respublika.lt
 

Kaip Paulė nukryžiavo Petrą Cvirką - straipsnio komentarai:

 • vilniaus savivaldybes nariai ir 2019 rugpjūčio mėn. 04 d. 06:05:57

  ypac - meras simasius yra, matyt, baige aukstuosius talibu ir bandero-urku kursus: tik sitie barbarai skaldo ir griauna paminklus. Laikas sustabdyti vandalus, o meno zmones vadinti isdavikais post mortem yra tiesiog geda. Juolab, kad matom kaip dabartiniai pusinteligenciai su meslinais koju tarpupirsciais laizzo naujuju seimininku uzpakalius. Po mazdaug 100 metu gal ir juos isorija pavadins nusikalteliais, isdavusiais Lietuvos nepriklausomybe.

 • variokas 2019 liepos mėn. 31 d. 18:15:46

  Galeciau argumentuoti, kodel Zaliojo tilto skulpturas reikia restauruoti ir grazinti ant to paties tilto ( butu siek tiek prasminga, jeigu butu statomas naujas tiltas, dabar- absurdas), asmeninius paminklus koloborantams galima butu nuasmeninti, ivardinti ir palikti , kaip...pvz....P.Cvirka--- kaip cekisto paveiksla...plaikstosi palto skvernai, skuba i uzduoti cha cha. Turetu likti to laikmecio meno pavyzdziu, tuo labiau, kad tuos darbus dare to laiko geriausi meistrai.Verkim, kad sunaikintas Kryzkalnio memorialas,o kokie vitrazai buvo, dabat tokiu nebepadarys. Nesamone viska vertinti paraidziui, turetu buti ir perkeltine prasme, ir jumoro doze, kaip kur. ..

 • Nu 2019 liepos mėn. 28 d. 15:33:33

  Visas molijonas lietuvos gyventoju iszudytas ,o jums gaila paminklo?

 • tiek >Pažiūrėkit 2019 liepos mėn. 26 d. 07:31:29 2019 liepos mėn. 27 d. 09:26:48

  geriausias metų komentaras "Respublikoje" Gal ir kažkiek klystu . Išvada :laikas įvesti komentarų reitingavimą taip pagerbiant komentarų,atspindinčių realią visuomenės nuomonė įvairiausiais ,tačiau svarbiausiais mūsų RESPUBLIKAI klausimais. Nesuregistruotų , neįtakojamų valdžios nuomonių reiškimui - TAIP.

 • iš pa-utenas 2019 liepos mėn. 27 d. 01:26:02

  Varyt visokias Paules atgal į Utenas 0ten tegul paminklus griauna.Patys Vilniečiai esate kalti -prisileidot ubagų iš šiukšlinių pakampių suvažiavo ir diktuoja savo tvarto "paniatkes".Laikas išsivalyt Vilniečiai.

 • Visa bėda, kad vadinamieji koloborantai 2019 liepos mėn. 26 d. 10:31:06

  nesugalvojo tokio būdo, kaip dabartiniai ,ir neužsislapstino 75 metams.Tikrai būtų ramu ir tylu, ir nebūtų tokio alaso kaip dabar.

 • Pažiūrėkit 2019 liepos mėn. 26 d. 07:31:29

  į rusiškai parašytą komentarą. Visi rusai už paminklo nugrovimą. Iš kur išlindo kažkokia suknista Paulė, su savo susiaurėjusiu proteliu? Tik griauti moka. Kokia ten išrinkta Vilniaus taryba, jei tik griovimas galvose. Reikia reikšti nepasitikėjimą visai Vilniaus tarybai ir merui.

 • Агасфер 2019 liepos mėn. 26 d. 04:25:35

  Очень жаль , что еще находятся литовцы , готовые защищать Цвирку , Нерис , литовское советское прошлое . Чем меньше будет таких защитников , тем с большим основанием можно будет считать , что литовец = нацист , вандал , палач

 • .. 2019 liepos mėn. 25 d. 08:57:18

  tiesiog šlykštu kaip "meno žmonės" visomis išgalėmis gina savo "teisę" būti "neliečiamaisiais", "išaukštintais kultūros veikėjais" - tokiais, kur jei jau sukūrė kažką "kultūrai" tai jau iškart nusipeniusiais būti ant pjedestalų, garbinamais ir šloviamais nepriklausomai nuo nieko - ar jie būtų išdavikai ar muštų savo sutuoktinius ar traiškytų žmones perėjose. Aš palikčiau p. cvirką ten kur jis stovi. Idant išsaugoti "unikalią istorinę atmintį". Tik iškasčiau duobę ir tą visą skulptūrą nuleisčiau į duobę, o ją uždengčiau sovietinio stiliaus spygliuota viela. Ir lentelę pritaisyčiau "Benedikto Lapėno žudikas". Būtų ir vieta išsaugota ir priminimas "kultūros žmonėms" - už savo nusikaltimus būsite vertinami kaip bet kuris kitas eilinis šalies gyventojas, jūs ne išskirtiniai.

 • hmm... 2019 liepos mėn. 24 d. 00:58:20

  Tyliai įtariu, kad šiuolaikiniai chunveibinai tiesiog svaigsta nuo "rašytojo" A.Užkalnio (Zagorno) grafomaninės trydos, o toks P. Cvirka net nesugebėjo (savo kūryboje) riebiai nusikeikti ar viešai pagadinti orą ir pan... Todėl - natūralu, kad vietoj P.Cvirkos paminklo, chunveibinai norėtų matyti savo idealus - A.Užkalnio ir A.Ramanausko (greitai) iškamšas...

 • Tiek 2019 liepos mėn. 23 d. 23:16:25

  Ačiū Safyrui, "Niekui" ir Antanui iš Toronto:)

 • tam dar kartą 2019 liepos mėn. 23 d. 18:51:34

  pažiūrėk į veidrodį,pamatysi kokios ilgos tavo ausys.

 • Niekui 2019 liepos mėn. 23 d. 18:23:30

  Liudna, bet tamsta teisus.

 • Esmė 2019 liepos mėn. 23 d. 17:57:05

  Jeigu sugalvoja, kad vaikas "nepriklauso tėvams", pritaiko įstatymiūkštį ir vaiką atima... gyvą žmogų, iš gyvų žmonių, tai ką jiems reiškia sukurpti popiergalį, kad Cvirkos skulptūra jums nepriklauso... ir atimti?!

 • Koks nedėkingumas 2019 liepos mėn. 23 d. 17:15:02

  Ukrainiečiai irgi griovė "leninus", nors dėdė V. Leninas sukūrė jiems valstybę, kaip ir mums sudarė sąlygas nepriklausomybei.

 • tam Dar kartą 2019 liepos mėn. 23 d. 17:09:18

  Jau paleido iš psichoneurologinio? Ir tu iškart prie kompiuterio ? Pailsėk.

 • Dzinn! 2019 liepos mėn. 23 d. 16:40:04

  Gr¡aukit senus - statykit postmodern¡us stabus, ¡r garb¡nkit neopagoniškomis dainom¡s ta-ta-ta-ti-ri-r¡-ra-ra-ra-ra!

 • Dar kartą 2019 liepos mėn. 23 d. 15:55:19

  Kai pagalvoji, kad minios užsislėpusių prosovietikų tik ir laukia putės butolinovičiaus atėjimo, darosi baisu ir gyventi. Jiems cvirkų ir kitokio brūdo atminimo išsaugojimas, tai kaip 12-os kėdžių personažui Korobeinikovui išsaugoti nusavintų ir parduotų, atiduotų įstaigom baldų kvitai. Yra ir tokių, kuriems balvonai- menas, kaip ir "dlia kogo to i kobyla nevesta". Štai tokiem tautos didvyris pulkininkas Škirpa nevertas, kad jo vardu būtų pavadinta gatvė, o štai tėvynės išdavikas cvirka, vien dėl to, kad buvo plunksnos meistras- jo paminklas vertas stovėti.

 • pencininkas 2019 liepos mėn. 23 d. 15:53:07

  Durniu laive dar nesibaige griovimas,griaus tol ,kol neliks akmens ant akmens,toliau tur but laukia daugiabuciu griovimas?

 • nuomonė 2019 liepos mėn. 23 d. 15:16:48

  Patiems nieko įsimintino nesukūrus,versti talentingam rašytojui pastatytą paminklą gali tik barbarai

 • polė Neprapolė 2019 liepos mėn. 23 d. 15:16:46

  Palikit jūs ,"Išmintingi mankurtai" P,Cvirką ramybėje .Nes ir JIS gali "užpyktI" ir pasiūsti savo "cukrinius avinėlius " atakon prieš kietakčius "demokratus".o Salomėja -parašyti dar vieną poemą /ne Stalinui/ ,o Putinui.Bus skandalas ...

 • TROTA 2019 liepos mėn. 23 d. 13:14:08

  Visų pirma griaukite šūdvamzdį Neries pakrantėje esantį ir smirdantį netoli Gedimino piliakalnio.

 • Salomeja 2019 liepos mėn. 23 d. 12:26:28

  imkim ir ismesim ta paule is LT.nereikia cia mums tokiu bukaprociu,kurioms nerupi musu salis.Tauta be praeities-issigimusi tauta be saknu.Kaip bebutu,bet buvo tas socializmas ir rasytojai musu lietuviu buvo ir jie vazinejo po pasauli ir garsino musu sali.O dabar kazkokia pamekle nusprende paminkla P.Cvirkai nugriauti!!!O ka ji padare vardan LIETUVOS,suns uodega,kurios tevai ir beje ji pati irgi mokesi dar Tarybineje Lietuvoje.Savivaldybei tokiai ne vieta,nes tik apie kazkokias koalicijas ir ju sprendimus peza,o kas jai dave teise GRIAUTI!Porma tegul kazka gero ir svarbaus PASTATO,o jau paskui kalba visokias nesamones.Zmones NELEISKIME P.Cvirkos paminklo nugriauti.Jis yra musu istorija.Nesielkime kaip bolsevikai ir beprociai ukrai prie porosenkos.Kas is ju beliko dabar?Ogi NULIS,niekam jie nereikalingi.

 • Niekas 2019 liepos mėn. 23 d. 11:22:18

  Vilniečiai, Jūs esate niekas, visiškas niekas, nulis. Šimašius ir Ko yra Viskas. Sprokit, stipkit, gaukit galą - bus padaryta viskas, ko nori tikri Vilniaus savininkai. Bus išpjauti medžiai, išasfaltuotos žalios vejos, nugriauti paminklai, apmokestintos net ubagų lazdos. Viskas bus taip, kaip PASIRINKOTE PATYS. Norėjote Mero, gavot merą. Taip jums ir reikia.

 • Zita 2019 liepos mėn. 23 d. 03:06:11

  Toki kulturos ministra reikia vyt lauk man keista archeologai kasineja iesko senoves iskasenu o musu grazuole ruosiasi petra cvirka griaut ja reikia varyt is ministres pareigu geda kad tai zemai puole jau salomeja neri nueme grybauskaite 10metu sedejo komuniste jos nemate rasytojai pamaise vargseliai

 • Gedemino nuomonei 2019 liepos mėn. 23 d. 00:26:35

  Tu ne Gedeminas, tu iškamša. Nes normalūs žmonės senų pilių, senų paminklų negriauna, nenaikina aikščių,skverų. Paskaityk asile, jei skaityti moki-Saltykovo-Ščedrino "Vieno miesto istorija". Knyga parašyta daugiau kaip prieš šimtą metų, bet tai Vilniaus istorija, pradedant Zuokula, baigiant Paule transvestite.

 • Paule,klausyk 2019 liepos mėn. 23 d. 00:17:39

  Landsbergis ir Grybauskaitė išdavė Lietuvą savo veiksmais dėl Williams,Independenceir pensininkų nuskurdinimo. Tai gal laikas juos jau likviduoti ?

 • jonas 2019 liepos mėn. 22 d. 22:54:36

  Iš kur tokie nemokšos išlenda.Su kuo liksit,kai visus išmesit.Juk jau lietuviškai ir rašyti nemokat,o ką kalbėti apie literatūros supratimą.Koncervus ir p*****liberalus seniai reikėjo į savartyną.

 • Vladas 2019 liepos mėn. 22 d. 22:09:27

  Istorijos iš žmonių atminties neištrinsi. Tik būki ir neišprusę žmonės moka tik naikinti viską apie save, nieko naujo nesukurdami, nes tam jų galvelės per būkos. Poniutė iš savivaldybės remiasi koalicijos sutartimi. Na jau būkiau pasireišti neįmanoma.

 • Nuo senovės žinoma, kad 2019 liepos mėn. 22 d. 21:51:38

  žydai yra išrinktoji tauta, turi ypatingų gabumų ir talentų reikšdamiesi įvairiose srityse, tame tarpe ir pasaulio valdyme.Nereikėtų taip pergyventi tiems, kas neturi išskirtinių talentų.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar signatarams turėtų būti mokamos rentos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +3 C

+1 +2 C

 

-1  0 C

+4 +5 C

+5 +6 C

 

+5 +6 C

2-8 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0801 PLN - 4.2835
RUB - 69.5480 CHF - 1.0610
GBP - 0.8351 NOK - 10.0873

Nuorodos