respublika.lt

Nuo pirmadienio atnaujinamos viešos pamaldos bažnyčiose, bus ribojamas dalyvių skaičius - straipsnio komentarai:

  • W
    Wow 2021 sausio 05 21:17:21

    Kur logika: va butent maximose ir panasiose pardese galima apsiprekint, pagaliau baznycio je galima buti, o vat keliauti savo automobiliu i kt savivaldybe be priezasties (beja peskom praeiti - jokiu problemu) - draudziama!!!!! Kur logika????????????

    12 2
    Atsakyti
  • ††† KAPINIŲ SARGAS ††† 2021 sausio 05 21:21:14

    Kunigėliai bijo, kad karantino dėka gali įvykti netikėtas davatkų protų nušvytimas ir jos supras kad dievą geriausia mylėti nuotoliniu bekontaktiniu būdu, nemokant pinigėlių sutanuotiems velniams. Beje pagal biblijos pasakas juk Jėzus ir buvo padarytas tokiu pat bekontaktiniu nuotoliniu metodu... O labiausiai nustebino respublika, nes šita davatkyno informacija prie kultūros prisegta - nuo kada tikėjimas žydų pasakomis ir visokie sektantų ritualai yra kultūros dalis?

    8 7
    Atsakyti
  • L
    LT Žvalgyba 2021 sausio 05 21:40:49

    2020.12.23 13:54 Lietuvos vyskupai: leistina priimti COVID-19 vakciną, kuriai naudotos ląstelių linijos iš abortų 2020.12.23 13:54 (Reklama pašalinta.)

    7 1
    Atsakyti
  • K
    Katalikė 2021 sausio 05 21:41:45

    Labai teisingai nutarė Vyskupų konferencija.Tegu riboja didžiųjų prekybos tinklų darbo laiką ir juose žmonių kiekį. Visos kavinės ,sporto klubai, salonai uždaryti ,tačiau PC iki 23-24 h būriuojasi pasimetęs laike ir nedirbantis,arba nuotoliniu būdu besimokantis jaunimėlis. Padorių pirkėjų nerasta,nes jiems reikia sumigdyti vaikus,pasiruošti darbo dienai.Kur matyta,kad šeimos tėvai dar 23 h vaikščiotų po parduotuves? Tokia padėtis yra mūsų kaiminystėje esančioje Maximoje, Šiauliuose. Žurnalistai galėtų apie tai daugiau rašyti ir padėti kovoti su pandemijos platintojais.

    8 1
    Atsakyti
  • L
    LT Žvalgyba -> ††† KAPINIŲ SARGAS ††† 2021 sausio 05 21:44:12

    Aukas gi bažnyčiai renka - nevyksta pamaldos, kunigėliai neturi dūzgių su kokainu, kekšėm ir kažkur devynerių dešimties metų berniukais

    6 4
    Atsakyti
  • s
    senolis Jonas 2021 sausio 05 21:53:30

    Ačiū už transliuojamas sekmadienines Mišias,tai labai svarbu senoliams ir visiems tikintiesiems negalintiems išeiti iš namų.Gerbiami Bažnyčios Vadovai,ar nekyla mintis,kad paprastomis dienomis per Nacionalinę televiziją būtų galima transliuoti įvairias katalikiškas maldas,arba kartu kalbėti rožančių,prašyti Dievo malonių mūsų valstybei ir viso pasaulio tautoms.Gal Dievas išgirstų mūsų maldas ir širdies skausmą dėl kančių ir mirčių mūsų artimųjų.Pamąstykite gerbiamieji,raskite galimybes pamaloninti Dievą ir vienišus varguolius dalyvauti bendroje maldoje ir nesijausti vienišiems ištisą savaitę.Telydi Jūsų gerus darbus Dievo malonės.

    7 1
    Atsakyti
  • K
    Kaip sakė tas gur gavo 670 k 2021 sausio 05 21:54:38

    Logikos ieškoti nereikia , dabar nėra babkių , o reikia , vadinasi galima , bet ribotai , bus didesnė paklausa , bobelės stos į eilę , juk neišeisi anapilin nepavalgius Kristaus kūno , neatsigėrus jo kraujo ...gal satanistams galas pareina , jų agregoro nešeriant satanistinėmis apeigomis .

    2 2
    Atsakyti
  • T
    T0mas J. 2021 sausio 05 22:43:15

    Taip ir lieka neaišku - koks Vyraiusybės nurodymas buvo Bažnyčiai gruodžio viduryje ir KAS paskatino Vyskupų Konferenciją priimti šį sprendimą, kad viešos mišios nuo sausio 11 atnaujinamos. Jei turite tikslios informacijos šia tema - prašau pasidalinkite, būsiu dėkingas.

    7 0
    Atsakyti
  • V
    VELNIAS 2021 sausio 05 23:20:00

    O ar popiežius jau žino kaip Lietuvos vyskupai dėl babkių nori rizikuoti žmonių sveikata? Tuomet ir barus atidarykit atsibodo gerti namie...

    2 3
    Atsakyti
  • n
    nesuprantu 2021 sausio 05 23:50:22

    ko tiek purkštauja Darvino pasekėjai?Jūsų tai neliečia,informacija ne jums skirta.Jums viskas dzin.,tai ir sėdėkite ramiai.Nuo jūsų "komentarų"gali iš juoko nukristi.Rašote ir patys nesuprantate ką ir apie ką,o įsivaizduojate esą proto bokštai ir protingi mokslinčiai, ir šmaikštuoliai.

    2 0
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
4. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
5. LGBT propagandistai jau puola kunigus
6. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
7. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
8. Karantino žala didesnė už naudą
9. Misija Seime - ginti idėją
10. Kompensacijos už vakcinas bus?
11. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
12. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
13. Apklausos vaikams be tėvų žinios
14. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
15. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
16. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
17. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
18. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
19. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
20. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
21. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
22. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
23. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
24. Sudie, svajonių Amerika
25. Vėjo jėgainės: Kur nuskęs milijonai?

Dienos klausimas

Ar karantino metu daug išlaidaujate?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

 0  +3 C

 

 -3  0 C

+3 +7 C

 +6 +8 C

 

   +4 +7 C  

0-4 m/s

  0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2121 PLN - 4.5186
RUB - 90.6697 CHF - 1.0986
GBP - 0.8705 NOK - 10.4012

Nuorodos