respublika.lt

Pirmyn į „teisingą“ ateitį, vergystės link - straipsnio komentarai:

 • T0mas J. 2020 sausio mėn. 06 d. 14:52:25

  Patriotinis auklėjimas prieš kosmopolitizmą. Pastarasis ko gera laimi.. :( Nepasiduokim!

 • Pastebejimas 2020 sausio mėn. 06 d. 14:44:58

  Cia susirinke ilgisi Maskvos puikaus valdymo, kai Lietuva buvo SSSR vitrina. Spjaut ant tokiu "lietuviu".

 • Klausimėlis 2020 sausio mėn. 06 d. 14:36:33

  Kas gali paaiškinti Konstitucijos 55 straipsnio pirmos dalies imperatyvą, kad Seimo nariai renkami "...remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise..." ? Ar ne čia didelis šunėkas pakastas?

 • Kapitalizmas ir demokratija 2020 sausio mėn. 06 d. 14:24:06

  Sugyvena kuo puikiausiai. Kapitalistas tik nusiperka keliolika aršiausių demokratų ir tribunas- laikraščius, TV ir panašius prietaisus jiems reikštis pakaitomis. O demokratai įstatymais visą tautą įdarbina kapitalistui dirbti toje teritorijoje. Su gražiais lozungais ir puikiu išlaikymu iš tautos pinigų kapitalisto banke.

 • Amen Lietuvai ir Rytu Europai 2020 sausio mėn. 06 d. 14:20:56

  Man tai graudu ir kraupu, kad kiekvienais metais absoliuciai beteise ir okupuota LT svencia viasa savo "nepriklausomybes"!!! taip slykstu nuo tu komediju, kad kasmet vel ir vel supranti: nuo 2004 metu prasidejo samoningas LT (ir kitu Rytu Europos mazu valstybiu) naikinimas, o zmogeliams, visu siuolaikiniu technologiju ir propagandos galimybemis, baigiama atimti mastymo galimybe. Dar niekada LT nera buve, kad be suvio, valdzios, okupantams atiduotas krastas taip pompastiskai svestu savo vergove! Vistiktai Merkel su savo mafija- genijai: tai, ko neistenge padaryti kryziuociai, Kaizeris, Hitleris- Merkel mafija padare per keleta metu. 4-as Reichas kaip niekada didziulis, o jos tautos visiskai pavergtos ir beteises. visa ES- tai karinis-policinis rezimas, Merkel ir Briuselio mafijos karine diktatura!!!

 • Pasauli valdo pavojingi psichopatai 2020 sausio mėn. 06 d. 14:07:43

  man niekaip nesuprantama, kaip gali "sugyventi" kapitalizmas ir demokratija! Kapitalizmas tarnauja tik turtingiesiems: jie turi lesu buti isrinkti i valdzios organus, darbininkas tam lesu neturi. tapes istatymu leideju, kapitalistas niekada nepriims istatymu, naudingu darbininkui! net policija ir kariuomenes tarnauja tik kapitalistams: pabando darbininkas protestuoti pries jam nepriimtinus kapitalistu isleistus istatymus-jis pasitinkamas lazdu smugiais, dujomis, ikisamas i kalejimus, arba visai dingsta nuo Zemes pavirsiaus :kaip tukstanciai Merkel mafijos kariniam-policiniam rezimui isdrise pasipriesinti progresyvus kariskiai! Ar issigimusioje Lietuvos valstybeje, per 30 metu, buvo priimtas nors vienas darbo zmogui naudingas istatymas!!!?? Briuselio ir Vokietijos mafija sugalvojo tukstanciu kartu padidinti automobiliu pramones pelnus- privers zmones pirkti "zalius" automobilius. Uz kokias lesas, jei Vok. darbininkas vos gala su galu suduria!!!??? Tokiu pavyzdziu- desimtys milijonu!

 • Audrius 2020 sausio mėn. 06 d. 13:32:51

  Laukiu nesulaukiu kokios "neteisingos" partijos, už kurią būtų galima balsuot ir kuri galėtų peržengt "teisingą" barjerą. Nes antraip mano balsas būtų pavogtas ir pasidalytas "teisingų" partijų.

 • Piemeneli 2020 sausio mėn. 06 d. 13:23:20

  Aveles, pagal savižudybių skaičių jau tapo budistemis. Katalikybė išgaravo kartu su jas globojusiu režimu.

 • nebūna , Sinica, dūmų be ugnies 2020 sausio mėn. 06 d. 13:09:50

  "mūsų žmonių poreikis kištis, šeimininkauti yra toks menkas, kad Lietuvoje nėra jokios protestų kultūros, jokio politikų spaudimo tinklo" - nesutinku. Pirmiausia , jei būtų nuoširdus , Sinica prieš pateikdamas tokį stebinamai "prieštaringą" teiginį,turėtų jaust pareigą bent skelbti diskusiją ,po kruopelytę išnagrinėti tokio protestų kultūros "nebuvimo" reiškinį. Juk ir arkliui aišku,kad mūsų protingi žmonės dabartiniu metu užėmė poziciją "duok durniui kelią " .Ir tokiai pozicijai tikrai turi nenuneigiamų argumentų . Vien ko verti dabartinės "Lietuvos televizijos" , "Delfi" , "guminių kulkų baliaus" ,etc. fenomenai mūsų "demokratinėje"....

 • to. senis 2020 sausio mėn. 06 d. 13:03:11

  seni, tu labai tinki į VADUS, arba bent jau jaunimo auklėjimui tautine dvasia. Sėkmės! (Gal kada nors visa Lietuva pradės taip mąstyti?)

 • TAIP, pasirodo, Didysis Vladas buvo teisus (ir teorijomis, ir veiksmais) 2020 sausio mėn. 06 d. 12:58:27

  Labai puikus straipsnis, tik reikėjo aiškiai pasakyti, kad BANDITINIŲ GRUPUOČIŲ VALDOMA VALSTYBĖ jau beveik sukūrė visas sąlygas socialistės rovoliucijos įvykdymui, beliko tik techniniai mažmožiai, - teoriją ir aplinkybes kagiebiastiniai buržujai paruošė per 30 metų puikiai; kruopščiai ir tinkamai nudusino Tautą.

 • Hm 2020 sausio mėn. 06 d. 12:57:47

  Dėl kostiumuotu banditų teisus, bet kostiumuotu banditai patys savęs neivardins

 • senis 2020 sausio mėn. 06 d. 12:54:02

  jeigu jam rupetu savarankiska Lietuva, galimybe kurti savo Valstybe, galetu pasakyti: Lietuva, nuo 2004 metu, kai Briuselis panaikino Lietuvos Valstybes Konstitucija, ivesdamas savo istatymu virsenybe, yra 4 Reicho kolonija. Lietuva, is savo Valstybingumo simboliu tebeturi tik Himna ir Veliava. Tokius pat Hinus ir Veliavas gali tureti kiekvienas kaimas. Reichas, pasamdes musu buvusias valdzios institucijas, sudare cia neisgyvenimo salygas ir gavo milijona lietuviu pabegeliu darbams Muterlande.

 • KATA 2020 sausio mėn. 06 d. 12:22:08

  Aciu Jums,jaunas zmogau!

 • Kreipti teisinga kryptimi 2020 sausio mėn. 06 d. 12:10:31

  Kada tie kreipėjai įgavo visišką laisvę? Prie Valdo, deja. Jų buvo nuverstas "ne tas" išrinktas prezidentas, jų dėka buvo dešimtmečiui renkama Burokevičiaus Dalia ir dabar ta pati kagebistinė smarvė mums mėgina diktuoti, ką turime atleisti, o ką išrinkti

 • kada is 2020 sausio mėn. 06 d. 12:06:59

  Lietuv"os televizijos dings "gebelsines "zurnalistes,kaip teisisingai pastebeta siame str.,kodel bandoma plauti ziurovams smegenis,kai i laidas kvieciami tik jiems parankus dalyviai,o jeigu ir dalyvauja kitokie,tai net koktu darosi stebintkaip jiems neleidziama isreiksti savo poziurio,jie pastoviai nutraukinejami,atakuojami,-ir tai vadinasi musu islaikoma televizija???Kada baigsis situ visu miliuciu,jakilaiciu,pumpiprickaiteciu,makaraityciu ikyriai persamos mintys?

 • Dočys 2020 sausio mėn. 06 d. 11:55:53

  Šaunuolis! Sėkmės Tau ir lietuvių Tautai.

 • NF 2020 sausio mėn. 06 d. 11:52:33

  Mano manymu kodel Lietuva yra tokio lygio,kad pati negali saves valdyti ir islaikyti,kad nera susidorojama su vidaus PRIESU,jam net suteikiama galia toliau gerai klestieti.Kas tas vidaus PRIESAS,tai tokia zmoniu grupe kurie yra nuperkami uzsenio kapitalo pinigais,save ivardija visaziniais ekspertais ir seja,eskaloje TEVYNEJE LIETUVOJE DIDZIULI MELA IR NEGATYVA BLOGI.ATKREIPKITE DEMESI,PRIEMUS SKANDINAVU DIDESNI PELNO MOKESTI ISKARTO PASIGIRDO JU KELIAMAS NEPASITENKINIMAS IR KARTU PAREMTU MELU SAUKSMAS KONSTITUCIJOS PAZEIDIMU,ANTRA UZSENIO INVESTOTOJAI I LIETUVA NEBEATEIS.KITA PASKELBUS,KAD LIETUVAI REIKIA SAVO KOMERCINIO BANKO IR VEL JU SAUKSMAS PAREMTAS PAMISELIU MELU IR TESIOG BRUTALUMU LIETUVA NEGALI SAVO TURETI KOMERCINIO BANKO.PAGAL JU PAMISIMO ISITIKINIMUS LIETUVA NEGALI SAVO TURETI NIEKO,O TIK GALI TURETI VERGOVES STATUSA IR VERGAUTI NEPASOTINAMAM UZSENIO ISPROTEJUSIU KAPITALISTU KAPITALUI.SENDENA KADA YRA GIREMOS APIE MOKSLO PASIEKIMUS,O KARTU PLINTA BADAS TAI VISISKA BEPROTYB

 • Bežemis 2020 sausio mėn. 06 d. 11:37:59

  Kokie nepakartojami straipsniai.Ir kas gali pasakyti kad tai ne tiesa? tik paskutiniai mulkiai su papudrintomis smegenėlėmis ar tie .kurie tą Lietuvos karvutę melžia netrukdomai.

 • liūdna pilietė 2020 sausio mėn. 06 d. 11:25:30

  Ačiū už puikų analitinį straipsnį Labai to trūksta, teisingumo. Brukama žmonėms "teisinga" kryptis uždengė Lietuvą juoda skraiste. Susisukęs lizdą "politinis elitas" nuodija mintis tariama demokratija susikabinę rankelėmis. Tai ne tik Jakilaitis su MIliūte, tai dar baisiau - LRT vadovė laimina baisius dalykus (naudodamasi visų mūsų pinigais) kaip subtiliai išsityčioti iš prezidento, Valatka atvirai tyčiojasi ir įžeidinėja ne tik LVŽS, bet tuo pačiu ir visos Lietuvos žmones, kurie palaiko ir pritaria valstiečiams. Palankūs "teisingai krypčiai" politologai trimituoja ir pranašauja artimą valdančiųjų galą ir pateikia norimą už esamą. Naujai iškeptos žurnalistėlės su vištų smegenimis puikuojasi savo rašliavomis (kažin kas sustygavo ir įdėjo į jų galveles?) kaip išradingiau apdergti. Taip, čia yra dabartinė kumečių Lietuva,šlykščiu gleivėsiu apklota.

 • > koka 2020 sausio mėn. 06 d. 07:50:4 2020 sausio mėn. 06 d. 11:10:33

  Gal pasukite makaule ar tie 17 mlrd atsirado per ju valdyma ar paveldeti is koncervu ?

 • Stabilumas. 2020 sausio mėn. 06 d. 10:41:16

  Ką be išrinktum - po poros metų jau nagai sukišti į turtą. Tikriausiai nėra ir nebus išrasta vaistų nuo to. Juk dėl to ir revoliucijos kyla.

 • wow 2020 sausio mėn. 06 d. 10:37:45

  Mokesciai lietuvoje - mormalu. Juk nera is kur imti pelna: gamyklos ir fabrikai isparceliuoti ir isvogti.elektros ne eksportuojam, uz tranzita taip pat palno nera.... telieka is zmoniu lupt. Tik deje seimanautai nestudijavo Karlo Markso "kapitala". Gyvas pavizdys Kinija. Ir ekonomika klesti kinijos

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 sausio mėn. 06 d. 10:26:34

  Pakelkim galvas, Lietuviai Nacionalinis susivienijimas va čia s u s i v i e n i j i m a s.lt _________________________ Sąjūdis 2

 • Pensininke 2020 sausio mėn. 06 d. 10:10:01

  Lietuvos politikoje nera STIPRIU ASMENYBIU - LYDERIU. Manau beda tame, kad Lietuvos rinkejas apolitiskas, o ziniasklaida politika rodo daugiau is vienos puses, ypac LRT, kurios nepavadinsi NEPRIKLAUSOMA. Visi dabartiniai valstybes vadovai bestuburiai, kurie tvirtai ir argumentuotai nevardina valstybes problemu, pradedant nuo TEISESAUGOS.

 • Leonas 2020 sausio mėn. 06 d. 10:01:20

  Apmaudu,bet Safiras teisus .Kokia isvada?Teisinga valdzia issirinkti, pagal politiku ,t.y.,busimu seimo nariu ,programuojama supuvima yra beviltiska,todel kas yra rinkimai?Dalyvauti ar ne?Ko gero ,save gerbianciam zmogui ,kuris negali paklusti savanaudziu kvailinimui,turinciam pakankamai samoningumo,vis del to eiti i rinkimus ir visus popiergalius t.y.,rinkiminius biuletenius perbraukti storiausiu juodu flamasteriu,kad pamatytu ,kartais nesgebantys matyti

 • ???,? 2020 sausio mėn. 06 d. 10:00:23

  Pirmyn moderniosios vergystes link.Gal but butu tikroviskiau?

 • Macas 2020 sausio mėn. 06 d. 09:24:17

  Mes nacionalistai sakėme kad praradome nepriklausomybę 2004 įstoję į šią liberastini sovietini sojuza mes tapome kumeciais ir dabar valdo mus menkystos kuriems nerūpi tėvynę jie ir savo motiną parduos tai labai žemo lygio zmogenai

 • L. K. (Laukinis Kapitalizmas) 2020 sausio mėn. 06 d. 09:22:44

  O mūsų darbovietėje yra labai didelė kadrų kaita, nepadeda net kasmetiniai privalomi psichologijos seminarai darbuotojams.

 • Jd 2020 sausio mėn. 06 d. 09:11:10

  Super.Aciu.Malonu skaityti ir zinoti kad lietuva dar nemirs.Stiprybes ir sekmes.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar Darius Jauniškis turėtų būti paskirtas antrajai kadencijai į VSD direktoriaus pareigas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +3 C

 +3 +4 C

 

+2 +4 C

 +13 +15 C

+18 +20 C

 

+13 +14 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos