respublika.lt
 

Apie švietimo sistemos pelėsį ir du kelius - straipsnio komentarai:

 • ZUK 2019 gegužės mėn. 06 d. 09:38:26

  Man labai gaila,bet Lietuva yra neteisinė valstybė.Tai gerai įrodė Garliavos pedofilijos byla,kur teisėsauga brutaliausiomis teisinėmis priemonėmis slėpė pedofilų nusikaltimus.Jei Lietuva būtų teisinė valstybė,tai Bručkienė dabar sėdėtų kalėjime,kaip ir kiti steikininkai,kurie neteisėtai užgrobė ministerijos pastato dalį t.y įvykdė teroro aktą už ką yra numatyta sankcija Baudžiamąjame Kodekse.Turėtu sėdėti kalėjime apie 10 metų.

 • Jo 2019 balandžio mėn. 16 d. 23:43:44

  Labai protinga mokytoja, nekreipkit dėmesio į nepraustaburnių rašliavas, viską darėte gerai.

 • pilietis 2019 balandžio mėn. 14 d. 20:40:07

  Pagarba šitai drąsiai mokytojai!

 • taip ir galvojau 2019 balandžio mėn. 09 d. 01:25:12

  kad ateis morciaus menuo, kai katinai ir kates pradeda naktimis kniaukti, atsibus ir "mokytoju" jausmai .Kai valde konservai ir libai, mokytojos buvo patenkintos, atlyginimai geri, viskas gerai. kai Tapkinas su broileriu organizavo perversma, tokios nupesiotos vistos buvo labai tinkamos. Padorios mokytojos nebutu laipiojusios per langus, gulinejusios menesi su Navicku ir jo bendrininkais kavos ir picu nesejais. Perversmas nepavyko, o tokios, kaip si slapia vista, paliko isdulkintos stotines plastakes vietoj. Kai valstieciai sake, kad visur yra korupcija, tai netikejo, juk ju ponai panaudojo pinigelius savo naudai, o tokios vistos puole kaltint ministre ir kartu su glusu bei susireiksminusiu Navicku turejo proga pauzt ministerijoj

 • Ta navicko 2019 balandžio mėn. 09 d. 00:40:17

  nakvyniu ministerijoje bendrininke su alkoholio pazymetu veidu ir neplautais plaukais, ispuvusiais dantimis pazinsi sutikes bet kur. Kaip ir Tapina, Navicka, broileri..Save gerbiancios mokytojos nelaipiojo pro langus ir nuotykiu neieskojo. Neberodykit ir nebegarsinkit sitos navickines zvaigzdes, ji jau pagarsejo visiems laikams. Kazin kaip jos mokiniai ir tevai ziuri i ja, kaip vertina tokios "mokytojos" morale?

 • Mokytojka! 2019 balandžio mėn. 09 d. 00:05:09

  Issiplauk galva, nes atrodai kaip visada lyg butum po gero pagerimo.....

 • Pagarba 2019 balandžio mėn. 08 d. 23:45:57

  Šiai protingai moteriai ir kitiems pedagogams, išdrįsusiems pakelti galvas. Daugiau tokių žmonių ir baudžiaviniu raugu atsiduodanti Lietuva gal atsitiestų.

 • << to nuomonei 2019 balandžio mėn. 08 d. 22:01:47

  Pritariu jums .Ministrės atsistatydinimo reikalavo ŠMM patalpas "okupavę" t.y. apsigyvenę veikėjai.Jie sakė ,kad ministrė nesiskaito su jais, neatvyksta į pokalbius, "sukūrė" blogą etatinį apmokėjimą ,kad ji turi atsistatydinti . Dar. Tapkinai ,olekai ,paluckiai padėjo streikuojantiems, rengė protestą, eitynes su plakatais ministrei atsistatydinti . Ta klaipėdietė sumelavo ir dar apkaltino premjerą politiniu žaidimu ?

 • Nuomonė 2019 balandžio mėn. 08 d. 21:37:19

  Aš irgi negaliu tos "alpinistės" vadinti mokytoja ! Ko vertas žmogus ,kuris silpniausius ,negalinčius už save pakovoti , palieka vienus ? Teisingiau - be pamokų ,be kiekvieną dieną vis naujų ŽINIŲ ? Pagaliau ir be savo klasės ,suolo, draugų ? Ta moteris gal pasakys : o mes už tas, pusantro mėnesio praleistas pamokas, "ATIDIRBOME" ,o gal dar "atidirbinėjame" - bet tai NE TAS PATS ! P.S. Juk pagridinis reikalavimas buvo ,kad ministrė Petrauskienė atsistatydintų ?Apie tai TV laidose kalbėjo ir Navickas .Tai kam sakyti ne tiesą ?

 • to tiesa 2019 balandžio mėn. 08 d. 20:43:40

  tavo tiesa ožio tvartelyje.

 • Tiesa 2019 balandžio mėn. 08 d. 18:31:07

  yra ta, kad kalciausias ir chamiskas yra Skvernelis. Jis niekada nebus Prezidentu.

 • Gana 2019 balandžio mėn. 08 d. 16:25:00

  tu rypavimu,dirbkit neatsitiesdami,tiek laiko paleidot veltui,ministre nubuksavo, na ir kas is to,ka pasieket,lipot per langus i ministerija,nieko negerbiate,tik save,nieko ir nepasieksite.Pabandykit isidarbint i privatu sektoriu,nepriims,isvaizda teks tobulint,ten nedrisit protestuoti.Visas Jusu maistas labai kvelia politikavimu,o mokiniams zala,tiesiogine ir netiesiogine.

 • Rūta 2019 balandžio mėn. 08 d. 15:28:57

  Susišukuok!

 • Kuku 2019 balandžio mėn. 08 d. 15:27:36

  Dar iki šiol naktimis kaip siaubo filmas sapnuojasi šios ,,mokytojos“ iš pykčio ir pagiežos perkreipta povyza. Net nesuprato vargšė, kad ja kaip tramplynu naudojosi tapkinas ir kiti politikieriai, norėdami nuversti teisėtai išrinktą valdžią. Antraip seniai būtų ėmę streikuoti, nes tie, kas dabar atsistojo šalia streikuotojų, prieš keletą metų nurėžė atlyginimus. Kur tada buvė šliurinai ir ponia mokytoja?

 • dūda 2019 balandžio mėn. 08 d. 15:20:28

  Vėl ta čiučela užsimanė dėmesio, kiša savo išmintį, kur nesueina. Kaip pas mus lengva tapti žvaigžde, įžimybe- tiesiog reikia valkatauti, neiti į darbą, apleisti mokinius, dar pasiraitojus sijoną lipti per langus, kur tavęs niekas nekviečia. Reto atgrasumo žmogysta.

 • to pastaba 2019 balandžio mėn. 08 d. 14:04:56

  keista, kad tie mokytojai nematė 30 metų jokių problemų, kai valdė pragaro ožys.

 • Pastaba 2019 balandžio mėn. 08 d. 13:51:45

  Liūdna skaityt trolių komentarus. Bet dirba, nenurimsta. Tik jų pastangos bevaisės. Mokytojai už S. S. nebalsuos. Pamatė veidą per streiką. Tiksliau-nepamatė.

 • Pagarba mokytojai 2019 balandžio mėn. 08 d. 13:33:40

  Sujudinkite ir Klaipėdos stagnatorius

 • Pagarba Mokytojai 2019 balandžio mėn. 08 d. 13:32:00

  gal pagaliau kazkas pajudins ir Klaipėdos stagnatorius. Drąsos Jums ištvermės

 • Bežemis 2019 balandžio mėn. 08 d. 12:21:12

  Manau,jos tikslas kiurksojant tame švietimnamyje galimybė patekti į politiką, bet kad jos ten nelabai kas nori, bet ir nelabai kaip nešam į politikę, labiau į kaulytoją.

 • Alaunis 2019 balandžio mėn. 08 d. 11:58:16

  Pagarba šiai mokytojai, parodžiusiai, kad Lietuvos mokytojai nėra triušiai ir jie yra pasikaustę labiau už seimūnus, nes nei vienas seimūnas nedrįso ateiti ir nuraminti mokytojus. Ministrsa pirmininkas tūnojo krūmuose tol, kol užsienio spauda nepradėjo rašyti apie mokytojų streikus konservų ir jų neišmanėlių nustekentoje Lietuvoje. Nepasiduokite, gerb. Mokytojai, šiandieniniam melui, kad nėra pinigų.

 • oi,juokiausi 2019 balandžio mėn. 08 d. 11:23:36

  apklausa mokyklose,kas tai yra NATO? Mokiniai NEZINO!!!!!!!O paklauskit ka nors is istorijos.......sedes akis issprogdine........eikit i darbo birza,mokytojai,uzleiskit vieta kulturingiems,kurie nelipa pro langus........geda buvo i jus ziureti.......

 • problema 2019 balandžio mėn. 08 d. 11:22:32

  SV. Sistemoje -SIUKSLES! Jie daro sau karjera, bijodami konkurentu siukslemis vadina visus , kurie zino kad ,,karalius ,, nuogas)))) Vargseliai)

 • XXXL 2019 balandžio mėn. 08 d. 11:02:09

  Šita višta taip ir nesuprato, kad jais buvo pasinaudota taip pat, kaip kažkada buvo pasinaudota savanoriais, išvestais į Pakaunės miškus. Užsakovai - tie patys, režisieriai - tie patys, nebaudžiamumas už bandymus valstybėje kelti chaosą ar net bandymus įvykdyti valstybinį perversmą - tas pats. Šita valstybė neturi ateities.

 • Mama 2019 balandžio mėn. 08 d. 10:49:38

  Gerb. komentatoriai apie ką Jūs trisdešimt vaikučių , o rezultate už tą darbą negauna net VIENO ETATO .jai algą skaičiuoja už0,85 etatinio vieneto ??

 • Mokytoja 2019 balandžio mėn. 08 d. 10:44:48

  Jeigu Skvernelis būtų domėjęsis Švietimo problemomis jis nebūtų siūlęs Švietimo ministru Monkevičiaus , kuris jau vadovavo seniai stagnuojančiai Švietimo sistemai ir nieko nepadarė ? Jis tik norėjo kažkokiu būdu užgniaužti mokytojų streiką ,ne išspręsti problemą . Jis turėjo asmeniškai susitikti su mokytojais išsiaiškinti Jų problemas ir tada spręsti ,kas vadovaus Švietimo ministerijai . Nebalsuosiu už Skvernelį ir ,manau , visi pedagogai tai darys. Negalima balsuoti už žmogų ,kuris rūpinasi tik savo karjera .

 • kosmonautei 2019 balandžio mėn. 08 d. 10:25:13

  Mokytoja, ar nusileidot iš kosmoso? Gal n metų nebuvot Lietuvoj? Ar tik praėjusį rudenį sužinojot, kad viskam švietime reikia FINANSAVIMO? ir dėl tokios "užmušančios naujienos" reikia mėnesį tūnoti ministerijoj, kai valstybės biudžetas jau seniai patvirtintas? tuščią spektaklį organizuoti tik tam, kad "atkreiptum dėmesį" į mokytojų nesigaudymą, kas yra reforma, o kas - tik jų etato įdėjimas į jau seniai galiojantį įstatymą? daug triukšmo dėl niekio - eilinio ministro pakeitimo į dar eilinesnį (nors ir to jau bandote išsiginti), ir sugrįžimo į seną vėžę. Primityvi populizmo lyderystė.

 • Nf 2019 balandžio mėn. 08 d. 09:06:31

  Mano manymu sitos ir saujeles mokytoju darytas streikas yra daugiau kaip nekas,kaip paslepti savo pareiga mokinti vaikus uz gaunama atlygi.Tikrai jau visiskai po velniu,kai teko dabar tiesiog susidurti,kad vaikai baige KETVIRTAS KLASES NEMOKA SKAITYTI IR RASYTI,TAI DIDZIULE GEDA VISAI TEVYNEI LIETUVAI.PRAEITES VALDZIU DURNU PRIIMTU ISTATYMU SVIETIMO SRITYJE LIETUVOS VAIKUS VEDA I BERASTYSTE.KLAUSIMAS KO YRA VERTA SI MOKYTOJA SU SAVO PAISTALAIS,KAI YRA NEMOKINAMI VAIKAI,O ATLYGIS IS TEVU YRA PAGROBEMAS.NESUPRANTU TEVU DURNUMO,KODEL JIE NEREIKALAUJA IS MOKYTOJU ATSAKOMYBES VARDAN SAVO VAIKU.ANTRA SENDENA NEREIKIA ISEITI IS NAMU,KAD GALETUM PAVESINTI SIA SUSIDARIUSE SITUACIJA VISO PASAULIO AKIVAIZDOJE IR PARODZIUS PASAULIUI KOKS YRA SVIETIMAS,MOKYMAS IR UGDYMAS LIETUVOJE ESANT TOKIAM AUKSTAM LYGYJE ISMANOISIOSE TEHNOLOGIJOSE.LIUDNA,KADA SENDENA MOKYTOJU ATLIKTAS TRIUSAS VAIKU ATZVILGIU KALBA UZ JOS PACIUS IR PRILYGSTA NULIUI,TAI DIDZIULE GEDA VISOS LIETUVOS ATZVILGIU.

 • ponia, (mokytoja jus jau niekada nevadinsiu) 2019 balandžio mėn. 08 d. 08:39:31

  ar ne gėda pažvelgti į akis mokiniams, įėjus į klasę?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
BALTŲ GENTYS

Dienos klausimas

Ar signatarams turėtų būti mokamos rentos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +3 C

+2 +3 C

 

+2 +3 C

+2 +5 C

+5 +6 C

 

+4 +6 C

1-6 m/s

3-8 m/s

 

2-7 m/s

Nuorodos