respublika.lt

Paskutinė Antano Kraujelio priesaika - straipsnio komentarai:

 • HA HA 2019 gruodžio mėn. 01 d. 15:41:45

  Vardinis tigro ginklas buvo bulvinė tarka... Ateis pavasarėlis, gegutė užkukuos, Ateis iš mišo brolis, tau š...kną nutarkuos...

 • kai kas 2019 gruodžio mėn. 01 d. 15:38:59

  kai mano tėvas buvo banditas, dirbau Vykdomojo komiteto pirmininku,paskui Ministrų Taryboje. Dabar, kai tėvas patapo partizanu,manęs net nebeprisimena...

 • Aleksandr 2019 spalio mėn. 29 d. 10:55:42

  Partizanas jau pagerbtas, o jūs stribvaikiai ir samdiniai už 30 sidabrinių iš nevilties grieškit dantimis ir taškykitės tulžimi, nes daugiau nieko jums nelieka.

 • Portalas Landzbergizmas lt 2019 spalio mėn. 27 d. 09:38:10

  Nu taip kai istorija keičia pagal save Landsbergis su savais tarnais konservatoriais. Gi jiems niekada nerūpėjo nei skurstanti tauta nei tėvynė Lietuva, jiems rūpi tik valdžia ir savi interesai.

 • Angelė 2019 spalio mėn. 26 d. 14:54:40

  Banditai ir liks banditais ,nors tu juos ir mėnulyje laidok.Nemažai dar likę gyvų žmonių,kurie prisimena jų "didvyriškus"darbus ,bet jų niekas neklausia ir neklauso.

 • jo 2019 spalio mėn. 26 d. 13:30:12

  desimtys tukstanciu ju auku zino ,,,,, kuo daugiau kraujo , kraujo, kraujo ,, galgi iki dabar pragare kartu su panasiais , ,,, didvyriais ,,, dar nepasisotino ,,

 • Suvalkiotas 2019 spalio mėn. 26 d. 13:13:02

  Kokiomis liaupsėmis negarbintumėte, su kokiomis iškilmėmis belaidotumėte, bet daugumos žmonių, ypatingai tų, kurie nukentėjo nuo jo banditiškų veiksmų, atmintyje jis buvo ir bus banditas.

 • Nepavyks 2019 spalio mėn. 26 d. 00:20:25

  Amžina šlovė kariui savanoriui Kraujeliui, panieka kolaborantam, enklavadakagebistam, jų atžalom, kurios netoli nuo "obels tenusirito ir mėgina apjuodinti šviesų Lietuvos didvyrių atminimą.

 • geda! 2019 spalio mėn. 25 d. 23:05:26

  padugne laidoti salia karininku....

 • Respublika, 2019 spalio mėn. 25 d. 22:49:43

  kur tu eini?

 • Buvo laukimas. Ir naktinis teroras. 2019 spalio mėn. 25 d. 20:48:23

  Labai gudriai ir skambiai visur yra pateikiama partizanų kovos reikšmė: " JIE KOVOJO UŽ LIETUVOS LAISVĘ !!! " Bet... ne už nepriklausomybę, ne už išsivadavimą nuo okupacijos. Todėl nėra ir niekas neteikia jokių tos kovos įrodymų, faktų, pavyzdžiui, kiek buvo išvaduota teritorijų, kiek kartų buvo bandyta užimti Vilnių, gal Kauną ar kitus miestus, nors šalyje veikė DEVYNIOS partizanų apygardos. Vietoj to, kad būtų vykusios įnirtingos kovos su okupacine kariuomene, vaduojant Lietuvą, tai faktiškai vadinami mūšiai įvyko tik todėl, kad patys partizanai buvo apsupami savo buveinėse. Na, o toje "kovoje UŽ Lietuvos laisvę" žuvo ne koki nors okupantai, o tikri beginkliai lietuviai. Kaimiečiai savo aplinkoje žino dar ir šiandien - KAS KĄ dėl KO. Ypač dabar, kai eteris virpa nuo "kovų UŽ laivę" šlovės.

 • Ne aisku 2019 spalio mėn. 25 d. 20:22:52

  Pries kelis metus spauda rašė ,kad jis didelis baisuoklis,vadino ir kitus tokius kaip jis bandytais Oras pasikeitė surado jų palaikus,organizuoja laidojimo ceremonijas,info tik iš didvyriškos garbingos ,pavyzdi duodamus reiškinius Ar tik ne prisireike nauju partizanu ,kuriems reikes ginti LR.milijonieriu dvarus,žemės juos pačius ir kt. nenusakomu didžiu turtus. Jaunuoliai kurie yra čia nuo saulėtos Floridos krantų tiesiog negaliu tikėti ,kad jie guldytu galvas amziams Lietuvoje. Jausdami artėjančius ne skanius sūkurius milijonas jaunu jau Ne LIetuvoje ir dar ne pabaiga.....Pilni du oro laineriai kas diena juos įskraidina iš sostinės,o kiek dar iš Rygos,Talino ,Varsavos?Mums pokario vaikams ne beda nėra reikalo jaudintis mes jau išeisime ten kur geriau.Svarbu kad atzalom isskrydusioms pries ketvirtį amžiaus,iš nesibaigėncioms ašaroms....

 • romas 2019 spalio mėn. 25 d. 20:18:29

  atsakymas suvalkiotam ,kaip tau apsivercia liezuvis taip kalbeti ,tu esi 100 procentu aukletas tevu ,ar seneliu ,kurie aukleti nkvd ar kgb,as irgi neprijauciu zudynem,bet skirk juoda nuo balto,banditai yra banditai,idomu kas zude vaikus seimas,isigiling istorija ir pamastyk,ar as lietuvis ,kuris nieko savo tautai neprasikalto galima ji nuzudyti,tai jie zude musu tauta ,gazdindami kiekviena zmogu,pagarba tokiem vyram.P.tokie zmones ,kuriam daviau atsakyma ,jie nieko nevertina ,jiem svarbu tik jo gyvenimas,pagalvok gal ir tave reiks gada ginti.

 • auka 2019 spalio mėn. 25 d. 20:15:28

  turiu teise is kapo , desimciu tukstanciu vardu paklaust ,,,, BANDITE , KODEL ZUDEI ,, kodel salia atgules savo auku neatsiprases ,,, didvyri,,, vaidini ,, banditas , kraujelis, kraujas , koks simboliskas to laiko priminimas ,,, ale . tavo auku niekas neklausia ,, jos zudomos antra kart , pasityciojant ,, didvyris , salia musu , kraujo upeje regim , velnui dusia atidavus ,, kokia sarmata ,, koks cinizmas ,

 • Taip 2019 spalio mėn. 25 d. 20:13:14

  laidojame Kraujelio palaikus, tai gal metas būtų išviešinti ir visus KGBistus. Juk jų dėka tokie žmonės žuvo. Laisvame laikraštyje aprašyta prezidentė Gribauskaitė, kad ji priklausė KGB, bet nė vienas laikraštis, nei LRT šitos temos nesiima gvildenti. Kodėl? Ar visi taip bijo, ar yra papirkti?

 • Suvalkiotas 2019 spalio mėn. 25 d. 19:17:30

  Nekaltų savų brolių lietuvių krauju suteptom rankom kūdikį glamonėja... Ir Stalinas propagandai mylėjo vaikus. Tik toks skirtumas - Siaubūnas pats žudė nekaltus vaikus, o Stalinas tą patį darė tik per savo pataikūnus.

 • asd 2019 spalio mėn. 25 d. 19:09:54

  pagarba Lietuvos partizanui.

 • to tata 2019 spalio mėn. 25 d. 19:02:25

  turbut ne is kaimo esi . speliuoju is sieimo. ania

 • to seniui 2019 spalio mėn. 25 d. 18:58:40

  jus tieisus daug brudo lietuvoj, jai ne okupacinie armija, jie ir 2 dienu neprasilaikitu

 • jonas 2019 spalio mėn. 25 d. 18:57:27

  Kas mus veda,kur mus veda?Anksčiau buvo -Lietuva nuo jūros iki jūros.Dabar Lietuva susitraukė.Gerai,kad rusas nuo lenko Vilniaus kraštą grąžino,gerai,kad rusas Klaipėda sugrąžino.Truputį prasiplėtėm.Tačiau kas keista,dabar mūsų šūkiai tapo kitokie.Rusai puola,tuoj,tuoj,užpuls.Kuo gilesnė integracija į ES,NATO struktūras.Kur mes einam,kokie mūsų nacionaliniai interesai?Didžioji darbingo amžiaus piliečių grupė jau pabėgo iš Lietuvos.Anksčiau vadinti banditai,tapo didvyriais.Pagal vykstančius įvykius Lietuvoje,matomai ir valstybė virsta banditiška.Teisėjai atvirai šneka apie susidorojimą už pasakytą teisybę,žmonės už savo įsitikinimus sodinami į kalėjimus be teismo....Kur toliau nueisim?

 • zemai 2019 spalio mėn. 25 d. 18:24:51

  lenkiu galva, pries amz, at , a,kraujali tikra padoru lietuvi, kuris gine tevine nuo bolseviku ir ju parankiniu stribu, komuniagu, nkvd ir kitu periejunu siuksliu,okupantu,idomu kodel kniginuose niera knigu apie pokario rezistiencija, adolfo ramanausko vanago, rasita, daugie lkrito sunu,juozo luksos daumanto,partizanai,kelias i cervene, rainiu miskelis, jaunimui butu idomu zinot tiesa, uzslaptinti kgb. istai visokiom priemoniem pila purva an lirtuvos patrijotu,taip sakant nuo ne sveikos galvos ant svieikos, patis matom kur atvede sios padugnies lietuva, per30 metu,

 • idomu 2019 spalio mėn. 25 d. 18:01:12

  dabar butu givas kraujalis, ka jis pasakitu apie musu laisve, ar ne testu kovos, amz, at, uosis pries mirti pasakie, mes ne uz tokia laisve kovojom,

 • Gėda 2019 spalio mėn. 25 d. 17:59:15

  Nusikaltėliai nėra didvyriai. Tad be reikalo mums brukamas garbinti šis veikėjas.

 • romas 2019 spalio mėn. 25 d. 17:44:06

  paskaitai zmoniu komentarus ir galvoji,ar juos paveike tevai ,kurie tuo laiku gyveno ir pritare okupacijai,ar jiems nusispjaut ant Lietuvos,nevadinkit visus banditais,istorikai galetu atskleisti tiesa,jog istikruju buvo banditu ,kurie naudojosi partizanu vardu,bet jie budavo likviduoti isaiskejus tiesai,toj pusej irgi vyko kova,daug buvo negeru zmoniu ,buvo parsidaveliu,kuriems nkvd viska leido ,diena cia nakti cia,o toki zmogu kaip Kraujalis reikia gerbti ,o nelieti neapykanta,jis tikrai nebuvo banditas,jis buvo LIETUVOS sunus,as tik rasau ka man tetis pasakojo ,atminkit viena uz dyka niekas nesaude,musu tiek nedauk ,isnyksim kaip vejas ir viskas,lietuviai vienykimes issaugokim savo tauta.

 • Taip 2019 spalio mėn. 25 d. 16:21:47

  Rezidento Nr 1 galva visą laiką palenkta,tai jis pagerbia savo gaujos narius.Kodėl tos slapyvardės,tai tulpyniai,tai daktariniai, tai vanagai,tai kregždutės.Juk tėvai duoda normalius vardus. Siaubūnas ,Viešpatie kas galėjo savo vaikui duoti tokį vardą?

 • audrius 2019 spalio mėn. 25 d. 15:42:46

  Tai kas dabar rezistetas Nr,1 - V. Landsbergis, A. Vanagas ar Siaubūnas?

 • to>parašei -pakniaukei 2019 spalio mėn. 25 d. 15:35:54

  O kokiems velniams,pasakyk man,tuos komuniagas ir kagebistus 75-iems metams užslaptino,a?Ar ne tam,kad juos,kaip šiandie banditus,vėl kailį išvertę turėtų kaip garbint?

 • Klausimas 2019 spalio mėn. 25 d. 15:02:28

  Ponia žurnaliste I.Babkauskiene, kodėl rašote, kad visa Lietuva nulenks galvą prieš paskutinį partizaną Siaubūną ? Ne brangioji , ne visa Lietuva ! Kodėl skaudinate NUŽUDYTŲ, KANKINTŲ beginklių, mokytojų, kolūkio, apylinkių pirmininkų, eilinių kolūkiečių ir net vaikų artimuosius ? Mūsų kaime, seneliai sako, juos vadino arba miškiniais, arba banditais! Niekas nevadino partizanais !

 • ane? 2019 spalio mėn. 25 d. 14:23:15

  Siaubūnas yra siaubūnas, - pravardė matyt atitiko originalą.

 • aaa 2019 spalio mėn. 25 d. 14:20:36

  Vienas po kito atrandami didvyriai-tai kartu parašykit ir apie jų nuveiktus darbus-kažkodėl tik apstrakčiai-kovėsi, slėpėsi, miške sėdėjo, o kas dar svarbesnio?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APŠAUDĖ: Čado kariškiai šalies sostinėje Ndžamenoje apšaudė Prancūzijos ginkluotųjų pajėgų automobilį.
 • MAŽIAUSIA: Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos paskelbtais duomenimis, šių metų liepą centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune išliko mažiausia Lietuvoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia gilinti šalies upes, kad per jas plaukiotų krovininiai laivai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +12 C

+11 +13 C

 

+12 +13 C

 +21 +23 C

+22 +23 C

 

+22 +23 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1329 PLN - 4.4758
RUB - 80.1470 CHF - 1.0685
GBP - 0.8994 NOK - 10.6650

Nuorodos