respublika.lt

F.Kauzonas: Kodėl dreba žemė po Lietuva? - straipsnio komentarai:

 • kis 2019 vasario mėn. 05 d. 21:25:17

  pagal kokius kriterijus dalinamos tos premijos?

 • tam Vitui 2019 vasario mėn. 05 d. 15:29:19

  dar kartą kartoju: nesidangstyk tipo karu. Tai ne pagrindas maumams žudyti civilius. Jokios teisės neturėjo. Ir kas įdomiausia dar didelis klausimas ar bent vieną sovietų kareivį nušovė?

 • Prosenelis 2019 vasario mėn. 05 d. 13:53:18

  Jus man pasakykite ar dabar kas nors pasikeitei atgavus laisve saudie savi savus kai LANZBERGIS KGB spikas pasakie kokia laisvie be kraujo praliejimo kai draskie kolūkis zemies ūkis ir komunystai grobie turtus už gamyklas fabrikus kai sprogdino boruzies tylta pjovie savie saviems galvas sprogdino Kriskalnio motinos statulas ar nors vienas buvo nuteistas ar pasodintas nuverstas Paksas kad kliudie padovanoti Lanzbergiui Mažeikių naftos gamykla nužudytas pPocius kad kliudie Adamkui ir jo gaujai pastatyti kaliejima ir kankynti kitos tautybies piliečius kiek už tai gavo apdovanojimu ? Turime ką turime o mirusiųjų ne reika iš kapu kelti jiems apdovanojimu nereikia aiskiai sakau kad labai mažai turime tikru lietuvių mes jau baigėme išmirti liko okupantu laiku mankurtai dėl to tokeme baiseme bardake ir gyvename nes sulinde i svetimus užpakalius garbyngas teisyngas savo tievynies vaikas ne siulis balsuoti už dviguba pilietybe ne bus savo šalies išdavikas .

 • dar karta vitas 2019 vasario mėn. 05 d. 11:36:27

  sutinku, kad niekas neturi teises zudyti. bet lietuvoje juk vyko ne pilietinis karas,kaip mums nuolat kalama i galvas. Is tikruju. vyko KARAS TARP DVIEJU VALSTYBIU,, kai viena isiverze, su ginkluota jega,, o antrojii kiek ir kaip pajegdama gynesi,..priesinosi tremimams, turto atemimui, tarnavimui svetimoje armijoje ir t.t. tai ar ji turejo tupeti po sluota.... Kai taip vertini situacija, viskas stoja i vietas.

 • Tam "I visi" : 2019 vasario mėn. 05 d. 11:18:21

  Koki santyki su karo metu turejo civilis vienkiemio kaimietis,kurio seima ir mazus vaikus nakti ispjove del lasiniu palties!? Koki santyki su karu turejo kaimo mokytoja,griztanti po pamoku pagauta Salagirio miske ir isprievartauta bei gyva perpjauta dvirankiu pjuklu!? Tu,...,pezi lozungus. O as - tau pasakoju,kaip buvo! Jei turetume tauta,o ne biomase - uz nusikaltimus vienodai atsakytu visi : raudoni,rudi ir zali.

 • žinau tik vieną 2019 vasario mėn. 05 d. 09:41:16

  niekas neturėjo teisės žudyti civilių gyventojų, nei vokietis, nei rusas, nei partizanas. Niekas. Kategoriškai.

 • giedrius v. 2019 vasario mėn. 05 d. 07:40:14

  pagaliau pasakyta atvirai karalius nuogas lietuvos literaturoje,kine ,teatre garbinamas meslas vemalai atliekos vulgarumas chamizmas ir dar visa tai premijuojama visu tautos pilieciu pinigais. kad visas tas brudas atrodytu puikiai, jis .mandrai pavadinamas avangardu, modernumu, postmodernizmu ir suktai paslepiamas po jausmingu zodziu migla, kuria paskleidzia tokia viena garsi schraibende frau, kuri dabar premiju komisijos pirmininke viktorija daujotyte, labiausiai siekianti atrodyti moderniai ir patikti tiems postmodernaus meslo gamintojams.

 • Zoras 2019 vasario mėn. 05 d. 07:33:50

  Klausimėlis,o kodėl 17 m.tylėta?Juk tur būt pristatyta Vilniaus knygų mugėje,plačiai aptatinėjama?

 • Į: visi, kas žudė 2019 vasario mėn. 04 d. 22:27:46

  Karo atveju skirstytina į tuos, kas SAVO žemėje ĮSIBROVĖLIUS ar jų KOLABORANTUS žudė - savo tautos ir savo SAVIGYNOS tikslais, ir į įsibrovėlius į svetimą žemę bei jų kolaborantus, žudžiusius teisėtus šių žemių šeimininkus! Juk paprasta suprasti, kai plėšikai įsiveržia į namus - tada nekyla klausimo, ar turi teisę šeimininkai gintis?! O čia buvo dar didesnis, nes tarptautinio masto ir savo valstybės valdžios legalizuotas kriminalinis nusikaltimas, naudojant klastą prieš kitos kaimynės tada į kampą įvarytą tautą (apsimetant gelbėtoju),, smurtą, masines žudynes ir pavergimą. .

 • Beje, 2019 vasario mėn. 04 d. 22:16:04

  ar ne šio didžiavyrio žmona dirba mūsų kultūros atašė JAVuose? (turiu galvoje, ne tuose javuose, kur ties bedugne)

 • Visi,kas zude, 2019 vasario mėn. 04 d. 22:06:49

  skirstomi i pora kategoriju : 1 - vykde isakyma pagal galiojusius istatymus; 2 - savanoriskai vykde kriminalini nusikaltima,priestaraujanti galiojantiems istatymams ir zmoniskumui.

 • > "D. M." 2019 vasario mėn. 04 d. 17:27:11

  Deja, deja. Straipsnio "vinukai" sudėlioti sionistų ideologijos, kurių veikla savo laiku buvo pripažinta teroristine, neostiliumi.

 • kas 2019 vasario mėn. 04 d. 15:17:10

  kas labiausiai supjūdė lietuvių tautą, jei ne pragaro ožys? Ir toliau dar vis traukia įvairius pragaro maumus, kad ir toliau kiršinti žmones. Eikit po velnių su savo tais visais kliedesiais. Nei vienas negyvenot tuo laiku ir nematėt, kas ką konkrečiai darė.

 • D.M. 2019 vasario mėn. 04 d. 15:12:23

  Labai geru stiliumi ir aiškiai sudėlioti straipsnio "vinukai"; jei būtų parašyta kitaip - galimai nelabai suprasčiau esmę ir prasmę. Ačiū už aukštą plunksnos lygį - ir sėkmės.

 • > "AČIU, Ferdinandai", "Realijos", "nuomonė", "StasysG" ir kitiems panašiems 2019 vasario mėn. 04 d. 13:54:02

  Visa aptariamo reikalo problema yra ta, kad pas mus tėra kalbama tik apie okupantų pūsėje būvusių raudonarmiečių, nkavedistų, kagebistų bei stribų ir jiems pasipriešinusių Lietuvos partizanų kovose nukentėjusius civilius gyventojus ir vieną ar kitą pusę palaikiusiuosius, o visiškai nekalbama ir nekeliamas klausimas kas gi buvo (potencialiai nekur net ir išlieka) tos bolševikinės-sovietinės okupacijos su visa ta represine armada aukštieji ideologiniai vykdytojai. O atsakymas labai paprastas ir labai nemalonus kai kam. Tai taip vadinamos Rusijos bolševikinės-revoliucinės (tiksliau - teroristinės) vyriausybės absoliučią daugumą sudarę sionistai bei vėlesni jų pasekėjai, kurie veikė pagal tuo metu visiškai slaptais laikytus (jų turėtojams grėsė mirties bausmė) Sionistinių išminčių 24 protokolus, propagavusius tautų ir jų valstybių užvadymo ideologiją ir jos įgyvendinimo priemones, tarp kurių ir šis priesakas - "Skaldyk, pjudyk ir valdyk". Štai kur šuva pakastas. Gal dabar atsikvošėsime?

 • vitas 2019 vasario mėn. 04 d. 13:51:48

  tskp nare nuo tukstantis devyni simtai septyniasdesimt penktu metu daujotyte visada buvo liurbe, kajeriste ir prastu knygeliu kepeja. kodel ji tituluojama profesore jeigu jau seniai nedirba pedagoginio darbo

 • angelų nėra 2019 vasario mėn. 04 d. 11:43:02

  Buvo partizanai ir buvo stribai. Ir buvo kolchozai. Ir nepamiršom, kaip buvo viskas atimta ir visi buvom sugrūsti į kolchozus. Buvo kgb ir buvo nekgb. O stribų ir kgbistų vaikai... kažin, ar irgi ne tokie patys. Nėra prasmės ginčytis komentatoriams, nes istorija dar karšta, kas garsiau rėkia, nebūtinai teisus. Galit dalinti premijas visiems kgbistams (beveik taip ir vyksta), bet jų laikas baigiasi. Europos tautos kyla į kovą prieš atgijusius supelijusios ideologijos apologetus.

 • AČIŪ , Ferdinandai 2019 vasario mėn. 04 d. 11:00:14

  už šviesos ir tiesos žodžius.

 • Realijos 2019 vasario mėn. 04 d. 10:51:34

  Visi nuteistieji sėdintys kalėjime tvirtina, kad jie nekalti, visi partizanai tvirtina, kad jie angelai.

 • taigi taigi kaipgis 2019 vasario mėn. 04 d. 10:16:51

  40 metų neužteks apsivalyti nuo stribokų. Seniai išmirė, liko jų atžalos. O kad Jievropoje terpė panaši, tai Lietuvoje kolaborantų tik daugėja.

 • > "nuomonė" 2019 vasario mėn. 04 d. 09:53:04

  Deja, deja. Apdovanojimus ne savo piliečiams Maskva dalina išimtinai arba kagebistinėms, aba stribizmo šmėkloms ar abiejų susikryžminusių šių šmėklų, tebeklaidžiojančių po Europą, šeimynėlių atstovams. Tos šeimynėlės vienam iš atstovų Mariukui ir maskoliškas apdovanojimas prieš gerus keturis metus, ir iš Magnolijos rankų įteiktas apdovanojimas Lietuvoje be jo "nuopelnų" toms šmėklos atgaivinti ir propaguoti, būtų neįmanomas (be kita ko, žr. besipuikuojančią Juozo Ivaškevičiaus pavardę įtariamų bendradarbiavimu su KGB asmenų sąraše, "Respublikoje" Nr. 8(196), 14 psl.).

 • kvaila papūgėlė 2019 vasario mėn. 04 d. 08:42:04

  toji Vėtros anūkė, prisiskaičiusi Lietuvos istorijos klastotojų, šmeižikų, kaip papūga kartoja ko visai neišmano. Kvailybei ribų nėra. Čia atsakymas tam svyruonėliui "Gal"

 • Dočiulkai 2019 vasario mėn. 04 d. 08:31:16

  o tai gal tavo ožys , suskaldęs Lietuvą į dvi dalis yra tas tavo tikrasis "patriotas", kuris net savo pavardę lietuviškai naudoti nesutinka?

 • nuomonė 2019 vasario mėn. 04 d. 08:29:33

  ...IR staiga it perkūnėlis iš jau ir taip ne itin giedro dangaus kad driokstelės Maskva!... Gerbiamas autoriau, Maskva nedriokstelėjo, ji ir anksčiau visada kalbėjo ir kalbės teisybę, nacionalistai pasitraukę į miškus yra nacių bendraminčiai ir kai kurie iš jų bendradarbiavo su naciais. Kiek betepliotumėt nacistą baltais dažais, jis vis tiek liks nacistu.

 • Dočys 2019 vasario mėn. 04 d. 05:54:14

  Kodėl jūs stebitės? Juk ,,patrijotas" Brazauskas sakė, kad TSKP idėjiniai tik 3% sudarė, o kiti, kaip kad jis, normalūs buvo. Taigi tie ,, normalūs" nuo 1940- tųjų iki šios dienos valdo! Vien tik prezidentus kokius turėjome, o dar ateičiai kokie ,,normalūs" rengiami. Šviesos juk nesimato!

 • Keista " premija" 2019 vasario mėn. 03 d. 22:42:32

  Uz patycias. Gal sekanciai metais uz kvietima zudyti ir zudytis iteiks?

 • Google: 2019 vasario mėn. 03 d. 19:04:18

  Stanislovas Žvirgždas. „Lietūkio“ garažas – tiesa ar klastotė?

 • Marazmas 2019 vasario mėn. 03 d. 18:47:01

  As ne uz TSRS Buvom vaikai su broliu. Tevai visad atsiliepdavo I konkursa - geriausias Lietuvos sportininkas. Taip mus skatino dometis ne tik sportu, bet ir kas ko pasieke.Rinkdavo visi gyventojai. O kodel dabar kazkokios komisijos sprendzia, lyg mes esam niekas ir nieko neismanom. O juk dabar paprasciau - internetas ! Kazkas suinteresuotas ir cia. Nusalinti Piliecius nuo SKAIDRUMO...Liudna...

 • StasysG 2019 vasario mėn. 03 d. 17:15:49

  Pritariu Autoriui. Patiko.

 • nieko naujo 2019 vasario mėn. 03 d. 17:03:19

  Nesupratau straipsnio autoriaus pasipiktinimo. As jau seniai maniau, kad pagrindine priemone auksciausiems Lietuvos apdovanojimams gauti yra naudoti kuo daugiau ne tik rusisku, anglosaksisku, bet ir totoriu-mongolu keiksmazodziu. Pavyzdziui,, pries daug metu apsilankiau parodoje, kurioje buvo demonstruojama Navako instaliacija, nutepliota tokiais keiksmazodziais, kad man tur but liezuvis nudziutu, jei juos pameginciau istarti. Netrukus Mindaugas Navakas buvo pagerbtas Nacionaline premija. O kiek dar medaliu ir riterio kryziu uzkabinta uz, svelniai tariant, keistokus nuopelnus.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos