respublika.lt

Juo kvailesni bus lietuviai, tuo mažiau bus Lietuvos - straipsnio komentarai:

 • A 2019 lapkričio mėn. 05 d. 16:21:43

  Beresnevičius labai protingas, bet neprotingi policininkai jį pridauze ir įmetė į policijos automobilio bagažinę, iš kur buvo ištrauktas jau miręs....

 • senis 2019 lapkričio mėn. 05 d. 15:45:07

  norint isgyti reikia pripazinti liga. Laiku pripazinti. Musu tevas numeris 1 buvo Judas, o tevas numeris 2, buvo Kainas. Mes pardaveme sali, kuri mus istrauke is fodalizmo i socializma, pardaveme pindosams savo nauja sajunga, tapdami ES JAV suniuku. Mes pusbadziu laikome savo senolius, vien tam, kad daugiau liktu vogti. Todel virve mums nebloga iseitis.

 • runkuliai,sito stukaciaus, nesuprasite 2019 lapkričio mėn. 05 d. 12:02:13

  kgb dedule, supranta tik labai kulturingi,isimoksline ir turtingi zmones/taip pranasas Gaidys pareiske/,tauta jis suskirste i „patriotus“, „šunauja“, „runkelius“, „vatnikus“, „ Maskvos agentus “kirmelyna, gyvatyna, zydelka . Sito kgb stukaciaus, IQ, uz Sustausko, daug mazesnis .

 • Nusipirkau siandien 2019 lapkričio mėn. 04 d. 20:44:46

  Paskutine paemiau. Gedimino pr.knygyne. Aciu respublikai, kad primine apie tokia galimybe. :)

 • Vaidas 2019 lapkričio mėn. 03 d. 22:33:26

  Ačiū, kad parašėte apie Gintaro Beresnevičiaus knygą. Tai lietuvių išminties knyga, kurią reikia skityti ir skaityti, kad suprastume kaip elgiasi save vadinantys teisuoliai. D. Razausko papildymai taikūs. Puikus straipsnis.

 • Kis 2019 lapkričio mėn. 03 d. 20:50:58

  galiu tik viena dalyka teigti,kad ka pasesi ta ir pjausi.Melas gimdo mela,o tiesos sakymas-tiesa.Tai nera sunku,tik reikia zmogu ismokinti,kad jis galetu skirti kur sakoma tiesa ,o kur melas.

 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 03 d. 18:46:25

  Seniai aišku, kad Lietuva nepatempia nei NATO, nei ES užmestų direktyvų vykdymo. Lietuva tam ekonomiškai nepajėgi, ne yra per maža valstybė! Ar girdėjote, kad Andoroje, Liuksemburge ar Lichtenšteine būtų dislokuoti JAV kariuomenės daliniai? Čia visa yra mūsų vyriausybių išmislas, norint giliau sulįsti Briuselio š..knon. Dabar tiek eilinis lietuvis ir supranta apie politiką: prabalsuoti iš lempos,o paskui ginčytis tarpusavyje, kgb-istų ir komunistų ieškodami.

 • TAI IR DAROSI MAŽIAU, 2019 lapkričio mėn. 03 d. 18:06:41

  O DAUGĖJA UKROBANDERŲ,JUOČKIŲ,MUSLIKŲ... MAŽAS TAUTAS VISALAIK DIDELĖS SUNAIKINT STENGĖSI,TAS PATS IR DABAR..

 • daros idomu 2019 lapkričio mėn. 03 d. 16:37:21

  iki tokiu nesamoniu daeiti??nu gryn ukrai- jezus is ju ,da Vinco gimines pas juos,pries 150 tks. metu isrado rata,ismoke zmones jodineti ir pan.toks buzina istorikas,gal delto jie taip savo radoj kalasi.tiek prisirukyti,taip ir gyvenam.autoriui- nobeli,ne kitaip.kazkodel tas is savo aukstu tribunu apie pedikus, vaiku grobima,istatymus apie smurta neuzsimine-tur but toks uzsakymas??

 • Realybė 2019 lapkričio mėn. 03 d. 15:08:32

  Lietuviai kitaip nemoka ir negali. Jie patys juda link susinaikinimo, nes neturi ilgalaikių tikslų, naikina savo paveldą, gyvena mituose ar pasakų pasaulyje garbina pseudodidvyrius. Jų tikslai trumalaikiai: pasidaryti pinigų, paėsti ir tarnauti "JAV ir vakarų bosams". Tad beprasmiška belstis į jų protelius. Kai bėgo lietuvis taip ir bėgs. Juk jiems nesvarbu kam tarnauti vakarams ar rytams.

 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 03 d. 14:48:34

  Katalikybė - tai nesąmonė, o Biblija - sunkus sapnas. Tik asilas gali sekmadienį kunigui bučiuoti ranką ir galvoti, kad jo nuodėmės atleistos.Bet tokiems tiek ir tereikia: įmetei pinigėlį ir jau laisvas-be nuodėmių, kaip kūdikis! Avinėlis už visus miršta, bitė devyndarbė...

 • budintis 2019 lapkričio mėn. 03 d. 14:29:49

  Pagonių teorijos "meistrai" visatos Valdovą Dievą Tėvą nori padaryti visišku nebyliu. Jie Jam uždraudžia žemei duoti naują Įstatymą- Žodį- Apreiškimą, nes pradinė religija- yra prigimtinė ir amžina. Jos Dievas Tėvas neturi teisės papildyti, įnešti iš Savęs pakitimo puolusiam ar tobulėjančiam pasauliui. Ir štai- pagonys, prigimtiniai fenomenai. Slėpkis, Dieve Tėve, su savomis Apraiškomis per Savo Sūnų, nes Jos pagonims nepriimtinos- svetimos. Jiems į Naująjį Testamentą nusipjaut, nes Jis pažeidžia prigimtinę Lietuvių religiją. Vargas laukia tavęs, Lietuva- Naujoji Jeruzale. Tau Lietuva- Jėzaus Širdies kontūrai svetimi, Jo Žodis svetimas. Tu girdi tik pati save prigimtinėje pagonybėje. Tik neužgesk joje! Šiandien jau į Delfus komentaro apie Jėzų parašyti negali- kompiuteris blokuojamas, Pagonys su žydais, Jėzaus neišpažįstančiais, Jėzų niekina. Jų komentarai netrinami, kompiuteriai neblokuojami. Jie jau karaliai Delfuose. Ar norime, kad visa puolusi Lietuva pavirstume Alytaus dūmais?

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 03 d. 14:08:11

  Visi komentarai teisyngai parasytilietuvei isvaziavo usidyrbti duonos .

 • citata iš Evangelijos 2019 lapkričio mėn. 03 d. 14:06:44

  "Manasis- Dievo Tėvo Žodis pratęsiamas iš kartos į kartas, todėl ieškokite Jo pratęsimo, paruoštas esmi Gyvu ir perduodamas Jonos ženkle. Amen+++++++ Kitokio ženklo lietuvių tautai nebebus duota, todėl branginkite visa, kas Mūsų iš Dangaus apreiškiama. Amen+++++++ Pasaulio priešiškume regėkite pirmiausia, pajuodėliai dvasioje, jūs išvedėte Mano Sūnų nukryžiuoti. Amen+++++++"

 • citata iš Evangelijos 2019 lapkričio mėn. 03 d. 14:04:19

  "Pagonybė anuometinė susidėjo iš trilyčių sudėčių balasto, kuriame ir šiuo metu dominuoja nutolimas nuo Jėzaus- Manęs Išganytojo. Amen+++++++ Pagonybė atnešė Lietuvai itin daug žalos ir dalį sielų užvaldė senoji marokinė dvasia- galiotas. Amen+++++++ Vaidilučių ritualai buvo gana gražūs, bet Manyje, Dieve, tušti ir beverčiai, nes joms dominavo saulinis Dievas Apolonas. Amen+++++++ Apolono dėsnyje niekada nebuvo ir nebus tyrojo išpirkimo- diatezės. Amen+++++++ Pagonybė išsivystė su pasekmėmis ir mentale sudarė didįjį plagijatoriumą, kurio esmėje dominuoja ir dominuos abstraktusis bridžas- galiotas. Amen+++++++"

 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 03 d. 13:38:50

  Galėtų kas nors ir pasakų motyvais parašyti Lietuvos Baudžiamąjį Kodeksą. Mentas būtų ir zekas būtų, du veikėjai. Atspėkite, kuris iš jų Lansbirbis, kuris A.M.B.?

 • Safyras 2019 lapkričio mėn. 03 d. 12:50:52

  Kai bandoma visas nuodėmes pritemti prie kokios nors knygos autoriaus, politikų svaičiojimų , tai ir gaunasi, jog per 30 metų nieko reikšmingo nesukurta,Išskyrus politikų atsiminimų knygas ir jų kiaurus įstatymus, bei nutarimus ... Kai nesugebama pažaboti labai jau didelius pinigų mėgėjus, kurie gauna daug, o mažai grąžina žmonėms, tada ieškoma kaltų ten, kur jų niekada nebuvo.. Mokslas tuo ir skiriasi nuo grožinės ir politinės literatūros, kad ieško sprendimų būdų visose srityse, o ne perkasi loterijos bilietą ir meldžia stebuklo sau...

 • mokytojas 2019 lapkričio mėn. 03 d. 12:29:54

  reikia pakeisti žodį -bus, žodžiu-yra

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 lapkričio mėn. 03 d. 12:15:05

  Mūsų tikslas - išjungti komunistus (susigrąžinus okupuotą Lrt).

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 lapkričio mėn. 03 d. 12:12:58

  Aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį. ____________________ Užvaldyta Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių bei panašių. 2019 lapkričio 3

 • Na 2019 lapkričio mėn. 03 d. 12:11:41

  Jei kaimyno troba dega- cia sventa teisybe. Pas mane buvo suluzusi lauko duru spyna. Ziema, salta... remontuoju spyna. Eina kaimynas, kaip mazametis vaikas rodo pirstu i mane ir dirbtunu juoku juokesi. Eilini karta isitikinau, kad lietuviai kvailiai. Ne vieno lietuvio draugu rate neturiu, jie nepatimi, savanaudziai.

 • apsirukiusiu kanapem sizofreniku kuriamu ,,,literaturiniu sedevru,,,, 2019 lapkričio mėn. 03 d. 12:00:34

  neskaitau ir kitiem nepatariu , sis asilas save sulygino su kosmoso kureju ir paciu viespaciu ...zodziu toliau jau nera kur belyst s*******e susiaureja....

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio popietę Rokiškio rajone susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas; pirminiais duomenimis, įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas.
 • SPROGIMAS: netoli karo ligoninės Afganistano šiaurinėje Balcho provincijoje nugriaudėjus dviem sprogimams žuvo du žmonės, dar aštuoni buvo sužeisti.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia uždrausti rinkti miško gėrybes privačioje žemėje arčiau nei 100 m iki savininko sodybos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +17 C

+13 +15 C

 

+13 +15 C

 +25 +27 C

+21 +23 C

 

+21 +23 C

0-5 m/s

0-2 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos