respublika.lt

Gedinti dukra: Panevėžio ligoninę mama palygino su koncentracijos stovykla - straipsnio komentarai:

 • S
  Seselė 2021 gegužės 24 15:14:19

  Prie jo čia tarybiniai laikai, tais laikais su bet kokiu susirgimu, kad ir menkiausiu, laikė žmonės savaitę ir daugiau ir niekam nereikėjo duot jokių kyšių, ne...kit proto jei nežinot. Duodavo chalatą rūbus apatinius, viskas buvo gerai, dabar gali tik pasvajoti apie tai. O ta moteris, mirusios dukra bloga, jei nekaltina ligoninę dėl mamos mirties, juk jie galėjo tikrai ją dar pagydyti.

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 kovo 28 13:58:50

  visi tie karantinai ir naudojami tik tam, kad visos valstybes paslaugos keltusi i privacias imones. Bus tik privati medicina, privati pensiju sistema, privati kariuomene, uztikrinanti sauguma valdanciai burzuazijai. Dar Leninas sake: valstybe isnyks, kaip nebereikalinga. Bus tik 1% valdanciuju, ir 99% baudziauninku. Lansbergiu seima jau ruosiasi Lietuvoje auginti curanendres.

  1 0
  Atsakyti
 • P
  Panevėžietė 2021 kovo 26 11:03:52

  Aš jaunesnė, apsitarnauti ligoninėje galiu pati, maistas neblogas, gėrimo visada pakanka. Bendravimas daugumos aptarnaujančio personalo nemandagus, dalies slaugytojų taip pat. Kai kurių ir gydytojų.

  2 0
  Atsakyti
 • K
  Karabasas 2021 kovo 21 18:17:24

  Ko čia stebėtis, kas darosi ligoninėse?? Paveldėjimas dar nuo tarybinių laikų, šeimų dinastijos, dirba medicinoje, nesvarbu, kad žioplavotas, pinigus paimti moka ir gerai..Jei blogai gydė, kitą kartą gali eiti pas kitą.., bet ar bus geriau, ar padės sunku pasakyti...Ar nematote, visų kišenės ant viršaus užsiútos, Negi jos turi būti tuščios.... Usonis vaisingumo klinikose , besėklindamas moteris Vieną milijoną sugebėjo susirinkti....Kelių taisyti toksai neina, bet sako ir ten asfaltą kažkas suvalgo, nes kelio reikiamu storiu asfalto nepadengia....Ar ne stebuklai vyksta !!Ot tai dūmas tai gardumas, tai gera taboka, bet už viską žmogus susimoka, o valdininkai tiktai lobsta...

  3 2
  Atsakyti
 • H
  H 2021 kovo 20 10:39:36

  Štai kam naudinga nesubrendusių politikai sprendimai . Nėra kontrolės . Nėra tvarkos ir pagarbos ligoniui . Todėl net esant reikalui ligoninėn nesigulsiu

  5 4
  Atsakyti
  • M
   MOLIS 2021 kovo 21 18:23:53

   Nenusišnekėk, kas atbėgs ir kiekvienu kartu patikrins kokį nesąžiningą darbuotoją? Jei jis taip matė, girdėjo augdamas savo šeimose...Auklėkit savo aržalas, kad jie būtų paslaugūs ,pagarbūs silpnesniam ir sergančiam...o ne lauktų kiek duosi, o jei per mažai , tai sako aš degtukų turiu....

   1 0
   Atsakyti
 • L
  Laisve atima liberalizmas ar ne keista ? 2021 kovo 20 04:08:19

  Dar pavaldzius liberalams visa lietuva bus konslageris.Dziaukites balsave uz konservatorius ir liberalus greit laisves nebus.Ar jie liberalai kai vedama cenzura ...???

  21 2
  Atsakyti
 • T
  Tautietis 2021 kovo 20 04:02:37

  Kam mokam mokescius kad ligonineje negali vandens duoti atsigerti.Ligoniai turi pirktis vandeni geda ir ne krikscioniska si valstybe neturi ateities .Zmogus po operacijos turi eiti i parduotuve nusipirkti vandens girdejau toki ivyki Klaipedoje po kraujagisliu stentavimo ejo i parduotuve vandens nes buvo is kito miesto niekas neatnese ir zmogus mire.Kur nueina pinigai amerikonu poligonui statyti ?Ukrainai remti?Moldovai remti?O tauta ligoninese mirsta negave vandens atsigerti geda !!!!!

  32 3
  Atsakyti
  • N
   Nuomuonė 2021 kovo 20 07:00:48

   Mūsuose visada jie buvo skirstomi ir būs skirstomi į gydytojus ačiū ir pagarba jiems ir šundaktarius nuo kurių sistema reikėtu apvalyti, bet nėra kaip. Viešinti pavardes negalima nes įžeisi šundaktario garbę ir orumą, būsi nubaustas, o viešinti būtina taigi padėtis be išeties.

   8 3
   Atsakyti
  • A
   Antivakseris 2021 kovo 20 07:03:16

   O tu Tautieti ,antras trečias ir ketvirtas ką nuveikėt savo labui,Lietuvai,visi nori tik gauti,o aš nemoku PSD, už sutaupytus pinigus prireikus privačiai pas gyditoją apsilankau ir palaipsniui iš sistemos išeinu,nieko nedarot dėl savęs,o tik lauket kad kažkas duotu,duotu,duotu.... !

   4 10
   Atsakyti
  • K
   Ką bepridursi, 2021 kovo 20 08:08:39

   antivakseri, nieko nemoki, bet kitų sąskaita tvarkomais keliais vaikštai, jei turi vaikų, mokslą jiems nuodų kitų sąskaita ir t.t. Klausimas atgaline eiga: "Ką tu duodi, duodi, duodi?" Pagalvok, kai kategoriškai mokai kitus, ar pats teisingai elgiesi?

   3 3
   Atsakyti
  • a
   aNTIVAKSERI 2021 kovo 20 08:43:44

   JEIGU AS DUODU TAI IR MAN TURI DUOTI MAN IS ALGOS ATSKAITO .tAI KA DAR AS TURIU IR PAS PRIVACIUS GYDYTOJUS EITI IR VEL MOKETI? TU TUR BUT KOKS MILIJONIERIUS ,KAD GALI LANKYTIS PAS PRIVACIUS GYDYTOJUS ARBA SEIMOS NETURI IR GALI LEISTI SAU MYLINCIAM SAVE VISKA.nERASINEK NESAMONIU ,GERAI.

   4 3
   Atsakyti
  • P
   Panevėžietė 2021 kovo 26 11:06:57

   Ką darysi kai sveikatos nebeturėsi, pinigų nebepasidarysi ir pensijos negausi?

   0 1
   Atsakyti
  • A
   Antivakseriui 2021 kovo 26 11:09:55

   Ką darysi kai pasensi ir pinigų neturėsi, pensijos negausi, nes neužsidirbai.

   0 1
   Atsakyti
 • G
  Gera tema 2021 kovo 20 02:12:23

  Galėtume pratęsti. Apie nekeliamus telefonų ragelius, rotuojamus rezidentus, kas kelios dienos klinikose imamus mėginius, kol gaunamas teigiamas atsakymas. Čia Kaune. Manau, daug istorijų būtų.

  14 3
  Atsakyti
 • s
  slaugos ligoninės 2021 kovo 20 00:22:52

  -tai baisiausios vietos

  11 2
  Atsakyti
 • A
  Antivakseris 2021 kovo 19 23:40:42

  Valdiška slauga ir Vakarų šalyse panaši,užtat ir važiuoja mūsų slaugytojai privačiai slaugyti ligonių ir t.t.,gražu tik filmuose Ligoninės priėmimasis.Privačios Lietuvos klinikos už valstybinius pinigus irgi tviska,o valdiška jau ne Tarybiška,nes mūsų savipaskirtasis elitas valdiškose med.įstaigose nesilanko....

  9 2
  Atsakyti
 • D
  D 2021 kovo 19 23:13:36

  Plunges ligonine taip pat gali buti prilyginta koncentracijos stovyklai,jei papasakoti kas ten darosi,tai sakytumet kad nesamones,to negali buti,nes protu sunku suvokti(o visa tai vadinama slauga)

  15 2
  Atsakyti
 • t
  tiek 2021 kovo 19 23:07:23

  o juk kas galėtų paneigt,kad tokia padėtim labai suinteresuotas PRIVATUS VERSLAS , PRIVAČIOS LIGONINĖS ,POLIKLINIKOS , ĮVAIRIAUSI ŠMUGELNINKŲ "KABINETAI"... Ir čia minima,kad ,atseit , privačiame versle sugeba aukštesnius reikalavimus personalui taikyt ...Taigi ir durnam turi būt aišku,kad kai tik atleido "vadžias " , kai leido plėšt ligonius tai vadindami "privačiu verslu" , tie patys gydytojai ir dirba "ir ten " ir " ten" . Ir jie suinteresuoti aprėkt "valstybinėj" ir rekomenduot kuo skubiau kreiptis pas jį (vaizdžiai tariant) ,bet jau privačioj įstaigoj , Ten tave maloniai pastatys "rakom" ir nusišypsoję numaus paskutines kelnes. Išvada: su tokiu personalu Lietuvoje privati medicina tiesiog dar penkiasdešimt metų turi būt uždrausta. Griežtai .

  19 3
  Atsakyti
 • z
  zero 2021 kovo 19 23:06:50

  kaip tik atsiranda koks straipsnis apie gyditojus ar apie kokia ligonine tai viskas aprašoma ir pakomentuojama taip,kad atrodo ligoninėse dirba tik sadistai ir manjakai normaliu slaugių ir gyditojų nėra ,o taip tikrai nėra,o dar ko norėt kai reikia dirbti parom už lietuviška ubagiška atlyginima ir ko jus norite tie patys gyditojai ir slaugės juk mato atsinešima i paprasta žmogų Lietuvoje,kai žmonės laikomi šiukšlėm,tai tas pyktis ir tie nervai persikelia i darba ir kenčia pacientai,juk tos pačios slaugės mato kaip sukčiauja koks nors ligoninės direktoriu buvo juk neperseniausiai kai atrodo Utenos ligoninės direktorius sau atlyginima norėj pasikelti iki 10 000eu nes labai sunkiai dirba,o galvojat ligoninės personalas nemato tokių sukčiavimo atvejų kai žemiausiem darbuotojam algos nekyla,ir tai darbe geros nuotaikos tikrai nedadeda

  8 5
  Atsakyti
 • n
  nebuvo ji konclageryje 2021 kovo 19 23:05:42

  tai nežino kas yra kas. Aš irgi nebuvau. Bet teko girdėti pasakojimus tų, kurie buvo. Dėdė. Teta. - Sibiro konclageryje nepaeinančių (kaip ši pacientė) nenušaudavo. Prižiūrėtojai pramogavo daužydami lazdomis. Kol eina arba iki mirties.Buvo ik kitokių pramogų -nurengtą nuogai spygliuota viela pririša prie medžio. Vasarą uodams. Žiemą sušalti. Taigi, nereikia bezdėt kad ligoninė tai konclageris.

  5 10
  Atsakyti
  • i
   ilgai juokiausi.... 2021 kovo 20 14:54:49

   tu cia savo debilumo nedemonstruok,turbut vakar is kariuomenes gryzai kad tokias nesamones paistai.Visiskas zombis,dar subine oziui pabuciuok

   3 2
   Atsakyti
 • k
  kad tik taip butu vien 2021 kovo 19 22:56:47

  panevezyje...

  5 3
  Atsakyti
 • T
  Tai tiesiog sistema 2021 kovo 19 22:44:06

  Ir visi mes tos sistemos įkaitai: ir pacientai,ir medikai.30 metų optimizavo sveikatos apsaugą,vis mažino ir mažino,ir lovas,ir darbuotojus...Dabar turim, ką turim.Dar 2016 ais turėjo per 4 optimizavimo etapą sumažinti 2000 lovų Lietuvos ligoninėse,o kiek darbuotojų atleista... Sistema negali normaliai funkcionuoti,ir čia ne pavieniai reiškiniai,ir ne ligoninės čia kaltos.Darbuotojas, supratęs,kad nesusidoroja su darbo krūviu,tiesiog darosi abuojas ir piktas.

  14 2
  Atsakyti
 • t
  tai 2021 kovo 19 22:42:05

  ne tik valstybes lesas vagia bet ir tyciojasi is ligoniu?

  7 2
  Atsakyti
 • K
  Kazys Vytautas 2021 kovo 19 22:14:43

  Nemanau, kad tokie straipsniai yra įtakojantys bent kiek, kad padėtis taisytųsi. Yra labai geras apibūdinimas: Tai Yra Sistema. Karantinas tik labiau išryškino visas tas baisias problemas sveikatos apsaugos sistemoje. Niekas iš artimųjų negali aplankyti sergančiųjų, padėti jiems, todėl ir bujoja totali betvarkė, kai bejėgis sergantysis nesulaukia elementarios pagalbos (padėti atsigerti, atlikti gamtinius reikalus ir pan.). Dabar vyksta totalus nužmogėjimas visose pažeidžiamo seno ir ligoto žmogaus gyvenimo etapuose. Skaitantieji - susimastykite ir jei manote, kad tai tiesa, rašykite savo mintis ir vertinimus visur, kur tai įmanoma. Nes jei tylėsime, tai laukia mūsų visų: visi tapsime senoliais ir mums reikės paramos. O dabar parama ir pagalba yra tokia, apie kurią skaitėme straipsnelyje.

  19 2
  Atsakyti
 • U
  Uzuojauta 2021 kovo 19 21:33:57

  kaip baisu skaityti ir isivaizduoti patirta siauba.A.a.Ma prisikentejo,o dukrai dar papildoma sirdgela.Tikrai ispudis kaip konclageryje.Gerai dabar nevaloms,agresyviesiems,kai nerajokios kontroles ir zmoniskumo,o telefonais negalima prisiskambint.Kazin ,kas isdris istirti tuos jau aprasytus ir neaprasytus tragiskus aplaidumo ir nuzmoginimo atvejus, Kur ta profesura,kur prof Kalibatas,toks kritiskas buves p. VERYGAI,KUR KITI GYNEJAI,KUR VALDINI KAI,Seimo nariai,Prezidentura?Kur ju balsas? Matyt tuos jauseniai nurase zmones

  24 2
  Atsakyti
 • t
  taip 2021 kovo 19 21:31:48

  tokių atvejų yra ne tik Lietuvos ligoninėse. Jų yra ir kituose valstybėse. Anglijoje buvo ne vienas skandalas del blogo elgesio su senais ligotais žmonėmis .Tas pat yra ir Rusijoje ir kitur...O priežastis ,tai nužmogėjimas ,abejingumas, atmestinas darbas .Jei žmogus neturi padorumo ,užuojautos ,supratingumo tai niekas jo ir neišmokys. Na išmes iš darbo ,gal dirbs su šluota kur nors ,bet kaip sakoma kuproto grabas neištiesins .

  20 4
  Atsakyti
 • L
  Laimis 2021 kovo 19 21:31:07

  Čia laisva Lietuva. Niekam jūs nereikalingi. Niekas jūsų čia nelaiko. Nepatinka, galit valinti į visas keturias puses.

  20 7
  Atsakyti
  • L
   Lietuvė 2021 kovo 20 09:54:11

   Laimiui. Čia mūsų Lietuva. Mūsų Tėvų. Senelių ir Prosenelių. Mes čia gimėm ir užaugom. Ir kas tau davė teisę mus siuntinėt ,,į visas keturias puses,,? Laisva? Kad liktų tokie, kaip tu? Kad galėtum visus siuntinėt?

   3 2
   Atsakyti
  • .
   ...... 2021 kovo 20 15:00:55

   Lietuve, cia ne Laimio zodziai,taip kalba tavo patronas ozys.Ir pasirasinek "Ozelyte" , man ta !Lietuve" skamba kaip izeidimas,visos tautos sudebilinimas.

   2 1
   Atsakyti
  • Š
   ŠLYKŠTŪNAS 2021 kovo 21 18:04:35

   Tai pasikeisk tautybe,, gal tapk kakia ru-ru ir nereikės lietuve vadintis.. Nepriklausysi debilams....Gali būti arklio pašikn..ė.. Būsi laiminga!

   2 1
   Atsakyti
 • b
  baisu 2021 kovo 19 21:22:07

  only in lithuania.

  10 2
  Atsakyti
 • R
  Ru 2021 kovo 19 21:16:21

  Na šitoks slaugių ir kitų medicinos darbuotojų elgesys nėra naujiena. Tik neaišku, kodėl tokie darbuotojai dirba ligoninėse. Ar ne vieta tokiems ligoninių darbuotojams gatves šluoti. Bet kažin ar ir ten tokie padarai tiktų. Ten reikia dirbti. O ligoninėse tik žiūri, kad pinigų susirinktų iš vargšų žmonių. Kaip negėda. Ir ką vadovai daro, kad šitokios baisybės nedirbų. Ogi nieko.

  20 1
  Atsakyti
 • L
  LVJ 2021 kovo 19 21:12:54

  Pagal statistika praktiskai visi mirusieji nuo covid skaitosi mire ligoninese. Reikia apie tai susimastyti. Jei ne ligonines tai ir mirciu nuo covid 1 nebutu?

  36 1
  Atsakyti
 • g
  gal pagaliau 2021 kovo 19 21:06:01

  reikia parasyti tu darbuotoju pavardes?NES BE PAVARDZIU NUO JU KAIP NUO ZASIES VANDUO.

  34 2
  Atsakyti
 • d
  deja 2021 kovo 19 20:48:32

  ačiū Dievui, kad jau atsiranda ir puikių ligoninių, kaip Kauno Klinikų Neurochirurgijos skyrius (nuostabaus skonio maistas), konkretūs daktarai, Veido ir Žandikaulių skyrius, kur net maistą tiekia pagal galimybes pacientui kramtyti ir t.t. Skausmo Klinikų poskyris, su itin jautriais gydytojais ir t.t.

  8 8
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • VERTINIMAS: 2020 biudžetiniais metais Europos Sąjungoje buvo netinkamai išleisti beveik 4 mlrd. eurų, rodo antradienį paskelbtas Europos Audito Rūmų (EAR) vertinimas.
 • INVESTICIJOS: Vilniaus apskričiai praėjusių metų pabaigoje teko 18,119 mlrd. Eur, arba 75,7% visų Lietuvoje sukauptų tiesioginių užsienio investicijų Lietuvoje.
 • MOKESČIAI: Per šešis šių metų mėnesius TOP500 didžiausių mokesčių mokėtojų įmonių jau sumokėjo 3,6 mlrd. Eur mokesčių, arba 57 proc. palyginti su visa 2020 m. jų sumokėta mokesčių suma, rodo atvirų duomenų platformoje „Okredo“ skelbiami Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenys.
 • DELEGACIJA: Antradienį vakare į Vilnių atskrenda Taivano verslo delegacija, kuri domėsis investavimo galimybėmis Lietuvoje.
 • MIGRANTAI: Federalinės policijos duomenimis, nuo spalio 1 dienos iki spalio 24-osios į Vokietiją iš Baltarusijos atvyko 4 246 neteisėti migrantai.
 • KAPITALIZACIJA: Pirmadienį „Teslos“ kapitalizacija viršijo 1 trln. USD – tai pirma automobilių gamintoja ir septinta kompanija pasaulyje, kuriai pavyko peržengti šią ribą.
 • KETINIMAS: Lenkija ketina iki 10 000 padidinti savo karių skaičių pasienyje su Baltarusija. To priežastis – išaugęs neteisėtai sieną kertančių migrantų skaičius.
 • TYRIMAS: Naujienų agentūros ELTA užsakymu rugsėjo 17– spalio 3 dienomis atliktos „Baltijos tyrimų“ apklausos duomenimis, suaugę Lietuvos gyventojai labiausiai pasitiki šiomis trimis institucijomis: bažnyčia (pasitiki 68 proc., nepasitiki 24 proc.), Prezidento institucija (66 proc., 26 proc.) bei savivaldybėmis (58 proc., 35 proc.).
 • DUJOS: Į Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą pirmadienį turėtų atvykti naujas dujų krovinys iš Trinidado ir Tobago – pirmas didelis dujovežis spalį prasidėjusiais dujų metais.
 • TERAPIJA: Dėl pandemijos nesmagiai besijaučiančius kauniečius Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejus kviečia lapkričio 7, 21 bei gruodžio 4, 18 dienomis apsilankyti terapiniuose užsiėmimuose suaugusiesiems „Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar policijai rengiant reidus parduotuvėse, sumažėjo bandymų patekti ten su svetimu GP?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +9 C

+5 +11 C

 

+10 +13 C

+5 +11 C

+9 +12 C

 

+11 +12 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s