respublika.lt

Reformos be galo - straipsnio komentarai:

 • TUO,kuriuo 2019 rugsėjo mėn. 22 d. 15:46:38

  taip tiki ponas Karbauskis ,nusivilta senai. Sekanciuose rinkimuose, daug kas nebalsuos uz valstieciu partija vien del Verygos pernelyg didelio pervertinimo.

 • Sujudo seklintojai 2019 rugsėjo mėn. 16 d. 14:58:22

  Triuksmas dailiosios seklintoju,kad nusimato atims iš jų skalsos duona,nes soc tinkluose pasirodė skelbimai parduodu sperm.Prirasyta baudžiamųjų straipsniu numeriu su gesenciomis bausmėmis,baudomis. Taip kaip iš augo vaikų paklausa ,nes jie labai naudingi ir reikalingi rurpi siams,vaik posiams ,lies bėm,organu transplontacijai isivaikinimui bergždžiu seimu šeimoms.Todel į si trutinga bizni ilindusi į krobowskio gauja sakaliova.Mat vaikas kainuoja milijona €.Vien dėl to gaujos pasitikėjimas žlugo,o po metu seimo rinkimuose jie sėdęs ant atsarginio....Kaip pranešė spauda Skandinavu šalyse vyrai tapo be vaisiai .Ju spermoje vos keli ne aktyvus spermatozoidai.Achus mieste Danijoje yra spermos labaratorija ,kurioje donarais tapo studijuojantis lietuvaičiai .Tirimai parodė kad jų spermoje yra 250.000 aktyvus spermatozoidai.Tai dideli pinigai donarams.Tie kurie skelbėsi parduoti LR. gausite grasinimus ,o Danijoje dosniai atlygins.Matyt neaktyvi sperma pas vyrus dėl GMO ir cheminio maisto

 • manau 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 14:53:22

  Veryga gal ir geras psichiatras, bet kaip vadybininkas-absoliutus nulis. Gal jis ir supranta apie psichikos sveikatą, bet kaip organizuoti darbą, supratimo neturi. Tai gal gydytojams leiskime gydyti, o ūkinę veiklą tegu organizuoja specialistai. Mažinkite biurokratiją. Jeigu žmogus turi chronišką ligą ir reikalinga pastovi specialisto kontrolę, kokio velnio kiekvienam vizitui reikalingas šeimos gydytojo siuntimas? Kad ligonis dar vieną dieną sugaištų beprasmiam siuntimo gavimui, išlaukęs dvi savaites eilėje, o po to pražioplinęs eilę pas specialistą? Tokius ministrus reikia siųsti šieno ravėti...

 • Mulkiai komentai 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 20:10:14

  sveikatos apsaugos organizavimas tai ne alkoholio draudimas ir vaistai. O ligoniniu polikliniku tinklas ir ju darbo organizavimas, galimybes patekti pas specialistus ir t.t. O alkoholis ir vaistai tai antriniai dalykai. Tai ka organizavo sis ministras? Pagerejo gydymo paslaugu prieinamumas? Baikit...

 • kostas 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 18:53:33

  Veryga pats geriausias sveikatos ministras is visu pries tai buvusiu. Per kelis metus jis tikrai daug nuveike ir rezultatai matosi. Nepatinka farnacininkams ir alkoholio platintojams, ka padarysi... Aisku mums iki Danijos ir Svedijos dar gal ir toli, bet vis tiek progresas yra.

 • senis 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 16:51:29

  ar dabar sveikatos apsauga geresne negu buvo iki 1990 metu? Daug blogesne, nepalyginamai blogesne! Visuomeninio transporto nebeliko, kaip pasiekti ta mafijos, t.v.seimos daktara? Rajone like keli gydytojai, arba nukvake seniai, arba alchholikai, kaip ir pats Veryga. Tikra sveikatos apsaugos nuo zmoniu ministerija. Uztenka pasiskaityti kokiu nors vaistu nuo auksto kraujo spaudimo instrukcija ir spaudimas padvigubeja. Kodel gydytojai vietoj vaistu zmonems israsineja nuodus? Gal jau eutanazija iteisinta? Ar cia tik manevrai?

 • aaa 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 16:02:24

  Dėkui A. Verygai už didžiulį darbą. Aišku, be Seimo ir Vyriausybės palaikymo tai būtų neįmanoma. Šauniai atsilaiko prieš alko-narko (vaistų) mafiją.

 • jucius 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 14:21:30

  Sprendžiant iš visko, Veryga, laikosi tik Karbauskio palaikomas.

 • Jurgis 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 10:55:19

  Amžinas reformų sugalvojimas ir darymas,nevertinant jų efektyvumo, sudaro veiklos ĮVAIZDĮ, o pacientai negali gauti reikiamo gydymo. Kompensuojamų{ne} vaistų sąrašai keičiasi kas ketvirtį, sunku susigaudyti gydytojams, neįmanoma suprasti pacientams. Daugumos parankinis tinka jiems.

 • deinis 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 09:18:57

  Perskaičius straipsnį nepasisekė sudirpti Verygą ,atsakinėjo labai išsamiai ,gal kas ir neperprato ,bet ne visiems lemta ,o dėl komentarų čia jau aišku ,pasireiškė nukentėje farmacininkai ar šiaip netekę pajamų nors man nepriimtina ,kad įš žmonių likimų lopstama ,sėkmės Verygai ,kaip jis šaltai atlaiko toki puolimą ,tik mediko išsilavinmas padeda atlaikyti

 • Už Verygą 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 09:10:53

  “Respublikai” vis tik kad ant Verygos pavaryt. O Veryga gerai atsakinėja ir ant jūsų kvailų klausimų nepakimba. Šaunuolis Veryga, o kovoje su alkoholizmu reikia tik griežtesnių priemonių. O “respublika”, nuo to laiko kai Tomkus jus paliko, eina vis prastyn ir prastyn. “Patriotišką” laikraštį piktina kad ribojama liaudies teisė “patriotiškai” nusigert. Eikit taip toliau, supanašėsit su delfiu ir lrytu, ir nebeliks prasmės jums iš viso egzistuot.

 • Man keista, 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 09:02:20

  kad atleidzia zymiai rimtesnius ministrus - pavyzdziui Masiuli. O ta "klouna" kuri keikia ir gydytojai, ir pacientai, vis palieka...

 • bite 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 08:39:52

  Na ir komentatoriai,tikriausia dar neissiblaive.

 • Visiškas neatsakingumas 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 21:58:44

  SAM ministrui reikia pažiūrėti ką veikia jo paskirtas Naujos Vilnios direktorius A. Germanavičius? Dar to nebuvo. Vaikų ir paauglių psichiatrijos skyrius liko be vedėjo, o direktorius neskuba skirti kito ir paliko kolektyvą ir vaikus nežinioje - kas vadovauja skyriuj. Atsargiai, ten kur pasisuka Germanavičius - visur nesusipratimai ir betvarkė.

 • Taurus 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 17:42:23

  Slyksciausias ministras .geda del tokiu kalba neisikibes lovio bet kodel neatsistatydina nors kelia visiska bardaka ministerijoj .klaiku dabar sirgti baisu nes parodys tik spyga

 • abc 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 17:05:47

  Kaip suprasti tą nep0puliarumą...odontologų tarpe-taip,o žmonėms ir neblogai.Ministras dirba.Gaila,kad gerb.Andriukaičiui nepavyko pabaigti pradėta darbą

 • KA 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 17:04:45

  Dėl vaistų: ne naujų vaistų reikia atsisakyti ir keisti juos generikais , o keisti vaistų tiekimo sistemą . Kažkodėl Veryga nutyli apie didmenininkus ( barygas) ir vaistinių tinklus. Mûsų miestelyje neseniai paskelbtos įmonės, kuriose darbuotojai uždirba daugiausiai . Pirmauja Camelia vaistinė. Vaistininkių atlyginimas ( brutto ) 3500eurų.

 • Reformos 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 15:22:42

  reformomis,o LTSR laikais pas specialista patekdavai per keleta valandu,o ne menesiu! I tas valandas iskaiciuojant dar kelione autobusu iki miestelio ir atgal.

 • Kis 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 11:55:48

  zmogus dirba Lietuvos zmogui ir sergantiems,o taipogi kiek tik imanoma nepamirstami ir tie kurie uz "Aciu" sotus nebuna,tad pagal galimybes visur vyksta progresas,tai mato ir jaucia net babunes,o kitu suksniai,tai tu kurie prikirptos uodegos.Nieko nuostabaus,kad vyksta kova tarp blogio ir gerio,butu gerai kad norinciu daryti gera butu daugiau.

 • Eikit sau 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 08:49:09

  dabar daugelio reikalingu vaistu paprasciausiai nera. Viska pariso Veryga.

 • eikit sau negaliu 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 02:04:08

  Neperseniausiai sutikta senai matyta pažįstama pasakojo kaip jai sekėsi. Ją, kaip ir daugumą jos kolegų prieš porą metų atleido iš kokios tai vaistų platinimo sistemos, kurioje ji dirbo kiek pamenu gal 15 metų. Anot jos - kaip anksčiau buvo "fainai", visą laiką nemokami seminarai egzotinėse šalyse su viskas įskaičiuota, prabangūs viešbučiai Lietuvoje ir kitur - viską padengdavo vaistų gamintojai, o jos darbas buvo rasti medikus ir med. įstaigas, kuriems įdsiūlydavo tas brangias pakuotes, oi.. vaistus, o dabar ji dirba "paprastą darbą su vaistais". Nesakė, bet supratau, kad visa tai "parišo" Veryga. Žinant kokius pelnus vėl norėtų susigrąžinti farmooligarchai išimtinai mūsų durnių laive - įsivaizduoju kaip jiems nesudėtinga mestelėti šiek tie paramos žurnalistams už vieną kitą straipsnį "Veryga blogas" ...... Beje tokių platintojų pažįstu ne vieną, bet nustebino, kad nei viena nieko blogo nesakė apie jį, viena netgi lvžs adresu pasakė komplimentų, juk jos nedurnos, pačios supranta.....

 • Budriškis 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 23:09:52

  Tas mūsų m i n i s t e r i s tikrai fainas , aukšta kakta byloja proto bokštą , kerinti šypsena nori nenori verčia patikėti išmintingais sprendimais .

 • Dzin 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 20:19:27

  Jo pragerti smegenys nieko nesuvokia

 • Na 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 15:49:24

  Negi niekas nepastebi, kad ponas Veryga yra švelniai tariant neadikvatus. Sekančiam sveikatos ministrui teks daug padirbėti, nebent toks pat bus.

 • benas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 14:21:12

  psichiatras nuo kliento beveik nieko nesiskiria, kai gydytojas durniui uzduoda klausima ir sis atsako, jie juokiasi abu, o man atrode, kad abu durniai

 • Stromskis S. 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 13:48:06

  nuo šios ligos(durnumo) vaistų nėra.

 • Vladas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 13:26:11

  Mulkio svajonės

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: netoli Indonezijos Javos salos pakrantės ankstyvą antradienio rytą vyko 6,6 balo stiprumo žemės drebėjimas.
 • KARANTINAS: Australijoje, Melburne, antradienį padaugėjus naujų COVID-19 atvejų, penkiems milijonams žmonių nurodyta pasilikti namuose, įvestas dalinis karantinas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1325 PLN - 4.4689
RUB - 81.3769 CHF - 1.0642
GBP - 0.9051 NOK - 10.6218

Nuorodos