respublika.lt

Amerika žlunga. Kas laukia Lietuvos? - straipsnio komentarai:

 • k
  kis 2022 rugsėjo 25 20:25:36

  ; patylesiu

 • E
  Elementaru 2022 rugsėjo 25 12:46:42

  Matematika: vakarai turi 60% pasaulio gyventojų ir 40% resursų , kita pusė - 40% gyventojų ir 60% resursų.Skaičius suapvalinau , kad aiškaiu būtų.Vakarams be resursų - mišios visomis prasmėmis ir jie tų resursų nori "suvakarinant" kitą pusę.Dar vienas būdas - mažinant gyventojų skaičių , kad užtektų resursų.Tai dabar jie ir daro visais frontais , vadovauja amerikė , kuriai gresia ekonominis žlugimas , bet viena ji nenori žlugti , tempia paskui save Europą - rimtą konkurentą ,ir gana keistais būdais nori sugniuždyti kitą pusę.Žlugs amerikos kapitalas kaip dievą myliu , žlugsim ir mes , jei neatsikalbliuosim.

 • K
  Kad.., 2022 rugsėjo 25 08:34:09

  Psgal tai, kad dabar vyksta, Lietuva gali zlugt dar greiciau, nei Amerika. Kaip bebuve, Jav valdzia dirba Amerikai', o Lietuvos valdzia - kitoms valstybems. Matom, kokios ektros, duju kainos, kaip uzsidarineja gamyklos. Jei ne paskolos ir ES pinigai, zlugtume jau dabar. O ateitis neaiski, jei Lietuvoj liks beveik vieni pensininkai .

 • S
  Senė. 2022 rugsėjo 25 07:36:14

  Tiek suprantu, kad "Respublikos" skaitytojai ir rašantys įvairius palaikančius komentarus yra Putino gerbėjai, tokie kaip Lietuvos dabartinė Marytė Melnikaitė-Švenčionienė- irkiti paleckio pasekėjai. Neaišku, kas bus toliau, nes demokratija čia leidžia bujoti visokiems šliužams...

 • M
  Macas 2022 rugsėjo 25 07:31:19

  Svonderiai Amerika pavertė I tautų košė ten jau vyksta rasiu kova

 • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
 • MOKYKLA: Patvirtintos atnaujintos bendrosios programos, kurios mokyklose bus pradėtos diegti nuo 2023 mokslo metų, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.
 • APSKUNDĖ: Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ir jo advokatas Rolandas Tilindis Lietuvos Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį.
 • DUOMENIS: Registrų centras, gavęs informacijos apie galimai neteisėtą duomenų disponavimą, penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo - centrą pasiekė informacija apie galimai neteisėtą disponavimą kelerių metų senumo žemės sklypų kadastro duomenimis, tam tikra informacija apie nuosavybės teises.
 • PAJAMOS: Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad Europos Sąjungos energetikos ministrų tarybos posėdis Lietuvai buvo sėkmingas, kadangi jame buvo pritarta išlygai, pagal kurią pigiai elektrą gaminančios šalys turės pasidalinti viršplaninėmis pajamomis su ją perkančiomis valstybėmis.
 • BAUDA: Kauno apygardos teismas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną nuteisė Latvijos pilietį ir skyrė jam 7 tūkst. eurų baudą, pranešė prokuratūra.
 • PILIETYBĖ: Seime svarstomas siūlymas, kad siekiant įteisinti dvigubą pilietybę iš Konstitucijos būtų išbraukti jos ribojimai ir perkelti į atskirą konstitucinį įstatymą.
 • ELEKTRA: Seimas atmetė parlamentaro Petro Gražulio pateiktas Elektros energetikos įstatymo pataisas, siūlančias numatyti kompensacijas įmonėms dėl padidėjusių elektros kainų.
 • LAISVĖ: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus piliečius iki 2022m. spalio 31d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2022 metų Laisvės premijai gauti.
 • PIENAS: Lietuvoje energijos kainoms pasiekus vienas didžiausių Europoje, pieno pramonei konkuruoti eksporto rinkose tampa labai sudėtinga, teigia sektoriaus atstovai: šių metų pirmąjį pusmetį lietuviškų pieno produktų į ne Europos Sąjungos šalis eksportuota jau 27,7 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – 34 tūkst. tonų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s