respublika.lt

A. Bilotaitė apie riaušes prie Seimo: galbūt pritrūko Viešojo saugumo tarnybos ir Policijos departamento bendradarbiavimo - straipsnio komentarai:

 • R
  Reik suprast 2021 rugpjūčio 27 06:47:05

  Policija nesutare su vsd ir per mazai ir ne tokius piktus provokatorius pasirinko iterpt i steiko dalyviu gretas? Pasimoke, sekanti kart, prives racedyvistu daugiau ir piktesniu...

  3 0
  Atsakyti
 • P
  Pasakykit 2021 rugpjūčio 27 00:03:29

  Jei reiks ir netusciom atvaziuosim,neišgąsdins su policija !

  1 0
  Atsakyti
 • z
  zero 2021 rugpjūčio 26 20:38:10

  matot Bilotaitė perguvena,kad nebuvo policijos ir viešosios tanybos bendradarbiavimo,o dėl žmonių kitoje barikadų pusėje ministrė visai nepergyvena,kaip įprasta pas mūsu ministrus,žmonės nerųpi

  6 0
  Atsakyti
 • R
  Romka 2021 rugpjūčio 26 19:29:14

  bilotaitė konkreti debilė. Pasak jos gal dujų kamerų betrūksta.

  6 0
  Atsakyti
 • t
  tikrai 2021 rugpjūčio 26 15:21:59

  labai truko NATO aviacijos.

  10 0
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 rugpjūčio 26 15:12:00

  - Konclagerinio režimo budeliai dreba, kai jau yra matoma visuotinio maišto pradžia. - Apsišaukėlių seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta. - Išprovokuoti apsišaukėlių seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės. - Visi maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti). - Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio “ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus]. Jei kitaip, mes š_e_i_m_i_n_i_n_k_a_u_j_a_m_e be seimo tarnybos apsišaukėlių tarnų, be apsišaukėlių vyriausybės tarnybos tarnų. Referendumas yra tik vienas iš g_a_u_s_y_b_ė_s priemonių Tautai planuoti laimingą gyvenimą savo namuose Lietuvoje. _____________________________________________________ Lietuva - Tvirtovė

  7 0
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 rugpjūčio 26 15:11:30

  Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime. * Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur. Šie metai - visuotinio maišto pradžia: - apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos; - moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos; - seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą. _ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų

  3 0
  Atsakyti
 • R
  Romas 2021 rugpjūčio 26 14:57:50

  Nustokite gasdinti. Spreskite klausimus ne tik afganistanieciu ir emigrantu,bet ir savo tautos. Ar visi Lietuvos vaikai gali susiruosti i mokykla. Ar netruks jiems kompiuteriu jeigu vel reikes mokytis nuotoliniu budu. O kas yra seimas, kad prie jo negali susirinkti Lietuviu tauta. Sventa vieta, ar Marijos apsireiskimo vieta? VRMreiketu pakalbeti su tevais, nes praejus kokiems 5 metams bus geda pries savo vaikus. Pries ka valstybe. audoja jege pries Lietuvos zmones? Kritikuojame Baltarusija. Idomu ir graudu.

  15 0
  Atsakyti
 • M
  Mindaugas 2021 rugpjūčio 26 13:47:00

  Kalbėjimo tonas keičiasi pas visus valdžios atstovus. Kyla klausimas. Kokį susitarimą siūlys ir kam? Ar neliksim prie suskilusios geldos.

  7 0
  Atsakyti
  • b
   bepilotkei 2021 rugpjūčio 26 14:10:16

   artinasi krachas.

   8 1
   Atsakyti
 • J
  Jų tik keliasdešimt, mūsų milijonas! 2021 rugpjūčio 26 12:38:36

  Galbūt pritrūko valdantiesiems adekvatumo! Keliasdešimt deletantų Seime visiškai užmiršo kam tarnauja. Žmonių skirstimas atsirado net tarp emigrantų, ką jau kalbėti apie Lietuvos piliečius. Demokratijos vaidmainiai, nėva ginantis žmogaus teisės Baltarusijoje, gąsdina Lietuvos žmonės kad tie nesurinktų. Bijo tautos, tautos išrinktieji! Poros savaičių bėgyje planuojama sudaryti darbo grupę dėl rinkimų sistemos keitimo. Bandys pakeisti Seimo rinkimų tvarką, kad į Seimą patektų visi jų giminaičiai pagal sąrašą, o Lietuvos Prezidentą ir miesto merus rinktų Seimas. Jeigu dabar nebus naujos "Sausio 13" prarasime ne tik laisvę patiems spręsti kaip gyventi, bet ir visą gyvenimą teks arti tam, kad išlaikyti "valdžios" aparatą ir dešimtys tūkstančių emigrantų, bei tam, kad padengti bakalauro Vyriausybės pridarytus nuostolius. Dabar visi turime susivienyti, kad apsaugoti savo ir savo vaikų ateitį. Rugsėjo 10 d. paskutinė galimybė. Dabar negalime leisti sau laukti ant sofos permainų. Jų nebus!

  17 0
  Atsakyti
  • j
   jau dabar 2021 rugpjūčio 26 14:11:23

   paveldimi postai.

   11 0
   Atsakyti
 • B
  Blogas komunikavimas 2021 rugpjūčio 26 12:29:28

  Užtikrinu - riaušių nebus. Policijos departamentas suėmė visus riaušių aktyvistus (remiantis video medžiaga), nebent Valstybės saugumo departamentas užsiima naujų riaušių kuravimu rugsėjo 10d. Oficialiosios dalies metu bus privati saugos tarnyba ir ja kuruojantys žmonės, bei gi ir policija turi derybų grupės žmones. Civiliai be šūvio gali susigrąžinti LIETUVOS RESPUBLIKĄ !!!

  8 0
  Atsakyti
 • N
  Nuo kada 2021 rugpjūčio 26 11:37:45

  susiburimas tautos vadinamas riausemis?Matosi diktatas,bet jau raudona linija tarp konservizmo ir liaudies tampa praraja.

  21 1
  Atsakyti
 • m
  manau,kad 2021 rugpjūčio 26 11:28:48

  atitinkami asmenys buvo tie akmens metikai.Koks mitingas netinka vyriausybei,tuo atsiranda provokatorius vienas kitas.Kam tai naudinga?Tikrai ne taikiai susirinkusiai Lietuvos visuomenei.Brutaliai siekiama visuomenes paklusnumo.O tereikia susitikti nors 5 min.,o ne bijoti ir stebeti pro langus.Bijo savo " darbo" dienos metu?????????

  18 0
  Atsakyti
  • n
   ne valdantieji 2021 rugpjūčio 26 11:32:48

   juos nebent grupuote galima pavadinti.Ir Pavilionis patvirtino.

   9 0
   Atsakyti
 • L
  Laurutė Kasčiūnaitė 2021 rugpjūčio 26 11:24:56

  kai žmogus pradeda vogti , sukčiauti ir naikinti konkurentus jis pasisamdo apsaugą. Kas papasakos ko bijo "mūsų" valdžiasnukiai?

  22 0
  Atsakyti
 • v
  va va va 2021 rugpjūčio 26 11:17:01

  pradejo issukinet kaip tauta sako Kiausus-bet deja ji ju neturi-dar nespejo chirurgo aplankyt-tad geriau jau isvis jai dingti is eterio....fu slykstyne....

  9 0
  Atsakyti
  • A
   As 2021 rugpjūčio 26 11:19:41

   Manau greit dings.

   9 0
   Atsakyti
  • V
   Vaclovas 2021 rugpjūčio 26 11:30:51

   kuo intensyviau skaldo,tuo intensyviau bunda liaudis ir vienijasi.

   16 0
   Atsakyti
 • A
  As 2021 rugpjūčio 26 11:16:24

  Pritruko drasos zmonems.

  9 0
  Atsakyti
  • J
   Jo 2021 rugpjūčio 26 11:48:13

   Sčžinės seimūnai savo neužbarikaduosit slepiaties tiek prišike tautai kuri nori gyventi džiaugtis dirbti ir mylėti savo tauta

   11 0
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PATAISOS: Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė skubos tvarka teikiamoms Elektros energetikos, Gamtinių dujų ir Energijos išteklių rinkos įstatymų pataisoms, tai leis VERT paskirstyti išaugusią elektros kainą vartotojams iki 2027 m. pabaigos, ją pakeliant tik iki 20 proc.
 • PABRANGO: Naftos kaina pabrango iki 85 USD, o iki metų pabaigos gali pasiekti ir 100 USD ribą.
 • LEIDIMAS: Penktadienį Italijoje įsigalioja naujos kovos su COVID-19 priemonės – nuo šiol kiekvienas darbuotojas privalo turėti vadinamąjį „žaliąjį leidimą“, rodantį, kad asmuo yra pilnai paskiepytas, pasveikęs arba jo COVID-19 testas yra neigiamas.
 • PREKĖS: „Baltosios bangos“ – skaidraus verslo iniciatyvos šį pavasarį atlikto tyrimo duomenimis, beveik 20 proc. apklaustų gyventojų nurodė, kad pandeminiu metu jiems dažniau nei įprasta teko pirkti prekių nelegaliai.
 • TESTAI: Prancūzijoje dėl koronaviruso norintys pasitikrinti nepasiskiepiję žmonės nuo penktadienio turės mokėti už testus savo pačių lėšomis, nebent jie negali pasiskiepyti dėl medicininių priežasčių.
 • RINKIMAI: Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje Asamblėjoje vykusiuose rinkimuose Lietuva išrinkta į JT Žmogaus teisių tarybą 2022-2024 metų laikotarpiui.
 • NAUJIENA: Europos vaistų agentūra (EVA) pradėjo naujo vaisto nuo koronaviruso vertinimo procesą.
 • BAUDA: Televizijos ir interneto paslaugų teikėjui „Cgates“ skirta 215.000 Eur bauda.
 • SANDORIAI: Per tris šių metų ketvirčius valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti valstybės įmonė Turto bankas sudarė 411 sandorių už 44,38 mln. eurų.
 • AKCIZAS: Ingrida Šimonytė sako, kad Lietuvoje taikomas akcizas dyzelinui yra ženkliai mažesnis nei benzinui, be to, vienas mažiausių Europos Sąjungoje, o tai esą skatina gyventojus pirkti taršius automobilius.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar mažo kiekio narkotinių medž. dekriminalizavimas yra žingsnis iki narkotinių medž. legalizavimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Planuojama įvesti iš darbuotojų lėšų apmokamą testavimą. Kaip planuojate elgtis?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+2 +9 C

 

+1 +4 C

+8 +12 C

+5 +10 C

 

+4 +8 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s