respublika.lt

Č. Marcinkevič: Kai žmonės valdžiai - tik „planas A“ - straipsnio komentarai:

 • .
  ..... 2021 liepos 27 23:26:00

  Byrka jaj tarp koju ir bus planas B.

  6 2
  Atsakyti
 • O
  O ta Bilotaitė dar vis nesupranta kad tie atėjunai nepageidautini Lietuvosžemeje. Niekur nepageidautini. Nei savivaldybėse nei režiminese teritorijose. Neitikino kad Rudnikuose jie bus taip patikimai uždaryti kad neišsiverztu. 2021 liepos 27 18:40:36

  Ne kalėjimo tipo ten statoma stovykla. Menko saugumo. Ne ir riaušių malšintojai kurie saugos uždarytus nesulaikys tikrų islamo kariu puolimo. Tai ne su zekaisgrumtis. Tokius saugotojus tiesio išpiaus. Net vien peiliais. Eina čia juk vyrai beveik visa gyvenima kariave. Nieko daugiau nemokantis ir gal net nenorintis gyvent taikiai. Sunkiai dirbti, kaip lietuviai. Va juos mobilizuot i musų kariuomene. Nusamdyt karui su Baltarusija...

  12 6
  Atsakyti
 • V
  Vokieciu pancer divizija galetų renkti pratybas prie sienos tvuros 2021 liepos 27 18:23:30

  Gainiotis tankais perlipusius tvora. Realiai atgrasytų visus norinčius kirsti siena. Ka gavos Baltarusija argi svarbu. Vistiek jau greit juos pulsime. Pancer divizija jėga. Greit paimtume Minska. Kaip tada praėjusiame kare.

  7 11
  Atsakyti
 • L
  Lietuvis 2021 liepos 27 18:13:32

  Ir aš asmeniškai realiai bijau. Nakti deduos šalia lovos savo medzioklini šautuva. Suklustu prabudes . Su tais galvų piaustytojais atėjusiais cia jau ne juokai. Nesaugiai jie uždaromi. Ištruksta. Ramiau butu jei juos laikytu kalejimo tipo vietose. Kol deportuos. Dar mieliau butų išgirs sienos puseje automatų serijas. Matyti per žinias ant pasienio tvoros pakibusius nušautus juos. Ir išgirsti kad nebeliko norinčių brautis per siena ir net prisiartint prie sienos kur gali pasiekt musų snaiperio kulka. Pasijausčiau saugus tada.

  19 0
  Atsakyti
 • b
  bobute is Amerikos 2021 liepos 27 17:57:41

  tegu dabar PIS eina pas jos numyletus migrantus ir plauna ju apdergtus tualetus ir maisto indus,nes gi labai gailejosi,kad tik jie nebutu "metomi" per siena.O amzina suzadetine bilotaite pradeda kaltinti savus Lietuvos piliecius,kad jie provokuoja pasipriesinimus.Guldykites i savo lovas tuos prakeiktus valkatas,o ne niekinkit Lietuvos piliecius.Baisu iki ko su toookiu konservu "vadovavimu" prisigyvenom.Lietuvos pilieciai jiems O.Bukit prakeikti konservai,jus zudot Lietuva ir jos gyventojus!

  24 0
  Atsakyti
  • T
   Tai kam akla višta balsavai už 2021 liepos 27 18:15:28

   Konservatorius?! Tokios kaip tu ir balsuoja už konservatorius!

   7 3
   Atsakyti
 • V
  Vilnietis 2021 liepos 27 17:04:35

  Betgi yra htušcias Lukškiu kompleksas kur galima butu laikyt kariuomenes saugomus pavojingiausius atėjusius. Pravieniškiuose imanoma atlaisvint kelias lokalkes yra juk vietų kur atėjusieji butų tinkamai saugomi iki kol bus deportuoti. O iš to poligono lemgvai ištruktų ir pradetų terorizuot aplink gyvenancius vietiniusmones. Ju buvimas ten kelia grėsme aplink gyvenantiem žmonem. Valstybė turi buti savo žmoniu puseje o ne svetimu atėjusių. Jei Lietuvos žmonės nenori kad tokie atvyktu, tai neleisti jokia kaina, net ginklais , o jau isibrovusius iki deportacijos laikyti tokiose vietose kur negaletu ištrukti iki ju deprtacijos. Reali vieta kalejimai. Juk mie padarė ir nusikaltima. Tai iki atleidimo nuo bausmės ar deprtacijo laikyt kalejimo ar tardymo izoliatoriaus tipo vietose, nekeliant grėsmės Lietuvos gyventojams. O kad ankstesni valdantieji didziujų galiu verciami prisirašė visokių paktu ir konvenciju, ir tarptautinių sutarčių tai tuoj iš jų išeiti kur jo prieštarauja Lietuvos gyventojų

  17 2
  Atsakyti
  • P
   Pavojus tikrai yra 2021 liepos 27 17:50:37

   Kad jau tikras karas ateina i musų žemę, musu žmonėm. Yra rašo rimtų pozžymių kad tarp atejusiu nelegalu gali buti nemazžai Islamo valstybės kovotojų su kuria mes esame paskelbto karo buklėje. Nato misijų sudėtyje žudė musu lietuviški kariai jų žmones. Ir lslamo valstybės kariių sajungininkų žmones. Manėm kad žudom nebaudziamai. Islamo valstybė toli ir iki musų žemės ir musų žmonių čia neateis. Panašu kad vis tik atėjo. Nebetrukdant Baltarusijai . Ir padedant jiems Baltarusijai. Su kuria mes irgi hibridiniame kare esame islamo valstybės kovotojai jau nesustabdomai plusta per musu valstybes siena. Aišku kad karo ir keršto tikslu. Visiem Lietuvos žmonem. Atejo ir vis eina atnešti kara i musu žemę ir musų žmonėm. Todėlmusužmonem yra realiai ko bijoti keršto. Esame iki ausu prisidirbę svetimuose mums karuose.. o juk galejom ramiai gyvent Nepriklausomoje Lietuvoje nesikišdami i kitų šaliu vidaus reikalus ir ju tarpusavio konfliktus. Niekur nenešti demokratijos, nereikalaut kitiems sankcij

   11 3
   Atsakyti
  • V
   Vilnietis 2021 liepos 27 18:04:24

   Nereikalaut neinicimuot sankcijų karo, neremt perversmininku ir visokių tų valstybių vidaus priešų.. pasidarbavom iš peties, atpilda gausim neišvengiamai. Ir buvimas Nato nepadės. Priešai puls taip kad buvimas Nato mums nepadės. Ka ir matom dabar. Ar stovi Nato tankai ir kariai prie musų valstybės sienos, ar paremia ugnimi musų pasieniečius? Ar bent kumsčiais ir durtuvais išgruda atgal nelegaliai kirtusius ir Nato siena. Tyla. Nera jų kai reikia mus ginti. Moka tik dykai ėsti pajoka ir pašaudyt poligone kur nera pavojaus jų svekatai ir gyvybei. Tiesa susprogdino musų kariai pratybose vokiečių kariu buri. Išminosvaidzio vožė. Tikriausiai kad aukstoji rasė lerdaug neriestu nosies... o ir musų lietuviški Nato kariai ramiai edair miega kareivinėse. Užsieniui tarnaujanti musų valdzia mat neduoda isakymo ginti valstybės siena. Visomis jegomis realiai ginti valstybės siena ir Lietuvos žmones

   9 0
   Atsakyti
 • n
  net niekuo nesistebiu 2021 liepos 27 16:26:24

  iš šios sudarytos piemenų valdžios... tai žmonės be patirties, be autoritetų ir be reikiamo išsimokslinimo... Kol jų nesustabdysim jie Lietuvoje dar ne tiek priskaldys malkų. Net ekspremjeras S Skvernelis liepia trauktis vyriausybės nariams. R Karbauskis jau kalba apie galimus neramumus šalyje... Nesuprantu aš tų politinių diletantų esančių politinio mėšlo krūvoje. Vien tik į vidaus reikalų ministrę pažvelgus Juokas ima. Kuria kūno dalimi ji mąsto??? kad toks susirūpinimas jos veide atsispindi??? Tai parodo jos visišką bejėgiškumą spręsti esančias problemas. Teisingai čia vienas pastebėjo Jie tik sprendžia patriarcho paskelbimo šventuoju problemas.

  32 0
  Atsakyti
  • N
   Nevadinkit valdančiujų piemenimis 2021 liepos 27 16:42:05

   Jie samoningai vykdo iš užsienio gaunamas iįsakmias direktyvas. Viena iš jų priimti kuo daugiau svetimų atėjunu ir sudaryt jiems geresnias salygas negu vketiniam žmonėm. Iš esmės atiduoti vietinius atėjunų terororui, kaip kad vakaru europos šalyse. Jie vykdo nurodymus. Iš esmės tapdami jau ne Lietuvos žmonių valstybe.

   25 0
   Atsakyti
  • o
   o kas jie??? 2021 liepos 27 17:56:36

   žaliasnargliai pimpeliniai benkartų ainiai

   5 0
   Atsakyti
 • Q
  Q 2021 liepos 27 15:54:24

  Pamirskit demokratija,laisves tuoj jums nepaprastaja padeti ives ir viskam bus galas,nei protestu nei mitingu,nors sako migrantam neleis brist bet is tikruju savus sutramdit žauru,o migrantai kaip ejo ir eis pamatisit!

  27 0
  Atsakyti
 • K
  Kada konservatoriams rūpėjo Lietuvos piliečiai 2021 liepos 27 14:59:38

  Konservatoriams rūpi valdžia, savi interesai, privilegijos pavyzdžiui kaip Landsbergio partijai pakeisti Prezidento įstatus kad anūkas Landsbergis galėtų savo senelį paskelbti Lietuvos Prezidentu.

  34 0
  Atsakyti
  • I
   Ir kokie savo paties prišai vėl ėjo rikimuose 2021 liepos 27 16:44:18

   Balsuot už konservatorius ?!

   13 0
   Atsakyti
 • K
  Kai norėti iš vaikų darželio 2021 liepos 27 14:48:51

  Pradinukai irgi mokosi abėcėlės. Tai ir šitie su A B C planais, kurie nė kiek neveikia

  33 0
  Atsakyti
 • t
  tikrai 2021 liepos 27 14:35:26

  į ką pavirto "demokratinė" Lietuva.

  44 0
  Atsakyti
  • J
   Jo 2021 liepos 27 16:35:19

   Lietuva landzbergių jie ją pardavė

   18 0
   Atsakyti
 • S
  Senas posakis 2021 liepos 27 14:17:48

  Mušk savus, kad svetimi bijotų. Nebeveikia. Ir savus muša, ir svetimi nebijo. Tur būt jie yra tik juok/niekdariai.

  52 2
  Atsakyti
 • m
  mirtis lanzbergiui ir jo shistiorkem 2021 liepos 27 14:16:15

  siai seimyneliai turi but skirta mirties bausme,visa seimynele turi atsakyti uz seno marazmatiko ispuolius ir genocida

  40 1
  Atsakyti
  • p
   pritariu 2021 liepos 27 14:17:37

   dar su kankinimais,ne siaip nusauti

   33 0
   Atsakyti
  • T
   To pritariu 2021 liepos 27 16:36:50

   Aš tai seniui į snukį spiaučiau atsikrenkškusi

   16 0
   Atsakyti
 • i
  italas 2021 liepos 27 14:11:02

  O, kas kaltas, Prezidento pėstininkai - anūkė

  27 2
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • RINKIMAI: Rusijoje prasidėjo parlamento rinkimai kurie vyks net tris dienas.
 • PROTESTAS: Tūkstančiai žmonių Argentinos sostinėje protestavo reikalaudami geresnių gyvenimo sąlygų.
 • ŠVIETIMAS: Lietuvos ir Lenkijos švietimo ministrai aptarė mokyklos Suvalkuose steigimą.
 • IMIGRACIJA: Užimtumo tarnyba iki rugpjūčio 31 dienos iš viso darbdaviams išdavė 17299 dokumentus, leidžiančius trečiųjų šalių piliečiams dirbti Lietuvoje.
 • ŠVIETIMAS: Šią savaitę prasideda Geros savijautos programa – mokyklos jau gali registruotis veikloms, skirtoms gerinti mokinių savijautą, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, penktadienį pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
 • ALJANSAS: JAV prezidentas J. Bidenas, Australijos ministras pirmininkas Scottas Morrisonas ir JK vyriausybės vadovas Borisas Johnsonas trečiadienį paskelbė apie sudarytą naują trišalę partnerystę saugumo srityje – AUKUS.
 • ENERGETIKA: Lietuvoje per artimiausius kelerius metus privatūs investuotojai planuoja pastatyti dar apie 930 megavatų (MW) galios vėjo elektrinių.
 • KARANTINAS: Premjerė Ingrida Šimonytė neatmeta galimybės, kad šalyje augant susirgimų nuo COVID-19 skaičiui, Lietuvoje vėl gali būti įvestas karantinas.
 • DARBAS: prastovoje dėl karantino esantiems darbuotojams nutarus nutraukti darbo santykius, siūloma nemokėti išeitinės išmokos: tai numatančias Darbo kodekso pataisas parlamentui ketina pateikti Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Kazys Starkevičius.
 • SANTUOKA: trečiadienį popiežius Pranciškus, grįžęs į Vatikaną po kelių dienų viešnagės Slovakijoje, komentaruose žurnalistams dar kartą atmetė galimybę tos pačios lyties asmenims tuoktis Katalikų Bažnyčioje.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikėtų SAM paduoti į teismą už leidimą 16-mečiams skiepytis be tėvų sutikimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +8 C

+3 +9 C

 

+4 +8 C

+6 +13 C

+6 +14 C

 

+5 +12 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s

       

Nuorodos