respublika.lt

I.Šimonytė nevalgo vakarykščių barščių

Publikuota: 2023 kovo 30 06:00:00, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
I.Šimonytė nevalgo vakarykščių barščių. Arūno Cironkos koliažas

Premjerė Ingrida Šimonytė nemato poreikio tirti, kas nutekino informaciją Kristijonui Bartoševičiui, nes tai esą jau „net nebe vakarykščiai barščiai". Įdomus požiūris į tiesos paieškas - jei praėjo pora mėnesių, tai jau viskas, nieko nesiaiškinkime. Gerai, kad teisėjai nesielgia taip, kaip premjerė, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

 

Panašu, kad visos iniciatyvos išsiaiškinti tiesą, kas gi nutekino informaciją, konservatorių pastangomis bus prilygintos nuliui. Seimo „valstiečiai" ketino inicijuoti parlamentinį tyrimą, tačiau premjerė raukia nosį. „Aš manau, kad jau čia net nebe vakarykščiai barščiai", - pareiškė Šimonytė. Nieko sau, tik geri pora mėnesių praėjo nuo skandalo pradžios, o barščiai jau paseno, niekam atseit neįdomūs.

Neilgas tas politinis senaties terminas, kai kalbama apie konservatorius. Kažin, kai vėl bus prisimintas noras tirti prezidento ryšius su VSD, konservatoriai irgi rauks nosis? Juk nuo anų įvykių praėjo jau keleri metai, ne mėnesiai. Šitie barščiai dar labiau atšalę. Visa laimė, konservatorių požiūris dar neperkeltas į teismus. Nes teisėjas atsainiai pažiūrėtų į žuliką ar chuliganą, numotų ranka ir pareikštų: „ai, jau keli mėnesiai praėjo, niekam tavo nusikaltimai nerūpi".

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
115
F

Dienos klausimas

Ar, Jūsų nuomone, Lietuvoje yra sąžiningų politikų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Nuo liepos 1d. parduotuvėse nebeliks nemokamų plonų plastikinių maišelių. Ar turėsite nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +21 C

+10 +17 C

 

+9 +16 C

+21 +27 C

+21 +23 C

 

+20 +22 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-5 m/s