respublika.lt
 

Istorija be vėliavnešių - tik butaforija - straipsnio komentarai:

 • POLITIKAS 2020 sausio mėn. 23 d. 16:27:13

  Kodėl lietuviai nereikalauja žydų kad sumokėtų už lietuvių genocida ,kada žydų NKIVD trėmė lietuvius ,šaudė ,juk stribų vadai buvo žydai ,

 • Birutė 2020 sausio mėn. 22 d. 11:19:06

  Puikus straipsnis. Ačiū

 • > Judita 2020 sausio mėn. 22 d. 02:59:20

  Negrazu kitiems siulyti kai pacios tvartu smirda.

 • Judita 2020 sausio mėn. 21 d. 21:07:57

  Nykzentaitis, bumblauskas geriausi istorikai iš visų. Kai kuriems komentatoriams derėtų deramai issiskalbti kojinės.

 • PNo 2020 sausio mėn. 21 d. 20:01:28

  Aš kaip keiksmažodį vartoju žodį n i k ž e n t a i t i s

 • REDAKCIJAI 2020 sausio mėn. 21 d. 16:41:43

  Ar ŽINOTE, KAD NUOTRAUKŲ NELEIDŽIA PERŽIŪRĖTI - NEVEIKIA RODYKLĖ?

 • Audrius 2020 sausio mėn. 21 d. 13:44:36

  Su istorikais tai mums juodai nepasisekė. Juos fenomenaliai veikia kažkoks saviniekos kompleksas, kokio neturi nei rusų, nei lenkų, nei kitų šalių istorikai. Ypač tuo pasižymi tūlas Nikžentaitis. Jei tik kas paviešina kokį garbingą lietuvių praeities faktą, bemat ponulis iškasa 10 priešingų ir visu smarkumu plešia tautos garbę.

 • Prosenelis 2020 sausio mėn. 21 d. 09:12:30

  Ponai svetimu laizytojai ta dariete prie okupantu ta carotenoid ir dabar tai reiskia kad jus jau isigimeliai ir pamirsote kas esate o dabar palaizima s labai brangiau kainavo naftos gamikla atominie sunaikyntas kaimas tai ne milijuonai o milijardai jus islaptintieji75 metams valdote kolonija kurioja esame paskutinei Bet tas kvapas jums pati ka greitai ne istorijos Bet Lietuvos pavadinimas isnyks. I

 • Euras+ 2020 sausio mėn. 21 d. 05:03:35

  Penktadienį Izraelyje, prie Lietuvos ambasados bus surengtas piketas, kurio tikslas - protestas prieš Lietuvos vyriausybės norimą priimti įstatymą ,,Lietuva nedalyvavo holokauste". Žydai lietuvius jau iš anksto nuteisė! Mūsų vyriausybei didelį spaudimą darys dauguma ES valstybių! (išsamiai skaitykite ,,Sputnik Lt). Reikia paremti šio įstatymo priėmimą, kad Lietuva būtų laisva nuo žydų jungo! Lietuva 1995m. žydams sumokėjo milijonus dolerių (4,5-ar net 9,5) už žydų karo metu prarastą (paliktą !) turtą, kai dar lietuviai negavo kompensacijų už savo nusavintą turtą.Tai buvo slaptos Lietuvos vyriausybės ir Žydų bendruomenės derybos! Dabar bando Lietuva įvelti į holokosto aferą. Tėvynė pavojuje-Vokietija iki šiol moka kasmet žydams už holokostą-tą jungą nori ir Lietuvai užkrauti! To įstatymo priėmimas ,,Lietuva nedalyvavo holokauste" yra labai svarbus mūsų valstybės ateičiai, nes nukerta visas melagingas žydų pretenzijas lietuvių tautai!... Apie tai ir sako straipsnyje p.P.Urbšys

 • > Pliusas 2020 sausio mėn. 20 d. 18:21:42

  Saunuolis ! Jums ozys uzdejo pliusa. (-;

 • Pliusas 2020 sausio mėn. 20 d. 18:07:47

  Toks straipsnis naudingas ir tuo, kad pasimato kiek trolių fabrikėlio darbštuolių savo idiotizmą afišuoja.

 • Kas yra kas 2020 sausio mėn. 20 d. 17:43:51

  Mūsų bumblauskiniai istorikai savo darbais aiškiai parodė, kad jie vietoj savo tautos istorijos kūrimo dirba dviems ponams maskviškiams ir briuseliniams, o kartais ir varšaviokams.

 • zmogenuio -> / Ir su logika pas urbsy nekaip 2020 sausio mėn. 20 d. 14:42:59 2020 sausio mėn. 20 d. 17:02:13

  3Na kad jus neišmanot istorijos tai čia jau visiems aisku." Drasus teiginys, as dar pridurciau, kad jus ir skaityti nemokate, arba kaip sakydavo : ziuri i knyga, o mato spyga ! Cia gal apie drasu Smetonos zygi per upeli norejote papasakoti ? O gal apie pasipriesinima, vokieciams, Pilsudskio armijai ? Net tai, kad Tevyne rasosi is didziosios, nemokina Mortos mokykloje ? "O kas kaltina partizanus civilių zudymu, tai reikia pasakyti kad dauguma tų civilių buvo apylinkių pirmininkai partijos, komjaunimo sekretoriai",- o cia jau net silpnaprotyste nepavadinsi,- kolukio pirmininkai tik tuom ir uzsiimdavo. Na ir aisku moterys ir vaikai is karto tampa nezmonemis jei ju tevai kitu paziuru. Sakykit jus miegat su Hitlerio "Main Kampf" po pagalve ? "Reikia išsivalyti iš savęs sovietinį verga ir tada tikrai palengvės.",_ siulyciau praustis dazniau, negebegerti jo myzalo ir ozio raugas pats isgaruos. Na, bet Urbsys saunuolis,- sitiek sudo istrauke i pavirsiu savo nacistiniais pasvaisciojimais !

 • > holokausto verslininkai 2020 sausio mėn. 20 d. 16:52:53

  "kuriuos reikia dusinti, nes jei ne tu juos, – tai jie tave",- cia kiek suprantu sneka tikras lietuviskas verslyninkas situos metodus panaudojantis ant savu tautieciu ? Na ir ko po to stebetis kai beveik du milijonai pilieciu emigravo, kai tokiu "laisves" saukliu niekas nebaudzia !?

 • Euras+ 2020 sausio mėn. 20 d. 16:50:14

  Straipsnis labai logiškas, visi argumentai atvirai išdėstyti, niekas nepaslėpta po ,,išviešinti po 75m." skraiste.Malonu skaityti, kaip aiškiai dėstomos mintys, siūlomi problemos sprendimai istorinei tiesai išvysti šviesą. Lietuva, tėvyne mūsų, Tu divyrių žemė. Iš praeities (!) tavo sūnūs Lai stiprybę semia!

 • Seniui 2020 sausio mėn. 20 d. 16:41:58

  Tu ne tą straipsnį komentuoji, žmogau.Atsipeikėk, čia apie Lietuvos istoriją, ne apie dabartinę politiką.

 • Yra 2020 sausio mėn. 20 d. 16:38:58

  Rusijoje Žydų autonominė sritis, dar Stalino sukurta.Sibire. Visiems žydams, bijantiems antisemitzmo apraiškų ir holokosto šalininkams ten yra atviros durys: jums pažadėta žemė. Nepamirškite pasiimti šiltų rūbų, ko negalėjo padaryti mūsų tėvai ir seneliai, tremiami į Sibirą.

 • Žygimantas 2020 sausio mėn. 20 d. 16:32:17

  Povilas Urbšys tikras Lietuvos patriotas! Labsi džiugu skaityti tokias šio Seimūno mintis! Linkim sėkmės ateinančiuose rinkimuose.

 • Euras+ 2020 sausio mėn. 20 d. 16:11:07

  Geras straipsnis. Sutinku su autoriumi.Žydai rėkia, nors patys kalti yra.

 • rms 2020 sausio mėn. 20 d. 15:43:12

  nebesikapstykit praeityje,geriau ateitim rupinkites! o tai besikapstant praeityje ir toliau vietoje trypciosit...

 • senis 2020 sausio mėn. 20 d. 15:38:31

  Urbsi, zvelk i ateiti! Stebek, kas pirmas Gedimino Pilyje iskels vaivorykstine veliava. Gal tai bus Anukas Broieris, taip uoliai kovojantis uz pediku vestuves. Dar Hitleris suprato, kad Ostlando gyventojai apie savo istorija neturi zinoti nieko. Is Lietuviu Tautos atminties Hitlerio isakymu turejo buti isnaikinta 1410 metu pergale pries vokieciu kryziuocius. Deja, po 1990 metu, TSRS prapylus saltaji kara, Lietuva tapo kolonija, joje sekmingai idiegiama Hitlerio programa Ost. Urbsi, tu toks bukas, toks apgailetinai kvailas, kad nematai jog Rusijoje idiegiama tokia pati Hitlerio programa Ost? Putinas, Porosenko, Adamkus, Grybausksite, visi is tos pacios Vasingtono gosepo kisenes, paskirti tik tam, kad socialistine sistema isipiautu tarpusavyje. Ne rusai Lietuva puola, puola Sorosas, dar apie 1985 metus prisipirkes Lietuvoje pusdurniu ir su ju pagalba padares Lietuva kolonija.

 • nikis 2020 sausio mėn. 20 d. 15:19:25

  Lenku istorikai paskelbe dokumentus,kuriuose.karo metu,zydu partizanai Baltarusijoje.beje ir is Kauno ir Vilniaus getu pabege.Sudare burius grynai tautiniu pagrindu,padejo raudoniesiems rusu partizanams zudyti Baltarusijos lenkus ir lietuvius.Istisais kaimais saude,degino,prievartavo,o kalte daznai suversdavo vokieciams.Netgi dviejuose musiuose.lietuviu policininkai padejo lenku AK pardizanams sumusti zydu ir rusu raudonuosius partizanus,kurie buvo apsupe kaimus sunaikinimui.Tai irodyta dokumentais,su datom,auku skaiciumi ,sugegintu kaimu pavadinimais.Gal zydai galetu pasigirti,kaip civilius Lietuvos pasieny naikimo vien uz tai,kad maisto neduodavo.Slykscios dvi tautos......Labiausiai kitas tautas bekaltinantys,o patys iki ausu apsidirbe.Tfu.

 • / Ir su logika pas urbsy nekaip 2020 sausio mėn. 20 d. 14:42:59

  Na kad jus neišmanot istorijos tai čia jau visiems aisku. Mūsų laisvės kovotojai ir didvyriai buvo pasirengę žūti už tėvynę. Didelė dalis žuvo, kiti supuvo lageriuose, bet ne man jums aiškinti tokius dalykus. Reikia išsivalyti iš savęs sovietinį verga ir tada tikrai palengvės. O kas kaltina partizanus civilių zudymu, tai reikia pasakyti kad dauguma tų civilių buvo apylinkių pirmininkai partijos, komjaunimo sekretoriai ir kiti koloborantai kurie pasirasinedavo tremimo sarasus.

 • nieko asmeniško ,škia 2020 sausio mėn. 20 d. 14:21:58

  Urbšys:"Aš nesakau apie rusų tautą, kad stalinizmas yra jų tapatybės dalis. Tai kodėl tie, kurie nori dialogo, sako, jūs esate tie, kurie šaudėte, jūsų tapatybė yra žydšaudžiai? " -tiesioginis atsakymas - jiems kabyliaus duoti 120 lietuviškų milijonų yra pagrindas toliau reikalauti dar. Ir dar ,ir dar .Viską "jie " supranta ,bet suprato tiesiog suradę aukso gyslą . Labai jau žydiška,fu. Nes apie juos gelbėjusius - iš jų pusės praktiškai jokios adekvačios reakcijos.O kas jiems iš to ? Kas dar neaišku su kuo turim reikalą.Tik reikia atidžiai stebėti jų emisarus ,kad anie čia nesupirktų Lietuvos žemės tuo pačiu de facto lietuvius paversdami dar ir savo vergais.

 • ZALGRYBIS 2020 sausio mėn. 20 d. 13:58:19

  ISTORIJA SKAICIUOSIM, KIEK PAQRTIJU PAKEITEI URBSY NA PASAKYK JUK VISIEMS IDOMU?????

 • holokausto verslininkai 2020 sausio mėn. 20 d. 13:29:47

  Jie visada kukliai nutyli žydų indėlio mastą pirmosios rusų okupacijos ir lietuvių novijimo darbe, dėl ko judėjai ir tapo lietuvių tautos priešais, konkrečiais lietuvių trėmikais ir žudikais, kuriuos reikia dusinti, nes jei ne tu juos, – tai jie tave

 • Lietuva per karą neteko 20 procentų gyventoju 2020 sausio mėn. 20 d. 12:33:33

  Bet netekti lietuviai nesvarbus, svarbus tik žydai, nes žydai Lietuvos valdžioje jau tris dešimtmečius. Ir tiek isnaglejo, kad žuvusių lietuvių palikuonis apmokestino už žuvusius žydus mokesčiais, vis didindami jų skaičių.

 • pranašas 2020 sausio mėn. 20 d. 12:27:20

  Gal vieną kartą nustokime meluoti sau ir visai tautai, ne už laisvą Lietuvą kovojo žudė žydus, komunistus, komjaunuolius kitaip mastančius tokie kaip Noreikos, Škirpos, Ramanauskai.

 • Senelis buvo politinis kalinys 2020 sausio mėn. 20 d. 12:24:34

  Dėka nkvdistes žydės. Sako, kad 15000 lietuvos žydų pasitraukė iš Lietuvos kartu su rusais, dar prieš ateinant vokieciams. Grįžus sovietams, grįžo ir tie, tik jau kaip valdžios atstovai. O Urbšys pats žydas, tik pavardė lietuviška priedanga į.

 • prostitutas pasikeite 2020 sausio mėn. 20 d. 12:21:09

  trusikus.......

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokia visuomenės grupė Lietuvoje yra pažeidžiamiausia?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +3 C

+1 +3 C

 

0 +2 C

+5 +6 C

+5 +6 C

 

+2 +4 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0800 PLN - 4.2712
RUB - 68.6245 CHF - 1.0621
GBP - 0.8315 NOK - 10.0178

Nuorodos