respublika.lt

Partizanų niekintojui - nacionalinė premija - straipsnio komentarai:

 • sugrįžo okupantų valdžia 2019 sausio mėn. 20 d. 13:17:10

  Per karbauskį, per skvernelį, per ropę, per matijošaitį ir jų rinkėjus sugrįžo į valdžią sovietinė rusiška antilietuviška tvarka. Todėl ir tie vėl persiorientavę mankurtai panoro parodyti savo lojalumą sugrįžusiems į valdžią bent tokių apgailėtimu būdu

  0 0
 • Teresei 2019 sausio mėn. 13 d. 16:06:28

  O jūsų rašliava, niekinanti Sladkevičių, Sondecką ir Banionį, ne iš to pačio aruodo?Ar įkvėpėjas tas pats?

  0 0
 • Artistas 2019 sausio mėn. 07 d. 13:17:01

  Liaudyje tariamas zodis artistas ar sakykim prie meno reiskia zmogu pertraukta slape tarbute tuom viskas pasakyta vieni kvailioja kiti moka pinigus tiem kvailiam paskui keikia nepirkit jo knygu nexiurekit spektakliu nuo kuriu pykina ir akys pasvieses o premija uz savo knyga vanagaite gavo ir neviena nendartalieciu palikuonys atsidekojo su kaupu me viena o kelis krepseliu po 30 sidabriniu

  0 0
 • Objektyviai 2019 sausio mėn. 05 d. 12:22:07

  Atėjo svetimi, pradėjo daryti savo tvarką, vertė kalbėti "po čieloviečeski", gaudė "vergus" ir vežė į sibirą. Čia yra viso blogio pradžia. O jūs visi pasidavėt panikai, vietoj to, kad būtumėt vieningi. Ir iki šiol pjaunatės. Žmonės, nors dabar pradėkit galvot, kaip šimtmečiais naikintą lietuvių tautą išsaugoti. Jei kam nepatinka kuo jis yra gimęs - ne problema - dabar juk viską galima keist - ir gyvenamą vietą, ir identitetą, ir... Tik kam dergti savo lizdą? Skriskit, pasaulis be sienų. O mes norime būti kuo esame ir džiaugtis savo pasiekimais, savo kuriančiais žmonėmis, ir dalintis tuo ką turime su savo talentais. Svetimas vertybes puoselėjantys "talentai" turi visas galimybes realizuoti save sau palankesnėje aplinkoje.

  0 0
 • marija 2019 sausio mėn. 03 d. 06:46:44

  Dekui mokykliniu programu sudarytojams, kad neijunge to romano ,,Zali' I privalomus skaityti kuriniu sarasa...Kaip reiketu tai atlikti, nesuprantu: melas, nesveika ,,moderni' fantazija mokiniu galvose sukeltu tokiu minciu... Kas augino si rasytoju tapusi asmeni ? Gabus, talentingas, bet ar doras ?

  0 0
 • > "senis (...) 12:07:20" 2019 sausio mėn. 02 d. 20:22:15

  Štai ir išlindo yla iš maišo. "senis (...) 12:07:20" jau tikru tikriausiai tapatinasi su Sionistinių išminčių protokolų (Protokolų) dvasiomis ir vadovaujasi jų kabalistiniais postulatais. Apsimetinėdamas "kvaileliu" jis tarsi klausia cituodamas, ar būtent jo "kabalistinis instinktas šaukia klastoti Kabalą?" Protokolų postulatai būtent ne tik leidžia, bet dar ir prisako, jog siekiamas tikslas pateisina priemones, tarp jų, suprantama ir "senio" praktikuojamą absurdiško melo apie tariamą Šėtono, Judo, ir Sorošo tėvynę Lietuvoje, skleidimą, kad sujaukti gojų protus ir pateisinti išriktųjų jiems primetamą "išmintį". Apgailėtinai pigūs "senis (...) 12:07:20" komentarėliai.

  0 0
 • Reik premijuoti vanagaitę,paleckį, 2019 sausio mėn. 01 d. 19:00:17

  šakalienę,ivanovą,titovą,jakavonienę ir ........patriotus

  0 0
 • Emilija 2018 gruodžio mėn. 30 d. 18:38:32

  Nemėgstu postmodernizmo. Dvokiančio postmodernizmo juo labiau. Tik norisi paklausti: kodėl R. Vanagaitė negavo premijos?

  0 0
 • Anupras 2018 gruodžio mėn. 30 d. 13:38:36

  Eikit pogulio .man tas pats.jaunimui duokit dirbt zasinai!!

  0 0
 • senis 2018 gruodžio mėn. 30 d. 12:07:20

  kabalistinis instinktas saukia klastoti Kabala? Perskaityk, ka parasai, tada siusk komentara.

  0 0
 • > "stribpalaikiui" seniui 2018 gruodžio mėn. 29 d. 21:47:13

  > "stribpalaikiui" seniui, Panašu, jog tamstai padai svyla dėl artėjančios dekagebizacijos bei po liusracijos širma užsimaskavusiųjų deliustracijos (atitinkamų įstatymų projektai svarstomi Seime) ir todėl kabalistinis instinktas šaukia klastoti net rašytiniuose teokratijos šaltiniuose (Tora, Kabala, Evangelijos, DCleaks.com) įtvirtintą Šėtono, Judo bei Sorošo tėvynę. Apgailėtinos pastangos.

  0 0
 • senis 2018 gruodžio mėn. 29 d. 15:18:09

  ---miske sedejo banditai. Turi buti kokios tai taisykles! Nes kai nesilaikome taisykliu, buna kaip dabar:visa valdzia nuo Velnio. Velnias, siuo metu Sorosas. Netikite manimi, paklauskite klumbio, anusausko, juknevicienes, ir kitu uzsislaptinusiu kgbistu, kurie eme Judo sidabrinius is Soroso, uz pardavinejama Lietuva. Dabar, kai kas nori garbinti partizanus, po 1945 metu, esant teisetai isrinktai valdziai, kovojusius pries ta teiseta, atseit, nuo Dievo, valdzia. Gerai. Pazvelkim is kitos, susiktos puses. Dabar turime irgi teisetai, demokratiniu, svelniai tariant, nesikeikiant, budu, atseit, isrinkta valdzia. Turime buvusi musu elito atstova Z. Vaisvila, kuris, labai atsargiai, nieko neizeidinedamas, nesutiko su Soroso valdymu, atseit, teisetu ir prakalbo apie tai. Isidemekime! Nieko neizeidinejo, net nesikeike, net pranese Rusijos valstybes paslapciai, kad jos skirti teisejai ji baigia subankrotinti. Ji iskart isvijo i baudziauninkus. Kaip ji butu vadine, jeigu jis butu isejes i miska?

  0 0
 • senis 2018 gruodžio mėn. 29 d. 14:58:58

  viskas labai paprasta. Sorosas moka pinigus Ivaskeviciui, tas paraso tai, ka jis sugeba. Nu, ne genijus tas Ivaskevicius. Toliau. Sorosas moka pinigus, o uzsislaptine kgbistai, po 1990 metu, Jelcino parduoti Sorosui, skiria Ivaskeviciui premija. Cia nieko naujo, tie kgbistai, parduoti, perparduoti, net Lansbergiui yra skire premija. Sorosas nori supriesinti zmones, sunaikinti seimas, valstybes, suskirstyti zmones i vergus ir priziuretojus. Sorosas puikiai zino, kad Judo tevyne yra Lietuva. Judas gime Kariotiskese. Judo palikuonys lietuviai, uz sidabrinius, visada parduos vienas kita! Sakaliene ne uz grazias Soroso akis prastume vaiku konfiskavimo istatyma, uz Soroso sidabrinius. Susimeskime jai ant paminklo. Kodel Mindaugui, pardavusiam puse Lietuvos, turime paminkla, o Sakalienei, pardavusiai visos Lietuvos ateiti, neturime? Lietuva Marijos Zeme. Tai gal laikykimes katalikybes postulato:visa valdzia nuo Dievo! Po 1945 metu, Lietuva valde demokratiskai isrinkta valdzia, todel miske ---

  0 0
 • Dėdina 2018 gruodžio mėn. 29 d. 12:47:09

  Nacionalinių premijų komisijai: Atleisk jiems Viešpatie,nes jie nežino ką daro.

  0 0
 • Žiūrovas 2018 gruodžio mėn. 29 d. 12:44:11

  Anksčiau Į Akademinį dramos teatrą eidavau,kad menas pakykėtų mano sielą ,mintis ir darbus aukščiau kasdienybės,kad patirčiau teigiamų emocijų.Kai pamatęs vieną M.Ivaškevičiaus kūrinį šioje scenoje patyriau tiek bjaurasties,keiksmažodžių ir literatūrinio,o gal ne, purvo ,daugiau ten nebekeliu kojos.Teatras susigadino savo reputaciją gana ilgam laikui.Ir matyt ne tik man taip nutiko.

  0 0
 • "Pritariu" vikai daujotei 2018 gruodžio mėn. 29 d. 12:33:52

  Ant visuomenes " provokacijos" sau bonusus susikrove ausrina-marina, egiptiecio draugelka; simonko- paradu fanas; ramanauskas- grietas- daugiaauksciu keiksmazodziu gamintojas, ir t.t. Nu daba da bus galma irivaskeviciu i sita gauja irasyti. Nes pas mus daba " demokratija beigi laisve". Ir nebesvarbu, kad didele visuomenes dalis nebegali eiti i teatrus, nes bloga nuo keiksmu, nuogybiu, spjaudalu. O pasirodo, visa tai "provokacija" vadinas. Nu geda, Dariau Kuoly, del tavo uosvienes " isradingumo" , bei manipuliaciju. :((((

  0 0
 • Dusetiškė 2018 gruodžio mėn. 29 d. 12:24:25

  Mane nustebino iki šiol labai garbingos Daujotytės M.Ivaškevičiaus kūrybos vertinimas.Ar jau prasidėjo senatvinė dimensija,kad profesorė bjaurastį kūryboje taip aukštai verina-Nacionaline premija.Manau,kad iki premijos įteikimo dar yra laiko.Sąmoningiausioji tauta,ypač humanitarinis jaunimas turėtų išeiti su piketais,kad Nacionalinė premija -mūsų visų pinigai nebūtų atiduodami už mėšlą,keiksmažodžius ir partizanų pajuoką.

  0 0
 • Skaitytoja 2018 gruodžio mėn. 29 d. 12:12:34

  Man M.Ivaškevičiaus kūryba dvelkia tautos didvyriu pajuoka.Taip menininkas laisvas kurti ir rašyti kaip jam atrodo,leidyklos,jei pelninga,neatsisakys tokias knygas leisti,bet kodėl mūsų literatūros vertintojai tokį cinizmą vertina Nacionaline premija.Štai,kur pasireiškia markuntizmas aukščiausiame lygmenyje.

  0 0
 • bent 2018 gruodžio mėn. 29 d. 12:07:22

  mano artimieji dabartiniai senoliai, tai pasakoja, kad Dusetų apylinkėse dienomis stribai ateidavo plėšikauti, o naktimis miškiniai ir aš jais tikiu, o, bet kokiais dabartinių politikierių aiškinimais manau tikėti negalima

  0 0
 • Giedrė 2018 gruodžio mėn. 29 d. 12:06:54

  Savo morale dvokianti Europa sėkmingai leidžia daigus Lietuvoje. Štai ir išaugo daigelis.....Grožėkimės ir džiaukimės laisve, laisvu menu, nors tiksliau mėšlu

  0 0
 • Leonas 2018 gruodžio mėn. 29 d. 11:42:47

  Tai,ką kuria "kūrėjai" ir istorijos perrašinėtojai visada buvo ir liks jovalas. Bet kokioje byloje ieškant tiesos visada pasakoma: tegu bus išklausyta ir kita pusė. Juk yra dar gyvų po lova išlikusių vaikų, kurių tėvai užmigo kraujo klanuose savo namuose po apsilankymo... kieno? Didvyrių, patriotų, banditų?

  0 0
 • Kilmingasis 2018 gruodžio mėn. 29 d. 10:08:00

  Ko ko bet tokios ponios Viktorijos D. minties neturiu jėgų suprasti.

  0 0
 • Prosenelis 2018 gruodžio mėn. 29 d. 10:01:39

  Turiu du diskelius su partizanu kovomis su stribais ir ju tarpe isdavikus pavadinimas Vieni patalpyciau i interneta net ne sugebu labai idomus ir teisyngi muse I ir trimimai i Sibira.

  0 0
 • zilvinas 2018 gruodžio mėn. 29 d. 09:55:49

  tai siaubinga, taip isniekinti musu partizanus su tokia knyga. ar nereiketu sodinti i kalejima to rasytojo? ar tai tik ne kremliaus sumanyta provokacija? nuolatinis tyciojimasis is partizanu, pravardziuojant juos, smeiziant kad jie vykde ziaurius teroro aktus pries civilius, juk tai melas, butent miskiniai iskovojo mums laisve, jei ne jie, iki siol sedetume po maskvos padu. jei per trumpa laika i valdzia negris konservatoriai, tiketis gero neverta. tauta bunda, bet per letai

  0 0
 • Prosenelis 2018 gruodžio mėn. 29 d. 09:52:07

  Mes nieko padaryti negalimeKGB majuorie ir juos halujai DAR bus valdzioja o vieliau tai viskas aisku ko noriesime ta ir turiesime ka isirinksime prezidentu taip ir gyvensime ar tame paceme baiseme bardake ar zengsime i teisynga garbynga grazu gyvenima.

  0 0
 • Senelis 2018 gruodžio mėn. 29 d. 09:28:00

  O man suprantamas dalykas už ką skirta premija šitam tašytojui, už tai kurie ankščiau rašė apie partizanus kaip banditus ir tokių rašytojų buvo ne vienas, kad juos pateisinti ir ptiartinti pačius stribus, kad jie atseit gynė nuo vadinamų miško brolių, kad supainioti skatytoją kas buvo kas, o tokių kurie galvoja, kad žmonės pamirš kas tokie buvo stribai,jų mūsų tarpe gyvena ne vienas, o kad iš trybūnų kalbama viena, o gyvenime yra priešingai,tokių pav. en.

  0 0
 • NA IR KEISTA 2018 gruodžio mėn. 29 d. 08:55:20

  V.Titovą už panašaus rango partizanų vado Ramanausko- Vanago šmeižimą į teismą , o Ivaškevičiui už panašius paistalus apie J.Žemaitį- nacionalinė premija. Protu nesuvokiama komisijos pirmininkės Daujotytės pozicija.

  0 0
 • Taigi 2018 gruodžio mėn. 29 d. 08:54:03

  Sudomino,kur nusipirkt knyga,yra knygynuose?

  0 0
 • Nenuostabu 2018 gruodžio mėn. 29 d. 07:09:26

  nes ir abrozdėlis parodo niekingo žmogelio vidinį pasaulį ir moralę...

  0 0
 • Lietuvis 2018 gruodžio mėn. 29 d. 06:32:21

  Parašiau tik vieną epizodą iš banditų darbelių, su pavardėmis, vietovės pavadinimu. Ir vis tiek, užzombintiems debilams tai -"paskalos", o ne faktai. Iš pradžių, po karo, mama pasakojo (ji gyveno kaime, viduryje miškų), kad atėję miškiniai sakydavo, jog eina mušt komsorgų, partorgų. Bet su laiku, veikiami Amerikos propagandos-broliai lietuviai, ateisim vaduot per Velykas, per Kalėdas, pamatė savo karo beprasmybę, sužvėrėjo. Daugiausia miškuose sėdėjo tie, kurie , vokiečiams atėjus, šaudė žydus. Mano dėdė irgi buvo išėjęs į mišką, kai ėjo frontas, kad nepaimtų į karą. Po karo, tuoj ir sugrįžo namo. Kitas dėdė nespėjo į mišką, tai paėmė rusai į kariuomenę, šturmavo Berlyną

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADĖJO GĖLIŲ: ketvirtadienį daugelio Europos Sąjungos šalių ambasadų Baltarusijoje atstovai padėjo gėlių vieno iš protestuotojų žūties vietoje Minske.
 • KORONAVIRUSAS: nuo tada, kai koronavirusas pernai gruodį pasirodė Kinijoje, pandemija visame pasaulyje pasiglemžė daugiau nei 750 000 žmonių gyvybes.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar švęsite tradicinę Žolinės šventę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14+16 C

+12 +14C

 

+15 +17 C

 +18 +20 C

+17+24 C

 

+20 +23 C

1-3 m/s

1-4 m/s

 

1-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1771 PLN - 4.4033
RUB - 86.3013 CHF - 1.0755
GBP - 0.9048 NOK - 10.5463

Nuorodos