respublika.lt

Adventas šiais laikais suprantamas klaidingai - straipsnio komentarai:

 • Krykscionis= kryk =sauksmas , galūne cionais 2019 gruodžio mėn. 10 d. 12:27:05

  Ejo jie per Europa ,degindami zudydami,o vietiniai pastebėję ginkluotus ant aikliu zyrgu banditus,kuriems baznycios aukštu vadovu buvo suteiktas ryterio vardas šaukė .Kaleimuose nuteisti už sunkius nusikaltimus mirties bausmėmis buvo kryziniu aukštu vadovu atleisti nuo bausmes ,aprengti gražiais kario rūbais,apginkluoti tuometiniais geriausiais ginklais su eikliu zyrgu ir suteiktas zmogzudziui ryterio vardas.Toks kontingentas klaidžiojo po Europa ir nese savo tykejima.Musu Bočiai su jais kovesi 100 metu guldydami savo galvas amziams. Toliu vairuotojai pasiekė Olandija pastebejo ,kad nereikia kelio reklamos ,kad čia jau Olandija .Gatve eidama moteries veidas pasako kad jau atvykome.Moteru veidas pas juos primena panašumą į žalia mar ..e.Ten atsinešdine ryteriai inkvizitoriai gražias sudegino ant laužu,mat jos nuo velnio. Mūsų Bočiai kaip jie ginkluoti atėję su krikštų nusilapino azuolu giraiteje ,juos visus paaukojo dievams.Baznycia prisimena Bruna ,o kitu ne jis buvo karaliaus sūnus.

 • BUDULYNUI 2019 gruodžio mėn. 03 d. 21:56:07

  obana ...BYDLO ---TAI juknievic linkievic gzybovska,.......... ir 141 ?

 • nuomonė 2019 gruodžio mėn. 03 d. 21:21:24

  Ačiū už įdomų straipsnį.Č. Darvino aprašytoms asaboms,kurių pro........pro......protėviai karstėsi kartu su beždžionėmis medžiuose viskas nepatinka.Suokia {rašo}mintinai išmoktą komentarą kelis kartus,nes taip yra užprogramuoti.O straipsnis iš tiesų nuostabus,Galėtų būti daugiau tokių straipsnių.

 • Stoliat 2019 gruodžio mėn. 03 d. 19:37:22

  Tipas nesimpatiskas, popsiniu nemegsta dauguma.

 • dėkui 2019 gruodžio mėn. 03 d. 19:26:34

  Nuostabus straipsnis, puikūs patarimai.

 • senis 2019 gruodžio mėn. 03 d. 16:14:59

  straipsnelis apie patriotus. 1940 metais jie nusiprause, uzsivilko svarius marskinius, isverte kaili ir istojo LKP. Kai kas ir i KGB. 1990 metais jie nusiprause, apsivilko svarius marskinius, suskirste LKP i konservatoriu, socdemu, lyberastu gaujas, isverte kaili ir pradejo tarnauti naujam suteneriui JAV. Tas ratas, lenku vadinamas bydlo, puikiai zino, kad sotus vergas geriau negu alkanas vergas.

 • o inkvizicija 2019 gruodžio mėn. 03 d. 13:20:14

  kunigeliu pagalba kiek simtu tukstanciu zmoniu sudegino ant lauzu,nukankino? baznyciai geriau durnas,neissilavines zmogelis,kuriam kabintu makaronus,o zmogelis "aukotu" pinigus :-)

 • o 2019 gruodžio mėn. 03 d. 12:38:03

  kam man tas kunigas,jeigu as tiesiogiai su dievu bendrauju ?

 • sss 2019 gruodžio mėn. 03 d. 12:31:24

  o koki procenta kunigeliai atiduoda dievui nuo gautu pajamu?dabar baznyciose paplite ikainia ... na vestuves tiek eu,laidotuves tiek... taksa kunigelis kalabybiskio nustates sekmadienine 2 eu... :-)

 • Yra t i k du keliai, 2019 gruodžio mėn. 03 d. 12:27:45

  Į Rojų per Skaistylą arba į Pragarą. Kitų variantų nėra! Kiekvienas žmogus pasirenka sau tinkamą Kelią, nuo to, kaip moraliai (arba ne) gyvena Žemėje.

 • ???? 2019 gruodžio mėn. 03 d. 09:45:34

  Pirmiau perskaičiau komentarus, nusistebėjau, kokie grubūs, galvoju - ką gi tas kunigas tokio pasakė, kad vyrai čia riejasi... Ogi dar nieko nepasakė, o jau sukėlė tokią diskusiją. Geriau jau tie komentatoriai, žadantys vienas kitam išspardyti tarpukojį, eitų pasimokyti gimtosios kalbos. Nes daugelis iš jų tiesiog mažaraščiai. Savo kalbą reikia gerbti, Beje, niekada nebus jokių AA vietoje Ą, net nesvajokite.

 • >budulynui 2019 gruodžio mėn. 03 d. 07:53:17

  koks tavo reikalas,ką kiti daro,kur eina,ką neša. Šių laikų bobutės nėra kvailos.kaip čia bandai jas suniekinti.Geriau žiūrėk savų reikalų.Nė viena babulka negriebia tavęs už čiuprynos ir nekomentuoja kur dedi savo pinigėlius.Dėk kur nori,tavo asmeninis pasirinkimas.Laidotis gali kaip nori,nenori pagal tikinčiųjų papročius ir nereikia.Pasakyk savo artimiesiems ir palaidos,pagal pageidavimą,tavo pasirinkimas.Kodėl,man tikinčiajam,turi netikintis nurodinėti kaip aš turiu gyventi arba atvirkščiai.Kiekvienas eina savo gyvenimo keliu.

 • To 23:59 2019 gruodžio mėn. 03 d. 00:15:41

  Pamirsau pasiulyti. Davai susitinkame vln stotyje. Paziuresiu, ar sugebesite man i tarpukoji suduot.... gal bus priesingai, gausite i duda ir kaip tiktras kalakutas eisite skuuuustis apsaugai ir policijai. Apie tai nepagalvojote?

 • 23:59 2019 gruodžio mėn. 03 d. 00:12:10

  Dejau skersa. Paziurekite kiek burzujiskos reklamos gatvese. Ir nieko. Viskas ok. Telefonuose iskraipyta lt kalba, ir nieko, viskas ok, juk evropa. Sedevras skelbiu.lt lobis jums ten butu. Klaidu marios!!!!Taxi vilniuje BOLT. Cia kas, isvertus is rusu klb - varztas? :) patys iskraipete lt kalba, o dabar ant kitu strelkas pervedat. Seip tai cia tema apie religija, o ne apie gramatika.

 • komentatoriui "To 21:28h " 2019 gruodžio mėn. 02 d. 23:59:59

  Tamsta esate neraštingas,neauklėtas ir neišsiauklėjęs tipas.Man taipogi daug patogiau būtų nedaryti tokiems kaip Jūs,lietuvių kalbos darkytojams pastabų,o kaukštelėjus per vieną vietą tarpkojyje šviesos greičiu pasiūsti Jus pas " lotiniska raidyna arba kirilica" naudotojus.Esate bukas ir dar tuo didžiuojatės.Sunkus atvejis.Nepagydomas.Ir Jūsų sekantis komentaras tą patvirtins.

 • deja deja 2019 gruodžio mėn. 02 d. 23:50:43

  Jau seniai bažnyčios pavirto "prekybos centrais",kunigai - pardavėjais,o pats tikėjimas tapo toks iškraipytas,kad normaliai mąstantis ir visatą jaučiantis žmogus niekada nesiklaups prieš šėtono relikvijas ir medinius dažytus stabus,DIEVAS SUTVĖRĖJAS paliko laisvą kanalą,per kurį bet kuris žmogus gali bet kada susisiekti su JUO,tačiau beveik visus žmones stipriai paveikė daiktų siekimas,slaptos aistros ir godumas,jie užkišo savo dieviškąjį kanalą beverčiais žemiškais malonumais,todėl dalis jų eina į bažnyčias,lenkiasi įsivaizduojamam dievui-apsimetėliui ir tikisi kažko sulaukti.Taip,iš tikrųjų - kiekvienam duota pasirinkimo laisvė : ar nešiotis dievišką šviesą savyje ir ją skleisti kitiems,ar kulniuoti į šaltas bažnyčias ir lenktis mediniams stabams.

 • To 21:28h 2019 gruodžio mėn. 02 d. 23:42:22

  Man patogiau naudoti lotiniska raidyna arba kirilica. Visokios nosines ir varneles nepatogiai kalavoje isdestytos. Ir del kazkokio klaidu ieskotojo nesiruosiu lauzyti pirstu kalavoje. Be to esame evorpos sojuze, o evropoj raidynas lotiniskas. Nenustebsiu, jei ateity nosines padings ir vietoj nosiniu rasysime po dvi balses raides: pvz. Vietoj Ą bus AA. Nokijoj 3310 ijungus lt kalba, nosines ne tik balses, bet ir priebalses. Ir NIEKS nesureiksmina. Tai ir tavo komentas tupas kaip kalakuto

 • BUDULYNUI 2019 gruodžio mėn. 02 d. 22:35:19

  tikekit manim,IR TU TIKEK :-) ... >komentatoriai, na ir kunigams 2019 gruodžio mėn. 02 d. 21:28:27. KADA KAIMO BABULKAS KUNIGELIAI REKETUOJA, RASO IKAINIUS BAZNYCIUOSE... STUMDO "PASLAUGAS LAIDOJIMO" ... TIKEKIT I MANE IR AS JUMS ATLEISIU UZ 10EU NUODEME JUSU :-)

 • >komentatoriai, na ir kunigams 2019 gruodžio mėn. 02 d. 21:28:27

  abu esate mažaraščiai.Bobutės už jus gudresnės,nes tarybiniais metais mokslas buvo privalomas.Skaičiuoju: komentatorius "na" padarė 22 klaidas,komentatorius",kunigams"23 klaidas.Tai ką mokslinčiai nedvejetukininkai,de žavu,ar ne?Rūpinkitės savimi ir nesikiškit į tikinčiųjų gyvenimus.Pasirinkimo laisvė,nenori ,netikėk.

 • Na 2019 gruodžio mėn. 02 d. 20:29:18

  Evangelija pagal andrieju. Mokiniai klause Jezaus, kur nesti dievo zodi. Jezus tare: eikite i vakarus, eikite i rytus, neikite i siaure. Siaureje gyvena arijieciai (samarieciai netikslus vertimas) nezinodami Izraelio nuodemiu. O lt kur nuo izraelio- siaureje. Evangelija pagal Mata: Jezus tare: esu siusta Izraelio avis ganyti. Jauciat - izraelio!!!! O mes kur esame?

 • kunigams 2019 gruodžio mėn. 02 d. 19:58:17

  O KAS JUS TOKIE? MAZAI DAR MAZARASTES BOBUTES JUMS PINIGU SUNESE? KAS JUS TOKIE? PSICHOLOGAI,? TARYBINIAIS LAIKAIS TIK NEVYKELIAI -MAZARASCIAI LINDO I KUNIGELIUS... NEREIKIA NIEKO DARYTI,PUDRINK BUDULIAMS SMEGENIS IR TIE NES PINIGELIUS... :-)... PAZYSTU KELIS ...TAI BUVO DVEJETUKININKAI-MAZARASCIAI,TAPO KUNIGELIAIS-NEMOKEJO BAZNYCIOJE BE KLAIDU IR MIKCIOJIMU PERSKAITYTI PAMOKSLO... :-)

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SPROGIMAS: Sirijos šiaurės vakarų Idlibo regione antradienį bendro patruliavimo metu sprogus pakelės bombai buvo sužeista keletas Rusijos ir Turkijos karių.
 • VYKS: prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį vyks į 610-ųjų Žalgirio mūšio metinių minėjimą Lenkijoje, Griunvalde.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia gilinti šalies upes, kad per jas plaukiotų krovininiai laivai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +12 C

+11 +13 C

 

+12 +13 C

 +21 +23 C

+22 +23 C

 

+22 +23 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1329 PLN - 4.4758
RUB - 80.1470 CHF - 1.0685
GBP - 0.8994 NOK - 10.6650

Nuorodos