respublika.lt

Sausio 13-oji kartais atrodo kaip apspjaudytas stebuklas - straipsnio komentarai:

 • Parmazonas 2020 sausio mėn. 28 d. 20:44:33

  O aš be patoso ir ašarų.Zlastis paėmė,kad parazitai tankais mūsų šaligatvius trypia kelių savo Rusyne neturėdami.Gaila,kad papuoliau stūgaut už Landsbergį prie seimo,a tai kokiose grumtynėse bent vienam akį būčiau išdūręs.Na jei jau ne,tai bent apspjovęs...Teisybę pasakius,dabar irgi ne mažesnė zlastis jama žiūrint kiek tų ,,pasipelniusių ''gynėjų ir rezistentų pačkom randasi.Jo,o tų žuvusiųjų artimieji musėt kruopas žėbėja rentininkams tūkstančius šlaminant...

 • svilainis-Dainiui 2020 sausio mėn. 28 d. 20:35:13

  Teisingai sakai,kad esame merinosai,nesugebantys net sumautos Maximos paboikotuot.Kaip vienas buvo išsireiškęs dėl mėsos kainų kilimo-10 dienų nepirktume,vienuoliktą jie pateiktų ją bent jau sena kaina.Ir tai liečia visus pabranginimus,nes parazitai tuoj pat atimą tą valdžios duotą kapeiką.Aha,kokiems ten zababonams pasiūlo elektrą išjungti-avinai vykdo ,o žmonės va taip už pabranginimą elektros pyst išjungtų kelioms valandoms...Neatšiltų viščiukai šaldymo kamerose,bet energetikai po tokio bajerio gautų progą pagalvot kaip brangint pigią rusišką elektrą,pervarytą apie Lietuvą ratu per svetimus tinklus.Ir taip visur.Antai prancūzai Makaroną savo už pensijas dulkina kad žiežirbos anam eina,o mes,a?Padarė pensiją62 su puse,aha,tyli-šekit baranai 65.Ir vėl visi tyli.Pamatysit-padarys ir 70.Krausit į pensijų fondus,o pinigėliai bus tiū tiū tapkes palovin pastačius.Maldeikienė antai jau siūlė imtis pensininkų holokausto,bet kažkas su ja pačia už siūlymą atsitiko.Žodžiu,bliausim merinosais .

 • Dalyvė 2020 sausio mėn. 15 d. 12:41:32

  Straipsnio autorius nusako visą mūsų skausmą kuriuo šiandien gyvename. Paprastas pavyzdys: per iškilmingą minėjimą seime (sausio 13-osios), 29 m niekada nebuvo suteiktas žodis kalbėti tikriems tos nakties liudytojams, bokšto gynėjams. Ką tą naktį tie žmonės išgyveno, koks jų sveikatos stovis, socialinis gyvenimas niekam nerūpi. Ta pati rutina per šį šventinį minėjimą. Arba ta pati laisvės premijos teikimo tvarka, kas ją nustato? Apsukrūs veikėjai sugebėjo apsiforminti nukentėjusio statusą, o tikrieji kurie turėjo padorumo ir kuklinosi šiandien turi eiti kryžiaus kelius. Ačiū straipsnio autoriui už jautrumą ir tiesos žodį.

 • senis 2020 sausio mėn. 14 d. 12:26:28

  jau tada, visi tie KGB statytiniai, visa Lietuvos Komunistu Partija, puikiai zinojo, kad eiliniai lietuviai jokios nepriklausomybes nematys, jokio savarankiskumo netures. Nepartinis bolsevikas Lansbergis, nusipirktas Soroso, vadovaujantis Kremliaus Lietuvoje paliktiems kgbistams, pamate galimybe lipti Tautai ant sprando ir joti i sviesia ateiti.

 • > XL visas grozis bus kitais metais per apvalu jubilieju 2020 sausio mėn. 13 d. 06:48:54

  kai bus pateikta visa medziaga, kas ir kieno uzsakymu avinu banda issaude, o viska ant ruso nurase. Paleckiuka ne siaip sau laiko antrus metus uzdare, kelnes prisike, visa "patriotu" valdziuke.

 • Siaip 2020 sausio mėn. 13 d. 04:04:38

  Visai nesuprantu, kaip apgavystę gali buti angelų. Turbūt ant kylojamos žemės koks elitinis selfi pasidarė.

 • Sąžinė 2020 sausio mėn. 13 d. 02:15:06

  Skaičiau šias eilutes tiesiog vienu atsikvėpimu,kaip stiklinę šaltinio vandens vasaros popietę...ak...

 • juokinga 2020 sausio mėn. 12 d. 23:45:42

  Ką darė sovietinė kariuomenė tada, dabar "nepriklausomos" Lietuvos kariuomenė daro tą patį Afganistane, Irake, Sirijoje ir visur ten, kur nurodo dėdė Semas, nes visame pasaulyje reikia nešti JAV "demokratiją". Sausio 13 įvykiai tiesiog juokingi, palyginus su tuo ką daro JAV, tačiau Lietuvoje apie tai kalbėti draudžiama.

 • Dainius-Stebetojui 2020 sausio mėn. 12 d. 22:49:14

  "Geram ir naiviam būti lengva-pabandyk būti teisingas"

 • romas 2020 sausio mėn. 12 d. 20:51:31

  Dabar ne armatūrą barikadoms žmonės neštu o vagių galvas pamautas ant armatūros. Patikėkite.

 • NF 2020 sausio mėn. 12 d. 19:59:26

  PRATESDAMAS MINTI NORIU TOLIAU PASTEBETI VISA TA GRUPE ZMONIU JU VIESAS SAVES PARODYMAS IR DEKLARAVIMAS PUIKYBES,GODUMO IR VISAGALIAIS VIENAREIKSMISKAI ISSAUKIA DIDZIULI PYKTI DIDZIAJAI VISOMENES,KURI FIKSUOJA KERSTO PROTRUKI.ANTRA SENDENOS VALDZIOS MEGINIMAS KAZKA PADARYTI LYGESNIO IR KARTU MATOSI KITOS VALDZIOS BEPROTISKAM TRUKDYMUI TAIP PAT ZMONIJA FIKSUOJA,KAIP SIAUBINGA BLOGI KURI REIKETU SUTRIUSKINTI IR NUGALETI.SENDENOS NE TIE LAIKAI,KAI SUSIEKIMAI VYKDAVO ARKLIAIS,O INFORMACIJA BUDAVO PASIEKIAMA IS LUPU I LUPAS.SENDENA ZMONIJA INFORMACIJA GAUNA TIESIOGINE IR KASDIENA,KURIA JIE APDOROJA KAIP,KAS SUGEBA.SENDENOS ZMONIJA SUGEBA ATSKIRTI PRAKEIKTA MELA NUO TIESOS,NE VIEN SAVO TAUTOS ATZVILGIU,BET IR KITU TAUTU KURIOS YRA ZUDOMI ZMONES IR KARTU SIAUBINGAI APIPLESIAMI IR PALIEKAMI SIAUBINGAME SKURDE IR BADE.TODEL SENDENA ZMONIJA TAIP PAT NEBERA AKLA KITU ZMONIU SKRIAUDIMUI,KAS TIESIOGIAI FIKSOJA KERSTO SAMPRATA.TODEL SENDENA NE ISORES PRIESO REIKIA BIJOTI,O VIDAUS KURIOS ISIUGDAI.

 • NF 2020 sausio mėn. 12 d. 19:41:41

  Mano manymu kas buvo tuo metu tai daugiau NEGU STEBUKLAS ZMONIU VIENYBE IR STIPRYBE PAREMTA MALDA IR DAINOMIS.Sitos KOVOS PERGALES PASAULIO ZMONIJA NEUZMIRS TAIP LENGVAI,KAIP MES GALVOJEM.SENDENA DIDZIULIS LIUDESYS SIRDYJA,KADA PIRMOJO ASMENS ISIREISKIMAI PRIMENA DIKTATURA,KARTU IR BAIME JO KURIA NORI PASLEPTI PO ISTATYMAIS UZDRAUSTI ZODZIO LAISVE.KLAUSIMAS TIK VIENAS SENDENA BIJOME SAVU,O KAS RYTOJ....SENDENA GERAI MATOSI NE TIK LIETUVOJE,BET IR VISAME PASAULYJE,KAD KURIAM PRIESA SAVO VIDUJE IR KAS SVARBIAUSIA,KAD TEKS PATIRTI BAISIAUSIA SMURTA NUO SAVU,KAIP PREVARTAVIMA IR ZUDYMA DEL PASITENKINIMO IR ISLIETI PYKCIUI KURIS SUSIKAUPE,DEL VISOKIO MELO,NETEISYBES,PASITYCIOJIMU,VERGOVES.STALINAS IR HITLERIS NEGIME TOKIAIS,JOS SUKURE IR ISUGDE APLIKA KURIOJE JIE GYVENO.SENDENA LIETUVOJE VAIKAI KURIE MOKINASI VIENOJE KLASEJE PO DVI,AR NET TRIS KLASES TIKRAI TEVYNES ATEITIS JIEMS NERUPES VISISKAI.ANTRA SENDENO PER VISAS VIESAS PRIEMONES GRUPES ZMONIU SAVES DEKLARAVIMAS IR TEIKIMAS KAS MES.

 • Dainiui 2020 sausio mėn. 12 d. 19:40:15

  Teisingai parasete. Bet zmonems ant tiek viskas atsibodo sitoj lietuvoj, rinkimai - pofig; referendumas - *****; maximu baikotas - *****. O apie maximu bojkota isvis is jusu pirma karta suzinojau. )))

 • Stebetojas 2020 sausio mėn. 12 d. 19:14:35

  Dainiuk, nebuk Dievas. Kokie renka tai tokius ir isrenka. Tiesiog paprasta.

 • Dainius 2020 sausio mėn. 12 d. 18:33:36

  Šaunuolis "satyras"! juk išskyrus vieną kitą kiti avinai tik patylėjo šiknas suspaudę...o jeigu liepos mėn būtų surengtas referendumas pvz dėl kokio nors politinio apsisprendimo ? Kiek jūsų dalyvautų? Ar pasikartotų referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniui likimas?Kai didžiuma kaitino pilvus pajūriuose su alaus bokalu ar vyno taure?Didžiuma JŪSŲ yra degradai moraline prasme ir aš nebijau taip sakyti,nes gyvenu tarpe JŪSŲ,savo specialybės dėka aš kiekvieną dieną matau skirtingus žmones ir klausau ką ir kaip kalba-kartais išties siaubas ima kai paklausai kuo jų mintys užimtos.O kai maximas boikotavo? Kiek iš JŪSŲ tas tris dienas nėjo ir nieko nepirko? Išgamos,čia pavadinsiu tuos kurie prisidengę įvairiais pretekstais ėjo ir kažką pirko,kai kai kurių paklausiau ar žinote kad vyksta tokia akcija pusė jų mane pasiuntė ant trijų raidžių.Sakiau,sakysiu-JŪS buvote esate ir būsite tik runkeliais ir į aptvarą suvarytais avinais.Uždekite žvakutę,bet tik sau-aniems nereikia degradų pagarbos!

 • Gynti Tevyne dar reikes 2020 sausio mėn. 12 d. 18:06:17

  Globalistu reples su vietiniu pataikunu pagalba jau spaudzia Lietuvos gerkle betruksta kad i valdzia ateitu konservatoriai pamazinti penciju,minimalios algos ir vaiko pinigu.Ingrida jau pasiruosusi ir anukas pades saugokimes!!

 • Dar vienas spjūvis 2020 sausio mėn. 12 d. 17:28:34

  Tai liberalkonservų prieš Sausio 13- tąją brukamas žydros spalvos priešiškos Lietuvos simbolikai prasmės popiergalis "nezabudka". Iš tv kanalų tik tv3 žurnalistai išlaiko orumą ir neina kartu su avinų banda,- vietoj svetimo brukalo segi tautinę simboliką.

 • XL 2020 sausio mėn. 12 d. 17:25:20

  Noriu paklausti: ar dar nera tokios imformacijos ,kaip apie Maidano "didvyrius" ?

 • zm 2020 sausio mėn. 12 d. 16:40:24

  aš ten buvau. tie buvo paprasti priešai. o kas prasidėjo 90 metais, tas kuilis sąjūdžio uzurpatorius vėl bus ant šakių nešamas į tribūną. vaikai bus suklaidinti, istorija perrašyta, ačiū ponaujai

 • klausiu Nausėdos 2020 sausio mėn. 12 d. 16:16:44

  Kodėl tylite pone Nausėda, kai teisėjų gildijos dignitorius Valantinas reikalauja valstybinių pensijų ir tiems teisėjams, kurie pažeidinėjo įstatymus. Jus apėmė ilgalaikė nemiga dėl to, kad ministras pavėlavo laiku susimokėti už suvalgytą čebureką (beje, jūs taip pat pavėlavote grąžinti iš aplinkos naikinimo bandito pasiimtus purvinus tūkstančius), o dabar, savo galvoje kuo puikiausiai sutalpinate aukščiausio rango teisėjo, teisėjų gildijos vado įžūliausius postringavimus apie išskirtines privilegijas teisėjams, pažeidinėjusiems įstatymus. Jūs, Prezidente, tylite - reiškia sutinkate, kad teisingumo vykdytojas teisėjas - įstatymų laužytojas tai normalu, ir dėl to ramiausiai miegate kūdikio miegu ir tokiame visos teismų sistemos visiškame devalvavime neįžvelgiate grėsmės nacionaliniam saugumui?

 • nesutinku 2020 sausio mėn. 12 d. 15:54:47

  " Per tuos tris dešimtmečius Lietuvos valdžia suteikė žmonėms tiek ir tiek progų išeiti į gatves, tačiau ne - Tauta tyliai susitaiko su viskuo.....:".Kaip suprast tokius žodžius eiliniam žmogui? Ar nebuvo parlamentaro "už Lietuvą vyrai" policijos viešai tampomas ,areštuojamas , persekiojamas ? Ar neturim disidentės ,teisėjos , parlamentarės ,gerb.Neringos Venskienės ir jos šeimos ,artimųjų tragedijos, teismų , gėdingo ,prievartinio susigražinimo nuteisimui? ,ar pamirštas guminių kulkų balius prie Seimo ? O kokie ,žabojantys laisvą protestą sukurpti įstatymai ? Kur tos suteiktos galimybės Tautos saviraiškai,taikiam protestui? Išvada: protesto laisvė yra griežtai suvaržyta.

 • ruzavi akiniai 2020 sausio mėn. 12 d. 15:54:07

  ne viska pasakoja... bijo. matyt.

 • as 2020 sausio mėn. 12 d. 15:31:54

  senis visus apspjaude nes dabar turi viska o tauta nieko todel nesubrendusi

 • Panevėžietis 2020 sausio mėn. 12 d. 14:59:52

  Labai tesingas pavadinimas "KAIP APSPJAUDYTAS ANGELAS" ir šie žodžiai šiandien turi begalo gilią prasmę-tik reikėtų į juos įsiskaityti.Gaila,bet tas apsjaudytas angelas Lietuvoje niekuomet nepasikartos,nes apart angelo yra smarkiai apspjaudyta už TIKRĄ NEPRIKLAUSOMYBĘ kovoję ir ją iškovoje tik laikinai Lietuvos paprasti žmonės,kurių tarpe jau daugelio nebėra ant šio pasaulio.

 • Bronius 2020 sausio mėn. 12 d. 14:37:30

  Visgi teisingiausias komentaras Šustausko citata. Stengėsi gi žmogus. Tikriausiai klysdamas klupdamas bet nebuvo abejingas ar piktdžiugiškai trinantis rankas kai kitas suklumpa. Nors pusė Lietuvos būt buvę tokių tai ir iš svajoti vakarai š.. palikę būtų...

 • satyras: 2015 m.sausio 5d.: ištrauka iš straipsnio "Tylėkite ,avinų banda" (V.Šustauskas) 2020 sausio mėn. 12 d. 14:16:54

  ''..ko verkšlenate?Auga kainos,mokesčiai,mažos algos ir pensijos? O ką iš jūsų nors vienas esate prisidėjęs kai parceliavo Mažeikių naftą,telekomą,laivyną,kai bankai apvogė pusę Lietuvos?Aš ramia sąžine dabar žiūriu į jus-verkiančius,ir nors esu ubagų ubagas,jūsų apspjaudytas ir išjuoktas,bet aš netylėjau.Ir magistrales blokavau,ir Vienos valsus šokau,ir šimtus mitingų organizavau.Kur JŪS BUVOTE? Tylėjote žioptus sučiaupę! Lindot į subinę Lansbergiui,šnipui,kuris griovė LIETUVĄ! Kur buvote kai UBAGŲ ŽYGĮ ėjau??!Kur BUVOTE kai Mažeikių naftą apjuosti bandžiau?Nors centą autobusų nuomai prisidėjote?!! Pardaviau butą kad organizuoti mitingus,o JŪS už alaus butelį balsavote kad stoti į ES! Vienas nukvakęs TATA valdė savo durnais vapėjimaisjus,užtat dabar jo anūkas Briuselyje,ir nuo Sausio 13 įvykių jis ant JŪSŲ buvo byr-ką padėjęs!Kai kovojau su juo JŪS mane puldavote-"leisk landsbergiui dirbti !" O jis vogė ir griovė!Tai ko norite dabar?<...> esate bailiai ir kvailiai ir turite ką turite!

 • Kodėl apspjaudytas ir kodėl nepasiteisino žmonių svajonės apie teisingumą? 2020 sausio mėn. 12 d. 12:46:32

  Žmonės,kurie važiavo į Vilnių iš visos Lietuvos ir stojo prieš tankus,turėjo ,tik viena tikslą; kovoti už teisingumą ir žmogiškumą.Prieš tankus stojo 10 procentų darbingų žmonių,nes tiek pareiškė norą aukotis už tiesa ir tėvynę,net pasipriešino komunistų valdžiai,kurie buvo sutrikę,ir visiškai nesitikėjo,kad praras valdymą be rinkimų.Tada žmonės tikėjo rinkimais,kad į valdžią ateis atsakingi,sąžiningi žmonės,bet dabar matome,kad taip neįvyko,nes piktžolės yra pranašesnės visose srityse.

 • Apsiverkiau ir tiek... 2020 sausio mėn. 12 d. 12:24:15

  Jau tokia skaudi tiesa aprašyta, kad tik verkti norisi. Žuvusiųjų ir kitų nukentėjusiųjų šeimos paliktos skursti. Atkakliai už RENTAS plėšosi tie, kurie mažiausiai to verti. O RENTAS moralu skirti žuvusiųjų šeimoms ir sužeistiesiems. Pagarbiai. Gražina.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATVERS: Šveicarijos vyriausybė penktadienį paskelbė, kad nuo birželio 15 d. šalis savo sienas atvers iš ES valstybių ir Jungtinės Karalystės (JK) atvykstantiems keliautojams.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, birželio 4-ąją, pirminiais duomenimis, įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar manote, kad koronavirusas Lietuvoje jau nugalėtas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +10 C

+13 +16 C

 

+13 +14 C

 +21 +22 C

+18 +20 C

 

+22 +23 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos