respublika.lt

Būstų kainos auga, kokybė krenta - straipsnio komentarai:

  • Į
    Į rudąją 2022 sausio 12 13:27:28

    ir butus ir kokybę analitikos meistre! Palmyros horoskopus geriau skaityt

    2 0
    Atsakyti
  • K
    Kas nors tiki? 2022 sausio 12 10:37:49

    Visi lizinginiai gausis laimejo. Kadangi jie pasiskolino suma ir po keliu metų nuvertėjo ir jie liko nieko neskolingi uz savo busta kuris isauge kelis kartus. Kas nots tiki kad taip bus? Bus atvirkščiai butu kainos kris kelis kartus o skola bankui liks visam gyvrnimui.

    3 0
    Atsakyti
  • k
    kche kche 2022 sausio 12 10:27:59

    Mes tai žinom, kad viskas brangs. Greiau tegu gudrutis pasako, kas nebrangs.

    0 0
    Atsakyti
  • S
    Siaip 2022 sausio 12 09:16:34

    koks bustas, kai badys priverstinai kas 3-4 menesius, kam koncentracijos stovykloje reikalingas bustas?

    7 0
    Atsakyti
  • v
    vaksere 2022 sausio 12 09:14:59

    pardaviau buta, nusipirkau i prieki 20 doziu. Tikiu mokslu.

    8 1
    Atsakyti
  • N
    NT Musė 2022 sausio 12 08:47:27

    Niekam net neturėtu kilti nei menkiausių abejoniu, kad būstas brangs. Kitaip deja ir būti negali. Gyvenimas gerėja, pajamos didėja, infliacija auga, pandemija eina į pabaigą. Europos sąjungoje ekonomikos skatinimas tikrai dar užsitęs. Visi įmanomi rodikliai signalizuoja kad visas likvidus NT brangs ir stipriai!!!!

    6 0
    Atsakyti
  • K
    Ko mums reikia, kad taptumėme laimingiausia Tauta savo svajonių namuose - Lietuvoje? 2022 sausio 12 08:43:31

    (nuoroda į apklausą) apklausa lt > Ko mums reikia, kad taptumėme laimingiausia Tauta savo svajonių namuose - Lietuvoje? ____________________________ Tik 11 klausimų su pasirinktinais atsakymais. Net 5 vietos nuomonei išreikšti savaip. Dalinkimės nuoroda, skleiskime žinią bei dalyvaukime šioje apklausoje visi visi visi, nes tik žinant tai ko mes norime, galime (pa)datyti sekančius veiksmus bei darbus mūsų naudai, Lietuvos naudai. *** 1. Komentarai yra beverčiai ir net pavojingi dabar bei tuomet, kai valdžia provokuoja kovą (karą tarp savų). 2. Nuomonė apklausoje yra valstybę kuriančios bendruomenės išmintis - Tautos išliekamoji vertybė.

    2 0
    Atsakyti
  • M
    M 2022 sausio 12 07:44:27

    Kai valdzioje sedi šitie,visada didziausia infliacija,cia kaip taisyklė.Mes taip nukrintame,giliai į bedugnę.Ponas vel integruojasi i Ameriką,bet ar sulyginų jų pajamas ir mūsų,kaip mes atsiliekame.Taip ES.mums jau per maza,mes su Amerika,cirkininkai

    3 0
    Atsakyti
  • P
    Pranasas 2022 sausio 12 07:04:38

    Nereikia buti eksperu, kad suprastum kad infliacija suris jusu pinigus. Pinigu taupyti tikrai nebeverta.

    3 1
    Atsakyti
  • S
    Safyras 2022 sausio 12 07:04:35

    Kai mokslas tapo mokamas, o gerai apmokamą ir lengvą darbą gauti sunku, tai ir atsirado su politikų palaiminimu rinkos ekonomika visur, be jokio planavimo ir skaičiavimo... Kolektyvinė atsakomybė davė savo vaisius : niekas už klaidas nėra atsakingas... Juk dabar madinga tapo frazė: nepatinka, išsirinkite kitus politikus, kurie darys tokias pat klaidas, tik gudriau išsisukinės... Juk milijonas ar milijardas nuostolių nieko nereiškia, kai pinigai ne tavo uždirbti...

    4 0
    Atsakyti
  • n
    nieko keisto lietuvis gi muzikas, antra karta nuo zagres 2022 sausio 12 05:31:15

    todel ir lipti ant to pacio greblio cia kaip "teve musu".. zinant kad sitoj skylej isskyrus Wilno visur marytes zemej faunos mazeja, kiek mastantis zmogus turetu susiproteti, kad NT ne sau o bizniui ir dar jei uz paskolas, cia grynai klumpagalviu sindromas veikia. aisku kas sluoja uz grynus NT tais turetu dometis valdiskos kontoros ir kad tokie veikejai nekaitintu NT rinkos jau senai laikas pradeti rimtai o ne del akiu "kirpti vilna"

    3 1
    Atsakyti
  • M
    Mauro kapselis 2022 sausio 12 01:11:20

    Gal kas nors gali paaiskinti kaip nekilnojamo turto ir gyvenimo budo egzpertai suskaiciuoja kad kvadratinis namo ar buto metras kainuoja 11 gabalu ? Iz ka tokius pinigus moket ? Na prie sienos kvadratas brangesnis bet viduryje knario perdanga , is kur tokia kaina ? Gal statybininkai pats sventas Petras su Jezum kristum ?

    2 1
    Atsakyti
  • k
    ko cia pergyventi 2022 sausio 11 22:34:54

    del butu kainos juk aisku kad darbo liaudis dabar ju negali nupirkti perka tie kas per pandemija ir isvoge tuos milijardus skirtus kovai su pandemija ir skatinti ekonomika kad nebutu krizes juk tiek tusciu pinigu prispausdino tai juos reikia kazkur investuoti ir juk ne uz bankines paskolas perka bet moka grynais jei tai butu normali valstybe tam tikros tarnybos turetu darbo

    18 1
    Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 22:32:33

    As jums ne priesas.jusu priesai tai bankai,statybininkai,brokeriai.jei norit galit tiketi ju pasakomis.o as sakau uz metu bus vel 2008.jei neturit kur pinigu deti,pasukit galva ir surasit daug galimybiu.

    5 2
    Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 22:26:58

    Nu jeogu jau Mauricas taip pasake,tai avinams reikia sventai tiketi.

    7 3
    Atsakyti
  • T
    T 2022 sausio 11 22:26:42

    Is kur jus istraukiat tokia pasaka,kad 70 proc.lietuviu butus be paskolu ima,jei pagal banko duomenys,apie 60 proc.yra pasieme paskolas ar lizingines masinas

    8 1
    Atsakyti
    • S
      Somal. 2022 sausio 11 22:29:37

      Jiems taip norisi.jei bankai sako,kad 60% gyventoju turi paskolas,tai reiskia is tikro 90%.o ir NT perka nedidelis kiekis zmoniu.isvada-NT perkamas 100% uz paskolas.

      7 1
      Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 22:24:02

    Koks cia asilas kalbejo apie investicini auksa.va prajuokino.auksas buna tik fizinis ir norint nusipirkti pigiau reikia moketi grynais o ne paskolomis.todel ir perkat visoki suda is paskolu.

    4 1
    Atsakyti
  • A
    Anarhistas 2022 sausio 11 22:23:16

    Kaip gera buti čia , o čia gyventi dar geriau !

    0 1
    Atsakyti
    • S
      Somal. 2022 sausio 11 22:24:46

      Tik nesupratau kur.

      1 1
      Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 22:06:25

    Geriau nusipirkit aukso kila ar vario tona.va kur investicija.bet ten reikia moketi savo pinigais.niekas paskolos neduos.todel ir klausot tu statybininku ir brokeriu su bankais.

    7 1
    Atsakyti
    • L
      Lope 2022 sausio 11 22:09:53

      investinis auksas minkstas kaip plastilinas ar zinai? NT muras!

      1 3
      Atsakyti
    • A
      Auksas 2022 sausio 11 22:18:38

      Kietesnis uz švina ,tai ne plastilinas ,o Auksas.

      2 0
      Atsakyti
    • T
      Tai kas 2022 sausio 11 22:19:46

      Didesnis Lopas ?

      0 0
      Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 22:00:17

    Mastantys zmones artimiausiu laiku laukia 2008 pasikartojimo.labai gaila,kad Lietuvoj niekada nebuvo daug mastanciu.o gal tai ir gerai.

    6 2
    Atsakyti
    • B
      Blogiau 2022 sausio 11 22:02:40

      covid-diktatas + ekonomine krize, tai kur kas blogiau nei 2008! Greitai jus tai pamatysite patys.

      7 1
      Atsakyti
    • S
      Somal. 2022 sausio 11 22:03:54

      Pilnai sutinku.ziurekit Italijos pavyzdi.todel ir bandau atkalbeti durnius.

      6 1
      Atsakyti
    • I
      Italija 2022 sausio 11 22:07:13

      senai skolose sedi, todel Mario ir vykdo covid suvarzimus be priekaistu.

      8 2
      Atsakyti
    • M
      Musu 2022 sausio 11 22:21:08

      LT dar didesnes skolas turi ir labiau sedi briuselio skyleje .

      5 1
      Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 21:55:32

    70% lietuviu perka NT be paskolu::)) nu su tuom ir sveikinu.jus durniai tikit tuo,ka jums raso tie zmones,kurie butent tuo yra suinteresuoti.kad jus pirktumete.tai jus ir tikekit.dar tikekit covid statistikos feikas.ir gyvensit gerai::))

    6 1
    Atsakyti
    • T
      Taip yra 2022 sausio 11 22:00:07

      paklausk brokerius, eigu netiki.

      1 3
      Atsakyti
    • S
      Somal. 2022 sausio 11 22:01:32

      Taip,taip.ypac pas brokerius gausi teisinga infornacija.baikit jus jau durnavoti.

      5 1
      Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 21:51:22

    Avinai,geriau investuokit i pievas ir pelkes.pievose galesit nors pasara nupjove pardavineti,o pelkese gaudyti varles ir exportuoti prancuzams.

    1 2
    Atsakyti
    • M
      Maskovoje 2022 sausio 11 21:54:44

      gyvenate? Taip ir supratau, kad tik lietuviams blogiau butu? Kad visus pinigus prarastu norite? Taip nors NT tures!

      1 0
      Atsakyti
    • S
      Somal. To Maskovoje 2022 sausio 11 21:56:49

      Cia jusu pats rimciausias argumentas::))

      2 0
      Atsakyti
    • T
      Taigi matosi 2022 sausio 11 22:01:18

      viska darote kad Lietuva papultu i Rusijos glebi, patys prasytusi zmones ,ar ne?

      2 0
      Atsakyti
    • S
      Somal. 2022 sausio 11 22:02:46

      Jus tik tiek tesugebate ismislyti?IQ matyt neaukstas.

      3 0
      Atsakyti
  • B
    Berastis stalius 2022 sausio 11 21:47:40

    Infliacija nes pabrango dujos o elektra pabrango mes dujos pabrango.Dujos pabrango nes protinguoliai neuzpumpavo atsargas ziemai vasara besitikedami kad dujos atpigs.Nafta kainuoja kiek kainavo o kuras pabrango nes vyriausybes uzkele akciza siekiant atmusti ismoketos zmonems Covid pasalpas.Produktai pabrango nes pabrango dujos .

    2 1
    Atsakyti
    • T
      Tai tik jums spektaklis 2022 sausio 11 21:50:54

      istikruju rinkoje per paskutinius du metus atsirado trilijonai nieko nepadengtu pinigu. Kai bankai juos panaikins vienu migtuku pasapudimu, tada suzinuosite, ar yra krize ;( Taip jau dare 2008, tik tada prastume per NT, dabar prisidengiant pandemija - mastas simts karts didesnis.

      11 0
      Atsakyti
    • B
      Berastis stalius 2022 sausio 11 23:44:42

      Pasidomekite kiek trilijonu prispausdino nuo 2008 iki 2019 ir visa Tai baigesi defliacija bei minusinemis centriuku palukanomis :)

      0 0
      Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 21:47:05

    Idijotams yra brukama mintis kad pinigai nuverteja.kam tai naudinga?pagalvokit pagaliau avinai?butent jie jus ir durina.aiskina,kad investuokit i NT ir kripto.o jus durniai ju ir klausykit.pritingi zmones net tokiu atveju surastu kur paprasciau investuoti.jei galva dirba,tai investuoja i tauriuosius metalus,spalvotus metalus,zaliavas....o durniu ir baznycioj musa.pirmyn,sturmuokit NT barikadas.

    3 1
    Atsakyti
    • B
      Be krizes 2022 sausio 11 21:52:12

      pinigai nuverteja iki 10% per metus, dabar dar greiciau.

      4 0
      Atsakyti
    • S
      Somal. 2022 sausio 11 21:58:05

      O normalios investicijos duoda po 20-30% i metus.tik jokiu budu ne NT.

      1 2
      Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 21:18:11

    Pirkit pirkit durniai.paskui man parduosit uz puse kainos o as dar patrolinsiu.

    1 3
    Atsakyti
    • L
      Lope 2022 sausio 11 21:22:23

      pinigai nuverteja kasdien, kur tau puse kainos? Greitai uz bulka simtuka mokesi, pamirsote 199x metus, teks prisiminti.

      5 0
      Atsakyti
    • B
      Berastis stalius 2022 sausio 11 21:37:53

      Jeigu as mokesiu uz bulka simtuka tada as galesiu ismoketi 25 metu paskola is menesines algos.Idomu,ka bankai darys su makulatura ? :) Degins galiniame kieme ? :) Tikrai ne,teisiuog centrinis bankas pakels palukanu norma ir mano paskolai pabrangus o algai nepakilus as jiems atiduosiu rakciukus :) Matote ponas,kuo daugiau zmones isleis bulkoms tuo maziau jiems liks paskoloms moketi nes centriukas uzkels palukanas siekiant nuimti putos nuo pinigu kad atgaivinti ju verte :) O tai rodo kad NT pigs :(

      6 0
      Atsakyti
    • L
      Lopui 2022 sausio 11 21:38:11

      Vel reklamuoji infliacija?nepavyks.

      0 2
      Atsakyti
    • S
      Staliau 2022 sausio 11 21:39:00

      virs 70% dabar perka NT be paskolos!

      1 3
      Atsakyti
    • S
      Somal. 2022 sausio 11 21:39:47

      O rastingas stalius tai maladiec.neduoda brokeriams atsipusti

      1 0
      Atsakyti
    • P
      Pinigai nuverteja sparciai 2022 sausio 11 21:41:12

      kas turi tas imeta i NT, nors ir tokia kaina, vistiek po pusmeti kaina bus dar didesne, nes infliacija isibegeja nevaikiskai, visi tai mato.

      0 0
      Atsakyti
    • S
      Somal. 2022 sausio 11 21:41:31

      Virs 70%be paskolos?uzteks feiku.100% perka su paskola.be paskolos net neparduoda

      2 1
      Atsakyti
    • S
      Somaliau 2022 sausio 11 21:42:34

      as nesu brokeris, pinigai nuverteja sparciai, visi jau zino. NT toliau brangs - negi nera aisku?

      0 0
      Atsakyti
    • B
      Berastis stalius 2022 sausio 11 21:42:38

      Nematau infliacijos,isivaizduojate !? Tik sezonini pabrangima :(

      0 0
      Atsakyti
    • A
      Apie 70% be paskolos! 2022 sausio 11 21:43:41

      Daugiau nei pusę būstų lietuviai nuperka be paskolų - May 12, 2021 Paziurek pats.

      1 0
      Atsakyti
    • S
      Staliau 2022 sausio 11 21:45:25

      bustas brangsta visur, del pinigu nuvertejimo, prispausdino trilijonus del covid, jie nepadengti nieko! Laukiam kaip buvo 2008 rugsejo 25. Pamatysite greitai.

      4 0
      Atsakyti
  • R
    Rimtautas - tai tik mano nuomonė 2022 sausio 11 21:11:28

    problema visai kito lygio . po 3-6 mėnesių bankai iš viso nustos duoti paskolas butų pirkimui nes laikys šią šalį politiškai neprognozuojama, Nes šios šalies koks nors trenktas politikas visada gali sukelti ekonomikos griūti paskelbęs kam nors karą, paskirti kaimynams prezidentą, atidaryti kokią nors pasiuntinybę....

    13 0
    Atsakyti
    • N
      Ne visai taip 2022 sausio 11 21:16:14

      LT (ir ne tik) veikiančių bankų politika (tarp kitko kaip ir statytinių valdžios) nustatoma svetur. Krizė bus globali - kad niekas niekur nepabėgtų.

      4 0
      Atsakyti
    • Y
      Ypac nukentes 2022 sausio 11 21:23:31

      ES covidijotes.

      3 0
      Atsakyti
    • B
      Berastis stalius 2022 sausio 11 21:41:23

      Bankas nenustos dalinti paskola nes jeigu zmogus nesugebes grazinti paskola tai bankas is jo ta nama atims o zmogus tures toliau moketi paskola :) Tada bankas parduos nama dar karta ir gaus dviguba pe na is dveju pirkeju :) Na galima ten sutvarkyti fizini banktota taciau pasidomekite kad netgi jeigu teismas leis teks kazkiek metu vistiek moketi bankui :( Kai bankas ta nama stums kitam pirkejui :)

      1 0
      Atsakyti
  • N
    NT brangs 2022 sausio 11 21:06:30

    nes pinigai jau kaip popierius.

    4 0
    Atsakyti
    • N
      Nes 2022 sausio 11 21:07:56

      2 metus ibauginti covidijotai sedejo izoliacijose del paprastos slogos. Prispausdino oriniu pinigu stai ir turime dabar. Tycinis salies bankrutas.

      14 0
      Atsakyti
  • B
    Berastis stalius 2022 sausio 11 20:57:18

    Tiems kam dar kliuna infliacija nepamirskite kad nuvertejus jusu pinigams nuvertes ir turtingu dedziu pasaulyje pinigai o jie to niekada neleis :) Jie padarys viska kad pudrinti jums smegenys kad jus kuo greiciau pirktumete kuo daugiau vertibiniu popieriu ir NT siuo metu nes kainos pasieke dangu ir dedes taps dar turtingesni kada kainos nukris :) O jie uz jusu pinigus prisipirks atpigusiu popieriu ir NT ir ju kainai pakilus praturtes vel :)

    5 0
    Atsakyti
  • S
    Somal. 2022 sausio 11 20:55:21

    Isvada viena.vargsai pirkit NT.galit nesuspeti vargdieniai gauti paskola,nes bankai uzsidarys.

    3 0
    Atsakyti
    • S
      Somali 2022 sausio 11 21:03:57

      Vargsai ne butus perka , o sodybas ,butai inteligentams .

      3 0
      Atsakyti
  • B
    Berastis stalius 2022 sausio 11 20:53:34

    Atkreipkite demesi ,kada kalbama apie NT brangima operojama Brangstanti KVADRATO kaina ! NT brangsta nes mazeja bustas,tarkime buvo butas 45 kvadratu uz 60 000 ir staiga butas sumazejo 5 kvadratais o kaina liko ta pati.Jeigu mokate skaiciuoti tai pastebesite kad nors buto kaina liko ta pati bet kvadrato kaina isaugo nes kvadratu sumazejo.Sumazinant buta 5 kvadratais ,sutalpinus i viena auksta 10 butu jau is sutaupytu 5 kvadratu is kiekvieno iseina 11 butas uz 60 000 o 7 aukstu pastate jau iseina ekstra 350 000 ekstra pajamu kurios dengia visus padidejusius "darbo jegos kastus " apie kurios taip megsta pasakoti Avulis pasakodamas pasakas kaip brangsta metalas kurio jis neperka nes NT jam stato ne jo imone o subrangovai ir sub/sub rangovai :) Tai kad apsiraminkite,ramiai kiskite savo pinigus i kojines ir juokia infliacija juos beverciais nepadarys o kas netikite paziurekite kaip keitesi aukso kaina 2021 ais :) Jeigu butu infliacija 10 procentu tai aukso isaugtu tiek pat :)

    9 0
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • KROVINIAI: Rygos uostas pranešė per praėjusius metus perkrovęs 21,499 mln. tonų krovinių – tai 9,3% mažiau nei 2020 m.
  • MAŽĖJIMAS: Kinijos populiacija sensta – darbingo amžiaus žmonių, kuriems nuo 16 iki 59 metų, per dešimtmetį sumažėjo daugiau nei 7 proc. punktais – nuo 70% iki 62,5%.
  • AUGIMAS: Praėjusią savaitę elektros kainos Baltijos šalyse didėjo, labiausiai elektra brango Lietuvoje – 20 proc., iki 172,38 Eur/MWh.
  • DRAUDIMAS: Pirmoji pasaulio teniso raketė Novakas Džokovičius po jo vizos atšaukimo negalės atvykti į Australiją trejus metus, patvirtino šios šalies federalinė vyriausybė.
  • PLANAI: Antradienį Seimas ketina imtis net trijų Konstitucijos pataisų.
  • AUGIMAS: 10 turtingiausių pasaulio vyrų per pirmuosius dvejus koronaviruso pandemijos metus, pasaulyje augant skurdui ir nelygybei, savo turtus padvigubino, sakoma pirmadienį paskelbtoje ataskaitoje.
  • TRŪKUMAS: 2021-aisiais su darbuotojų trūkumu susidūrė daugiau nei pusė Užimtumo tarnybos apklaustų darbdavių.
  • METINĖS: Pirmadienį Lietuvoje bus minimos Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo 31-osios metinės.
  • EKONOMIKA: Kinijos ekonomika praėjusiais metais augo 8,1%, palyginti su 2020 rodikliu, kas 0,3% procentiniais punktais atsiliko nuo prognozių.
  • RESPIRATORIAI: Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad per renginius uždarose erdvėse privalu dėvėti respiratorius, atvykus iš užsienio ar turėjus kontaktą su sergančiuoju namuose, darbe izoliuotis bus galima trumpiau.
Daugiau

Dienos klausimas

Kas jus dabar labiau neramina - piliečių vidinis susipriešinimas ar valstybės išorinės grėsmės?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių šiemet įvykusių įvykių galėtumėte įvardinti kaip „Metų įvykį“?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +4 C

-4 +2 C

 

-6 +4 C

-1 +2 C

-4 +2 C

 

+1 +4 C

0-13 m/s

0-7 m/s

 

0-9 m/s