respublika.lt

Ar medikai gydys nepasiskiepijusius? - straipsnio komentarai:

 • A
  Asas 2021 rugsėjo 14 12:48:28

  Išeina taip, pasiskiepije gali važinėti visur ir parvezineti virusą. Nesiskiepijes negali eiti niekur ir parnešti virusą. Iš kur tas debilizmas, juk aiškiai pasakyta, kad pasiskiepije gali susirgti, numirti. Virusas nėra atpuciamas vėjo, jis yra atvežamas pasiskiepijusiu žmonių, nes jie gali viską, jiems leidžiama viskas

  1 0
  Atsakyti
 • M
  Medikas 2021 rugpjūčio 07 15:38:31

  Kažkada, jei būtų kas sakę, kad bus tokia pasaulinė pandemija ir uždarys visus į karantiną, didžioji dalis žmonių tą žmogų būtų išvadinę debilu sąmokslo kūrėju. Kažkada, dabartinis SAM vadovas dulkys, buvo klausiamas ar kalbos apie priverstinį skiepijimasi teisingos. Dulkys pareiškė, kad tai yra nesąmonė ir nereikia tokiomis kalbomis tikėti. Kažkada daugybė Lietuvos ir užsienio daktaro laipsnį turinčių medikų ir farmacininkų sakė ir toliau kartoja, kad skiepas yra pavojingas ir neištirtas -galimas naudoti tik išimties tvarka, tik tikslinėms grupėms. Vyriausybei tai neįdomu. Kažkada dabar Izraelis nekreipė dėmesio į ir suskiepijo apie 90proc. Populiacijos kas dabar ten vyksta gali pasidomėti visi. Nesvarbu ar tu skiepijais ar ne mirtingumas bus bet kokiu atveju. Leidimas paskiepitiems jaustis saugiais ir daryt ką nori prives prie katastrofos - mutacijos kokios dar nieks nėra matę. Kol nebus vaistų ( ne skiepų)… tol pandemija ir plėtosis. O vertimas eksperimentuoti yra nusikalstama veika

  4 0
  Atsakyti
 • n
  na bet ir bukumas tos bobos 2021 rugpjūčio 03 12:56:28

  Vida AUGUSTINIENĖ,aiskiai pasakyta skiepai neapsaugo nuo mirties nuo uzsikretimo,kaip ir nesiskiepijes gali apsikresti ir nieko nejausdamas platinti liga nes esi nesiotojas,tai po velniu apie kokia cia prievarta snekat komunistines liekanos! Be prievartos gyvent ir mastyt nebesugebat...tuo labiau kad jei tai butu tikros vakcinos tai dar galima kazka pagalvoti apie butiniausiu profesiju skatinima skiepytis,bet tai yra tik bandomieji preparatai o ne vakcinos,jie tik pavadinti vakcinomis nors tai neatitinka tiesos kol neispildyti visi reikalavimai del patikimumo saugumo ir t.t,nieks neturi teises daryti bandymu su zmogum be jo sutikimo,nemokamai ir nenesant jokios atsakomybes uz blogasias pasekmes sveikatai.Zmones platina tokia sutartele,kurioje aiskiai parasyta kad zmogus sutinka skiepytis savo noru ,jei skiepijanti medicinine istaiga ,sutinka kad nesa atsakomybe del pasekmiu sveikatai,mirties atveju iki 5mil eur,apmoka laidotuves.Ko medikai nesutinka jei tai toks geris ir taip saugu?

  7 0
  Atsakyti
 • R
  Regina. 2021 rugpjūčio 03 11:54:23

  Kodėl visada rašote tik melą, gana tos apgaulės, mes visi mokame sveikatos draudimą, ir visi į gydymą turime vienodas teises ir neskirstykite žmonių,kodėl niekur nerašote kiek mirė nuo skiepų.pinigai jums užgožė visas žmogiškas savybes .kodėl emigrantų neskaičiuojat gydymo ir veltui kviečiamų greitosios pagalbos automobilių kurie serga visokiomis ligomis ŽIV, HEPATITU ,AIDS, kas už jų gydymą mokės jie ir jūsų vakcinų atsisako jiems viskas galima.Kada pradėsite vertinti savo žmones.

  5 0
  Atsakyti
 • S
  Suvakcinavo žmogų po ligos 2021 rugpjūčio 01 22:58:20

  Jis antrą kartą sirgo kaip ir pirmąjį ir tiek pat laiko su tais pačiais simptomais.Sesuo po vakcinacijos serga 3-ia savaitė,jai suaktyvėjo asma.Smarkiai visą laik sloguoja ,kosti gelbsti inhaliacija ir kt.priemonės.Persirgus tiriami tik antikūniai,netiriamas kraujas,svarbu suskiepyti.Ar žmogus tai perneš,ar jam atneš daugiau naudos ar žalos niekam n erūpi.Svarbu tik, galimai, suleisti vakciną.

  10 0
  Atsakyti
 • Ž
  Žmonės bylinėsis 2021 rugpjūčio 01 22:48:48

  Jei mokam mokesčius Kontitucija mums užtikrina sveikatos apsaugą.Konstitucija LR pagrindinis įstatymas.

  5 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 liepos 31 18:43:24

  Gyvuliai. Nei vienas gyvulys nesako, kad skiepas nuo nieko neapsaugo. Jeigu as nesidkiepijes ir neuzsikretes, niekam nesu pavojingas. Kitu neapkresiu! Kai tik psdiskiepysiu, iskart tapsiu viruso nesiotoju, uzkrecenciu kitus. Izraelyje, 60% naujai uzsikretusiuju, pasiskiepije du kartus. Daugybe mirusiu ta pacia diena, kai pasiskiepijo. Kalbos, kad ta, taip vadinama, vakcina apsaugo nuo sunkios ligos tekmes, makaronai durneliams ant ausu. Vakcina arba apsaugo, arba neapsaugo. Cia, kaip su merga, arba nescia, arba ne. Negali buti merga truputi nescia, o vakcina truputi apsauganti. Liko 2,5 metu iki tu, taip vadinamu, vakcinu bandymo pabaigos 2023 gruodi. Kas bus, jeigu paaiskes, kad ji nuo nieko neapsaugo, tik sunaikina zmogaus imuniteta? Nauseda jau bus pasiraites kelnes?

  7 0
  Atsakyti
 • V
  Vidai ir kitiems gydytojams" 2021 liepos 30 19:30:02

  "Valcinos išnaikino ligas" Sutinku. Bet tos visos vakcinos buvo išbandytos. Vakcinos nuo COVID bandomos priverstiniu būdu skiepijant visus. Visų pirma tai neetiška, o gal ir nusikalstama. O jūs samprotaujate apie priverstinį skiepijimą. Gal pamirįote, kad pirmiausiai reikia siekti NEPAKENKTI. Ar neištirta vakcina leidžia laikytis tokio siekio? Yra paskelbtas tyrimas, kur daroma išvada, kad Ffizer vakcinoje 99,99% yra toksiška medžiaga GFN. Pasiieškokite internete.

  8 0
  Atsakyti
 • P
  Petras 2021 liepos 30 11:42:50

  Du metus su antsnukiu galėjai visur vaikščiot darbe dirbt o dabar apie ji nė žodžio

  5 0
  Atsakyti
 • T
  TTT 2021 liepos 29 20:48:11

  Paziurekite: rumble.com: Stew Peter Show, Deadly Shots. Buvusi Pfizer darbuotoja Karen Kingston sako, kad tai ne skiepai, o biologinis ginklas.

  23 1
  Atsakyti
 • A
  Amen 2021 liepos 29 18:44:04

  Labai paprasta. Jai susirgus teks susimokėti, tai jai pasiskiepijai dėl šalutinio poveikio kažkas atsitiks tegu moka kompensacijas.

  15 1
  Atsakyti
  • M
   Mano 2021 liepos 29 19:37:29

   Artimas po pirmo faizer durio tapo darzove,pripažino encefalita,nes medikai visi pasirašė,kad neskleisti tiesos.

   23 1
   Atsakyti
 • H
  Hypocricy- reiškia veidmainystę 2021 liepos 29 16:50:57

  Gydytojai duoda hipokrato priesaiką. Sutapimas? Abejoju....

  19 1
  Atsakyti
  • M
   M 2021 liepos 30 01:36:23

   Pagal analogiją,- ka tada reiskia Dulkys?

   5 0
   Atsakyti
 • d
  delta plius 2021 liepos 29 13:39:02

  hahahaha :)) cia kaip A A++ A++++++ :))) pagerinta versija dar labiau "mirtingesne" ? :)

  10 0
  Atsakyti
  • a
   atvirkščiai 2021 liepos 30 16:58:23

   internete galite rasti, kaip neparsidavę mokslininkai aiškina situaciją, lygindami vakserių ir normalių žmonių artimiausią ateitį. Kiekviena viruso atmaina seka jau silpnesnė. Natūraliam imunitetui (čia apie normalius žmones) ramiai atlaikius gripą-19, autoimuninė gynybinė sistema ilsisi ir sekantį delta-gripą, po to silpnesnį gama-gripą pasitinka dar lengviau. Tuo tarpu pasieutanazinusių avių organizmo gynyba didžiųjų depopuliatorių banditų užmanymu yra orientuota į pirma, susilpninimą imuninės sistemos ir į atpažinimą TIK "baisiosios kavydos", bet ne naujų kitų virusų, kurių miljardai knibžda aplinkoje šimtus tūkstančius metų. Jokių gelbėjimo vaksų nuo kas savaitę šmirinėjančių deltų-omegų per mėnesį-du nesukurs joks gamintojas. Todėl vieną vakserį rugpjūtį dakals delta, kitą rugsėjį paguldys gama, trečią eilinė sloga. Karštą katilą duok jiems šėtone, ir amžinieji delfiai panoramos jiems tešviečia.

   12 0
   Atsakyti
 • P
  Ponia Vida 2021 liepos 29 11:39:29

  taip pat negalite būti garantuota, kad tas skiepytas Jums ko nors neatneš ( jie drąsūs, su galimybėmis, bet taip pat viruso nešiotojai) Antai į Tokijo olimpiadą galėjo atv ykti tik skiepyti, ištirti ir ištyrinėti, o pažvelkite kie ten tarp jų susirgusių... Nereikia būti tokiai kategoriškai...

  33 1
  Atsakyti
 • g
  gydys ar ne 2021 liepos 29 11:20:58

  Viskas su tais "medikais" dabar jau yra įmanoma. Jeigu dabar jiems Hipokratas nebeegzistuoja - ištrintas iš sąmonės ir praktikos,, jeigu dabar jie stumia, vykdo vakcinaciją ir nei už naudojamus produktus, nei už pačią vykdomą veiklą, jos neigiamus rezultatus nebeatsako, - tai, atrodo, kad viskas su jais tais "medikais" dabar yra įmanoma. Kas gali žinoti kokie dar virusai veisis "medikų" galvose, ir kokius "virusus" jie platins?

  16 0
  Atsakyti
  • N
   Negaliu 2021 liepos 30 13:27:02

   Iki ko priveda valdžios troškimas milijardų...dkiepysiuos tada, kai garantuos išmokas už sveikatos sužalojimą mano vaikams - jei ištiks mirtis po 100000, jei daržovė - po 200000.

   4 0
   Atsakyti
  • p
   per pigiai save vertinate 2021 liepos 30 17:00:36

   domėkitės savivertės ugdymu.

   2 0
   Atsakyti
 • T
  Tai nebegydikim nieko - 2021 liepos 29 10:59:27

  rukanciu, nes rukymas kenkia sveikatai, patekusiu i avarija - nes kalti dazniausia patys, nesportuojanciu - nesveikas gyvenimo budas, i t.t. ir t.t. Ar suvokiat, kokias nesamones kalba tokie zmones? Pas juos su galva negerai, o jie dar ir alga gauna is musu imoku.

  32 2
  Atsakyti
  • t
   tik statistika 2021 liepos 30 10:42:53

   Nuo rukymo kasmet pasaulyje mirsta apie 7 milijonus gyventoju, bet tabako net nemano uzdrausti!!! Nuo covid , per pusantru metu pasaulyje mire apie 4 milijonus gyventoju ir toki alasa kelia!!!

   12 0
   Atsakyti
 • E
  Ecka 2021 liepos 29 10:52:34

  Na, ir makliavoja. Bijo nesiskiepijusių, o ir pasiskiepiją nešioja virusą. Nepasiskiepiją pajunta ligą ir izoliuojasi. Pasiskiepiją serga besimptome forma. Aš pripažįstu skiepus, bet čia labai daug dirbtinio spaudimo. Tikiu, kad ligos išnyko skiepų dėka, bet gal epidemijos išseko atėjus laikui. Kaip maras, pats sukyla, pats nuslobsta. Nuo maro neskiepijo... Kiek Lietuvoje persirgo, numirė, pasiskiepijo? Ne kažikiek liko tų neskiepytų. Kam jie kelia pavojų? Tik sau, tai kam juo smaugti, dėl tų skiepu?? . Bet neskiepyti maziau laksto visur. Dabar nešiotojai skiepyti, nes jie laksto po visą svietą.

  31 0
  Atsakyti
  • N
   Nera serganciu besimptomiu. 2021 liepos 29 11:03:43

   JEI SERGI, TAI IR SIMPTOMAI YRA. LIGI SIOL BUVO TERMINAS NESIOTOJAI, BET JIE NIEKO NEGALI UZKRESTI. DABAR VISKAS NUO KOJU PASTATYTA ANT GALVOS, O ZMONES NEBESUGEBA KRITISKAI MASTYTI, IR TIKI VISKUO, KAIP VAIKAI.

   17 1
   Atsakyti
 • C
  Common sense 2021 liepos 29 10:28:21

  Keista, kaip nei vienas šitas "protingas" žmogus neužsiminė apie skiepų žalos atlyginimo fondą....

  36 0
  Atsakyti
  • C
   Common sense 2021 liepos 29 10:30:55

   Be to, 50 metų nematė tymų? Keista. Aš mačiau (tiksliau propagada matė) labai didelę problemą prieš kažkur 4 metus - nebuvo įmanoma kitokio straipsnio rast apart mirtinguosius tymus ir kaip nepasiskiepiję kūdikiai juos platina.

   26 0
   Atsakyti
 • A
  Apgailėtina 2021 liepos 29 09:44:14

  klausytis, kai kurie net turintys išsilavinimą specialistai virsta propagandistais. Juk pasaulis dabar atviras, žmonės gyvena ir bedrauja technologijų pagalba, todėl meluoti ir skleisti nesąmones yra amoralu! Na juk aiškiai žinome, kad šalyse, kur pasiskiepijo didesnė dalis gyventojų, sergamumas visvien auga ir miršta netgi daugiau tų pasiskiepijusių. Skiepai nepakankamai kliniškai išbandyti ir dabar faktiškai vyksta nematyto lygio eksperimentas. Jei viskas gerai, kodėl visi iš anksto atleisti nuo bet kokios atsakomybės? Pasidomėkite kiek žmonių su skiepais numarino ir padarė invalidais Afrikoje ir Indijoje B.Gates vadovaujamas fondas. Tiesiog pasiaiškino, jog įvyko klaida ir vakcina, vietoje apsaugos, sukėlė mirtiną ligą arba negrįžtamas komplikacijas. Nukentėję skaičiuojami milijonais! Komplikacijų nuo skiepų pakankamai daug, bet jos kruopščiai slepiamos ir neviešinamos. Kuo valdžia daugiau verčia ir meluoja, vietoje atsakomybės prisiėmimo, tuo žmonės labiau nepasitiki.

  49 1
  Atsakyti
  • N
   NET IR NE EKSPERIMENTAS- 2021 liepos 29 11:05:32

   zmoniu skaiciaus mazinimas. Tikslingas naikinimas.

   22 1
   Atsakyti
  • K
   Kas 2021 liepos 29 19:22:12

   būtų jei nebūtų buvę antro pasaulinio,kas būtų Lietuvoje,jei hitlerisnebutu kai konaikines,pasaulyje žmonių per daug,o karas sunaikyntu planeta,Anglijos karalienė nori gyventi,tad skiepai išspręs šią problemą,išliks tik mąstantys.

   3 3
   Atsakyti
  • L
   Lietuva 2021 liepos 29 19:34:42

   Dabar būtų zingerija.

   3 1
   Atsakyti
 • :
  :D 2021 liepos 29 09:26:37

  Gerai. kad nesaudys..

  19 1
  Atsakyti
  • N
   Na 2021 liepos 29 19:51:46

   Jau čia kaip nuspręs,sorosas.O mūsų taip vadinama valdžia jo klauso.

   6 1
   Atsakyti
 • P
  Patys 2021 liepos 29 08:42:53

  Teigia, kad ir paskiepytas gali susirgti ir net numirti, bet vistiek kaltina nesiskiepyjančius. Tai kuom skiriasi susirgęs skiepytas nuo neskiepyto?

  38 1
  Atsakyti
 • t
  tiesa yra tokia 2021 liepos 29 07:54:40

  Su pirma vakcina jūs gaunate čipą. Tai jūsų jausmų ir emocijų kontrolei. Su antra doze-deilą, jūsų valiai paraližuoti. Nuo šiol jūs jau kontroliuojamas sistemos. Bet... kai kuriems žmonėms čipas ir deilas nesiaktyvuoja. Tokiems daromas taip vadinamas antikūnų testas ir, nustačius jų neveiksnumą, skiriama trečia vakcinos dozė, įvedant į jūsų kūną gaiką. Tai-viskas. Nuo šiol jjūs jau nebe žmogus

  23 6
  Atsakyti
  • j
   jo jo 2021 liepos 29 07:55:10

   Visi antivakseriai yra idiotai

   7 27
   Atsakyti
  • n
   na 2021 liepos 29 08:55:42

   tai kodėl PSO mokslininkus vakserius ir antivakserius nesodina už bendro stalo ir neišsiaiškina, kur kurie klysta, ką rodo jų atlikti tyrimai, kokie turi būti priimti sprendimai, kad pandemija baigtųsi. Kodėl to nėra? Baisu, kad antvakseriai pateiks įrodymų, jog pasiskiepijusiųjų amžius neilgas, kad skiepai skirti visai ne coronavirusui sustabdyti, o pandemijos valdymu suinteresuota ne PSO, o bankai ir valiutos fondai? Kodėl viso pasaulio žmonės turi skiepytis, nors paskiepytieji serga ir užkratą nešioja lygiai taip pat, kaip neskiepytieji? Kas atsakys į tuos klausimus? Tikriausiai niekas ir niekada, nes rado gyslą, kaip pakeisti pasaulį.

   36 2
   Atsakyti
 • A
  Arvydas 2021 liepos 29 06:01:03

  Gal pradeti skiepyti nuo panikos? Ar jau ir profesoriai nesugeba mastyti? Vakcinos nuo populiarios ligos EKSPERIMENTINES ! Ju klinikiniai tyrimai numatomi baigti 2022 metu gruodzio men. Dalyvavimas eksperimente galimas tik laisvu noru! Tas parasyta ne tik Lietuvos Konstitucijoje, bet ir tarptautines teises dokumentuose.

  35 2
  Atsakyti
 • v
  vien į mordeles pasižiūrėjus, atsisakysiu čiepytis. 2021 liepos 28 22:26:31

  Sirgsiu, tai sirgsiu... Jūsų sumauta ligoninė ir taip nieko nepagydo nes jūs "gydote" tik pagal jums primetamas PSO schemas, kurios greičiau marina, nei gydo. Nusispjaut man į jūsų nurodinėjimus. Ar jau aišku?

  39 3
  Atsakyti
  • t
   tu tiek durnas 2021 liepos 28 22:32:26

   kad net nesugebi suvokti kad visiems giliai px skiepysies ar ne. Tiesiog tavęs kaip šuns kai kur neįleis. Be tokių kaip tu tiesiog daugelyje vietų ramiau gyventi. O jei padvėsi kaip šuo-niekas neverks. Ar aišku, debiliuk, ar pakartoti?

   5 55
   Atsakyti
  • T
   Tik tu, dvilyte kalyte, 2021 liepos 28 22:38:14

   nepadvėsk pirmiau, nes nebus kam stūgauti prieš mėnulį...

   31 3
   Atsakyti
  • t
   tai kad 2021 liepos 28 22:57:33

   visų antivakserių protas šuns nesiekia... nebent jūrų kiaulytės

   5 43
   Atsakyti
  • r
   raitausi po stalu žvengdamas 2021 liepos 29 00:49:41

   eutanazuota čipuota laboratorinė žiurkė žmones jūrų kiaulytėm pravardžiuoja.......................

   26 2
   Atsakyti
  • J
   Jkk 2021 liepos 29 12:06:10

   Durak, da?

   0 2
   Atsakyti
  • t
   tam tai kad 2021 liepos 29 12:48:05

   zombi tu skiepykis, piskis i rura, ka nori daryk, tik nx nekisk mum to sudo, proto impotentas esi nu tai or lek paskui tuos vakserius ir neziok ta ant snuki, cia iq testas, vakseriais eis i dezes, o mestoliau gyvensim, nx jus zombiai cia vakcinuoti nereikalingi, ????????????????????????????????

   4 2
   Atsakyti
  • k
   kuo jūs vardu 2021 liepos 29 13:03:13

   jūrų kiaulyte?

   4 0
   Atsakyti
  • D
   Darius 2021 liepos 29 18:13:31

   atrodo jau busi pasiskiepyjes, greit ir sakinio suregzt nebesugebesi. o kol kas dar pasidziauk smegenu likuciais

   5 1
   Atsakyti
 • J
  JHG 2021 liepos 28 22:10:26

  jezau , is kurie tie protai imasi, uzdraus valgyt nusipirkti, uzdraus buti, uzdraus , neleis, uzdraus, be to zodzio ''uzdraus'' dar ka nors zino?? laisve duota gamtos o ne valdzios... valdzia turi kurti platforma kurioje mes laisvi rinksimes kaip ir kiek gyventi!!!!!!!!!!! nes siandien tu valdzioj o ryt gali buti AS

  36 2
  Atsakyti
  • T
   Tegu tik žiūri, kad joems ko neuždraustų, 2021 liepos 28 22:28:15

   nes greitai prisišnekės žulikėliai...

   24 1
   Atsakyti
 • b
  baimė 2021 liepos 28 21:55:21

  labai kenkia smegenims

  19 1
  Atsakyti
  • t
   taip 2021 liepos 29 08:58:56

   tai tiesa. Nuolatinis stresas sukelia psichikos, širdies ir onkologines ligas.

   16 0
   Atsakyti
 • V
  Vidai 2021 liepos 28 21:52:21

  Tai ko tu bijai - juk pasiskiepijai ir rami, ko bijai - ką tau atnes ta pažįstama? Turbut net savo šešėlio bijai?

  48 0
  Atsakyti
 • B
  BLAIVININKAS 2021 liepos 28 21:29:26

  Vien nuo rūkymo kasmet miršta 7000 lietuvių, bet pavojingas ir koronavirusas..

  26 1
  Atsakyti
 • B
  BLAIVININKAS 2021 liepos 28 21:28:52

  Vien nuo rūkymo kasmet miršta 7000 lietuvių, bet pavojingas ir koronavirusas.

  5 2
  Atsakyti
 • g
  gal kas žinot 2021 liepos 28 21:28:10

  kokią ligą jie išgydo, a?

  23 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ELEKTRA: Antradienį parlamentarai po svarstymo palaikė skubos tvarka Vyriausybės inicijuotas pataisas, numatančias sušvelninti kylančių elektros ir dujų kainas vartotojams. Po svarstymo taip pat pritarta sprendimui atidėti elektros tiekėjo pasirinkimo terminą iki liepos 1 dienos.
 • KOMENTARAI: Interneto žiniasklaidos asociacijos (IŽA) narės, įvertinusios užsienio šalių patirtį, komentarų turinį po publikacijomis apie skiepus nuo koronaviruso (COVID-19) ir norėdamos prisidėti gerinant Lietuvos vakcinacijos rodiklius, naikina komentarus po straipsniais ir vaizdo siužetais tiek registruotiems, tiek neregistruotiems vartotojams, na o pirmieji su šia iniciatyva startuoja naujienų portalai Delfi, 15min.lt, Lrytas.lt, Madeinvilnius.lt, ve.lt
 • NUTARIMAS: Kauno miesto savivaldybės taryba antradienį nutarė, kad miesto centre esantis sklypas su nebaigtu statyti turgumi būtų paimtas visuomenės poreikiams, siekiant jame pastatyti vaikų darželį.
 • PRAŠYMAS: Baltijos šalių ir Lenkijos elektros perdavimo operatorės prašo Europos Komisijos skirti dar 238 mln. Eur elektros tinklų sinchronizavimo su žemynine Europa antrajam etapui.
 • REAGUOS: Europos Komisija reaguos į Lenkijos Konstitucinio teismo sprendimą, ES įstatymų leidėjams ir Lenkijos ministrui pirmininkui Mateuszui Morawieckiui pareiškė EK pirmininkė Ursula von der Leyen.
 • KARANTINAS: Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms, iki lapkričio 15-osios, įvedamas karantinas.
 • ATSAKYMAI: Antradienį Seimo posėdyje generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsakys į parlamentarų jai raštu patektus klausimus apie rugpjūtį prie Seimo kilusias riaušes.
 • VIZITAS: Antradienį į Vilnių atvyks Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda: oficialus vizitas skirtas Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado akto 230-osioms metinėms paminėti.
 • APDOVANOJIMAI: Pirmadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) apdovanoti Tokijo olimpinėse žaidynėse prizines vietas užėmę sportininkai, jų treneriai ir medikai.
 • TVORA: 400 kilometrų ilgio tvorą pasienyje su Baltarusija norėtų statyti 12 įmonių.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote, kad tarp nelegalių migrantų gali pasitaikyti teroristų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Planuojama įvesti iš darbuotojų lėšų apmokamą testavimą. Kaip planuojate elgtis?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +13 C

+11 +14 C

 

+5 +9 C

+12 +15 C

+11 +15 C

 

+6 +9 C

0-9 m/s

0-14 m/s

 

0-14 m/s