respublika.lt

Apie kitaip manančių „nugesinimo" kultūrą - straipsnio komentarai:

 • t
  tautietis 2021 spalio 06 18:34:09

  Juliau, esi šaunus ir dėl "gardaus valgio šaukšto ir trupinio aukso" kaip sakė poetas neišdavei savo patriotinių įsitikinimų. SĖKMĖS IR STIPRYBĖS.

  2 0
  Atsakyti
 • S
  Sakyčiau 2021 rugsėjo 28 23:39:42

  visur reikalingas saikas... Dirbti nepersidirbant:) Baisiausia yra tam tikrų žmonių atpratimas dirbti... Juk tokie jau nesupranta,ką tai reiškia, ir mano, kad tai turi atlikti kiti, jų manymu, kvailesni žmonės... Kuo sunkesnis darbas, tuo mažesnis atlyginimas, lyg visų žmonių poreikiai labai skirtųsi... Tipo, kuo daugiau vaidini, kad dirbi, tuo labiau reikalingas prabangus poilsis;) Įsitaisę pagal jų hierarcijos suvokimą aukštesnėje pozicijoje ar kitaip išsipirkę galimybę krauti turtus kitų sąskaita, jie įsisavina svetimus pinigus, kaip kito žmogaus darbo produktą, dažniausiai prarasdami saiką ir dar leisdami sau kitas niekšybes, kaip mobingą, priekabiavimą ir kitą viršenybės demonstravimo būdą. Juk kitaip nedirbant matyt neišeina realizuoti savo ego. Palaikyčiau gerą vadovą...

  7 0
  Atsakyti
 • n
  nesvarbus 2021 rugsėjo 28 22:36:17

  kad malinauskas pasidare tarsi konservatoriu pirkinys tik ir ziuri ka apkalbeti kas maiso vyriausybei

  7 0
  Atsakyti
 • :
  :) 2021 rugsėjo 28 21:24:12

  Pavardė nuostabi, galėtų ir būti tokiu, bet gaila nuėjo klystkeliais.

  1 3
  Atsakyti
 • L
  Lietuvos pilietė 2021 rugsėjo 28 21:03:23

  Jei gerb. :Panka sukurs partiją pagal savo aprašytus požymius, aš pirmoji stosiu į ją. Žinoma, jei priims, nes aš esu nacionalistė.

  8 0
  Atsakyti
 • N
  NETEISINGA ANTRASTE 2021 rugsėjo 28 18:44:06

  JIE YRA KITAIP MANANTYS! Mes esame sveiki ir normalus!

  12 1
  Atsakyti
 • N
  Nu blemba kur gaut berdenką ? 2021 rugsėjo 28 18:36:07

  laikas pradėt partizanaut .

  9 0
  Atsakyti
  • P
   Pavazinek po lietuvos kaimus 2021 rugsėjo 28 18:45:46

   Paklausinek jaunimo, jie zino. Daug ju laiko seneliu medzioklinius, pas viena buvau tai atsisedes grycioj ant lovos vamzdi pjauna,blizgina :D kaimuose gausi tikrai, zinoma jei nepulsi iskart klausti kur gaut bardankiu, prisijaukink pokalbiui ir gausi

   6 2
   Atsakyti
 • Ž
  Žemaitis 2021 rugsėjo 28 16:27:29

  Ne vien čia Grigorij - Griška-samozvanec,drabstosi naciais, bet ir jo tautiečiai Vinokur ir hasidai-ortodoksai, kurie ir pas save Izraelyje ( ! ) policininkus vadina NACIAIS, FAŠISTAIS, kai šie juos verčia užsidėti kaukes - žr., pvz.vieną iš daugelio: "The Times of Israel.. Some ultra-ortodox Jews shouted "NAZIS ! ",as a police marched through a Jerusalem", ir t.t.

  6 0
  Atsakyti
 • G
  Grigorij 2021 rugsėjo 28 16:14:04

  Elementariausia išvada: taip aktyviai remiant nacius, pankas, budelius butkevičius, nesvajokit nugaleti libkonservu. Jus sažiningai nusipelnet juos, kartu su Gyvuliu Pasu!!! Romai Dombrauskai, brolau, stipriai virtualiai tave apkabinu, kad, nebudamas politiku, padarei viska, kad pažadinti nerozumnus tautiečius, kad pakiltu Lietuva!!! Deja... akivaizdu, kad tavo tautiečiai neverti tavo aukos, greičiausiai pasmerkti... Romai, tu viska teisingai padarei: делай, что должно, и пусть будет, что будет!

  3 5
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 29 00:14:56

   Tesinys, ne jums, martynams, Melynas Dangus! Atejes i "Respublikos" tinklapi, pajutau judejima, Tiesos, laisves gurkšni, palaikiau tai lietuviu masiniu prabudimu. Deja... smarkiai klydau! Tai buvo nepatenkintu lietuviu burbuliavimas, kaip duju burbulai pelkeje. Bet nuo masinio nepasitenkinimo iki ryžto stoti i kova už Teisybe kaip nuo Žemes iki Saules, Bent, iki Menulio. Na, negali tauta, taip serganti urviniu nacionalizmu, susitelkti! Kas yra nacionalizmas? Jokios meiles nacijai, nepaisant "lizmo" čia nei kvapo nera. Tai - meile savo nacionalinei bambai, siekis maksimalaus komforto vienakalbeje terpeje, aplinkoje. Tai - neapykanta kitataučiams, ju kalboms, papročiams. Tai - neatsiejama kita puse Didžiausio Visatos Blogio - Savanaudiškumo! Tarp altruistu nacionalistu nerasit!!! Neatsitiktinai, kaip ir pasake komentatorius "As" lietuviai, kaip niekas, savu nekenčia. Nes, kai nekenti kitataučius, butinai turi problemu su tautiečiais! Kaip lietuviai savo išeivyjos nekenčia, kaip

   1 3
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 29 00:30:32

   Tesinys, emigrantams pavydi, kad jie čia nemoka mokeščiu, bet atvažiuoja, ju mastu, pigiai pasigydyti, poilsiauti, kažka pigiau isigyti. Lyg lietuviai tuo pat, taupymo tikslu nesibasto po Europas, Amerikas! Lietuviams net nepatinka, kad tautiečiai emigrantai čia palieka savo pinigus... Pasiekoje užsienio lietuviams taip ir nebuvo suteikta dviguba pilietybe... Tauta, kuri nekenčia išeivyjos - tauta be ateities!!! Tikriausia, po nepriklausomybes lauket, kad turtinga išeivyja jus apibers auksu, smarkiai investuos, sukurs jums Lietuviška Roju? O patys? Prisimenat, kaip po nepriklausomybes VISKA išporceliavot, kokia tada banditiška valstybe buvo? Dar norejot, kad čia kas investuotu??? Nacionalizmas - pradine nacizmo stadija. O kai Pankos juodmarškiniai masiškai žygiavo - tai buvo jau ne pirma stadija. Tai Panka savo nacius jau taktiškai prisišukavo. O pirmos skustagalviu eisenos buvo su antisemitiniais, rusofobiniais, lenkofobiniais šukiais. Nuo "Vokietija - vokiečiams" prasidejo nacizmas.

   1 1
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 29 00:46:58

   Tesinys. lietuviai ir 90-aisiais, ir dabar leidžia sau brangia prabanga pulti i nacionalizma, kai jau tautos karma persunkta lietuviu nacionalistu ir 95% savo beginkliu žydu išnaikinimu, paaukojant juos Hitleriui, ir masiniu "neteisingu" tautiečiu išżudymu pokario metais (visiškai desningai, jokios meiles savo tautai nekvepejo ir nekviepia). Viso to per mažai, norisi daugiau? Norisi tokiom pat palankiom salygom ir rusu, lenku atsikratyti? Vis "okupacijos", "genocidai" vaidenasi? LABAI mažai kas žino, kad lietuviu ateitis tampriausia susieta su broliškais santykiais su rusu tauta. Ir dar. Yra nerašyta aksioma: aršus RU priešas yra aršiausias LR, lietuviu tautos priešas. Pavyzdys - Aud.Butkevičius, Kaziolas. Galima ir daugiau svarbiausiu tiesu papasakoti. Kad ne neapykanta išgelbes tauta, valstybe, pasauli, o Geris, Meile, Harmonija. Bet... apie ka šneketi su urviniais nacionalistais? Darvinas šventai tikejo, kad darbas iš beždžiones sukure Žmogu. Tai Sajudis, Tomkus, masiškai suvare

   0 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 29 01:05:40

   Tesinys. lietuvius atgal i medžius... Ne, aš ant broliuku dedu kryžiu. Tomkus gali didžiuotis, kaip toli nuvede savo tautiečius i Praraja... Gal, prieš pat Lietuveles sugriovima, dar spesit atgimti. GAL. Tik ne dabar. Libkonservai nepajudinami, vienareikšmiškai nugalejo, Gyvuliu Pasui BUTI. Na, gave dideles saskaitas už sildyma, dujas, elektra, dar paburbuliuosit, dar palinksniuosit Moteriausybe, Nuoseda, Vašingtona ir Briuseli. Išleisit gara i švilpuka, ir VISKAS! Žemai lenkiuosi I Vegelei, Romui Dambrauskui už ryžta ir Tiesa! Deja, su TOKIAIS tautiečiais NIEKO nepasieksit! Aš zinau, kada mane trolina, prikrauna minusu landsberginiai troliai. Bet šiuose komentaruose 95% pasisakymu UŽ naci J.Panka. Gesinkit šviesa... Nematau reikalo čia taip aušinti burnos, kažka itikineti. VISIEMS ačiu už demesi, už kruva minusu, už tai, kad atidaret man akis!!! Nebeturiu broliukams iliuziju. Žinau viena: tokie susiproteja tik tada (jei susiproteja), kai Dievas LABAI skausmingai likimu išspardo š*kna.

   0 0
   Atsakyti
 • n
  neimk į galvą, Pankai, 2021 rugsėjo 28 15:47:58

  jiems atpildas ateis kiek vėliau, bet jis būtinai bus, o karmos šleifas tempsis iki 9 kartos... Nebuvo tie indusų brahmanai tokie durni, kad neperimtų savo protėvių pažinimo rezultatų ir neįtvirtintų jų religinėje formoje. Mūsų gyvenimas nebuvo ilgas, bet jis buvo gana sveikas ir pakankamai sąžiningas. O šitie vaikščios su čypais smegenyse ir tatuiruotėmis ant kaktų...Mus dar didele dalimi reguliavo Dievas/Gamta, o jų gyvenimus absoliučiai reguliuos žydas - jis spręs kam gyventi, o kam ir kada mirti laikas. Smagu bus.

  6 0
  Atsakyti
 • p
  pritariu 2021 rugsėjo 28 15:15:22

  pankai,o malina-visažiniauskas neklystantis

  13 0
  Atsakyti
 • n
  neliko tiesos 2021 rugsėjo 28 15:09:16

  jau tas skirmanto biglis . Visi žino iš kieno kaulą gauna pagraužti

  16 0
  Atsakyti
 • S
  Skirmantas malinauskas apsisaukelis durnius. 2021 rugsėjo 28 14:06:15

  Vienoj is pirmuju savo nuomones formuotoju laidu, apsiskelbe, kad jisai yra Qanonas nuo 2017m. Gera butu rasti ta laida ir pasijuokti visiems kartu. Pasiviesino Qanonu todel, kad tuo metu Juraicio ir varlino laidos siekdavo iki 300000 perziuru. Slykstus tipas.

  26 1
  Atsakyti
 • 4
  456 2021 rugsėjo 28 14:03:21

  Vergai negali buti be darbo. Seseles ir slaugytojos privalo nuolat buti ant koju. O jei dar turi laisvo laiko paplepeti vadinasi ir ligoniniu per daug pristatyta ir med personalo per daug idarbinta. Tvarka bus tik tada, kai islikusios ligonines bus perpildytos serganciais pacientais ir verges slaugytojos ir seseles kris negyvos darbo vietose. Taip jau yra Lenkijoje, ten med personalas ne siaip alpsta darbo vietose, ten net gydytojai mirsta darbo vietose. Kaip, pvz., jaunas 35 metu aneziostologas tiesiog nukrites ir numires dar vasaros viduryje. Taip taip, jo oficiali mirties priezastis isplatinta per visas informacines priemones - PERSIDIRBO.

  17 3
  Atsakyti
  • D
   Doma 2021 rugsėjo 28 20:44:35

   Kiek tekdavo nueiti į Kupiškio ligoninės slaugos skyrių, slaugytojas matydavau tik sėdinčias prie torčiukų ir plepančias...

   3 0
   Atsakyti
  • n
   na 2021 rugsėjo 28 20:57:39

   ar tikrai visada slaugytojos taip užimtos? Gydėsi namiškis mėnesį laiko klinikinėje ligoninėje, tai per prisižiūrėjau visko. Kai kurios slaugytojos ateina į palatą, paklausia, ar kam ko nors reikia paduoti, pakeisti. Bet tai buvo taip nedažnai. Kiekvienąkart, kai ateidavau lankyti savojo ligonio, nueidavau ir į gretimą palatą aplankyti nevaikštančios senutės. Vienintelis jos prašymas būdavo: pripilti stiklinę vandens iš čiaupo. Pasirodo, kad ryte išgėrus arbatą niekas stiklinės neišplauna, neįpila vandens, tai neturi net kaip vaistus pusvalandį prieš pietaujant išgerti. Pasiguodė, kad yra vieniša, neturi jokių giminių, neturi kas aplanko. Sako, jei atvežtų kas pinigų, tai įdėčiau į kišenę, kitaip mane prižiūrėtų. Ar visą dieną taip baisiai plušo slaugytojos? Kad ne. Beveik po 30-40 min kasdien kavos pertraukėlė.

   5 0
   Atsakyti
 • 2021 rugsėjo 28 14:02:50

  Susideginkit kremliaus kirmeles

  2 13
  Atsakyti
 • Z
  Zenonas 2021 rugsėjo 28 13:52:34

  Puikiai atsikirtai, Juliau. O šviesoforas Kupiškyje vienas buvo - pagrindinėje aikštėje gal nuo 1965 metų. Bet visą laiką rodydavo geltoną mirksintį signalą. Tai iš esmės - lyg ir nieko nerodydavo. Pasitaisysim.

  18 1
  Atsakyti
 • k
  k 2021 rugsėjo 28 13:38:21

  Saunuolis Panka!!! Visuomet palaikysiu...

  32 1
  Atsakyti
 • e
  e? 2021 rugsėjo 28 13:31:41

  Kas čia buvo? Malinauskas, išlilavinimas toks pats, mano Kupiškis, nuomone, vėl Malinauskas, užčiaupia.... nu ir opusai ))))

  8 3
  Atsakyti
 • N
  Na Cvirka išdavykas 2021 rugsėjo 28 13:24:42

  Bet kaip pavadinti tada musų valdzios asmenis vykdančius sropiai globalistu nurodymus ir Briuselio dyrektyvas. Lietuviams ant sprando suleidziančius visai svetimus atejunus. Nedirbsiancius o agejusius apkelt durnelius ir lituvius, gyvent kaip ponai lietuviu saskaita už dyka, be saiko daugintis ir taip ir užgyvent lietuvių žeme. Kaip pavadint tuos kurie vykdydami gosdepo nurodymus daro baisiai nuostolinga tarptautine politika prarandant valstybės biudzetui ir verlams milijardines pajamas. Prarandant net rinkas i rytų puse? Kaip pavadinti tuos kurie pagal globalistų isakymus skelbe epidemijas kai jokios epidemijos net nebuvo. Sužlugdydami daugelio žmonių veiklas ir verslus. Kad prastumti vakcinacija neptraejusiom privalomų bandymų vakcinom! Nebeteikdami medicinos paslaugu po karantino priedanga numarinusiu daugiau žmonių negu tas covidas. Visada buvo išdavykų. Dabartiniai l Lietuvos žmoniu išdavykai kur kas aktualesni žmonem už ta Cvirka. Jie išduoda žmones dabar, šiuo metu! Parduoda!

  36 0
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 28 13:51:11

   Na Cvirka išdavykas, ne tautines mažumos, o jus, lietuviai rinkot tokia valdžia: ir libkonservus, ir Nuoseda, ir Š*kmašiu! O Patriotas P.Cvirka, J.Baltušis, kaip imanydami kovojo, kad to košmaro neatsitiktu! Didysis J.Baltušis svajojo, kad lietuviai ne tik išgyventu, bet ir isgyventu, kaip tauta, su savo tradicijom, lietuvybe, ir nemate kito varianto, kad lietuviai butu kartu su rusais. Nepaisant to, kad jos dukte, ne tarybiniu isitikinimu, kuriai jis parupino gydyma Australijoje po autokatastrofos, pasinaudojo proga ten pasilikti, išduodant teva, dar ir per "Amerikos Balsa" balamutinti lietuvius remti Sajudi. Tai lietuviai prieš 30 metu nuejo su Kaziolu, Aud.Butkevičiu, Tomku... Dar ir nacius pankas iki šiuol remiat. Dabar pjaunat, ka pasejot. Sveikinu!

   5 15
   Atsakyti
  • T
   Taip, 2021 rugsėjo 28 16:02:59

   tik ne pagal Briuselio nurodymus arabų prileido, o pagal Putin ir Lukašenko

   2 6
   Atsakyti
 • D
  Dekokime Tomkui 2021 rugsėjo 28 12:47:01

  Pats Tomkus ir išugde Malinauska

  5 13
  Atsakyti
  • M
   Malinauskas dabar 2021 rugsėjo 28 13:13:09

   rado,kur gerai " maitina".Gal ir gerai,kad Skvernelis paleido laisvei.

   18 1
   Atsakyti
 • M
  Malinauskas 2021 rugsėjo 28 12:25:18

  neatlaikė išbandymo gyvenimo sunkumais - per silpnas. . O p. Panka parodė, kad ir pakliuvus į sunkumus, jo stuburas išbandymus atlaiko. Eis kad ir sunkiausią darbą dirbti, bet sąžinės nesusiteps. PAGARBA, p. Juliau, sėkmės, laimės ir sveikatosTamstos šeimai!

  53 0
  Atsakyti
  • A
   As 2021 rugsėjo 28 12:28:15

   Malinauskas tai siuksle.nera reikalo is vis apie ji kalbeti

   38 1
   Atsakyti
  • A
   Ass 2021 rugsėjo 28 13:41:23

   Celofanas nešiukšlė, Lobovas irgi, Overlingas, Švinius etc etc :)

   2 6
   Atsakyti
  • A
   Ahaha 2021 rugsėjo 28 17:40:33

   Taip, taip tu subinė...

   0 0
   Atsakyti
  • >
   >Ass 2021 rugsėjo 28 17:42:39

   Skirta >Ass... subinė esi

   0 0
   Atsakyti
 • t
  to>zero 2021 rugsėjo 28 12:23:13

  žmogeli,Lietuvoje tūkstančiai dar yra protingų,išsilavinusių orių žmonių,kurių ir prievarta į seimo vagių irštvą nenuvarysi,o tau ten atrodo garbės ir gerovės vieta,nabagėli,juk jie tautos niekinami ir prakeikti.

  21 0
  Atsakyti
  • A
   As 2021 rugsėjo 28 12:26:31

   Jus teisus.bet avinams valdzia tai lovis pilnas kombikormo.jie zluge.tai genetines siuksles

   21 0
   Atsakyti
 • E
  Edas 2021 rugsėjo 28 12:10:47

  Laiku Premjeras atsikratė Kirmino...

  18 0
  Atsakyti
 • d
  deja 2021 rugsėjo 28 12:10:34

  ne tik Lietuvos valdžiagyviams,bet ir visoje Europoje vis labiau trukdo protingi ir sąžiningi žmonės,sėkmės jums,nes net ir neorganizuodamas pasipriešinimo,vien savo buvimu esate ašaka po užpakalinių valdžios uodega,todėl jie ir spardosi.

  33 0
  Atsakyti
  • A
   As 2021 rugsėjo 28 12:20:04

   Pofig tiems musu tarnams.jei sedesime po sluota jie sunaikins visus po viena.

   18 0
   Atsakyti
 • A
  As 2021 rugsėjo 28 12:08:49

  Avinai,ko jums nepatinka Celofano,Vaitkaus,Paleckio,Grafo kandidaturos i vedlius.vieni jus nieko nepasieksit,guledami ant lovos.kas jums ne taip?ko jums truksta avinai?vienikimes.kitaip galas arti.

  19 2
  Atsakyti
  • V
   Vasia 2021 rugsėjo 28 13:35:29

   O man gerai ir ant lovos. Parašyt komentaru nuo dušios. Jokiu vedliu man nereikia. Kelia i parduotuve alaus ir zkuskes žinau. Kontrobandiniu kur nusipirkti draugai pasako. Ko dar? Manau gerai gyvename

   5 6
   Atsakyti
  • k
   k 2021 rugsėjo 28 13:41:34

   viskas gerai,tik uz,,avina,,ir i duda gali gaut..

   6 0
   Atsakyti
 • A
  As 2021 rugsėjo 28 12:05:25

  Esate nieko verti asilai jei negalite priversti valdzia jums tarnauti.

  15 0
  Atsakyti
 • M
  Martyna 2021 rugsėjo 28 11:58:14

  Šaunuolis Julius. Visa jo veikla verta pagarbos. Būtų daugiau tokių žmonių, puikioje visuomenėje gyventume.

  35 1
  Atsakyti
 • A
  As 2021 rugsėjo 28 11:32:21

  Nepykit,bet jus absoliutus avinai.

  6 1
  Atsakyti
 • k
  kestutis 2021 rugsėjo 28 11:19:51

  ..o ko tiketis is fasistines diktaturos?

  18 0
  Atsakyti
  • A
   As 2021 rugsėjo 28 11:30:06

   Fasizmo.ir represiju.

   18 0
   Atsakyti
  • V
   Vakseris 2021 rugsėjo 28 13:39:39

   Kuo daugiau represiju nevakcinuotiem. Brudai jie, užkrėtinėja vakcinuotus. Per juos net yra mirusiu vakcinuotu žmonių

   2 10
   Atsakyti
 • V
  Vytautas 2021 rugsėjo 28 11:01:12

  Sveikatos apsaugos ministras Dulkys, taip pat neturi medicininio išsilavinimo, o yra tik ekonomistas. Jis valdžiai įtinka, nes uoliai vykdo kvailus nurodymus.

  62 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KETINIMAS: Lenkija ketina iki 10 000 padidinti savo karių skaičių pasienyje su Baltarusija. To priežastis – išaugęs neteisėtai sieną kertančių migrantų skaičius.
 • TYRIMAS: Naujienų agentūros ELTA užsakymu rugsėjo 17– spalio 3 dienomis atliktos „Baltijos tyrimų“ apklausos duomenimis, suaugę Lietuvos gyventojai labiausiai pasitiki šiomis trimis institucijomis: bažnyčia (pasitiki 68 proc., nepasitiki 24 proc.), Prezidento institucija (66 proc., 26 proc.) bei savivaldybėmis (58 proc., 35 proc.).
 • DUJOS: Į Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą pirmadienį turėtų atvykti naujas dujų krovinys iš Trinidado ir Tobago – pirmas didelis dujovežis spalį prasidėjusiais dujų metais.
 • TERAPIJA: Dėl pandemijos nesmagiai besijaučiančius kauniečius Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejus kviečia lapkričio 7, 21 bei gruodžio 4, 18 dienomis apsilankyti terapiniuose užsiėmimuose suaugusiesiems „Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“.
 • GRASINIMAS: Laikraštyje „The Financial Times“ (FT) pirmadienį paskelbtame interviu Lenkijos ministras pirmininkas apkaltino Europos Sąjungą, kad ši, reikalaudama atšaukti šalyje vykdomas teismų reformas ir grasindama sankcijomis, „įrėmė mums į galvą ginklą.“
 • MAŽĖJIMAS: Per pirmąjį karantiną augęs nedarbo išmokų gavėjų skaičius, šių metų pradžioje pasiekęs 91.500, nuo to laiko tolygiai mažėja.
 • KONSTITUCIJA: Pirmadienį jau penkioliktąjį kartą rengiamas Konstitucijos egzaminas.
 • VAKCINOS: Pasak ministerijos Elektroninės sveikatos sistemos ir informacinių išteklių skyriaus patarėjo Luko Galkaus, rugpjūtį išpilta 4.000, rugsėjį – 4.400, o spalį – jau 5.600 vakcinos dozių.
 • MERAI: I. Petkevičius tapo naujuoju Kelmės, o A. Šatevičius Trakų rajono meru.
 • SUTARTIS: Vyriausybės įgaliota socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė bei keturios profesinių sąjungų organizacijos pasirašė Nacionalinę kolektyvinę sutartį 2022 metams.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar prieš suteikiant V.Landsbergiui valstybės vadovo statusą reikia tyrimo dėl galimų ryšių su KGB?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +9 C

+1 +9 C

 

+5 +10 C

+4 +9 C

+5 +11 C

 

+8 +12 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-10 m/s