respublika.lt

Įstatymo pataisa leistų paprasčiau pasitraukti iš pensijų kaupimo antrosios pakopos - straipsnio komentarai:

 • N
  Nepatenkintas keičiamais įstatymais 2022 rugpjūčio 08 12:09:28

  Visuomenės nepasitenkinimą iššaukia sistemingi ir žmonėms nenaudingi priimamų įstatymų, sprendimų pakeitimai. Tiek apie priverstinį kaupimą antros pakopos pensijų fonduose, tiek apie sukauptų pinigų išmoką. Pvz., prieš 4 metus ir anksčiau darbuotojams, išėjusiems į užtarnautą poilsį, buvo išmokama visa sukaupta suma. O dabar dalina iki 85 metų. Tokia žiauri neteisybė!!! Labai protingas siūlymas - gražinti iš karto iki 10 tūkst. Eur. Tikėsimės, kas Seimas rudens sesijoje priims tokį sprendimą.

 • P
  Popieriai greitai keičiasi 2022 rugpjūčio 07 15:25:02

  Per žmogaus amželį jie Jau aštunta karta driokstelejo.Ar ne nutyks Kaip Kaizerio Vokietyjoje1923m markes bevertes puste vejas.Griunant sovietams už eksporto prekes gabenome rublius diplomatais. Geriausia investycija į savo vaiku išsilavinima Vakaruose .Isigyjes norime profesija tevams dovanoja savo banko kortele ,kuria kartas nuo karto papildo.Tuomet popieriu gaspadoriai uždirba šnypšta..

 • z
  zero 2022 rugpjūčio 06 16:39:09

  Iš pradžių bėgiojo po visas organizacijas įkalbinųjo stoti į tuos pensijų fondus,dabar liberalizuos,gali atsisakyti

 • T
  Tai 2022 rugpjūčio 05 21:50:44

  Is ko ponams "sukauptas" pensijas mokes tada?

 • j
  jeronimas 2022 rugpjūčio 05 18:45:07

  Bandau prisiminti,ar socdemai balsavo pries ,kai buvo priimami tie pensiju fondai priverstiniai??Jokie pensiju kaupimo fondai negali buti prievartiniai.Kiekvienas laisvas zmogus turi tureti teise pats apsispresti,kiek jam skirti pensijos kaupimui,kokiam fonde kurti savo senatves isgyvenimo galimybes.Valstybe privaletu tik tuos fondus tikrinti,tik juos apdrausti.O kas vyksta dabar,net sunku ivardinti.Vienas pazistamas dabar jau nebedirbantis tu pensiju brokeris,paemes pora cierku velnio lasu,tiesiai pasake,tik durniai dabartiniuose savanoriskuose fonduose pinigelius leidzia.Buvau nustebes ,nes zinojau ,kaip saldziai provokavo tuos durnelius aukoti tik i ju fonda.Sako,dirbau,buvo toks darbas.Pats niekada nestosiu i joki fonda.

 • n
  negali buti 2022 rugpjūčio 05 17:14:21

  jokio automatinio itraukimo. Tik savarankiskas sutikimas, paciam pasirenkant fonda

 • I
  Irgi priemonė rūšiuoti žmones 2022 rugpjūčio 05 16:59:44

  Pradėję kaupti iki 2014 m. pasitraukti negali. Po 2014 m. praleidę terminą geresni už pradėjusius kaupti anksčiau ir pasitraukti gali, jei terminą praleido dėl svarbių priežasčių.

 • Č
  Čia 2022 rugpjūčio 05 16:46:14

  Anekdotas?

 • J
  Jokiu 2022 rugpjūčio 05 16:22:16

  Pasitraukimu negali būti, po to reksit ubagai kad visi kalti tik ne patys

  • T
   Tavo 2022 rugpjūčio 05 22:11:32

   Koks pysa-las ? Kaupk, durkis, niekas nedraudžia, sveiko proto žmonės nei vieno iš šių briedų nedaro nes smegenys virina ir joks padla negali jų priversti to daryti.

 • V
  Vytas 2022 rugpjūčio 05 16:11:42

  Daugelis antros pakopos klientų tik dabar atsikvošėjo ir suprato, į kokį liūną juos įstūmė valdžios pasakos apie tą antrąją pakopą. Valdžia naglai ir be jokių skrupulų pažeidinėja Konstituciją ir piliečių teises be jų sutikimo įjungdami į tos antros pakopos sistemą. Už tokį antikonstitucinį įstatymą balsavusius seimo narius reikia vyti iš politikos be teisės kada nors į ją sugrįžti.

 • KADRAI: Pasitraukus vyriausiajai šalies epidemiologei Loretai Ašoklienei, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ketina svarstyti šios pareigybės likimą.
 • TURIZMAS: Kaune įpusėjus Europos kultūros sostinės metų programai ir rugsėjį laukiant keleto aukšto lygio renginių, turizmą mieste tikimasi grąžinti į priešpandeminį lygį, sako „Kaunas 2022“ Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas Mindaugas Reinikis.
 • BILIETAI: Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vykdomasis direktorius Michaelas O'Leary teigia, kad bendrovė nebesiūlys skrydžių žemiausiomis kainomis dėl smarkiai išaugusių degalų kainų - 10 eurų bilietų era baigėsi.
 • MOKYKLA: Užsienio reikalų ministerija penktadienį išreiškė protestą dėl Baltarusijoje pristabdytos lietuviškos Pelesos vidurinės mokyklos veiklos.
 • LITUANISTIKA: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai parėmus, šiemet surengtos 5 stovyklos užsienio lituanistinių mokyklų mokiniams - jose stovyklavo apie 200 žmonių.
 • ŠVENTĖ: Rugpjūčio 14 d. 9.00 val. Nemenčinės miesto stadione (A.Mickevičiaus g. 20) ir Nemenčinės Gedimino gimnazijoje (Ežero g.14) vyks Vilniaus rajono sporto šventė.
 • PYLIMAS: Dvi savaites trukę povandeninio pylimo formavimo darbai I Melnragėje baigti, visas planuotas jūrinio smėlio kiekis iš išorinio laivybos kanalo jau supiltas priekrantėje.
 • ALGA: Didžiausią vidutinį darbo užmokestį – 27,4 tūkst. eurų (iki mokesčių) – Lietuvoje birželį mokėjo laboratorijų įrangos tiekimo ir diegimo bendrovė „Linea Libera“, kurioje dirba 33 darbuotojai, rodo atviri „Sodros“ duomenys.
 • KALBA: Darbą nuo rugpjūčio pradžios atnaujino Sitkūnų radijo stotis Kauno rajone, ji vidurinėmis bangomis transliuos radijo programą rusų kalba „Radio Pravda“, skirtą Europos ir Azijos rusakalbiams, įskaitant Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą.
 • VARDAI: Lietuvoje galiojantis reikalavimas viešiesiems asmenims nurodyti artimųjų, dėl kurių gali kilti interesų konfliktas, vardus, yra perteklinis, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas, pateikęs prejudicinį sprendimą Lietuvos teismo prašymu.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokį elektros tiekėją pasirinkote?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s