respublika.lt

Dėl COVID-19 tėčio netekusi dukra: medikai tyčia negydo neskiepytų? - straipsnio komentarai:

 • g
  gyventojas 2021 gruodžio 25 20:49:35

  Nu ir ką, patys neskiepyja, o po to patys daugiausia ir rėkia. Kodėl nesimato pretenzijų nuo pasiskiepyjusių?

  1 1
  Atsakyti
 • t
  to Jonui iš misko 2021 gruodžio 08 18:37:24

  Gydytojai prarado gėda negydo, taip pat tiesa, kad marina badu! Klaipėdoje vienoje ligoninėje buvau pagal planą, maitina pusryčiai prastų kruopų košė, pietums, sriuba su pora makaronų, vakare, vėl prastų kruopų košė, arbata drumzlinas be cukraus, tualete nei muilo, nei popieriaus. Sumaišė pacientus, mane su kita, į mane gyva, kraujagysle, stūmė kažkokį sakė vamzdiį, aš rekiau, kda, bloga, pradedu prarasti sąmonę, o jis tese savo budelio darbą, spėjau 2 kartus nualpti, ryte pasirašiau ir išėjau namuo,kol nepribaige

  1 0
  Atsakyti
 • j
  jonas 2021 gruodžio 08 18:21:58

  O jie jau iš vis nebeturi ribų savo na glumui e tiesiog norėjo gero kyšio, kad ir leisgyvis žmogus, nežinodamas mirs ar išgyvens kištu punguliu kupiūrų i kiaurą kisene

  1 0
  Atsakyti
 • J
  Jomajo 2021 gruodžio 05 12:52:22

  Baisu ir slykstu iki ko yra nusiritusi musu medicina... Pasityciojimas vyksta ir is suaugusiu ir is vaiku...Atrodo be coronos nebera kitu ligu, visu pirma testas paskui kita liga... kol sulauki atsakymo nevisi sulaukia ir kai buna blogai laikas svarbus... Ir tie kurie mitinguoja apie skiepus galiu drasiai pasakyti kiskit juos ten kur nesueina... Dirbau pavasari covido skyriui nesusirgau... Zmones ateidavo savo kojom bet po keliu dienu reikedavo isvezti.... Teisingai reikejo man priverstinai skiepytis ismeginau skiepo poveiki vasara... vos nepadvėsiau 3savaites salutinio poveikio. Rudeni vel Covidas... dabar rezultatai siek tiek geresni.. Vaistai siek tiek geresni...Bet... Anksciau kai buvo blogai kreipeisi i medikus sveikdavai kai vaistus skirdavo.. Dabar zmones ateina savo kojom po keliu dienu jie suglemba tampa kaip apsvaige, apduje ir apkvaite... Stai tokia realybe pas dauguma... ir tik nuo organizmo priklauso kai zmogus atlaiko ligos koplikacija ir vaistus...

  1 0
  Atsakyti
 • J
  Juozas 2021 gruodžio 02 13:48:31

  Kad medikai specialiai negydo neskiepytų tai jau labai senai aišku nes žmonės sužino vienas per kitą iš tų pačių medikų nes ten uždaro lankyt neleidžia ką nori tądaro kiek girdėjau net badu marina tai jai nori išlikt reikia kriptis privačiai

  3 0
  Atsakyti
  • I
   Inete 2021 gruodžio 03 12:37:22

   Tai va būtent.Tikrai manai žmonės savo pasakojimais dalinasi ne iš piršto laužtais! Statistika tik renkasi ir nieko daugiau! Jiem paranku yra nes už to stovi "dideli pinigai" kaip bebūtų gaila bet nei paa gydytojus nei tuo labiau valdžiažmogius nėra žmogiškumo!

   1 0
   Atsakyti
 • J
  Jonas iš miško 2021 gruodžio 02 12:51:23

  Jeigu straipsnyje rašoma jog medikai negydo tai nesuprantu kodėl turime mokėti pajamas iš algos tai viena, jei gydytojas davė hipokrato priesaiką, o žmonių negydo, toks gydytojas turi būti baudžiamas pagal įstatymą ir 'sėdi' kalėjime tai antra. Bet Lietuvoje viskas gražu ir gerai, kaip Afrikoje, nėra žmogaus nėra problemos.

  2 0
  Atsakyti
 • k
  kada jus zmones 2021 gruodžio 01 13:16:39

  pradesite patys gydytis ,ira puikiausia arbata saivamedziu ziedai .kuri gydo bronhitus ,plauciu uzdegimus .ir t t .mociute 90 metu anukui nustacius covida gerdama sia arbato ir slogos neturejo .

  0 0
  Atsakyti
 • O
  O buvo taip 2021 gruodžio 01 01:13:51

  Man buvo labai panašiai. Nuvykau su GPM į ligoninę, buvau aprėkta ko čia važinėjat... Padarė galų gale tyrimus, plaučiuose pakitimai, sako nereikia gydymo, važiuokit namo. Tada kol pavyko prisiskambinti šeimos gydytojai praėjo 1.5 paros. Ji pagal tuos pačius duomenis išrašė vaistus, pasibaisėjo faktu, kad nebuvo skirta ligoninėje. Po dar 2 parų kritus saturacijai deguonies vėl į ligoninę su abipusiu plaučių uždegimu. Ir taip tai buvo rėkimas.

  3 0
  Atsakyti
 • D
  Dsa 2021 lapkričio 30 23:45:38

  Negydo jei artimieji pinigų neduoda. Nesvarbu skiepytas ar ne. Medikai dabar žvėrys. Covidas ligoninėje lengvai pagydomas, jei neuždelstas. Jei miršta per porą dienu, tai medikai nekalti. O jei po savaitės ar net dviejų- vadinasi tyčia nukankino.

  8 2
  Atsakyti
 • S
  Sandra 2021 lapkričio 30 22:17:23

  Nesuprantu, kas žmonėms pasidarė... :( vaikui susirgus(ne covid) i polikliniką reikia brautis naglai, be eilių, nes su simptomais nepriema.. Įsiveržus i kabinetą nieko kito negirdi kaip tik covid.. Pacituosiu daktarės žodžius "skiepyti tėvai? Sakau kad nea, sako : ai nu aišku, antivakseriai.. Ko čia isibrovet? Pilna teisę turiu jus išmest pro duris, velniai žino kiek covid čia užkrėtėt".... Nuo šiol peršalus vaikui užsiimu savigyda, kaip ir iki to nelemto covid, gydymas nuo peršalimo.. Kaimynei plaučių uždegimas, greitoji atvaziavus skescioja rankom "čia gal kovidiniu pilna? Gal uznese? Klausiu aš jos, o plaučių uždegimu anksčiau nebūdavo? Ta moteris gyvena kaime kur laiptinėj gyvena tik 3 šeimos.. Uzgerus.. Butą kurenasi pati, gėrė geras 2 sav, kai geria niekur nelenda iš namų.. Nesikūreno, miegojo šaltį, prašom jums plaučių uždegimas.. Db svarstom ką jai ten pripiešė...

  4 1
  Atsakyti
 • ž
  žinau 2021 lapkričio 30 18:27:38

  skiepyti sunkiai neserga kovidu, tai kam juos gydyt?

  1 3
  Atsakyti
 • K
  Kazys 2021 lapkričio 30 16:03:25

  taip pat ir skiepytu negydo,mano kaimynas mire du skiepus jau turejo,sako paskiepytas esi nepergyvenk,sedek namuos ,gerk arbateles ,praeis lengvai tas covid,kao pradejo bloget dar bande prasytis ,kad nu blogai yra,tipo negalim gultyt ,nera kazkokio virsininko,gydykites namuose,po keliu dienu mire zmogus ,taip ir nesulaukes gydymo,paskiepytas apie70 metu stiprus dar vyrukas,ukininkaudavo ....zmona verkia ,kad medikai prazude,ne negyde

  7 1
  Atsakyti
 • i
  is salies 2021 lapkričio 29 15:33:43

  Is salies yra daug lengviau buti nesaliskam. Kaltinimas medikams yra baisus. Pries issakant toki kaltinima, reiketu tureti kazkokiu nenugincijamu irodymu. Visa tai kas surasyta straipsnyje nera jokie irodymai, kad "medikai negyde tycia". Kodel taip sakau? Todel, kad Corona viruso sukalta infekcija nera bakterine ir NEgydoma antibiotikais. Visi sergantys Corona infeckija ligos pradzioje gydomi panasiai, nes, paprastai, organizmas pats iveikia infekcija, bet... buna atveju (vienas aprasomas cia), kur kunas ne tik kad nesusidoroja su infekcija, bet.... asmenis imunine sistema, paveikta viruso, pradeda atakuoti save. Ir kai taip ivyksta medicina yra bejege padeti.... Nemandagus, nekulturingi, neaiskus mediku pasakymai -- jiems nera paaiskinimu. Ir tai.... vieno zmogaus pasakytas sakinys gali buti kito zmogaus KITAIP suprasta mintimi.

  5 10
  Atsakyti
  • A
   As 2021 lapkričio 30 21:50:52

   Na žinokit jei laiku ir tiksline pagalba gautu is medikų,tikrai tiek daug mirciu nebutu! Bet jei atvažiuoji i priimamaji nes namie jai nepadeda jokie antibiotikai,bei paracetamoliai,tai matyt tikrai jau reikia mediku pagalbos o ne kad atgal siusti namo net plauciu nepersvietus!! Viskas priklauso ne tik nuo imunines sistemos bet ir nuo tikslinio gydymo suteikto laiku.Kadangi šiuo metu jo nera tai uždelstos viena-dvi dienos gali buti prazutingos.Ir žinoma jei gaunasi komplikacija ant plauciu, tai mano žiniom turi buti gydoma jau antibiotikais o ne antivirusiniais ,kurie bereiksmiai jau tampa kai plauciu uzdegimas yra.

   6 1
   Atsakyti
 • D
  Dviem bobom apačioje 2021 lapkričio 29 12:36:22

  O tai kodėl skiepyti, bet susirgę covidu braunasi į ligonines ir dar dalis miršta? Tai tikėkit skiepais ir mokslu ir didvyriškai kentėkit namuose.

  15 2
  Atsakyti
 • M
  Milda 2021 lapkričio 29 12:32:02

  Aišku, kad taip nėra, bet pritarčiau tokiam atrinkimui. Jie neigia mokslą, plūsta medikus, neigia ligą ir skiepus, bet susirgę ,"liga, kurios nėra" plūsta į ligonines. Pirmiausia turi būti gydomi tie, kurie ir patys dėl to stengiasi.

  8 15
  Atsakyti
  • L
   Lala 2021 lapkričio 29 12:43:16

   Jau tik nereikia! O ko plustat i ligonines tie kurie pasisikiepijo?gi lengva forma ir su arbatelem galit gydytis namie ir leist gydytojam vykdyti planines operacijas! Bet neee, pasitikit mokslu ir pan ir vistiek plustat i tas ligonines! As esu tik uz tai jog kadangi visi moka PSD tai visi turi gauti gydyma vienoda! Kitu atveju tiem kurie nepasiskiepijo atleisti tuomet nuo PSD!zmogus pradirbes visa gyvenima, atsiduri i ligonine pirma kart ir ka turi negydyti ,skirstyti vien del susikto skiepo?Jei nugyde ir pan tai tegul dabar grazina visus tuos mokescius kas buvo mokama! Vistiek atsiranda tokiu kur lieja tulzi ant nepasiskiepijusiu ! Tikekimes jusu seimoje neatsitiks tokia nelaime..

   19 3
   Atsakyti
 • I
  Irena 2021 lapkričio 29 12:24:53

  Taip ir turi būti! Antivakseriai turi pasirašyti, kad nesikreips į ligoninę, jeigu susirgo. Jie galėjo to išvengti, bet pasirinko mirti laisvi.

  6 17
  Atsakyti
  • B
   Bbd 2021 lapkričio 29 14:54:59

   Valink n pa la

   4 1
   Atsakyti
  • N
   Nu 2021 lapkričio 30 23:51:10

   O vakseriams iš vis nėra ko į ligoninę brautis, juk pasiskiepiję perserga lengvai. Tai kokio š tas jūsų skiepas vertas, jei be reanimacijų neapsieinat?

   4 2
   Atsakyti
  • M
   Minde 2021 gruodžio 01 18:51:51

   Irena , kad pad.estum !

   1 1
   Atsakyti
 • G
  Galiu paliudyti 2021 lapkričio 29 10:59:28

  Suskiepytas prieš du mėn. mano vyras Jonsono vakcina, susirgo covid -19 ir atsidūrė ligoninėje. Po kelių dienų atsidūriau ligoninėje ir aš. Nors gulėjom ligoninėj vienu metu ir gydė labai panašiai -NaCh, gliukozės infuzijos, kraują skystinantys, antibiotikai į veną, dexametazonas..bet vyras papildomai gavo dar ir kursą ramdesiviro. Išsikapstėm abudu, bet man po persirgimo išsivystė plaučių fibrozė(negrįžtamai). Vyrui liekamųjų reiškinių neliko. Todėl turiu pagrindo įtarti, kad yra kažkokios instrukcijos iš aukščiausios valdžios, neskiepytus gydyt vangiai ir minimaliai, nes Dulkys su Šimonyte, prieš įvedant PIŠpasius, dar rugpjūčio mėn. pažadėjo, kad kad dabar prasidės NESKIEPYTŲJŲ KARANTINAS. Taiva, matot kokią banditų ir nusikaltėlių valdžią turim.

  27 4
  Atsakyti
 • V
  VIKTORIJA 2021 lapkričio 29 10:00:02

  VISKAS VYKDOMA PAGAL PLANĄ , PER DAUG ŽMONIŲ PASAULYJE , REIKIA DIDŽIAJĄ DALĮ JŲ SUNAIKINTI , TAIP NUSPRENDĖ PROTO BOKŠTAI IR UŽTAI MOKA DIDELIUS PINIGUS .

  17 1
  Atsakyti
 • B
  Bbd 2021 lapkričio 29 09:03:49

  Lai pabando is mano kazko negydyti ir paskui numirti, tada ligonines vyr gydytojas ir palatos gydytojas vaziuos kartu su mirusiu, prizadu!!!!!!!!

  12 0
  Atsakyti
 • d
  dauguma 2021 lapkričio 29 08:32:48

  daktariuksciu teziuri,kiek gaus is taves pinigeliu,realios pagalbos nulis,bet tikri,gerbiami gydytojai,tai net po darbo skambina,domisi tavimi ir jie neskaiciuoja savo laiko pinigais,jiems lenkiu galva

  16 0
  Atsakyti
 • o
  oho 2021 lapkričio 29 01:35:28

  ziauru,truksta zodziu...

  10 0
  Atsakyti
 • T
  To Ciniskas medikas 2021 lapkričio 29 01:21:52

  Tas ciniskas medikas jeigu moka rusu klaba galetu Yutubeje paklausyti video kur kalba 3 zavios moterys aptarineja dokumentus, ivertina kas kodel ir is kur visa tai ir ka norima padaryti su ta pandemija pasauliniu mastu. Cia matyt reikes dekoti PSO ,OON ir kitoms tarptautinems instancijoms. Yutubeje { Cto nam prigotovili }. 2021 11 28 . Reiketu gydytojams butinai paklausyti ir susimastyti , ar nebus ivelti i kazka negero , kad paskui netaptu atpirkimo oziais. Sekmes daktariukai susipazinant. Mastykit, kad nebutu per velu.

  15 0
  Atsakyti
 • n
  negalima 2021 lapkričio 28 20:21:55

  palikti tokių medikų ramybėje,Jie turi atsakyti už neatsakingus savo veiksmus.Aplinkui tik ir girdime apie panašias situacijas.Yra ir atsakingų medikų,bet yra sėdintys ne savo kėdėje.Lietuvoje pradėjo " pūti " medicinos sistema.Taip vargšai mūsų tautiečiai numarinami.Dieve padėk.Kas čia darosi?

  28 0
  Atsakyti
 • P
  Piktas 2021 lapkričio 28 18:57:27

  Medikai dabartiniu metu-zemiau plintuso. Parsidave sistemai.

  35 1
  Atsakyti
 • C
  Ciniškas medikas 2021 lapkričio 28 15:41:24

  Daug tiesos straipsnyje parašyta. Daug. O pagrindinė priežastis dėl ko antivakseriai krenta kaip musės yra ta, kad jie gydomi ne pagal profilį. Geriausią, efektyviausią ir veiksmingiausią pagalbą jiems gali suteikti tik veterinarinės klinikos

  5 37
  Atsakyti
  • a
   ach 2021 lapkričio 28 16:02:29

   Supuvęs medike, žėk pats nenukrisk, nes krenta kaip musės marmaliuotieji. Nežinau su kuo tu čia kalbiesi. Gal tavo draugų ratas iš protiškai atsilikusių, tai nebent tokius ir įtikinsi. Jei mes kristumėm gatvėse, kaip krentate jūs po trombų nuo geno terapijos..pfu vakcinų, tai žinokit žiniasklaida negyvai užsipypintų iš malonumo :)))

   46 0
   Atsakyti
  • C
   Ciniškas medikas patvirtina 2021 lapkričio 28 17:44:58

   Veterinorius —jo šeimos daktaras

   17 2
   Atsakyti
  • V
   Veterinarai 2021 lapkričio 28 21:21:10

   Su ivermiktinu puse indijos pagyde

   11 0
   Atsakyti
  • p
   paprasta 2021 lapkričio 29 08:35:57

   veterinoriui ,gyvunelis negali pasakyt,kur ir kaip skauda,gydytojas visada klausia kur ir kaip skauda,tai isvada,kai kuriems daktariuksciams iki veterinoriaus toli

   12 0
   Atsakyti
 • N
  Negydo tyčia, 2021 lapkričio 28 14:04:42

  neduoda nedarbingumo lapelio tyčia, į polikliniką neįleidžia, pas specialistus pagalbą, jei pasiseks gausi po 2 mėnesių. O privačiai gydytis jokių problemų.

  39 0
  Atsakyti
  • P
   Petras 2021 lapkričio 28 18:08:09

   Jau reikia protestuoti ne tik prieš valdžią, bet ir medikus, kurie pamynę Hipokrato priesaiką žudo savo tautą, reikalauti iš jų atsakomybės.

   32 0
   Atsakyti
 • H
  H 2021 lapkričio 28 13:56:17

  Kai gydytojas tampa politikieriumi ji reikia vyti lauk . Nes arba gydytojas , arba politikierius.

  38 0
  Atsakyti
 • n
  nu 2021 lapkričio 28 13:26:54

  jau seniai yra tyrimai, kad vitaminas D3 panaikina rizika numirti nuo Covid, kad visi susirgimai prasideda: rudeni, kai truksta saules sviesos ir vitamino D. Bet sito vitamino reikia daug.

  31 0
  Atsakyti
  • n
   na as geriu 2021 lapkričio 28 13:30:34

   doze 4000 viena tab i diena, nezinau ar padeda ar ne, bet turejau jau kruvas kontaktu su serganciais, nieko man nenutiko, o mano drauge pvz negeria nieko , jos vyras vaikai trys, visi kolegos skiepyti prasirgo , o jai nieko, nors namiskiai sirgo ir 4 namiskiai. Siaip manau kad imunitetas ne antikuniais matuojamas, o linfocitais T, jei kazkada turejai koronos grupes virusioka , kai dar nebuvo testu jokiu, tai ir nelimpa, kaip sako jav vakreliuose susirenka pas viena covidini ir baliavoja , ir nieko daugumai, na turbut atsparus. ziurekite ir mamos su gripu mus slaugydavo , ne velnio nesirgdavo dazniausiai .

   27 0
   Atsakyti
 • b
  bet primeskit kiek uzhipnotizuoti 2021 lapkričio 28 12:25:47

  as pvz seno tevo nelankau, del to, kad jis mano jog neskiepytas zmogus skiepyta gali uzkrest :D ta prasme nesvarbu , kad tu gal vienkiemyje gyveni, neturi jokiu kontaktu , ar ten testa darais kas savaite, kaip priklauso daug kam darbuose, jis vistiek mano , kad ji uzkresiu, na kadangi nesame labai artimi dvasiskai, , tai na mirs vienas :)), bet as gerbiu kito teise i nuomone i norus, tai viskas gerai.

  23 1
  Atsakyti
  • h
   hm 2021 lapkričio 28 12:31:37

   na jei ka gal slaugos namai, ten priima paskiepytus tik kiek zinau

   8 0
   Atsakyti
  • o
   o 2021 lapkričio 28 13:02:14

   jie ant tiek uzhopnitizuoti, kad rinks Dulki arba Simonyta i prezidentus, ir ne vienai, o trims kadencijoms. Kokia bus Lietuva po 10 metu ju valdymo?

   23 1
   Atsakyti
 • v
  vienos medikes ruses gyvenancios Graikijoje 2021 lapkričio 28 12:18:05

  nuomone turintys antsvorio dazniau mirsta butent del guldymo ant pilvo

  17 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KROVINIAI: Rygos uostas pranešė per praėjusius metus perkrovęs 21,499 mln. tonų krovinių – tai 9,3% mažiau nei 2020 m.
 • MAŽĖJIMAS: Kinijos populiacija sensta – darbingo amžiaus žmonių, kuriems nuo 16 iki 59 metų, per dešimtmetį sumažėjo daugiau nei 7 proc. punktais – nuo 70% iki 62,5%.
 • AUGIMAS: Praėjusią savaitę elektros kainos Baltijos šalyse didėjo, labiausiai elektra brango Lietuvoje – 20 proc., iki 172,38 Eur/MWh.
 • DRAUDIMAS: Pirmoji pasaulio teniso raketė Novakas Džokovičius po jo vizos atšaukimo negalės atvykti į Australiją trejus metus, patvirtino šios šalies federalinė vyriausybė.
 • PLANAI: Antradienį Seimas ketina imtis net trijų Konstitucijos pataisų.
 • AUGIMAS: 10 turtingiausių pasaulio vyrų per pirmuosius dvejus koronaviruso pandemijos metus, pasaulyje augant skurdui ir nelygybei, savo turtus padvigubino, sakoma pirmadienį paskelbtoje ataskaitoje.
 • TRŪKUMAS: 2021-aisiais su darbuotojų trūkumu susidūrė daugiau nei pusė Užimtumo tarnybos apklaustų darbdavių.
 • METINĖS: Pirmadienį Lietuvoje bus minimos Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo 31-osios metinės.
 • EKONOMIKA: Kinijos ekonomika praėjusiais metais augo 8,1%, palyginti su 2020 rodikliu, kas 0,3% procentiniais punktais atsiliko nuo prognozių.
 • RESPIRATORIAI: Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad per renginius uždarose erdvėse privalu dėvėti respiratorius, atvykus iš užsienio ar turėjus kontaktą su sergančiuoju namuose, darbe izoliuotis bus galima trumpiau.
Daugiau

Dienos klausimas

Kas jus dabar labiau neramina - piliečių vidinis susipriešinimas ar valstybės išorinės grėsmės?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių šiemet įvykusių įvykių galėtumėte įvardinti kaip „Metų įvykį“?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +4 C

-4 +2 C

 

-6 +4 C

-1 +2 C

-4 +2 C

 

+1 +4 C

0-13 m/s

0-7 m/s

 

0-9 m/s