„Artistų“ vasaros terasoje skambės pamėgti K.Smorigino kūriniainuotraukos

2019 liepos mėn. 11 d. 09:04:58 Perskaitė 571

Geriausių savo dainų dviejų dalių programą, kurioje skambės publikos pamėgti kūriniai, ketvirtadienio vakarą muzikinio baro „Artistai” vasaros terasoje pristatys dainuojantis aktorius Kostas Smoriginas. Scenoje jam pritars ištikimas bendražygis, jo dainų aranžuotojas, kompozitorius Audrius Balsys ir gitaros virtuozas Martynas Kuliavas.

 

Šis koncertas - tarsi K. Smorigino kelio retrospektyva: nuo dar jaunystėje sukurtų dainų, „Aktorių trio“ laikotarpio iki naujų, išskirtinai tik pagal aktoriaus vaidmenis poeto Rimvydo Stankevičiaus parašytų dainų tekstų. Per visą programą, kaip pažymima „Bardai LT“ pranešime, raudona linija pereina kūrėjo pamąstymai apie gyvenimą ir tarnystę, menininko poziciją ir jo vietą visuomenėje. Artistas tik jam būdingu, atpažįstamu stiliumi – veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai kalba apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti.

Su bičiuliu, kompozitoriumi, aranžuotoju A. Balsiu K. Smoriginas dirba ne pirmus metus. Talentingas ir jautrus muzikantas yra aranžavęs keletą bardo kompaktinių plokštelių (taip pat ir paskutinį „Albumą“ (2013), kūrė muziką spektakliams. Tačiau viename koncerte kaip scenos partneriai jie pasirodo nedažnai. Prie naujos programos prisijungia ir ilgametę sceninę patirtį turintis gitaristas Martynas Kuliavas, kurio virtuoziškai valdoma gitara suteiks publikos pamėgtoms K. Smorigino dainoms naujų atspalvių. Visi trys kūrėjai teigia, kad kartu jaučiasi komfortiškai, papildo vienas kitą, o repeticijų laikas buvo įdomus ir turiningas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net