respublika.lt

Baimė gali peraugti į nevaldomą chaosą - straipsnio komentarai:

 • A
  Apklausa: 2021 rugsėjo 08 11:54:41

  Jei tikite, kad pandemija yra spauskite - raudoną. Jei žinote, kad pandemijos nėra spauskite - žalią.

  183 5
  Atsakyti
  • M
   Mano subjektyvi nuomonė 2021 rugsėjo 08 12:40:47

   Reikia tokią pačią apklausą įkelti ir DALFINARIUME, gautus rezultatus sudėti, padalinti iš dviejų ir tai manau atspindės realybę.

   26 0
   Atsakyti
  • P
   Parduota Lietuva 2021 rugsėjo 08 19:46:52

   Tai no kuo miršta žmonės čia? Staiga sulaužo organizmą, sukelia tą reiškinį plaučiuose pneumonija ar kaip? Negi visa tai filmas? Kiniečiai planuoja suskirstyti 80%. Rusijoj nevyksta Pandemija? Taip išeina Amerika ant tiek geriau režisieriai - visi mokslininkai, kas tik demaskuoja Ameriką - iškart nusišauna. Rusai, taip išeina, irgi geri režisieriai, kad net turėdami 1 vadą, vis tiek reguliariai rodo per RTR ir 1, kad miršta žmonės. Vis praslįsta info per FSB pirštus į eterį Rusijoj ar kaip? Fsb moliai ane? Sputnik vakcinos nėra? Kažkurioje vietoj stipriai nesueina galai, žmonės. Nebūkit tokie kategoriški - nepamirškit Informacijos era atėjo. Kažkas greičiausiai žaidžia Viešųjų Ryšių žaidimukus ir tikrina kaip labai gali išpraust liaudį įvairią, tačiau kad Virusas yra - tai 100%. Rusai su Kinais juk būtų pasakę, ar ne taip?

   2 15
   Atsakyti
  • A
   Anonimas 2021 rugsėjo 08 23:01:31

   Pateikite man šiais neįtikėtinai pažangiais mokslo laikais šalį, laboratoriją ir mokslininkus kurie izoliavo wuhan virusą. Ukrainoj, Baltarusijoj ir dar keliose šalyse nei namordnikus nešiojo/a, nei apribojimai buvo / yra ir kažkaip neišmirė. Aš vaikštau be namordniko. Žinau ir kitus, kas vaikšto be namordniko ir nesergame. Tie kas nešioja serga. Tai kaip čia dabar taip? Nesusimąstėte, kad turint slogą ar gripą ir užsidėjus namordnika, kuris skirtas išskirtinai steriliai aplinkai ir sukelia minimų ligų komplikacijas, kurias ir vadina korone? Kodėl JŪSŲ tėvai vedino patalpas kai sirgote gripu? WTF? Ir t.t..., t. y. alvelolės, acidozė ir t.t... Ai... Net savo laiko gaila, kad tokiems kaip JŪS ką nors rašyti. Na bet jaunimo kažkaip gaila. Gal paskaitę atsipeikės...

   8 0
   Atsakyti
  • .
   ..I. 2021 rugsėjo 08 23:07:22

   nieks nesako, kad viruso nera. Jis yra, bet jis ir buvo is niekur neatsirado. Korono virusai zinomi nuo praeito amziaus viurio, kaip sukelejai kvepavimo taku infekcijas. Bet ka is jo padare tai tikrai, kad cirkas bet pinigu (tiksliau uz pinigus, tik nuseda jie idomu kur). Gripo epidemija skelbdavo kai budavo 1000/100k. Bet kazkodel "del sio viruso" reikalavimas pandemijai buvo zenklaii sumazintas. Zodziu klausimu daugiau nei atsakymu ir del gydimo, del skiepu, del "statistikos" - tik atsakymas vienas i siuos klausimus, tiksliau s kart apsaukiamas antivakseriu, vatniku, ploksciazemiu, acto garintoju ir tt, o argumentuoto atsakymo taip ir negauni.

   13 0
   Atsakyti
 • Į
  Įvardinkime dalykus ir reiškinius savais vardais 2021 rugsėjo 08 12:56:48

  Akivaizdi tiesa ta, kad padugnės yra apimtos paniškos baimės. Padugnės bijo savo šeiminyko, nes babkes paėmė, o zadanijos vykdymas stringa. Padugnės imasi represijų, tačiau atsiremia į tautos pasipriešinimą ir ima bijoti, kad jų laukia jau nebe simbolinės kartuvės. Taigi, padugnės atsidūrė akligatvyje, kaip žiurkės stikliniame narve - spąstuose, iš kurio nėra išėjimo: iš vienos pusės - gresiantis realus atpildas už vykdomus nusikaltimus prieš tautą ir valstybę, iš kitos pusės - vis įsakmesnis nacių palikuonio Schwabo tonas ir reikalavimas vykdyti depopuliacinius įsipareigojimus. Ką daryti? Geriausias sprendimas padugnėms - eiti ir pasikarti. Nes kai tauta sukils, užsitarnauta bausmė tikrai bus be jokio pasigailėjimo.

  159 2
  Atsakyti
  • u
   utėlės naikinamos 2021 rugsėjo 08 13:01:28

   su visomis glindomis, neatsižvelgiant į išsilavinimą ir amžių.

   51 1
   Atsakyti
  • A
   Anonimas 2021 rugsėjo 08 15:34:38

   to - Įvardinkime ... Neteisėti biurokratai nieko nebijo kol turi resursus: mokesčiai, žmogiškieji resursai ir t.t... Neteisėtų biurokratų neteisėti veiksmai yra įgyvendinami puikiai. Absoliuti dauguma nešioja namordnikus, susimarmaliavo ir t.t... Taigi, ką čia rašinėjate ir kodėl tiek dau pasimovė ant JŪSŲ populistinio komentaro? Ką daryti? Įsijunkite kritinį mąstymą ir ieškokite būdų kaip maksimaliai atsiriboti nuo sistemos kuri Jūs įverginusi išnaudoja. Kuo daugiau sąveikaujate su sistema tuo JAI geriau.

   16 3
   Atsakyti
 • a
  a.a. Sviesaus atminimo P. Borsellini sake 2021 rugsėjo 07 23:31:56

  Kas bijo mirsta kasdien, kas nebijo mirsta tik vienakart. P. S. Sliun*dros, nupirktos administruoti Lietuva, neisvengs bausmes. Atidziau paziurekite, kai kokia sliu*xa vasale/as loja pries kamera.... ju akys i sonus laksto, zmonems i akis tiesiai ziureti nepajegia. Sliu*xos bijo. Lazda turi du galus.

  131 1
  Atsakyti
  • A
   Anonimas 2021 rugsėjo 08 12:53:29

   Labai gerai pasakyta apie bailius. Ir dar bailiai, JŪSŲ žiniai wuhan neva virusas yra: Clearance Of Vast Inhabited Domain

   7 0
   Atsakyti
 • >
  >>>ka 2021 rugsėjo 07 23:46:14

  Jus manote, kad sios parsidavusios prostes isrinktos tautos !? Jus manote, kad rinkimai ka nors lemia !? Jus gal kazkur dar ir demokratija, laisva ir nepriklausoma LT matote!? Jei jau tamsta tai matote.... tai vadinama haliucinacijomis.

  119 2
  Atsakyti
 • I
  Iš Italijos 2021 rugsėjo 08 13:45:54

  Parodžiau pažįstamam psichologui italui vaizdo siužetą, kur bestuburis prieš savaitę pareiškė, kad turime suvakcinuoti 90% populiacijos. Kolega nesupranta nei žodžio lietuviškai ir neturi jokių išankstinių nuostatų. Jis apibūdino bestuburio pasisakymą tiksliai taip: "Šis žmogus kalba taip, tarsi jam į nugarą būtų įremtas kulkosvaidžio vamzdis." ________________________ Ar kas nors turite abejonių, kad bestuburė šliūcha, kiurksanti Daukanto rūmuose, pardavė mus visus - tautą ir valstybę - už labai didelius pinigus? Šita bestuburė šliūcha su žiurstu, kuriai naivioji tautos dalis vis dar gieda ditirambus, privalo keliauti į kartuves prioritetine eile. Vienareikšmiškai.

  118 2
  Atsakyti
  • Š
   ŠIAIP 2021 rugsėjo 08 13:49:06

   keliauti turėtų ne vienetai, o su visa solidžia palyda...

   76 0
   Atsakyti
 • P
  Pritariu komentarui apie tariamą opoziciją 2021 rugsėjo 08 14:10:48

  Būtent dabartinė feikinė opozicija, uoliai pritarianti VISIEMS nusikaltėlių klano sprendimams, būdama valdžioje, pardavė Lietuvą ir jos žmones nusikalstamam medicininiam eksperimentui. O širinskienė yra reto veidmainiškumo padugnė, šlykšti nuodinga gyvatė. Jeigu kas nežinote, būtent šita išpampusi išgama kartu su savo kolega daktaru Mengele š.m. balandį INICIJAVO įstatymo pataisą, kurią Seimo padugnės beveik vienbalsiai priėmė, kad žmogaus nuodijimui eksperimentiniu marmalu NEREIKALINGAS RAŠYTINIS ASMENS SUTIKIMAS. Ponia komentatore Rasa, nuoširdžiai tikiu, kad Jūs to nežinojote.

  113 8
  Atsakyti
  • P
   Parduota Lietuva 2021 rugsėjo 08 20:01:49

   Širinskienė mačiau vaidenosi ir Lietuvos Mirties Pakto pasirašymo, pasirašė Misiūnas, kaip suprantu Neverstą Tekstą iš kitos kalbos, arabų įtariu originalios. Aš tik tikiuosi, kad Lietuva turės šansą išsiaiškinti kas ir kaip sukūrė planą užvežt primatų sektos lietuviams apmažint. Į Širinskienę žiūrėdavau skeptiškai, bet stengdavausi nesmerkt nei dėl išvaizdos, nei dėl elgesio, bet jeigu tiesa, kad jie žinodami ką daro sunaikino daugelio pažeidžiamiausių lietuvių gyvenimus primatų Injekcija - ateina sunkūs kovos laikai į šalį vėl. Ir aš esu pasiruošęs kovai.

   12 0
   Atsakyti
 • v
  valdzia 2021 rugsėjo 07 23:38:06

  labiausiai bijo, kad nuo lovio nenustumtu. Labai bijo..

  107 3
  Atsakyti
  • A
   Anonimas 2021 rugsėjo 08 12:30:38

   1. Kol resursai (mokesčiai, žmogiškieji resursai ir t.t...) JIEMS pilnai prieinami, tol JIE nieko nebijo. 2. Žmogui iš principo valdžia nereikalinga. Tad darykite savo išvadas kokioje visuomenėje gyvenate. 3. Bet kokia visuomenės sąveika su 'valdžia' parodo visuomenės norą ir toliau būti valdomai. Tad, padėkite savo WISHFUL THINKING į šalį, jeigu norite išgyventi kaip Lietuvių Tauta.

   30 0
   Atsakyti
 • p
  paistalai, ponia Rasa. 2021 rugsėjo 08 13:57:03

  kur buvo ir yra opozicija visą konslibų vadymo laikotarpį? kas pardavė Lietuvą tarptautiniam medicininiam eksperimentui? kas pasirašė sutartėlę globalios migracijos? čia vaidinimas. Vien ,,geri'', kiti neva tai ,,blogi''. O vieną dūdą pučia, tą patį š gniaužo ir reikaliukusstumdo. Primenu, Širinskienė, balsuodama už privalomą vaikų vakcinaciją, NETYČIA paspaudė TAIP. Ne-ty-čia, tikite?

  99 6
  Atsakyti
 • T
  Tautietis 2021 rugsėjo 08 12:29:54

  Valdzia tarnauja JAV ir pasaulio zydu globalistams i tauta jiems nusispjauti.Sukiršinimas Lietuvos ir Baltarusijos amerikonu darbas turim nuostolius milijarda.Amerikonai per anuka sukiršino su Kinija turesim ne viena milijarda nuostoliu.Mano asmenine nuomone tai antitautine antilietuviška valdzia .Kaip manote jus tautiečiai ?

  96 5
  Atsakyti
  • S
   Su tokiomis pažiūromis 2021 rugsėjo 08 12:34:27

   aciū dievui, kad tu ne žyda, "tautieti".

   16 4
   Atsakyti
  • L
   Lietuvis 2021 rugsėjo 08 13:01:19

   Lietuviams reikia vel baltų raiščių jei tikrai del visko kalti žydai. Sugalvojo kažkas tuos karantinus ir vakcinavimus. Juk tik kažkokie žmoniu priešai galejo sugalvot priverst skelbt epidemiju diktaturas, sukurt išplatint virusa. Likusius pribaigt vakcinomis

   28 2
   Atsakyti
  • D
   Dar tas dainininkas visockis dainavo kad kalti žydai, jie ir Dievo sunų pakurojo 2021 rugsėjo 08 13:06:55

   Reikia išsiaiškinti kas iš valdanciujų žydas ar turi žydyškų šaknu ir gal tarnauja Sionui. Na Švabui. Ir bus aiškų kas gadina gyvenima karantininiais tais ribojimais ir vakcinacijomis. Jei tarp valdančiujų yra žydu tai aišku kur šuo užkastas.

   11 2
   Atsakyti
  • z
   zeka 2021 rugsėjo 08 13:33:19

   Kai nebus pinigų biudžete spėkit kur važiuos chebrytė skolinti?

   13 0
   Atsakyti
 • P
  Puikus 2021 rugsėjo 08 12:16:16

  Straipsnis, žaviuosi kiek šalyje protingų žmonių. Tik prašau netylėkite. Kitu atveju valdžiažmogiai mus visus nuvarys į beprotnamį arba į kapus

  94 5
  Atsakyti
 • t
  to reikia 2021 rugsėjo 08 06:05:30

  bus juk sakoma, kad ir paskiepyti platina ir serga! isvada- paranojiku daugeja. be to farmoms biznis superinis.

  89 1
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2021 rugsėjo 08 16:02:31

  Pandemijos spektaklio vaidinimas patirs didelę krizę artėjant metų pabaigai, kai jau visiems taps akivaizdu, jog valdžia iš piliečių tebereikalauja skiepytis n-tąja doze, ir kad skiepai neduoda jokio kolektyvinio imuniteto ir neužbaigia šio spektaklio. Artėjant metų pabaigai pailgės naktys, padidės elektros vartojimas ir ateis NAUJOS sąskaitos už šildymą, dujas, elektrą - kitokios sąskaitos, vyriausybės padidintos. Va tada, "sutapus aplinkybėms", Konstituciją mindančiai valdžiai bus tikrai neramu. KARŠTA ŽIEMA bus.

  89 0
  Atsakyti
 • n
  nuomonė 2021 rugsėjo 08 18:52:21

  Kaip supratau ir straipsnio autorius įsitikinęs ,jog antivakseriai nusiteikę prieš visas vakcinas. Esmė tame ,kad "vakcinas" prieš Covid 19 net patys gamintojai įvardijo vaistais, mokslininkai tai vadina genų inžinerija ,o tie ,kurie siekia , bet kokia kaina pasiekti kuo didesnį badymų skaičių, pasiskolino pavadinimą "vakcina". Kad tai nėra vakcina, patvirtina ir tai, kad paskiepyti taip pat užsikrečia ir užkrečia kitus, o kad esą lengvai perserga, juk niekas tai netyrė ? Kai Izraelis atsekė, kad pasiskiepiję 13 kartų daugiau užsikrečia, nei persirgę virusu ,kodėl valdžia ir toliau virusą Deltą su slogos simptomais įvardija kaip pabaisą , pirmi ES ruošia 3-ą vakcinaciją ,siūlo "skiepyti" bandomais vaistais vaikus ,o nesudaro daugumai galimybę persirgti ja ir įgauti žmonėms stiprų imunitetą? Nepelninga?

  88 0
  Atsakyti
  • P
   Parduota Lietuva 2021 rugsėjo 08 19:18:39

   Galimai visi žino, kad labiausiai nepaklusnūs ir skeptiški yra tamsi ir labai tamsi rasės, nes ant jų anksčiau buvo eksperimentuojama baltųjų rasės atstovų. Nenoriu būt sąmokslo teorijų šalininkas ir negirdėjau nieko panašaus, bet gal tai sąmokslas prieš baltuosius? Gal dabar ant mūsų eksperimentuoja keršto vedami žydai? Ar gal islamas pyksta? Ar gal afrika pyksta ant baltųjų? Norėčiau būt neteisus net labai, tai tik mano asmeninė nuomonė vertinant 3 totalitarinių rėžimų stumdymąsi Pasaulio žaidimo aikštelėj ir vertinant istoriją, taip pat vertinant, kad kerštas yra viena tų emocijų, teminių protą.

   37 1
   Atsakyti
  • P
   Parduota Lietuva 2021 rugsėjo 08 19:19:27

   *Temdančių protą. Gaila neleidžia Respublika ištrint savo komentaro, nėra kaip ištaisyt.

   7 0
   Atsakyti
 • a
  atgaiva 2021 rugsėjo 08 14:07:58

  Iki gyvo kaulo nusibodo sisteminė žiniasklaida - propaganda, melas, kitaip manančių niekinimas, destrukcija. Antri metai visuomenė skaldoma, gąsdinama, priešinama. Valdantieji šlovinami, teisinami, nors ir kokius žalingus valstybei sprendimus bepriimtų. Nei į teisingą kritiką, nei į protingus pasiūlymus nekreipia dėmesio, siūlytojus maišo su žemėm. Kur tokia situacija veda? Suprantama, kad į chaosą.

  81 0
  Atsakyti
  • K
   Kol nesusiduri tol netiki. 2021 rugsėjo 08 14:24:44

   Jūs turėkit minčių įvairių vis vien tiesos nesužinosim mes gyvenam pandemijos salygomis ir ką gali nuspresti žmogus iš gatvės su akmenų rankoje.Juk nesat specelistai ar mokslininkai tos srities,tai naujas virusas viską daro, kad kažkaip suvaldyti.Kol nepalietė jūsų džiaukitės,o kaip palies norėčiau užgirsti komentara.Nereikia galvoti tik apie save.Pas mus senelis mirė nepasiskiepijęs dar prie Verygos teta susirgo covidu sunkiai sirgo buvo nepasiskiepijusi pasveiko, bet prarado klausą visam likusiam gyvenimui,nešioja klausos aparstus.Prieš ligą niekuo nesiskundė.

   1 51
   Atsakyti
  • I
   Iš esmės galima sutikti, 2021 rugsėjo 08 14:41:25

   bet ar antri metai? Pagal mane - visi 30 su virš.

   29 0
   Atsakyti
  • p
   praejo tik metai 2021 rugsėjo 08 15:21:44

   o jau aisku kad klausa prarasta visam gyvenimui?

   10 0
   Atsakyti
  • t
   trolio "kol nesusiduri..." šaržas 2021 rugsėjo 08 23:08:31

   mano babunė pernai susirigo baisiąja kavyda, tai po to tapo kurčia jau nuo 1998-tų, barzda ėmė augti 2014-tais, o užpernai, kaip tikras vyras, įstojo į "laisvės" partiją ir buvo priimta į delpinių trolių brigadą tikėjimo mokslu maldų rašyti.

   1 0
   Atsakyti
 • G
  Grizlis 2021 rugsėjo 08 17:38:05

  Kas idomiausia,tai labiausia bijo skiepyti vakseriai(per prievarta skiepyti nebijo).Ko tie vakseriai bijo?Yra vakcinuoti(apsaugoti,gaus trecia doze(nemokamai),neuzilgo bus ir ketvirta doze(zydai jau viesai pranese),ligonineje del ju lovos jau paruostos.Tai ko jus bijote vakseriai!?Nuo pirmadienio galesite eiti be antsnukio i pardes,kavines ir visas jums skirtas rezervato vietas.Dziaukites...Bet ne.Vis niurzgate,nepatenkinti,pikti,kazkuo ir kazkuom nepatenkinti...Kas jums yra?Juk svekatos viceministre Motejuniene pasake,kad vakcinos nuo nieko neapsaugo,bet jus vakcinuojates todel,kad"apsaugotumete"sveikus zmones!Tai jos zodziai vakseriai!Isiklausykite i juos i ta "gilia isminti!"Ar jus neapsiverket nuo tokiu"gelbetoju"?Na bent tuo galite "pasiguosti",kad jus aukojates zmonijos labui del visokiu antivakseriu(kaip jus vadinate-plosciazemiai ir t.t.).Tai turetu jums suteikti stiprybes ir toliau vakcinuotis.Neaisku ar jusu kunas,tai atlaikys,bet jusu valia tai tikrai.Jus tokie"protingi":)

  79 0
  Atsakyti
  • S
   Sizifas 2021 rugsėjo 08 17:48:21

   Nes principas yra labai paprastas: Kuo daugiau pasiskiepijusių, tuo mažiau bus sergančių, taip bus geriausiai apsaugomi labiausiai pažeidžiami. Kai šalis kovoja su virusu, tai mažiausiai ką tu gali padaryti. Tokie kaip Grizlis, visiškai neturi moralės kompaso. Aš nenustebčiau, jeigu šalis būtų užpulta priešiškos šalies, Grizlis agituotų patriotams neiti kariauti, nes priešas nėra toks blogas.

   2 60
   Atsakyti
  • P
   Parduota Lietuva 2021 rugsėjo 08 17:55:00

   Šalis ir yra užpulta priešiškos jėgos. Tik tamstos smegenėlės per skystos, kad šią hibridinę ataką užfiksuotų ir suprastų kas gi vykdoma.

   47 1
   Atsakyti
  • G
   Grizlis>sizifui 2021 rugsėjo 08 18:01:48

   Pasiskaityk straipsni ir paziurek video kur Izraelio premjeras pasake,kad:"labiausia pazeidziami zmones gave dvi vakcinas!":) O kovoti su tuo ko nera...?Kovok tu vakseri...Tau "sekasi":)

   49 0
   Atsakyti
  • S
   Sizifas 2021 rugsėjo 08 18:09:07

   Na va, ir vėl tas pats, covido nėra nes jis nebuvo „IZOLIUOTAS“. Ar netaip?

   0 18
   Atsakyti
  • G
   Grizlis>sizifui 2021 rugsėjo 08 18:14:12

   Nenukreipk kalbos.Eik ir skaityk vakseri:)

   22 0
   Atsakyti
  • >
   >Sizifas 2021 rugsėjo 08 18:23:54

   Sizife, amerikonai jau užpuolė, bet Grizlis neagituoja patriotų " padus užpuolikams laižyti".( manyčiau).

   17 0
   Atsakyti
  • K
   Klausimas Sizifui 2021 rugsėjo 08 18:27:35

   Ka dar naudingo veiki gyvenime apart komentaru rasymo ? Istisas dienas sedi prie komentaru. Itariu, jei atjungtu interneta , tau pirmam nuvaziuotu stogas . Caplinskas pataria tokiems kaip tu iseit nors pasivaiksciot , pravedint galva , kad stogas nepradetu vaziuot . ISIKLAUSYK !!!

   27 0
   Atsakyti
  • E
   Elena 2021 rugsėjo 08 20:23:18

   Grizlis,puikus Jūsų komentaras!!!

   11 0
   Atsakyti
 • A
  Aivaras 2021 rugsėjo 07 22:40:25

  Kas bijo savo šešėlio, tam nėra vietos po saule. (Arabu išmintis)

  78 3
  Atsakyti
  • a
   a.a. Sviesaus atminimo P. Borsellini sake 2021 rugsėjo 07 23:31:56

   Kas bijo mirsta kasdien, kas nebijo mirsta tik vienakart. P. S. Sliun*dros, nupirktos administruoti Lietuva, neisvengs bausmes. Atidziau paziurekite, kai kokia sliu*xa vasale/as loja pries kamera.... ju akys i sonus laksto, zmonems i akis tiesiai ziureti nepajegia. Sliu*xos bijo. Lazda turi du galus.

   131 1
   Atsakyti
  • k
   ka 2021 rugsėjo 07 23:36:16

   issirinkot-ta ir turit. Kas negerai?

   7 52
   Atsakyti
  • >
   >>>ka 2021 rugsėjo 07 23:46:14

   Jus manote, kad sios parsidavusios prostes isrinktos tautos !? Jus manote, kad rinkimai ka nors lemia !? Jus gal kazkur dar ir demokratija, laisva ir nepriklausoma LT matote!? Jei jau tamsta tai matote.... tai vadinama haliucinacijomis.

   119 2
   Atsakyti
  • a
   aivarui 2021 rugsėjo 08 06:06:29

   alax axbar :)

   16 2
   Atsakyti
  • i
   išsigandęs 2021 rugsėjo 08 11:50:50

   Tegul prisipažįsta, kas už juos balsavo! Pusė rinkėjų padėjo skersą ant rinkimų, nes galvojo, kad niekas nepasikeis. Tie, kurie vogė- toliau vogs, kurie vengė savo pareigų- ir toliau miegos seime, "patriarchas" toliau sapalios senu stiliumi ir gyvenimas nei gerės, nei blogės. Bet gavosi kitaip! Į valdžią praėjo kažkokios moterėlės ir pulkelis lgbt narių, kuriems ne darbas rūpi. Bet ir čia ne pats baisumas! Baisiausia, kas atėjo į Lietuvą, kad valdžia vykdo "pasaulinės vyriausybės" programą. Tas prasidėjo pernai metais JAV su negrų ir antifa siautėjimu ir atvedė į valdžią nusenusį Baideną. Tas briedas iš JAV per Europą atėjo ir į Lietuvą. LT valdžia tartum skaito iš popieriuko, kurį jiems kažkas įteikė. Ir kitų šalių politikai tą patį šneka.

   63 1
   Atsakyti
  • A
   Argi 2021 rugsėjo 08 11:58:44

   Nežinai,kad lIsvės partija užregistruota po laiko?darbo laikas iki 17 val o armonikaitė vėlavo iki 20 val?ir dar po to galima tikėti rinkimų skaidrumu?

   51 1
   Atsakyti
  • N
   Nesiparink 2021 rugsėjo 08 12:01:18

   Niekas jų nerinko. Nes didžioji tautos dalys nusivylusi ir į rinkimus neina.

   37 1
   Atsakyti
  • G
   Greit perrinks ;) 2021 rugsėjo 08 12:31:10

   Nesiparinkit, net ir tie, kas balsavo uz juos( ne visi, aisku), nebenori dabartiniu isdaviku valdzioje reget. Ateina galas neokomunistam.

   26 0
   Atsakyti
 • R
  Reliktas 2021 rugsėjo 08 05:35:02

  Kol kas baimė nepristojo ir ,artimesnių žmonių ,iš šimto gal 1 prisibijo .Tačiau visi nekenčia išsigimėliško valdymo. Supuvo ,apsi[vė]melavo ''valdžia'' - laikantys save valdžia...

  76 2
  Atsakyti
 • Š
  ŠIAIP 2021 rugsėjo 08 13:49:06

  keliauti turėtų ne vienetai, o su visa solidžia palyda...

  76 0
  Atsakyti
 • P
  Parduota Lietuva 2021 rugsėjo 08 19:27:37

  Tai sakai čia paprasti lietuviai, atėję prie Seimo paprotestuoti be ginklo, privertė iš niekur atsirasti Riaušių Policijai? Pastarieji pasiūlė dujų visiems ir kiekvienam, matyt grėsė mirtinas pavojus Šėtonytei arba Lietuvos Arabui nuo beginklių žmonių. Arabas žinau labai dėkojo Skverneliui už patarimus ką daryti su žmonėm prie Seimo, labai labai dėkojo. Ir po to valdžia iškart priėmė įstatymą, leidžiantį jiems nuspausti mygtuką ir pasiūsti prieš lietuvius Lietuvos Karius. Manau dabar jau garbės reikalas yra priversti juos nuspausti tą raudoną mygtuką ir pažiūrėt ar tikrai Lietuvos kariai spardys beginklius žmones prie Seimo.

  76 1
  Atsakyti
 • E
  Emili 2021 rugsėjo 08 14:01:07

  Nesutinku, kad valdžia bijo ir nežino ką daryti. Viską jie daro pagal gaunamas instrukcijas ir varo per žmones buldozeriu pirmyn. Jiems nieko nereikia patiems galvoti tik vykdyti užduotis

  75 1
  Atsakyti
  • K
   Kaunas 2021 rugsėjo 08 14:33:49

   Juk valdžia nėra tos srities specelistai o ministras Dulkys nėra net medikas.Ir nebūtina tokiems būti. Tai sprendžia tos srities specelistai,mokslininkai ir teikia rekomendacijas,kaip valdyti pandemija.tikrai valdžia nesugalvoja.kaip elgtis.Tai gali suprasti ir visiškas kvailys.Jei nesi chirurgas ar galėtum opetuoti.

   23 4
   Atsakyti
 • P
  Proletaras 2021 rugsėjo 08 11:55:16

  Valdžia vadovaujasi rusiškų posakių - я начальник ты дурак. (Jei aš viršininkas tai tu būsi durnius). Tai apie ką su tokią valdžia diskutuoti.

  73 1
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2021 rugsėjo 08 16:17:34

  Negali mylėti to, iš kurio vagi. O nevogti jie negali.

  73 0
  Atsakyti
 • T
  Tai 2021 rugsėjo 08 16:39:36

  Kad iš baimės nepasiskiepiję senoliai net pas gydytoją vengia važiuoti. Sako, kas žino, gal vietoj to, jog tyrimus padarytų, vaistų išrašytų, tik paskiepys ir lieps važiuoti namo. Dabar sveikata lyg ir nieko, o kas bus po skiepo, taigi niekas nežino. Geriau jau kaip pelei po šluota sėdėti.

  73 0
  Atsakyti
 • A
  Aišku viena 2021 rugsėjo 08 18:22:42

  Nėra didesnio priešo Lietuvai,kaip lansbergistai

  73 1
  Atsakyti
  • P
   Parduota Lietuva 2021 rugsėjo 08 18:49:11

   Tik Lustraciją atidarius bus įmanoma patvirtinti arba paneigti tai.

   29 1
   Atsakyti
  • t
   to Aisku viena 2021 rugsėjo 08 21:45:20

   Nuo kada tai tapo aisku? Taigi pries 30 meteliu lietuviai piestu stojosi uz sita judosiu,buvo stabas nr.1,fanatiskai reke visus 30metu"Landzbergis-Lietuva". Isverte daugelis skura Lietuveleje,a???

   11 4
   Atsakyti
  • P
   Parduota Lietuva 2021 rugsėjo 08 22:58:36

   Tai dar netapo aišku daug kam, panašu. Kaip dabar suprantu - iš rusiško komunizmo juk negalėjo taip lengvai pyst ir pereit į 'demokratiją' - kas gi atiduos tokio dydžio lovį, kaip dabar matom čia va Lietuvos Žemę ramiai pardavė supistiem sektantam su visomis to pasekmėmis. Ž. Pavilionis turi 4 dukras - ardyti mačiau baisiai dėl Pakto - kaip įmanoma jūs man pasakykit? Nebent jis suplanavęs neaugint vaikų Lietuvoj, nes jeigu joms dėžes nupjaus? Arba kojų rankšluostį uždės ant dėžės visam gyvenimui? Aš kažko čia nesuprantu Lietuvoj.

   2 0
   Atsakyti
 • S
  SS 2021 rugsėjo 08 12:06:39

  Tikrai taip. Bet kalbant apie koroną, tai jos nebijo absoliuti dauguma. Žmonės labiausiai bijo stichijų - karo, bado, maro, gamtinių stichijų. Korona neatitinka šių požymių.

  70 1
  Atsakyti
  • P
   Priedas ss 2021 rugsėjo 08 13:30:40

   Kai prie koronos prisideda nevykėlių valdžia, tai karas, maras, badas tik laiko klausimas.

   29 0
   Atsakyti
 • V
  Verta perskaityti 2021 rugsėjo 08 18:06:09

  Straipsnio pavadinimas: "Indija apkaltino Pasaulio sveikatos organizacijos vyriausiąją mokslininkę masinėmis žmogžudystėmis – ar tas pats laukia Dulkio ir Šimonytės?"

  70 1
  Atsakyti
  • T
   Tamsta, prašau nelyginti 2021 rugsėjo 08 18:19:01

   aferistų su trupinių rinkėjais-kirminais. Ir ar čia Lietuva ar ne, kirminų yra visur. Ir dar - kiekvienas turi savų išgamu.

   20 0
   Atsakyti
 • s
  senjora 2021 rugsėjo 08 13:50:22

  Puikus straipsnis. Ąčiū autoriui už įžvalgas. Bet tiek daug apkvailintų žmonių, kad iš tikrųjų baisu darosi. Valdžią turintieji tikrai yra nevispročiai

  69 0
  Atsakyti
  • t
   taip, tiesa, bet tikintieji ja - 2021 rugsėjo 08 13:53:25

   taip pat nevispročiai.

   41 3
   Atsakyti
  • S
   Senjorai 2021 rugsėjo 08 14:02:17

   Jo tų nevispročių pilnos covidininkų ligoninės ,,atedamos einamos paslaugos.

   1 36
   Atsakyti
  • "
   " o tų nevisprociu.." komentatoriui 2021 rugsėjo 08 20:23:38

   Kad atidedamos einamos paslaugos, tas tiesa. Bet, kad pilnos ligoninės, netiesa. Ligoninėse palatos užrakintos, ant durų pakabinti užrašai " kovidiniams ligoniams". O ar teko kada nors jums būti anksčiau reanimacijos palatose? Ten visada kraupus vaizdas, ne kiekvieno psikichai tai pakelti. Sudarytas nesuprantamas ažiotažas loginio mąstymo neturintiems žmonėms.

   13 0
   Atsakyti
 • E
  Elena 2021 rugsėjo 08 20:26:04

  Tas protingas žmogus,Darius Ratkevičius,turėtų žinoti,kad tai nėra vakcina!Patys gamintojai tai pripažysta.Tai genetinis vaistas.Tokia tai smulkmena..

  66 0
  Atsakyti
  • t
   tokia pati smulkmena 2021 rugsėjo 08 20:31:05

   kad tu neesi elena

   0 31
   Atsakyti
  • >
   >tokia.. 2021 rugsėjo 08 21:53:58

   Koks tau skirtumas,bet ji parase teisingai.Tai GMO ekspermentine vakcina.

   32 1
   Atsakyti
  • n
   na 2021 rugsėjo 08 22:29:00

   kad ir vaistu negalima pavadinti. Vaistas turi praeiti visus tyrimų etapus. O čia iš tiesų yra genetinis inžinerinis produktas, kuriam didelių reikalavimų nėra ir kaip ir nėra jokios atsakomybės dėl pasekmių.

   34 0
   Atsakyti
 • i
  išsigandęs 2021 rugsėjo 08 11:50:50

  Tegul prisipažįsta, kas už juos balsavo! Pusė rinkėjų padėjo skersą ant rinkimų, nes galvojo, kad niekas nepasikeis. Tie, kurie vogė- toliau vogs, kurie vengė savo pareigų- ir toliau miegos seime, "patriarchas" toliau sapalios senu stiliumi ir gyvenimas nei gerės, nei blogės. Bet gavosi kitaip! Į valdžią praėjo kažkokios moterėlės ir pulkelis lgbt narių, kuriems ne darbas rūpi. Bet ir čia ne pats baisumas! Baisiausia, kas atėjo į Lietuvą, kad valdžia vykdo "pasaulinės vyriausybės" programą. Tas prasidėjo pernai metais JAV su negrų ir antifa siautėjimu ir atvedė į valdžią nusenusį Baideną. Tas briedas iš JAV per Europą atėjo ir į Lietuvą. LT valdžia tartum skaito iš popieriuko, kurį jiems kažkas įteikė. Ir kitų šalių politikai tą patį šneka.

  63 1
  Atsakyti
 • S
  Stebiuosi 2021 rugsėjo 08 13:06:49

  Siame straipsnyje labai stipriai sumenkintos problemos Vos ne viskas suvesta i vakcina... Nera netiesos, bet ir visos tiesos taip pat nera Ar autorius taip pat bijo sulaukti represiju? Pramones, svietimo, sveikatos sistemos, zemes ukio zlugdymas, represiniu ir laisves apribojimu istatymu priemimas... "Jegos" strukturu stiprinimas bei papirkinejimas ... Valdzios strukturos nebaudziamumas, korupcija ...

  61 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PATIKRINIMAS: Italijos policijos specialieji tyrėjai per daugybę patikrinimų pagavo apie 280 neskiepytų sveikatos sektoriaus darbuotojų.
 • ELIMINAVIMAS: JAV rinkos reguliavimo institucijos ketvirtadienį paskelbė taisyklę, leisiančią joms iš Volstryto biržų pašalinti užsienio įmones, jei jos nepateiks auditorių reikalaujamos informacijos.
 • PAMIŠIMAS: Dalis rinkų yra stipriai pervertintos, o esama aplinka yra „netgi labiau pamišusi“ nei per „dot.com“ bumą praėjusio tūkstantmečio pabaigoje, įsitikinęs Charlie Mungeris, „Berkshire Hathaway“ vicepirmininkas.
 • BOIKOTAS: Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja patvirtino vadinamąsias olimpines paliaubas dėl Pekino žiemos žaidynių, tačiau penktadienį Australijos žiniasklaida pranešė, kad ši šalis ir dar 19 valstybių atsisako pasirašyti susitarimą, nes svarsto diplomatinį boikotą.
 • PADIDĖJO: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos užsakymu tyrimų bendrovės „Spinter“ šį rudenį atlikta šalies gyventojų apklausa rodo, kad per pandemiją lietuvių fizinis aktyvumas nesumažėjo, o padidėjo.
 • INTERNETAS: JAV astronautikos bendrovės „SpaceX“, priklausančios verslininkui, „Tesla“ įkūrėjui Elonui Muskui, palydovinio interneto paslauga „Starlink“ įjungta Lietuvoje.
 • BIUDŽETAS: JAV Kongresas priėmė pereinamojo laikotarpio biudžetą ir taip užkirto kelią gresiančiam federalinių institucijų darbo paralyžiui.
 • SPRĘS: Vyriausybė penktadienį posėdyje apsispręs, ar teikti Seimui nutarimą dėl nepaprastosios padėties pratęsimo mėnesiui pasienyje su Baltarusija.
 • STATYBOS: Vilniaus Santaros slėnyje, šalia jau veikiančių Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų, penktadienį bus įkasta simbolinė kapsulė ir oficialiai pradedamos VU Medicinos fakulteto Mokslo centro statybos.
 • SIUNTOS: Lietuvos paštas informuoja apie fiksuojamus vis ilgesnius siuntų pristatymo į užsienį terminus.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar šventiniu laikotarpiu ketinate keliauti į užsienio šalis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Visuomenėje nuolat sklinda kalbos apie „purškiančius” lėktuvus. Kaip manote, ar tai tiesa?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 0 C

-9 -2 C

 

-15 -4 C

-5 0 C

-10 -3 C

 

-14 -8 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s