respublika.lt

Pavienė kova prieš gender ideologiją - straipsnio komentarai:

 • Briuselio iskripeliu ,,politika,, 2020 rugpjūčio mėn. 01 d. 10:34:34

  O persidavelei ta vigdo iskirus padores valstibes ,pagarba Lenkijai

  0 0
 • Irena 2020 gegužės mėn. 26 d. 17:34:42

  Kiek žinau Lietuva vadinama Marijos žeme. Priminsiu, jog turime Bibliją, kurioje smerkiami vienos lyties asmenų santykiai

  1 0
 • Rasa - autorei 2020 gegužės mėn. 22 d. 16:33:48

  Ištaisykite kvailą liapsusą apie "stačiatikius žydus". Turi būti "žydai ortodoksai". Ačiū.

  0 0
 • internautai rašo : 2020 gegužės mėn. 20 d. 13:52:46

  "1. Vienas kolega darbe turi keistą įprotį – piltis sau šlapimą į kavą. Kolegos stebisi, bet tyli, nieko nesako. Tai vadinama tolerancija. 2. Keistasis kolega kaišioja kitiems savo puodelį, įkyriai siūlydamas paragauti. Bendradarbiai atsisako. Jie išvadinami atsilikusiais runkeliais, bijančiais naujovių. 3. Keistasis kolega ima pilti šlapimą į bendrą kavinuką. Bendradarbiai pradeda piktintis. Jie išvadinami homofobais ir lygių teisių pažeidėjais. 4. … … 5. … … … … 6. Priimamas įstatymas, kad kavą su šlapimu gerti privaloma. Nepaklūstantys persekiojami. Normalios kavos gėrimas tampa nelegalus ir įmanomas tik pogrindyje."

  0 0
 • Viena iš tokių aktyvių genderizmo stūmikių yra Armonaitė!! 2020 gegužės mėn. 20 d. 10:22:23

  reikia nepamiršti šitos seimo žmogystos ir jai pritariančių ir kai ateis laikas - šitos būtybės turės atsakyti už šiandieninius savo žodžius ir veiksmus!!!!Kas man pritaria -palaikykite mano nuomonę tolesniuose savo komentaruose!

  0 0
 • GM 2020 gegužės mėn. 19 d. 08:34:20

  Vadinasi norite ištaisyti dievo klaidas, o jum neatrodo, kad galite klisti paties.

  0 0
 • ... 2020 gegužės mėn. 19 d. 00:07:43

  Priklauso viskas nuo tevu,kurie augina vaikus.Jums aiskiai sako,kad nukrypimai braunasi i pavasario sesijas,o jus ramiai komentuojate ir saipotes.Kas liecia vaikus,tevai pastoviai turi buti pasiruose apginti savo atzalas.Juk matote,kad akiplesiskai nieksai braunasi i svetimu vaiku protus ir tokie stumikai laimi,nes jie brudnai lenda,zino kad tevai uzpakaliu del savo vaiku nepajudins.Kodel jus akiplesiskai negalite susiburti ir amziams isguiti visokius genderistus is akiracio,kad jie bijotu net prabilti???Kas turi teise vadovauti svetimiems vaikams???Tik tevai kalti,kad isvis vyksta tokios diskusijos.Ar jums negaila savo vaiku???

  0 0
 • nuomonė 2020 gegužės mėn. 18 d. 15:01:36

  Tai neįgalūs žmonės, kurių išgydyti neįmanoma. Nereikia jų smerkti, persekioti, bet nereikia jų specialiai viešinti. Kažkas paskutiniu metu jais naudojasi neaišku kokiems tikslams.

  0 0
 • > tik 2020 gegužės mėn. 18 d. 12:51:34

  Sito nuzmogejimo pradininkes buvo liberales armonaite, nielsen, sakaliene... Taciau ir Europarlamente nubalsavo uz homikus, kiek atsimenu: Valiukeviciute, Austrevicius, Kubilius... REikia eit i gatves ar ka daryt? Juk tai yra pazeidziamos mano teises, kaip kriksciones, po ju darkymosi reikia gert vaistus. Neuzmirsiu, kaip maciau Vokietijoj sita parada - reklama. Diedas ejo su deformuotais stringais. Kur sveikas protas? Kur himno zodziai? "Tegul musu vaikai eina vien keliais dorybes..." Reiks emigruot i Rusija, nes ten Putinas uzdraude situs paradus. Ir net itvirtino konstitucijoj, kaip ir krikscionybe, kad visoki zydmasoniai nezalotu tautos.

  0 0
 • Lietuvis, ne sovietinis, ne europietinis 2020 gegužės mėn. 18 d. 12:35:47

  Ačiū už tokį straipsnį! Jūs vieninteliai Lietuvoje apie tai rašote! Tuo tarpu visi delfi, LRT, 15min prastuminėja, reklamuoja, normakizuota šitą iškrypusia gender ideologiją! Ačiū Respublikai!

  0 0
 • tik 2020 gegužės mėn. 18 d. 12:04:27

  Klausimas,kas Lietuvoje prastumineja ta konvencija ir kodel? Pavardes!!!

  0 0
 • sos tesinys 2020 gegužės mėn. 18 d. 11:23:24

  Ir tai dar ne viskas. Nusikaltelio B.Geitso, G.Soroso finansuojama PSO, kurioje prikista zydmasoniu klerku, svarste ar svarstys projekta, kad vaikam nuo 4 metu, reikia aiskint apie masturbacija ir lyciu ivairove. Ar jus suprantat,kur mes einam, kas mums primeta sita ideologija, kas nori galutinai mus sunaikint. Uztenka jau sito dirbtinai sukurto viruso, tikriausiai tu paciu isgamu. Vengrija isvijo Sorosa su jo "universitetais", uzdraude geju paradus. Lenkija taip pat. Amerikoje 4 valstijose traukiama baudziamon atsakomyben uz vienlytes santuokas. Negi mes busim avinu banda ir patys ikisim galva i kilpa?

  0 0
 • NF 2020 gegužės mėn. 18 d. 11:22:33

  Mano manymu sendenos pasaulio zmonijos PASIKEITIMAI ATGAUS SVEIKA PROTA IR VISA SI ISPROTEJUSIU ASMENU SKELBIAMA BEPROTYBE UZDRAUS AMZIAMS. NEIKAIP NEGALIU SUPRASTI,KAIP LIGONIAI PAPOLA I VALDZIOS GRETAS KURIE AKIVAIZDZIAI TYCIOJES IS SAVES IR IS VISOS ZMONIJOS. ZMONES ATGAUKITE SVEIKA PROTA IR JEGAS IR UZDRAUSKITE LIGONIAMS PATEKTI I VALZDZIA IR ATSTOVAUTI JUMIS. NIEKAIP NEGALIU SUPRASTI ATRODO ZMONES SVEIKAI MASTO,O SETAU KAD NORI KAZKOKS LIGONIU KLANAS KURIS YRA MATOMAI PABEGES IS SPEC.LIGONINES PASKLEIDZIA VISISKA BEPROTYBE,O MUSU ISRINKTEJI PRADEDA TIKETI IR NET PRADEDA SVARSTYTI VISA SIA KOSMARISKA BJAURASTI. MANO GILIU ISITIKINIMU SENDENA ATKELIAUJA I PASAULIO ZMONIJOS GRETAS DIDELIS LUZIS KURIS UZIMS PAGRIDINI VAIDMENI,O VISUS TOS ISKRYPELIUS IR ISPROTEJUSIUS UZDARYS I KAMERAS IR GYDYS PRIVERSTINAI,AR SUTEIKS GALIMYBE PATIEMS ISKELIAUTI PAS SETONA I PRAGARO DAUSAS. VISADA LAIMI SVEIKAS PROTAS IR SVEIKA MASTYSENA,TODEL IR DABAR LAIMES TIE KURIE SUVOKIA KAS JIE TOKIE.

  0 0
 • ,,,Respublikos,,, LGBT gejai trina komentarus 2020 gegužės mėn. 18 d. 11:13:45

  bent didessnes puses jau nebeliko..........

  0 0
 • o-o-o 2020 gegužės mėn. 18 d. 11:13:36

  Skvernas prieš rinkimus stovėjo tarp vyrbobių, laikydamas plakatą "aš už stambulo konvenciją", po to jam nuskambėjo perspėjamasis skambutis peržiūrėti savo gyvenimą. Ar be jo žinios jo pavaldinys kuilys stumia šitą satanistinį projektą? O kiek dabar durnių meldžiasi jam už atseit suvaldytą koroną ir jį palaiko. Jeigu tas plakatėlis buvo jo klaida, tai arba jis nesusigaudo realybėje, arba jis visiškas amoralas. To satanistinio projekto įgyvendinimo žudančios pasekmės siekia ateities kartas, ir koronos suvaldymas palyginti su juo yra absoliutus niekis.

  0 0
 • sos 2020 gegužės mėn. 18 d. 11:12:22

  Juk tai nesveiku zmoniu primetimas savo ideologijos. Zmones atsipeikekit. Kai isigilini, tai tikrai pradedi tiketi zmoniu populiacijos mazinimu ivairiais budais. Juk zydmasonis G.Sorosas nevyriausybinem organizacijom paaukojo 9mln. euru. mazumu politikai skatinti. Ko pasekoje pasipyle laidos per TV, straipsniai spaudoje. Karaliene morta iskart parase knyga vaikams ir tevams su subtiliu propagavimu genderysres. O pajutusios pinigu kvapa, visokios armonaites, nielsenes, sakalienes isitrauke i sia genocidu kvepiancia veikla. As savo vaiko neleisiu ne uz ka i tokias zydmasoniu propagandos pamokas. Pries savaite atsirado dar vienas sakalieniu projektas, pakeiciant vaiku teisiu 3 straipsni, dabar vaikus galima paimti is seimos be teise skustis. Kur mes ritames? Kazkas prastume ir projekta, kad paauglem nuo 15 iki 20 metu dalinti nemokamai spirales, kurios kaina 120euru, o viso projekto apie 90000euru. Cia tikrai ne Verygos ismislas.

  0 0
 • tai 2020 gegužės mėn. 18 d. 10:56:51

  ir galvokim ką rudenį rinksim į seimą, -kurios partijos atstovauja tradicinės šeimos vertybėms, o kurios stumia mus į gender ideologijos glėbį; visą tai gerai matysis per balsavimą dėl stumiamos Stambulo konvencijos ratifikavimo.

  0 0
 • petras 2020 gegužės mėn. 18 d. 10:47:28

  gal linkevičius pats gejus juk nei žmonos nei šeimos tai ir dirbo su grybeę ta linkme

  0 0
 • onute 2020 gegužės mėn. 18 d. 10:44:47

  Ta bruda linkevičiu lauk iš seimo

  0 0
 • Zinant 2020 gegužės mėn. 18 d. 10:31:14

  Linkeviciaus vertybinius poziurius, nestebina, kad butent Uzsienio reikalu ministerija stumuia ta velnio dokumenta.Lietuvai taptu svente ta diena, kai galu gale Linkevicius nueitu nuo arenos.

  0 0
 • buvo rasyta 2020 gegužės mėn. 18 d. 10:28:57

  kad genderizma popina Austejos darzeliai.Ar tevai patenkinti tomis pamokomis.Reikia atvirai kalbeti.

  0 0
 • Julija 2020 gegužės mėn. 18 d. 10:28:48

  Kas garsiausiai šaukia, kad Stambulo konvencija būtų patvirtinta seime ? Visokios personos, dirbančios neaišku kokiuose ir kieno įkurtuose institutuose, bet ir seime.

  0 0
 • tiek 2020 gegužės mėn. 18 d. 09:59:57

  toks kvailos baimės , normalių šeimų puolimas iš karto baigtus ,jei būtų priimtas seimerių atšaukimo NE SEIME , o juos rinkusių rinkėjų balsais įstatymas.Bet tam tikslui pasiekti būtina atšaukti ir visiškai nelogišką partinių sąrašų "dalyvavimą" rinkimuose į Seimą. BŪTINAI. Nes neimanoma kontroliuoti valdžios ,ji tampa pati sau , o visa Lietuva pati sau. Rezultate ,dangstantis labiausiai krintančiomis į akis GRYNAI PROPAGANDINĖMIS FORMULĖMIS : "ką išrinkote tą ir turite" ,"būtinas tačiau nepopuliarus sprendimas" (atseit , vos ne "liaudžiai pačiai prašant" ,škia,vardan tos eilinį kart jums numausim paskutines....") Lietuvoje įteisinta pinigų maišų vergija tikrųjų Lietuvos šeimininkų (pagal vis dar galiojančią Konstituciją) atžvilgiu. Tai neteisinga ,neteisėta .Ir taip tęstis tikrai nebegali , nes : galutinai įsigalės LG liemenės principai valdžioj, neliks pagrindinio Lietuvos turto - MIŠKŲ , gausim užterštą orą , vandenis . Galutinai žmonėms bus uždrausta net uogauti , grybauti ..

  0 0
 • nuomonė 2020 gegužės mėn. 18 d. 09:58:20

  Nereikia jų propaguoti, nes kas negali pratęsti savo giminės, tas negali būti natūralu.

  0 0
 • malda 2020 gegužės mėn. 18 d. 08:36:05

  141 su ponu Nr 1 atsiklaule pries briusliurbius ir vykdo visas ju uzgaidas,taip zemai pulti gali tik tie ,kuriems nusispjaut ant Valstybes ir Tautos ,nes jiems svarbiau ju asmenine gerove ...... .

  0 0
 • Vytautas 2020 gegužės mėn. 18 d. 08:27:03

  Jeigu nepataikausime, tai ir atsilaikysime. Tik abejoju ar mūsų valdžia tai sugebės, nes ji yra labai pataikūniška savo šeimininkams, o liaudies nuomonė jai nerūpi.

  0 0
 • Macas 2020 gegužės mėn. 18 d. 07:50:40

  Galvojau kad tuos iškrypėlių kononas dabaige ne pasirodo gyvi dar ir vėl pragydo gaidžiai

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • MINSKE: sulaikyti septyni Baltarusijos respublikinio mokslinio-praktinio centro „Kardiologija“ darbuotojai, kurie antradienio rytą vienoje iš miesto gatvių išsirikiavo į solidarumo grandinę.
 • ŽŪM: nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusiems ūkininkams jau išmokėta daugiau kaip 65 mln. eurų valstybės pagalbos, nurodo Žemės ūkio ministerija (ŽŪM).
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar laukiate naujos Vyriausybės?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar iš tikrųjų reikalinga nedarbo diena lapkričio 2-ąją?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +9 C

+11 +12 C

 

+7 +11 C

 +13 C

+11 +13 C

 

 +11 +12 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1819 PLN - 4.5799
RUB - 90.2935 CHF - 1.0719
GBP - 0.9076 NOK - 10.9465

Nuorodos