respublika.lt

Žmonės pamiršo artumą ir meilę - straipsnio komentarai:

 • /
  / 2022 balandžio 23 07:30:15

  Kapitalizmui tai svetimi dalykai, ir meilė, ir artumas, ir pagarba. Liko tik pinigai, pinigai, pinigai. Viską parduoda kaimynai kaimynus, vaikai tėvus ir tėvai vaikus tik kaina skiriasi.

  Atsakyti
 • T
  Tomas Jurkėnas 2022 balandžio 23 09:07:34

  Visa esmė čia Natalijos pasakyta. Ir Ukrainoje ne visiems galvas apsuko rožinė svajonė apie vakarietišką visuomenę. Manau, kad tai, kas yra skiriama vaikams rodo visuomenės moralinį veidą. Aš pats tuomet, kai gyvenau Sovietų sąjungoj, jos nemėgau. Tačiau dar dabar prisimenu vaikams rodytą animaciją- ji kurta su meile.. Joje buvo daug prasmės ir žmoniškumo. Tuo tarpu visa tai, kas atkeliauja iš vakarų yra grynoji pramoga, kuri yra padaryta tam, kad uždirbti pinigus. Ir dar yra padaryta taip, kad įtraukti, sugriebti, nustelbti. O meilę (pats gyvenau UK) vakaruose yra įprasta sutapatinti su seksu... su ruja. O rujojantys padarai negali būti nei sąmoningi, nei mylėti.

  Atsakyti
 • T
  Tai kad 2022 balandžio 23 07:16:59

  Vis labiau trūksta oro ir sunkiau kvėpuoti kasdien visiems sąmoningiems.

  Atsakyti
 • B
  Betautis 2022 balandžio 23 08:46:52

  Kada Lietuvoje pradedi kalbėti apie dvasinius dalykus, tikras vertybes meilę, tikėjimą dauguma lietuvių žiūri kaip i pamišėlį arba sektantą. Tada nėra ko stebėtis kad vyksta parama karui, kviečiami atvažiuoti ir remiami nusikaltėliai, griaunama šalis, vedama kenkėjiska politika.

  Atsakyti
 • N
  Nėr ko stebėtis 2022 balandžio 23 08:31:33

  Tai kapitalizmas! Dirbtinės šypsenos, dirbtinis ''kaip sekasi'' ir kiti ''apsikeitimai malonybiniais žodeliais'', o iš tiesu visas dèmesys sutelktas, kaip apsukt ir daugiau uždirbt (gaut) pinigų....senus tėvus į prieglauda arba tegu veža sriuba maltiečiai- po smerčio apsipykdami pasidalina kas vertinga ir išmeta į savartyna kas nevertinga... dar trumpam 'įsižiebė' meilė ukrainiečiam- net žmonės nuomojantis butus savus lietuvius skubiai iškeldino ir graibsto 'nukentėjusius', nes valdžia parama pažadėjo- dviem frontais tikis uždirbt- pasiimt nuoma ir parama gaut....

  Atsakyti
 • K
  KARAS TAI UKRAINOJE, O LIETUVOJE 2022 balandžio 23 08:17:57

  KONSERVŲ GAUJA ĮVEDĖ DIKTATŪRĄ (NEPAPRASTOJI PADĖTIS) IR TOTALINĘ CENZŪRĄ - LT JAU NEBE DEMOKRATINĖ, O TOTALITARINĖ JANKIŲ VASALŲ KOLONIJA.

  Atsakyti
 • A
  ADEKVATUS 2022 balandžio 22 22:44:24

  dabartine meile ir liko tik tarp kojiu pagal jos mastima

  Atsakyti
 • N
  Nereikia 2022 balandžio 23 08:46:19

  Netikrų žmonių ir jų dirbtinių šypsenų.

  Atsakyti
 • J
  Jurgis 2022 balandžio 23 07:28:35

  Kad žmones užmiršo meile tai kleptomanu , teroristu ir vakcinatoriu kalte.

  Atsakyti
 • T
  Tomas Jurkėnas 2022 balandžio 23 09:22:30

  Tikrai, labai sutinku su tavimi. Mūsų lietuvėlė vien tik rūpinasi tarnauti pentagonui. Uoliai rūpinamės, kad kaimynų gaisre netrūktų žibalo.

  Atsakyti
 • "
  "31" 2022 balandžio 23 10:25:55

  žmonės pamiršo antrą pasaulinį karą...pamiršo kas vadavo europa...dabar visi tipo nato, kieti...galima šiauštis prieš rusus ir palaikyti nacizmą...

  Atsakyti
 • E
  Elogim 2022 balandžio 23 09:02:24

  Demokratija pagal JAV, LIETUVOJE DIKTATŪRA parlamentinė..

  Atsakyti
 • M
  Meilė artimui? 2022 balandžio 23 08:34:11

  Tai kad nebèr artimų, tik 'verslo partneriai' arba 'konkurentai'....

  Atsakyti
 • n
  nežinomas 2022 balandžio 22 22:20:57

  meilė yra, bet ji kažkur ten, ne tarp kojų ir širdies

  Atsakyti
 • K
  Kokias vertybes 2022 balandžio 23 08:41:20

  Idiegiam šeimoje, tokias ir turim visuomenėje... užaugo jaunoji karta, kai tėvai palike mažiukus vaikus seneliam ar globėjam bėgo užsienin uždirbt pinigų.. pinigų uždirbo, sveikata prarado ir grįžo.. tai ta karta, kur iki pensijos dešimtmetis(nes amžiu nukėlė) i darba tokiu nebepriimam o ir sveikatos dirbt nelike, bet neigalumo negausi, nes ''tinkamas dirbti'', vaikai nesuka galvosm nes gyvena 'toli' tėvų nupirktam bute ir už tėvų uždirbtus pinigus baige mokslus sėdi šiltose kėdėse....

  Atsakyti
 • R
  Reikėtų 2022 balandžio 23 08:13:30

  Pradėti nuo pagarbos.

  Atsakyti
 • S
  Sutinku 2022 balandžio 23 09:28:29

  Mano anukeliui už sav.7 metukai bus.Jam taip patiko senoji animacija per tv8 kanalą,kad martele sake verkė vaikas keletą vakarų.

  Atsakyti
 • S
  Siabdien lietuva yra atsilikusi visur ir moksle 2022 balandžio 23 11:09:08

  Ir ypac medicinoje ir visur kur bepaimsi visur sugriauta ir toliau griaunama

  Atsakyti
 • Ž
  Žmoga 2022 balandžio 22 22:45:06

  Dievas sukūrė žmogų ir moterį, tačiau meilę sukūrė ŽMOGUS..

  Atsakyti
 • N
  Naaa 2022 balandžio 23 10:02:22

  Visais laikais visko buvo, bet mūsų šeimai kol kas sekasi, jau 53 metai kartu, giminės, draugai, kaimynai mieli, geri, na pasitaiko kelyje vienas kitas, tai tiesiog pasisveikini su tokiu, pakalbi apie orą, nesiveli į jokias diskusijas ir ramu. Ir šiaip geri žmonės ir pardavėjos, ir vaistininkės, ir gydytojai, ir bet kokioj įstaigoj paslaugūs, mandagūs. Kiekvieną vakarą dėkoju Dievui už gerą gyvenimą, sveikatą, gerus žmones. Gyvenimas labai mielas ir gražus, už tai ačiū Dievui.

  Atsakyti
 • Ž
  Žmogus 2022 balandžio 23 08:01:22

  sukūrė ŽMOGĄ

  Atsakyti
 • T
  Taip 2022 balandžio 23 08:48:03

  O kokias vertybes diegia mokykla? Ar visose yra auklėjama?

  Atsakyti
 • T
  Taip 2022 balandžio 23 08:11:51

  Ir visai neseniai….

  Atsakyti
 • B
  Betautis 2022 balandžio 23 09:39:18

  Sutinku su tavimi. Tikrasis tikėjimas yra pagarba viskam kas yra gyva o meilė yra džiaugsmas,pagarba,pasiaukojimas ir noras būti su kitu. Seksas yra kaip pasekmė, kaip aukščiausia abipusi išraiška visų jausmų. Seksas be meilės yra kaip dirbtinis maistas, lyg skanu lyg sotu bet nesveika ir sukelia lygas bei alergijas

  Atsakyti
 • K
  Kam įdomūs 2022 balandžio 23 07:49:03

  Salojiedai ?

  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2022 balandžio 23 13:02:00

  ... žodžiai teisingi, bet labai pavėluoti ... prisiminė meilę, kai uodega ėmė svilti ... reikėjo jos nepamiršti, kai žudė Donbasą ... tik tiek ...

  Atsakyti
 • O
  O jus kur busite 2022 balandžio 23 11:14:39

  Sako konservatoriams paruosta seime sleptuvesvdu maisto produkrais gerimais sandeliai pilni sokoladu net per tv rode kaip apsirupine musu pinigais be tik sau pilis pasistate turtu i Uz viena lita prisipirko turtu apsirupino karo atveju visko

  Atsakyti
 • /
  / 2022 balandžio 23 12:56:47

  Kokis melas? Pažiūrėk prie sovietų mūsų buvo beveik 4 milijonai. Kas liko dabar iš Lietuvos tik trys miestai. Nenori nematyk ir būk korumpuotos valdžios marionetė.

  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2022 balandžio 23 12:56:21

  ... prajuokinot ... o nuo ko tada jie bėgo visus 8 metus ??? beje, daugiausia pabėgo į Rusiją ... kodėl ???

  Atsakyti
 • p
  plokščio protelio boba čia, 2022 balandžio 23 12:58:46

  o ne menininkė... Nesusivokia nei mene, nei realybėje...

  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • REAKCIJA: Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ atstovai Seime teigia, kad „Perlas Energija“ bandymas vienašališkai keisti visų savo klientų, kurie pasirinko fiksuotas elektros energijos kainas, sutartis ir juos pervesti į planą, priklausantį nuo biržos svyravimo, yra maitvanagiškas poelgis, kuriuo įmonė savo apsiskaičiavimus perkelia ant vartotojų pečių.
 • KOMPENSACIJA: Ar gyventojams nuo kitų metų sausio bus skiriamos kompensacijos už gamtines dujas ir elektrą, Vyriausybė apsispręs iš rinkos reguliuotojo gavusi prognozuojamas kitų metų kainas, sako energetikos ministras Dainius Kreivys.
 • BAUDA: Už vienašališką sutarčių pakeitimą ar nutraukimą iki 10% metinių pajamų galinti siekti bauda nepriklausomai elektros tiekėjai „Perlas energija“ reikštų milijoną eurų viršijančią sumą ir dar labiau apsunkintų įmonės situaciją, sako jos vadovas Vilius Juraitis.
 • MOKĖJIMAI: Ne Vilnius, o Maskva turi rasti būdus, kaip atsiskaityti už Kaliningrado tranzitą, sako Gabrielius Landsbergis, užsienio reikalų ministras, Lietuvoje veikiantiems bankams aiškinantis, ar atlikdami tokius mokėjimus jie nepažeistų tarptautinių sankcijų.
 • SUIMTAS: Dėl seksualinių nusikaltimų su vaikais JAV suimtas buvęs profesionalus Lietuvos teniso žaidėjas, šio sporto nepilnamečius mokęs 26-erių Kasparas Žemaitėlis, praneša JAV žiniasklaida.
 • DUJOS: Europos Sąjungos planas 15 proc. sumažinti dujų vartojimą visame bloke, priimtas mėginant išspręsti energijos kainų krizę, paaštrintą Rusijos karo Ukrainoje, bus pradėtas vykdyti nuo antradienio.
 • KRITIKA: Kinijos leidinys „Global Times“ pirmadienį išleistame straipsnyje sukritikavo Lietuvos išsakytą paramą JAV Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi vizitui Taivane ir pasiūlė taikyti šaliai sankcijas.
 • VIRUSAS: Lietuvoje vėl didėjant sergamumui COVID-19, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija rugsėjį planuoja atnaujinti sekoskaitos tyrimus.
 • STALINAS: Šri Lankos teismas pirmadienį paleido už užstatą įtakingą kairuolį profsąjungos lyderį Josephą Staliną, kurio areštą, išprovokavusį plataus masto protestus, pasmerkė tarptautinė bendruomenė.
 • KLIENTAI: Nepriklausomai elektros tiekėjai „Perlas energija“ praėjusį penktadienį paskelbus apie didžiosios dalies sutarčių su klientais nutraukimą, per savaitgalį sutartis su bendrove nutraukė bent 700 gyventojų, sako įmonės vadovas Vilius Juraitis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti elektros rinkos liberalizavimu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s