vakcinų registracija yra sąlyginė - straipsnio komentarai:

 • s
  sekliams : 2021 kovo 19 08:37:48

  ne mane sekit ,bet 141 ateity pravers ,Žmogus turi Žodzio Laisve ta skelbia LR Konstitucija ir gali manyti kitaip ,negu jam brukama kieno tai nuomone !

  5 0
  Atsakyti
 • b
  baikit 2021 kovo 19 08:30:13

  kam reikalinga efektyvi vakcina? NIEKAM ! Ir ar nebus taip,kad paskiepyti pasigaus ta 'covina' ? Norint ,o ir butinai reikia ,kad baigtusi visokie 'virusai' 'pandemijos' Pasaulis turi susivienyti ir pareikalauti kalininko ,siuo atveju kinijos Atsakomybes is kurios ir prasidejo viskas . Zemeje nera ne vieno 'viruso' ,prie kurio atsiradimo nebutu nagu prikises Zmogus !!!!! Kai nebus tokiu ,virusu' gamintoju nebus ir Mirciu. Valstybems laikas kitaip pazvelgti i Zmoniu Zudymus zmogaus ranku darbo irankiu ,bet jos visos sedi kinijos kiseneje,tik siuo zudymu Kinijos ekonomika sparciai kyla,o pasaulio merdi, tad ateis tokia diena,kai pasaulis bus bejegis ka nors pakeisti ! Sendien dar galima 'rytoj' jau ne .

  3 1
  Atsakyti
 • S
  Sąlyginė vakcinų registracija suponuoja jų eksperimentinį statusą ir beprecedentinį ES, pakišinėjančios mums tas vakcinas elgesį, atsisakant nuo bet kokios atsakomybės už tų vakcinų šalutinio poveikio pasekmes > 2021 kovo 19 01:59:59

  "EVA dangsto Evrokomisijos funkcionierius, toliau liaupsina tų funkcionierių mums pametėtą nevienareikšmiškai užsirekomendavusią vakciną ir galiausia nusišalindama nuo bet kokios atsakomybės dėl tos eksperimentinės vakcinos panaudojimo neprognozuojamų pasekmių, kaip ir reikėjo tikėtis, saliamoniškai pareiškia, kad "šalys dabar pačios turės priimti informuotus sprendimus dėl tokios vakcinos naudojimo. Taigi, ir vakcinos gamintojai, ir jos patikimumo prižiūrėtojai, ir jos platinimo suteneriai, kaip ir reikėjo tikėtis, gudragalviškai nusišalino nuo bet kokios atsakomybės už galimas tragiškas tos vakcinos panaudojimo pasekmes. Tą atsakomybę užkabindami ant eksperimentinę vakciną isigyjančių valstybių valdžios galvų. Vadinasi, Algimanto Rusteika žodžiais tariant, didžiajam mūsų virusologui ir imunologei DulkiSimonyte teks visiška ir besąlygiška atsakomybė už tragiškus tos vakcinos panaudojimo žmonėms inokuliuoti atvejus. O tos atsakomybės jie kaip velnias kryžiaus kratėsi ir tebesikrato!?"

  7 0
  Atsakyti
 • L
  LR konstitucija 2021 kovo 18 20:36:26

  21 straipsnis ...Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai. Ar ne todėl prašomas parašiukas prieš skiepą?

  16 1
  Atsakyti
  • Z
   Zmogus 2021 kovo 19 08:34:25

   turi pareikalauti ir atsakomybes is skiepu Gamintoju nera garantijos nereikia ir skiepo,bet ukiuose niekas neklausia gyvunu juos skiepija laisvai,nejau Žmones susilygino su gyvunais ?????

   8 0
   Atsakyti
  • T
   To Zmogus 2021 kovo 19 15:18:03

   Ne susilygino, o sulygino- virtome ūkiais, burbulais, įgysime bandos imunitetą ir t. t. , ir t.t.

   6 0
   Atsakyti
 • t
  tik AstraZenekoi... 2021 kovo 18 11:02:46

  žmogaus embriono inkstų ląsteles.... Baisu

  13 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 kovo 18 07:18:02

  Bendras COVID-19 „AstraZeneca" saugumo vertinimas yra pagrįstas 4 klinikinių tyrimų, atliktų Jungtinėje Karalystėje, Brazilijoje ir Pietų Afrikoje,atkreipkyte demesi visos kitos vakcinos pagal parasyta straipsni galima daryt isvada yra blogesnes

  5 9
  Atsakyti
  • s
   seniui 2021 kovo 18 15:56:02

   na tai jei pavargai gyventi, varyk su ta geresne zeneka nusizenekint, patiklusis žmogeli. Tie "klinikiniai tyrimai" toks pats melas, kaip ir tų "tyrimų" metu išvirtas trutas, skirtas DEPOPULIACIJAI. Lietuviškai - žmonijos masiniam naikinimui. Kapuji?

   11 0
   Atsakyti
 • L
  LVJ 2021 kovo 17 22:38:40

  Juokinga fraze yra: "skiepytis šiomis vakcinomis nėščiosios galėtų tik tada, jeigu tikėtina nauda didesnė už galimą riziką motinai ir vaisiui." Moterys ir vaisius, arba motina ir vaikas. Nuo siol sakysiu, kad esu vaisiu motina.

  13 1
  Atsakyti
  • B
   Beje 2021 kovo 19 00:02:06

   Yra jau ir moterų, kurios patyrė persileidimus po vakcinų, ir tai yra faktas

   4 0
   Atsakyti
 • R
  Rusiška ruletė 2021 kovo 17 21:09:13

  kažkaip atrodo humaniškiau nei šitie kovidiniai marmalai. Gal Šimonytė galėtų įtraukti į meniu populiacijos pasirinkimui tokią vakciną?

  12 0
  Atsakyti
 • P
  Profesorius 2021 kovo 17 19:13:36

  Cit."...Dažniausiai užfiksuotos nepageidaujamos reakcijos buvo: skausmingumas injekcijos vietoje (63,7 proc.), skausmas injekcijos vietoje (54,2 proc.), nuovargis (53,1 proc.), galvos skausmas (...), mialgija (...), bendras negalavimas (...), pakilusi temperatūra, įskaitant subfebrilią (...) ir karščiavimą > 38° C (...), šaltkrėtis (...), artralgija (...) ir pykinimas (...). Dauguma šių nepageidaujamų reakcijų buvo išreikštos silpnai arba vidutiniškai ir dažniausiai praeidavo per kelias dienas po skiepo. Po antros dozės nepageidaujamos reakcijos būdavo lengvesnės ir retesnės negu po pirmos. Senyvų (65 metų ir vyresnių) žmonių reaktogeniškumas buvo silpnesnis ir užfiksuotas rečiau.". Tai tik STATISTIKINIS vertinimas. Kiekviena tokia reakcija turi biologinį pagrindą. Vakcinos gynėjai PRIVALO NUSTATYTI BIOLOGINĮ MECHANIZMĄ, dėl ko tai pasireiškia kaip "nepageidaujamos" reakcijos, nes pripažįsta, kad tai kyla dėl vakcinos. To nepadarius visa ši "vakcinologija" net nekvepia mokslu.

  30 0
  Atsakyti
 • I
  Inesa 2021 kovo 17 18:52:15

  Mes tai žinome. Vatnikai - marginalai, oi, dar plokščiažemininkai...:)

  3 2
  Atsakyti
 • R
  Romka 2021 kovo 17 18:36:36

  Nesuprantu kur Požėla su Bilotaite? Už bet kokias vakcinavimo abejones Aušvicas ir dujų kameros!!!

  25 1
  Atsakyti
 • D
  Dona 2021 kovo 17 17:45:29

  Perskaičiau straipsnį ir daugelį komentarų. Kilo keli klausimai: 1.Kaip reaguoja patys Anglijos gyventojai, pasiskiepiję savo šalyje pagaminta vakcina 2. Ar anglai taip pat kaip žemyninės Europos gyventojai nenori skiepytis Astra Zeneca? 3. Jeigu anglai patenkinti šia sąlygiškai patvirtinta vakcina, kaip ir kitomis, taip pat sąlygiškai patvirtintomis vakcinomis, ar tai nebus vien tik politinis reikalas, siekiant atitinkamai bausti už Brexitą? "Europos sąjunga nesukūrė nieko, o štai atsiskyrę britai sukūrė?" Kaip jūs manote? Juk šiaip jau tas vakcinavimas - daugiau politika negu sveikatinimas?

  21 5
  Atsakyti
  • S
   Smegenų plovimas 2021 kovo 17 18:00:06

   Simpsonus pažiūrėk ir supras,kas vyksta.

   19 0
   Atsakyti
  • G
   GR 2021 kovo 18 16:06:55

   Anglijoje irgi visaip yra. Didesnis procentas nori patys būti vakcinuoti. Yra dalis kuri priešinasi. Reakcijos po vakcinos tokios kokios ir LT. Pedagogai irgi pirmiausiai vakcinuojami, tačiau prievartos nėra. Šalutiniai poveikiai kaip ir LT. Vieniems temperatūros, silpnumas, skausmai, kitiems lengviau. Na, ką... žmonės visur žmonės. Vieni masto , kiti bijo.

   9 0
   Atsakyti
 • p
  pensininke 2021 kovo 17 17:32:43

  Tesinys- yra kurios akcininkas (sutapimas yra „Vanguard“, kuris (visai atsitiktinai) yra akcininkas „Black Rock“, kuri (tik sutapimas) valdo centrinius bankus ir kontroliuoja maždaug trečdalį viso pasaulio investicinio kapitalo. „Black Rock“ taip pat (visai netyčia) yra pagrindinis „MICROSOFT“, priklausančio Bilui Geitsui, akcininkas, kuris (sutapimas) yra „Pfizer“, kuris (kaip galite prisiminti, parduoda šią stebuklingą vakciną) yra akcininkas (visai netyčia) ir pagrindinis PSO rėmėjas. Va taip negyvas šikšnosparnis, parduotas Kinijos turguje, užkrėtė visą planetą mirtinu virusu.✨✨✨✨ (Ne bendriname, bet kopijuojame ir dalinames - visa tiesa ant vienos lekstutes) Paskaičiau ši straipsneli,o gal ir teisingai viskas išdėstyta...

  42 0
  Atsakyti
  • t
   tikrai 2021 kovo 19 08:42:13

   taip ,kaltininkus reikia bausti,bet pasaulis vepso , kaip yra kinijos pagalba Žudoma Žmonija !

   1 4
   Atsakyti
  • m
   manau 2021 kovo 21 11:53:55

   visur kyšo Geitso ausys, bet tamsta kaltini kiniečius. Tokius komentatorius reikia bausti.

   1 0
   Atsakyti
 • p
  pensininke 2021 kovo 17 17:27:07

  Įdomumo dėlei paskaitome ir pagalvojame - Nebendrinam, Bičiuliai! Jei norim pasidalinti - kopijuojame dalinamės. Nes kitu atveju, mažų mažiausiai - užblokuos ir ištrins. GYVENAME STEBUKLINGŲ ATSITIKTINUMŲ IR SUTAPIMŲ LAIKOTARPIU.. Melas, dar kartą melas ir netiesa bei išsigalvojimai.. ?! Kinijos biologinė laboratorija Wuhane priklauso „GlaxoSmithKline“, kuri (visai atsitiktinai) priklauso „Pfizer“, kuri ( irgi.. - visai atsitiktinai) gamina vakciną nuo viruso, kilusio iš biologinės laboratorijos Wuhane, o pastarąją finansuoja Dr. A. Fauči (visai atsitiktinai), kuris reklamuoja vakciną. „GlaxoSmithKline“ (sutapimas) valdo „Black Rock Finances“, kuri (sutapimo būdu) tvarko „Open Foundation Company“, kuri (sutapimo būdu) aptarnauja Prancūzijos draudimo kompanijos „AXA“ finansus. Taip jau atsitiko, kad Dž. Sorosas valdo vokiečių bendrovę „Winterthur“, kuri (visai netyčia) statė kinų laboratoriją Wuhane, ir ją nusipirko Vokietijos draudimo bendrovė „Allianz“.

  43 1
  Atsakyti
 • A
  Astra zeneca 2021 kovo 17 17:19:58

  Nėra jokių duomenų apie šio skiepo saugumą ir veiksmingumą jaunesniems nei 18 metų paaugliams ar mažiems vaikams. Ši vakcina skirta vartoti tik suaugusiems. Tačiau taip pat reikia gerai apsvarstyti galimą naudą ir žalą nėščiosioms, nes nepakanka duomenų apie vakcinos poveikį suleidus ją nėštumo metu. Informaciniame lapelyje rašoma, jog nėra žinoma šios vakcinos apsaugos trukmė, nes „AstraZeneca“ COVID-19 vakcina vis dar tiriama klinikiniuose tyrimuose. Taip pat šiuo metu neįmanoma įvertinti skiepo veiksmingumo vyresniems nei 55 metų žmonėms.

  15 1
  Atsakyti
  • t
   to Astra 2021 kovo 17 17:44:35

   Taigi farmacininkai uzsiieme dabar vakcinu testavimais su vaikais.O tai reiskia, kad bus paskelbta, jog vakcinos tinka ir vaikams. Manau rudeni prades skiepyti ir vaikus, po to kaia visi suaugusieji bus jau paskiepyti.

   18 0
   Atsakyti
  • V
   Va 2021 kovo 17 17:50:32

   Čia yra žiauriausia, pakeis net vaikų DNR, o tai gręsia populiacijos naikinimu, gal ne visos, nes nemanau, kad visi bus suskiepyti, bet vyks planetos apvalymas. Labai gaila, kad tą mažai kas suvokia

   32 0
   Atsakyti
  • D
   Daktaras 2021 kovo 17 17:53:13

   žinoma, kad tromboemboliniai susirgimai pasitaiko dažnai. Venų tromboembolija yra trečia pagal dažnumą širdies ir kraujagyslių liga visame pasaulyje“, Is tu keturiu mirusiu po skiepo ,galimybe mirti tromboembolija ir be skiepo buvo didele. Nuo sios ligos virs 500 mirusiu tik siais metais!

   11 11
   Atsakyti
  • A
   Antivakseris 2021 kovo 17 18:02:11

   Daktaras mokslinis laipsnis (dr.)deja,o gyditojas turėtų gyditi !!!

   11 0
   Atsakyti
  • t
   to Daktaras 2021 kovo 17 18:31:54

   Manau, kad daugelis supranta, kad tie mirusieji po skiepo, galejo ir be skiepo numirti nuo tromboembolijos. Bet... esme tame, kad skiepas ju mirti galimai pagreitino, Be skiepo gal butu gyvene dar puse metu, metus ar du.

   19 5
   Atsakyti
 • A
  Astra zeneca 2021 kovo 17 17:18:07

  Tik iki 2024 m. kovo 31 d. kompanija privalo: Kad būtų patvirtinti COVID-19 Vaccine AstraZeneca veiksmingumas ir saugumas senyviems ir gretutinėmis ligomis sergantiems tiriamiesiems, registruotojas turi pateikti klinikinio tyrimo D8110C00001 galutinę ataskaitą. Vakcinos detali sudėtis Vienoje „AstraZeneca“ COVID-19 vakcinos dozėje yra ne mažiau kaip 2,5 × 108 infekcinių vienetų (Inf.V) šimpanzės adenoviruso, koduojančio SARS-CoV-2 spyglio (angl., spyke, S) glikoproteiną (ChAdOx1-S). Tai gaminama genetiškai modifikuotose žmogaus embriono inkstų ląstelėse nr. 293, pasitelkiant rekombinantinę DNR technologiją. „AstraZeneca“ COVID-19 vakcinos sudėtyje yra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO). Nėra jokių duomenų apie šios vakcinos suderinamumą ir pakeičiamumą kitomis COVID-19 vakcinomis. Būtent todėl informaciniame lapelyje perspėjama, jog gavus pirmąją „AstraZeneca“ COVID-19 vakcinos dozę, kursą galima užbaigti tik su antra to paties gamintojo vakcina.

  15 0
  Atsakyti
 • A
  Astra zeneca 2021 kovo 17 17:12:30

  Įdomu tai, jog dėl sąlyginės registracijos „AstraZeneca“ taip pat turi įvykdyti tam tikras užduotis,[1] kurioms nurodyti terminai. Tačiau daug užduočių turės būti įvykdyta tik po kelių mėnesių ar net metų, nors vakcina jau pradėta tiekti masinei vakcinacijai. Pavyzdžiui, tik iki 2022 metų gegužės 31 d. kompanija įpareigota: Kad būtų patvirtinti COVID-19 Vaccine AstraZeneca veiksmingumas ir saugumas, registruotojas turi pateikti randomizuotų kontroliuojamų tyrimų COV001, COV002, COV003 ir COV005 galutines ataskaitas. Tik iki 2022 m. birželio mėn. (su tarpiniais atnaujinimais kas mėnesį nuo 2021 m. vasario) „AstraZeneca“ turi: Kad nuosekliai būtų užtikrinta vaistinio preparato kokybė, pareiškėjas turi pateikti papildomą veikliosios medžiagos ir gatavo produkto stabilumo informaciją bei peržiūrėti gatavo produkto specifikaciją įgijus daugiau gamybos patirties.

  14 0
  Atsakyti
 • T
  Tai jokia naujiena. 2021 kovo 17 17:08:02

  Kai tik pasirode pirmos vakcinos rasiau,kad "FDA suteikė skubios pagalbos leidimą Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcinai ir ji nėra FDA patvirtinta vakcina",bet niekas to nei tada nei dabar girdeti nenori. Ka reiski"nera patvirtinta vakcina"?O gi ta,kad ji gali nepraeiti visu tyrimo stadiju ir ji tada bus pripazinta,"kaip netinkama".Kas gaunasi dabar???Dabar zmones paversti bandomaisiais triusiais ir jei kas jam nutiks,tai kaltu nebus.Kaltas bus tik jis pats.Zmones net nemasto,kad juos skiepija EKSPERMENTINE vakcina kuri iki 2020.11.buvo uzdrausta ekspermentams su zmonemis!!!Valdzia,"ekspertai,gydytojai"apie tai tyli ir pristato tas vakcinas,kaip"patikimas"!!!

  40 0
  Atsakyti
  • S
   Sutinku 2021 kovo 19 00:43:54

   Tai tiesa.

   4 0
   Atsakyti
 • Vakcinos 2021 kovo 17 17:03:25

  Ne reklamuoju lietrycio, bet noriu pasakyti, jog vakar ten buvo patalpintas straipsnis, ,kuri labai greitai nukiso tolyn - "Nutekinti mRNR vakcinų duomenys uždavė klausimų dėl svarbių rodiklių", kuri paskaicius issigandau. Pasigooglinkit - The EMA covid-19 data leak, and what it tells us about mRNA instability Rasoma, kad Pfizer skiepu sudetis realiai neatitinka pries tai nurodytos , kokia turetu buti. Raso, jog pacios vakcinos atsparumas yra silpnesnis korona virusui, nei buvo skelbta. Zmones apie tokius dalykus TURI zinoti ! Gal galetu Respublika taip pat isverstiis anglu kalbos sita straipsni ir paviesinti ? Ar jus isivaizduojat kas vyksta ? ES fabrikuose, maisto gaminiu produkcija, kurios sudetis nukrypsta nuo jam skirtos normos, stabdo produkcija ir ja meta lauk. O cia kalba eina apie SKIEPUS(!), kurie neatitinka "recepturos" ir jie leidziami i apyvarta , skiepyti zmones !!! Tai yra skandalas !!!

  46 1
  Atsakyti
  • t
   trumpai 2021 kovo 17 17:16:21

   Ne skandalasd o nusikaltimas prieš žmonija.

   43 0
   Atsakyti
  • >
   >>Vakcinos 2021 kovo 17 17:29:22

   Taip, jūs teisus. Bet matant visą plandeminį melą, tai jau atrodo kaip norma ir nebestebina. Pfizer, kaip beje elgiasi ir kiti gamintojai, masinę gamyba paleido ir bandė užkišti sandėlius nesulaukę leidimų vakcinos naudojimui. Kalba juk eina apie milijardus pelno, be jokios atsakomybės. Kažkodėl Pfizerio vakcinų saugojimui reikalinga labai žema temperatūra. Matyt tai per daug kainuoja tiek pačiam gamintojui, temperatūrinis režimas galimai pažeidžiamas visoje tiekimo grandinėje. Kas žino... Aišku tik tai, kad tai dar vienas melas visame didžiuliame covidiniame melų ir sukčiavimų vandenyne. Kas liečia Covid-19, čia atrodo nuo pat pradžios iki pabaigos yra vien tik melas ir nieko daugiau išskyrus melą.

   34 0
   Atsakyti
  • D
   Dar gruodzio men. 2021 kovo 17 20:15:53

   Buvo info, apie hakeriu isiverzima i pfaizerio dokumentus. Ir paaiskejo, kad parodinės partijos receptura ( kuri buvo pagaminta visokiems leidimams masinės gamybos pradziai gauti), stipriai skiriasi nuo masiskai gaminamos, kuri dabar sušvirkščiama i dvikoju bandomuju kunus. " trata bugnai.avinus skerdyklon veda.odą būgnams duoda patys avinai". Bertoldas Brechtas. Su nuoširdžiausiais linkėjimais. Išmintingiesiems.

   23 0
   Atsakyti
  • I
   Intriga 2021 kovo 17 23:35:56

   Kokie esminiai dalykai skiriasi pfizer eksperimentiniuse preparatuose papasakokite trumpai

   5 0
   Atsakyti
  • g
   guodžia nebent tai 2021 kovo 18 15:50:05

   kad tie visi faizerių šmaizerių savininkai neužilgo (gal po metų-dvejų) dailiai kybos Hagoje. O gal Vašingtone, nesu tikras.

   7 0
   Atsakyti
 • A
  Angela merkel pranešė, jog nesiskiepys,, Astra Zeneka,, Covid-19 vakcina. 2021 kovo 17 16:54:16

  Vokietijos kanclerės teigimu, jai jau 66metai,todėl nepriklauso tai amžiaus grupei, kuri skiepijama šia vakcina.. Vokietijoje,, Astra Zeneka,, skiepų vakcinuojami tik asmenys iki 64metu amžiaus, kai tuo tarpu Lietuvoje - bet kokio amžiaus.

  32 2
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 kovo 17 16:48:58

  dar pries metus, tik pasirodzius virusui, musu medicinos elitas per spauda prizadejo leisti naudoti salies gyventojus, vakcinu tyrimams. Dabar ir vykdo trecia tyrimo etapa. Vakcinos gamintojams trecias etapas labai daug kainuotu, todel nusipirko musu medicinos elita. Diosevo i serdito! ES, kiek zinau, nuo vakcinos jau mire 190 paskiepytu. Astra Zeneka gaminama bezdziones genu pagrindu, todel silpnesni organizmai jos neatlaiko. Niekas nezino kas bus su paskiepytais po puses metu, po metu, po keliu metu. Svarbu paimt pinigus dabar. Issigymeliai, Soroso sustumti i valdzia, veikia ne valstybes naudai, veikia uabo naudai. Apie valstybe jie nieko nera girdeje, nesupranta, kas tai yra.

  35 0
  Atsakyti
 • K
  Kita realybė 2021 kovo 17 16:05:37

  Jei keli suskiai nebūtų buvę tokie godūs ir korumpuoti, ir dėl jų melų nebūtų buvęs uždraustas Hydroxychloroquine, labai labai realu, kad mes jau seniai gyventume taip, lyg to covido iš viso nebūtų buvę. Profilaktikai vaistinėje būtų užtekę įsigyti vitaminų, cinko papildų ir už kelis eurus Hydroxychloroquine. Jei juos įperka ir dešimtmečiais saugiai naudoja skurdžios Afrikos ir Azijos šalys, manau ir mums jie būtų įperkami ir saugūs. O valdžia už šimtus milijonų išleidžiamų eksperimentinėms vakcinomus, būtų jų turbūt ne vieną vagoną galėjusi nupirkti. Ir tikrai būtų pigesni bei saugesni bet kokio amžiaus žmonėms už nuo nieko neapsaugančias eksperimentines vakcinas. Mūsų valdžia sąmoningai dalyvauja nusikaltėlių ir psichopatų globalistų Great Reset plane. Jie mus pardavė! Kaip sakė PIŠ, mes tiesiog populiacija. Kažkiek ūkių. Kolaborantai turės atsakyti už visas mirtis, sugadintą sveikatą ir materialinius nuostolius.

  51 0
  Atsakyti
  • P
   Planas 2021 kovo 17 16:19:20

   Viskas tiesa, bet, kad kas atsakytų už tai-vargu. Tas vaistas kliudė viršūnėlės planui, todėl ir nieks apie jį nekalba. Kažin ar mūsų šeimos gydytojai skirtų mums jo, bet turbūt hipokrato priesaika nieko šiais laikais nebereiškia...

   37 0
   Atsakyti
  • R
   ROB 2021 kovo 17 16:44:14

   Kaip alternatyva HCQ yra ir Ivermectin'as. 2015 metais nobelio premija gavo. Lietuvoje galima nusipirkti, kol kas neuzdraustas.

   18 0
   Atsakyti
  • O
   O 2021 kovo 17 17:45:54

   Tas vaistas receptinis?

   6 1
   Atsakyti
 • C
  Ceslovas 2021 kovo 17 16:04:21

  Tai tegul leidziasi Simonyte su visa dikaduoniu konservatniku- liberastu gauja, Nauseda su visa prezidentura ir tebuna stebimi, o nekiskit neisbandytu vakcinu lietuvos dirbantiesiems.

  43 0
  Atsakyti
 • T
  Tyrimai atlikti ir su žmonėmis 2021 kovo 17 15:43:03

  "Kol kas nurodoma, kad tyrimai atlikti tik su gyvūnais." - na tiesa tai būtų, jei žmonės nebūtų skiepijami.

  18 0
  Atsakyti
 • A
  Ačiū Respublika 2021 kovo 17 15:41:06

  Ačiū, labai naudingas straipsnis. Būtų įdomu sužinoti apie "Sputnik V"

  26 0
  Atsakyti
 • n
  nuostabusis Borelis sakė, 2021 kovo 17 15:25:37

  kad tik Sputnik išgelbės pasaulį.

  23 3
  Atsakyti
  • h
   hm 2021 kovo 17 15:43:26

   Tamstos per trumpai bandytas Sputnik taip pat iš tos pačios "operos",deja.

   14 13
   Atsakyti
  • C
   Ceslovas 2021 kovo 17 16:06:59

   Bet dar nebuvo nei vieno reakcijos atvejo, manau nuslepti negaletu pas ruskius bunant tiek daug sorosiniu informatoriu.

   13 3
   Atsakyti
  • C
   Ceslovai 2021 kovo 17 17:25:20

   Sorosas su savo organizacijom neįleidžiamas į, berods, 6 ar 7 šalis, tarp jų - ir Rusija...

   9 1
   Atsakyti
  • .
   . 2021 kovo 19 00:48:07

   Dar ir kaip tie sorošiniai siautėja rusijoje.duok Dieve, kad jie atsilaikytų.

   4 0
   Atsakyti
 • M
  Manau 2021 kovo 17 14:42:36

  Po tokiu skiepu ne gmo butybe bet Chmo butybe neaiski kas ateity jau uzplanuota ir ka tieji paskiepyti tures atlikti?

  32 1
  Atsakyti
 • p
  pavasaris, žibutės saulė žeme ritinėjasi ,o jiems vis per mažai virusų 2021 kovo 17 14:42:18

  Kitame port. : Kinijos mokslininkai atlikę tylimus, nustatė ,kad simptomų neturintys, bet teigiamą kovido testo sulaukusieji viruso nenešioja. Taip išeina ,jog tiesa ,kad pasak mokslininkų testai nuo kovido ligos nenustato, o tik negyvo ar gyvo viruso ar jo "kūno" fragmentų DNR ? O mūsų seimas ,lyg negana ,kad šalies įkalinti vaikai patyrė didžiulį stresą ,dar priedo nutarė prievartauti testais ieškant "to, nežinia ko" ?

  57 0
  Atsakyti
  • A
   Antivakseris 2021 kovo 17 14:54:34

   Ant tiek paikam reikia būti,kad AUSŲ KRAPŠTUKAS TAMPAX"AS ANT PAGALIUKO nustato ligos požymius, LIGOS NUSTATOMOS KRAUJO,ŠLAPIMO LABORATORINIAIS TYRIMAIS !!!

   44 1
   Atsakyti
  • T
   Tie testai jau nuo praėjusio pavasario visą pasaulį juokina 2021 kovo 17 15:07:11

   Tanzanijos prezidentas Magufuli davė PSO sukčiams patestuoti vaisių, gyvūnų, variklio alyvos mėginius. Teigiami rodos buvo papajos, ožkos mėginiai, o dėl variklio alyvos rezultatas buvo nevienareikšmis. Skaitėme apie Elono Masko du teigiamus ir du neigiamus tą pačią dieną darytus testus. Austrijos parlamente buvo pademonstruotas teigiamas Coca-Colos testas. Net pats PGR testų kūrėjas aiškino, kad jie netinka Covid-19 susirgimui diagnozuoti. Tą galiausiai šių metų sausį pripažino ir PSO. Vieninteliai to iki šiol niekaip nenori nepripažinti mūsų bukalaurai, toliau rimtais veidais mums visur kaišioja tamponus ir pučia karantino burbulus.

   53 0
   Atsakyti
 • M
  M 2021 kovo 17 14:28:24

  Idomiai gaunasi.sputnik kritikavo,kas nepraeitas trecias etapas ir ji nepatikima o kada praejo ir pasirodo normali vakcina jos neregistruoja.vakaru vakcinos nepraejusios trecio etapo ir dabar tik bandoma ant zmoniu,paprastu gyventoju.gal delto ir valdzia nesiskiepija.jie tai ne triusiai bandomieji.

  59 3
  Atsakyti
  • S
   Skiedžiate 2021 kovo 17 14:52:14

   Vakcinų kūrimas visada užtrukdavo 10 ir net 15 metų. Nė viena Covid-19 vakcina negalėjo būti sukurta per pusmetį. Nė viena! Tai, kas buvo skubiai išvirta, kad ir kaip skambiai jis besivadintų, nė vienas viralas nėra "normali vakcina", kaip jūs sakote. Ir nė vienas gamintojas už savo viralą jokios atsakomybės neprisiima ir neprisiims. Tai jiems yra kartu labai dideli, ir kartu garantuoti milijardai, visiškai niekuo nerizikuojant. Tokių rojaus sąlygų iki šiol dar turbūt niekas nebuvo matęs. Tereikia ištiesti gauruotą ranką ir nusiskinti. Todėl matome prasidėjusias žiurkių pjautynes, kiekviena bando atsikąsti kuo didesnį kąsnį, ir nuspirti konkurentą. Jei žmonės nuodysis uoliai ir viralo bus trūkumas, duos ir Putinui atsikąsti, o jei žmonės atsipeikės ir užsispirs - tada Putino virale gal kokią musę įkritusią suras, po gal pritaikys kokias nors navalniškas ar kitokias sankcijas. Viskas yra pinigai, politika ir melas.

   54 1
   Atsakyti
  • t
   to-M 2021 kovo 19 11:31:33

   Negausime mes "Sputnik" broileris-ožiukas-neleis...

   2 0
   Atsakyti
 • M
  MĮSLĖ 2021 kovo 17 13:58:53

  Įdomu, kada prasidės genocido vykdytojų teismai...

  56 0
  Atsakyti
  • T
   Temidė kantriai lauks 2021 kovo 17 14:28:10

   kol vykdytojai užbaigs vykdyti veiksmą.

   27 0
   Atsakyti
  • m
   mįslei 2021 kovo 18 15:44:22

   pataisėlė, - tribunolai. Už karo nusikaltimus teisia tribunolai. O genocidas tarptautinėje teisėje laikomas karo nusikaltimu.

   3 0
   Atsakyti
  • P
   Pradžia yra 2021 kovo 19 01:03:06

   Grupė Izraelio advokatų ir medikų padavė ieškinį prieš savo šalies vyriausybę į tarptautinį teisingumo teismą dėl eksperimentinių vakcinų naudojimo, nes daug žmonių miršta, sutrinka sveikata. Vokietijos advokatų grupė taip pat ruošia ieškinį.

   4 0
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KROVINIAI: Kauno intermodaliniam terminalui (KIT) prisijungus prie europinės vėžės, Lietuvos krovinių vežėjams atsivėrė  naujos galimybes gabenti krovinius traukiniais iš Europos ir į ją, išvengiant sustojimo pasienyje su Lenkija ir krovinių perkrovimo.
 • SUKČIAI: „Swedbank“ duomenimis, per vieną dieną banko klientų konsultacijų centras gauna iki 400 gyventojų skambučių ir pranešimų apie sukčių bandymus išvilioti asmeninius interneto bankininkystės, mokėjimo kortelių duomenis ir reikalavimus patvirtinti mokėjimus, kurių gyventojai patys neinicijavo.
 • MEDŽIAI: valstybinių miškų urėdijos miškininkai per šią savaitę apžiūrėjo miškus ir įvertino savaitgalį didelio vėjo bei lietaus padarytą žalą – iš viso buvo išversta ir išlaužyta beveik 10 000 kubinių metrų medžių daugiau nei 100 hektarų plote.
 • BIOGRAFIJA: nevyriausybinės asociacijos Mažosios Lietuvos reikalų tarybos ir Lietuvos valstybės istorijos archyvo iniciatyva susibūrė neformali Martyno Mažvydo biografijos tyrimo iniciatyvinė grupė, siekianti aktualizuoti ir suteikti impulsą naujiems M. Mažvydo biografijos tyrimams.
 • VERTINS: Europos vaistų agentūra antradienį pranešė pradėjusi Prancūzijos farmacijos bendrovės „Sanofi“ sukurtos vakcinos nuo COVID-19 peržiūrą, po kurios ji gali būti patvirtinta naudoti Europos Sąjungoje.
 • PAVYKO: Rusija antradienį paskelbė sėkmingai išbandžiusi naują S-500 oro gynybos raketinę sistemą, ji pataikė į dideliu greičiu skriejantį balistinį taikinį - S-500 sistema, kurios maksimalus veikimo nuotolis – 600 km, yra pati pažangiausia raketų gynybos sistema pasaulyje, gebanti atremti atakas į kosmosą.
 • KEIČIASI: kartu su pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo pokyčiais prasideda ir priešmokyklinio ugdymo programos atnaujinimas - nacionalinėje švietimo agentūroje darbą pradėjo 14 ekspertų, kurie parengs atnaujintą programą.

 • ATSIVERIA: pirmą kartą po devynių mėnesių pertraukos Eifelio bokštas Paryžiuje penktadienį vėl laukia lankytojų - Prancūzijos sostinės simbolis buvo uždarytas dėl koronaviruso pandemijos.
 • SIAUTĖJA: Rytų Rusijoje plečiasi dideli miškų gaisrai - Sibiro Jakutijos regione trečiadienį ugniagesiai kovojo su liepsnomis daugiau kaip 600 000 hektarų plote, pranešė miškų apsaugos tarnyba.
 • REKORDAS: Pietų Prancūzijoje esantis kino teatras „l’Eden“, kur buvo rodomi pirmieji brolių Lumiere`ų filmai, oficialiai pripažintas seniausiu pasaulyje veikiančiu kino teatru ir įrašytas į Gineso rekordų knygą - jis buvo atidarytas prieš 132 metus.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar stebėsite Tokijo Olimpines žaidynes?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar stebėsite Tokijo vasaros Olimpines žaidynes?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +19 C

+12 +22 C

 

+17 +23 C

+22 +28 C

+26 +31 C

 

+27 +29 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-6 m/s

       

Nuorodos