respublika.lt

Vilniaus merui R.Šimašiui laisvė - tai nuoga bamba miesto centre - straipsnio komentarai:

 • Manau 2020 liepos mėn. 02 d. 15:26:36

  Armonaitės prezidentas Šimašius,pokštus krečia jau ne kartą ir ne du,G taškas,fabar pležas lukiškio aikštė,kas renka tokius nevykelius .

 • Manau, 2020 liepos mėn. 01 d. 06:09:14

  kad tik nevisprotis ar tautos priesas gali priimti toki sprendima,tiesiog niekinanti musu zmoniu kankinimo ir zudyniu vieta! Tokiam issigimeliui ne sostines meru buti,u gatves sluoti!!

 • Va Jezau , kaip nusigaravo 2020 liepos mėn. 01 d. 00:09:44

  ėl tos aikštės jau iš viso nereikėjo net galvoti apie tokius niekus statyti; iš pradžių sukurti , reikia , kad visiems laikams tiktų koks monumentas , o vaikams yra vietų ir vaikai ir jų jauni tėvai manau net nesupranta , kad tai čia kaip ir kapai , turime prisiminti kovotojus, pagal Šimašių ir taip uoliai išsisakiusią Armonaitę galėtum pagalvoti , kad ji su Šimašium net kapinėse galėtų lakstyti pliki. ir demonstruoti plikokratiją .Reikia , kaip ir daugelyje sostinių pastatyti valstybei tinkamą paminklą, o čia vaikai , , močiutės, gal dar šuniukus atsiveš, kurie pa...š, še tau ir pagarba praeičiai.

 • Kestutis Klimas 2020 birželio mėn. 30 d. 15:39:02

  Lai būna tas pležas - leiskim pasitikrinti, tik nereiktų statyti paminklų, stabų ir nepriminti istorijos šalies kokia ji buvo.... Pleže moterys kaip gėlės - puošmena!

 • Antanas 2020 birželio mėn. 30 d. 11:06:49

  Tikekimes ,kad NUDISTU PLIAZE nepamatysime ...

 • Va 2020 birželio mėn. 30 d. 10:51:04

  Kas žino istorija aikštės, kur buvo kariami sukilėliai, neis gulėt po kartuvem, gulėt po kartuvem tikrai nejauku, zudyniu energija išlieka amžiams,,gėda dėl tokio mero, kaip koks piemuo šaiposi, vaiposi ir galvoja koks kietas.

 • Kokia cia laisve? 2020 birželio mėn. 29 d. 11:08:21

  MANAU,TAI NESUBRENDUSIO VAIKEZO SPRENDIMAS,LENGVAS IGYVENDINTI, PINIGU YRA,PROTO NEREIKIA,O REZULTATAS STULBINAMAS,KALBA VISI,BET SIANDIEN SIS reikalas nustelbtas kito ivykio,21 m jaunuolis iszagino garbia senole,ka cia pridesi,rezonansas nebus toks didelis,bet mes tokie

 • Liuks 2020 birželio mėn. 29 d. 07:29:50

  Viskas gerai su tuo pliažu . Nepanikuokit. Žmonės džiaugiasi. Ne visi gali važinėti prie jūros. Vasara trumpa. Nebūkit amžini verksniai ir bumbekliai. Daugiau pozityvo !Linksmai atrodo pliažas.

 • Savivalė 2020 birželio mėn. 28 d. 12:47:19

  Kiek jis dar siautės su armonaite po Vilnių-varykim jį lauk su visa žydrųjų gvardija!

 • piliete 2020 birželio mėn. 27 d. 23:53:14

  Ar musu auksciausia valdzia tokia neigali,kad net prezidentas negali pasalinti Simasiu is pareigu?! Elgiasi Vilniaus ponas tarsi savo dvare- pirma ,vietoj skulpturu ant tilto,instaliacija su 2 vienodais veidais ir sukuosenom merginu atvaizdais,pavadinta “seima”....uz ja issvaiste 16 ar 18 tukstanciu euru,dabar “open beach”....Tai ne tik didziuliu paskolintu pinigu svaistymas ,/sumokes mokesciu moketojai,ar ne?/,bet ir valstybines lietuviu kalbos paniekinimas. Vilniuje vos ne visi restoranai ir kavines pazeide valstybines kalbos pirmuma pries kitas kalbas principa. Geda jums,naujieji verslininkai. Kas jums visiems,su Simasium priesaky isplove smegenis? Idomu butu suzinoti pavardes ir darbovietes tu,kurie drauge su Simasium stovi po savo plastmasinio “sedevro”. Ar tik “ nepelno siekianciu”,bet riebiai is Soroso fondu finansuojamu organizaciju atstovai? Nera ukisko seimininko Lietuvoje,nera.Yra tik kai kuriu valdininku visiska savivale.

 • Viktoras 2020 birželio mėn. 27 d. 23:33:49

  Alytuije,vienas nevisprotis turi gerą kolekcija sado-mazo susirinkęs. Reik Šimašiui patart viską perkelt į Gedimino bokštą. Orgijos liesis per naktis ir velniai staugs. Viso pasaulio spauda rašys apie Wilno ir turistai su vaivorykštinėm vėliavom apguls visa kalna. Laisvės partija triumfuos seime ir pavydės mums visa Europa.

 • kaimietis 2020 birželio mėn. 27 d. 11:14:13

  o kur slapstosi miesto vyr. arichitektas, su savo bendraisas (Naujamiesčio buvusiu architektu)? Kemša naujus namus. naikindami žaliąsias vejas, blokuoja įvažiavimus į kiemus,' chruščiovkos' tampa kultūros paveldo objektais. Jeigu į Savivaldybės Plėtros departamentą kreipiesi su mažaverčiu klausimu, dėl privažiavimo prie garažo arba prie laiptinės, tai jie pasiūlo "nusipirkit malūnsparnį" Dėl daugiabučio kiemo prjektavimo galite pamišti.

 • Per daug tam praeinanciam reiskiniui 2020 birželio mėn. 27 d. 10:52:12

  demesio. Praejo 10 metu nuo a.a Prezidento Algirdo Brazausko mirties,laikrastyje tylu,nors tai buvo ir lieka iskilus,itakingas,daug isgyvenes,daug patares,abejojes, kentejes zmogus,,gerbtina asmenybe,zmones jungusi,telkusi ir niekada neizeidusi. O,ko pilni musu laikrasteliai skyrybu,vedybu,pliauskimo ,pavirsutiniskumo,banalumo ir garbinimo zmoniu,kurie uz nieka neatsako,kiti net atsakingu poziciju nera tureje,uz zmoniu likima neatsakingi,tik komentatoriai

 • Interesas 2020 birželio mėn. 27 d. 09:09:49

  Jo interesas pasireklamuoti, nes su žydrųjų kapela niri parekti į naują Seimą, o tada neliečiamybė ir dar didesnis siautėjimas, Valstybės pamatų griovimas su lietuviška pavarde. Apsurdas iki ko daveda šimašiaus interesas. Sustabdyti tą manikeną ir vyt lauk iš Vilniaus!!!

 • Klaipėdai 2020 birželio mėn. 26 d. 13:50:20

  Tikri senbuviai vilniečiai piktinasi ir sako, kad Šimašių rinko ne vilniečiai, o p*********. Štai tokios tikrų vilniečių nuomonės.

 • Klaipėda 2020 birželio mėn. 26 d. 12:43:02

  Nesuprantama, kaip galima buvo išrinkti meru tokį kvailį.

 • vika 2020 birželio mėn. 26 d. 10:04:34

  zaisti smelio dezeje ar apsinuoginus sedeti miesto centre vadinama laisve pagal mera, tai tada tikrai gaila vaikinuko jei tik toks supratimas apie salies laisve...

 • Jono nuomonė: baisu 2020 birželio mėn. 26 d. 05:32:37

  Kas tokius Lietuvoje ir gimdo? Pagal mane, na negali normalioje šeimoje toks gimti. O gal jis iš mėgintuvėlio? Toks sūnus, pagal mane- gėda visai giminei.. Per tokį, jei tėvai normalūs, gali atsitikti nusikaltimas pagal Gogolį: "ja tebia rodil, ja tebia i ubju"?

 • na nedelku do vtorovo ja ujiedu v Komorovo 2020 birželio mėn. 26 d. 01:32:48

  kai kažkoks populistas sudaužo Vėtros memorialinę lentą, tai ohoo - jau rusai antroje geležinkelio pusėje kepurėm mojuoja.

 • nuomone 2020 birželio mėn. 25 d. 23:14:29

  Vokiečiai jam darytų idioto testą,o LT leidžia būti sostinės meru ....Laukiu orų ,kai pakils po karščių ,stiprus vėjas ...Žmonių pinigai ,paversti į smėlį ,skris po visą Vilnių .kodėl niekam nereikia atsakyti už pinigų švaistymą ?tik pirko plaučių vėdinimo aparatus (tuščias dėžes nuo jų) ,dabar vėl--smėlis?Tai gal laikas ta kenkėjų savivaldybę sodinti?

 • PANAŠU, kad šis meriukas yra padarytas MARIONETINE ŠIRMA tik: 2020 birželio mėn. 25 d. 21:18:05

  už jo "VEIKSMŲ" gali slėptis kitos institucijos, kurios tykoja už kampo ir laukia globalistų įsakymo: KOL SMĖLIUKAS LINKSMINSIS ir visi jį APTARINĖS, bus, ko gero, tauta sučipuota ir suvakcinuota prieš jos valią nusikalstamu būdu, kadangi daug Seime įstatymų yra jau priimta žymiai anksčiau ir patyliukais. Tauta tuo nesidomi, o paskui, BUS DULKINAMA "TEISIŠKAI IR LEGALIAI", štai kas gali būti paslėpta už šio klouno nugaros.

 • visiems 2020 birželio mėn. 25 d. 21:08:47

  Hmmm… Tai, kad Šymašššius padugnė jau seniai parašė RESPUBLIKA ir negalime su ja nesutikti, tačiau Lietuvių kalbos inspekcija ar specialiai padaryta, ar pati tokia bedante tapo, tai ko padugnėms nesityčioti. O liruberalai tik sau reklamą darosi iš tokių skandaliukų. Va, jei už tokius „šposus“ tokie šymašššiai netektų teisių kandidatuotis į bet kokius renkamus Lietuvoje postus ir užimti bet kokias valdiškas kėdes, tada tikrai tūkstantį kartų pagalvotų ir pasitartų, ar verta taip rizikuoti! Ir visiškai nesuprantamas dalykas – kai vienas idiotas gali daryti kas jam nesveikoj gvalvoj susisuka ir be Tarybos pritarimo, ir be miestiečių sutikimo? kažkas per 30 metų tupėjęs valdžioje labai pasistengė tai sujaukti įstatymdavystę, kad ji tapo panaši į IŠDAVYSTĘ!

 • Zimagoras 2020 birželio mėn. 25 d. 19:31:32

  Ar tarškėjimą be sustojimo taip pat laikote savo tradicine vertybe? Tikras rytietiškas bazaras :)

 • Ša 2020 birželio mėn. 25 d. 19:21:48

  Tik neskubėkit to smėlio nuvežti,juk gal dar Ingridutė ir Gabrielius Laisvės puotoje nespėjo pasidžiaugti.Ar pastebėjote,kad beveik visi patriotai ir katalikai iš TS tyli lyg burnas užsisiuvę,nes bijo savo draugelius užrūstinti,juk visi bendromis jėgomis Vilnių valdo,o anūkėlis Laisvės p.jau kaip būsimos koalicijos partnerę įvardino,tai dar ne to pamatysim.

 • tadas 2020 birželio mėn. 25 d. 19:17:27

  amzino gedulo salis.

 • nika 2020 birželio mėn. 25 d. 18:58:21

  Kai Gedimino prospektu ėjo su iškeltais juodais peniais ir su įžeidžiančiais plakatais anglų kalba,leidimą davė Šimašius ir dėl to niekas nesureagavo kad garbinamas recidivistas,tai nevispročiai suįžulęjo ir daro kas durniams užeina ant seilės juk niekas nebaudžia,nenustebsiu kad sekanti laisvės apraiška bus bordelis Gedimino pilyje nes laisves partijai nėra nieko švento o kai nera proto tai savo energiją nukreipia į G tašką

 • Perpus 2020 birželio mėn. 25 d. 18:51:57

  Vieną aikštės dalį atiduokite AntiFa, o kitą dalį Fa. Negi taip sunku rasti kompromisą?

 • Gerai bent, 2020 birželio mėn. 25 d. 18:38:41

  Kad gyvenime netenka tiesiogiai turėti reikalų su tokiais perdėm politiškai angažuotais piliečiais :)

 • Zimagoras 2020 birželio mėn. 25 d. 18:31:02

  Tikras provincijos tŪrgus.

 • Girdejau ir ginancius p.Simasiaus 2020 birželio mėn. 25 d. 18:17:11

  jau ivyvendinta akibroksta,jo izulumas augo su jo laiku valdzioje,jis nevykdo debatu su zmonemis,pasitrimu,nuomoniu tyrimu,kazkada piktinomes laikinu,bet amzinu tapusiu vamzdziu,netvarka,nedazytais suoleliais ir t,tZalio tilto epopeja,kazkokiom belytem figurom,nei tai dorybem,ir visa laika jam buvo atleidziama,dabar jis trenke laisva antausu,gerekites,dziaukites laisve,deja eksperimentavo jis ne savo kolekt side,ne prie ezero,o visu musu neeilineje aikstejeP.Armonaite dziaugiasi,juk vaikai,tevai ateina,smeliuku,gultais,nepaminejo apipjaustytu lagaminu formos medziu,gal jie emigracija reiskia,o kad visi suprastu angliskai raso,bet jei cia irengtu Gariunu filiala,tai zmones autobusais vaziuotu,garsas sklistu toli.Neabejoju,kad liberalai padarytu taip ir su Lietuva,tai desninga, gaila,kad per 30 metu Laisves ,Lukiskiu aikste liko niekuo,nors valdzioj buvo ir konserv,ir socdemai ir liber,o kodel ,nes netvarke,problemos kaupesi,ir stai Simasiaus solo sudevras - antausis mums,demesys jam .

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUMAŽĖJO: birželį „Klaipėdos naftos“ naftos terminalų preliminarios pardavimo pajamos siekė 2,1 mln. eurų, ir, lyginant su praėjusių metų birželiu, yra 0,6 mln. eurų, arba 22,2 proc., mažesnės.
 • KORONAVIRUSAS: Rumunija skelbia apie naujų koronaviruso infekcijų paros skaičiaus rekordą; per 24 valandas šalyje patvirtinti 555 nauji atvejai; iki tol daugiausia infekcijų per parą registruota balandžio 11-ąją – 523.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar prezidentas turėjo pasidalinti skėčiu su šalia šlampančiu berniuku?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+7 +9 C

 

+10 +12 C

 +18 +20 C

+17 +19 C

 

+19 +21 C

3-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Nuorodos