respublika.lt

Nacionalisto etikete jo neįbauginsi - straipsnio komentarai:

 • Seniui. Durneliui 2020 liepos mėn. 05 d. 18:30:52

  Juokingiausia, kad prorusiskas asilas senis vardu rašo,prie ruso turėjome geras pensijas ir uždarbius.Kokias geras?150-200 rublių,už kuriuos net televizoriaus negalėdavo nusipirkti.O kokį gerą laivyną mes turėjome prie ruso okupanto,bet žuvis parduotuvėje tik smirdanti buvo arba vobla džiovinta gulėjo.Ir prie burlioko neblogai gyveno tik vagys ,kurie turėjo ką pavogti iš darbovietės arba kysininkai.Dar komunistai ir kagebistai,aukštesniuose postuose.Visi kiti buvo ubagai iš kurių visą Europą juokėsi.Pamirsai seni,kad dar 70 metais vaiksciojai su berete ir plosciumi ir su Spalio fabriko batais,nes kitokie buvo deficitas.O nuo sluostimosi uzpakalius tarybiniais laikraščiais,tūkstančiai hemaroju gavo.Matyt tuo metu Maskvoje kagebesniku dirbau ir į Lietuvą atsiuntė litovcu auklėti internacionalizmo,su 500 rublių algą,tai tau gerai buvo rusiškas asile.

 • >Stebėtojas 2020 birželio mėn. 11 d. 20:09:21

  tau tik stebėti analizus, kai pdarai savo reikalą...Esi tvartelinis padaras, ilgomis ausimis ir tuščia makaule.

 • Patriotus 2020 birželio mėn. 11 d. 16:26:33

  reklamuoja kiti, už nuveiktus gerus darbus. Jei "uodegą" reikia kelt pačiam, tai...kažin, kaip čia su tuo patriotizmu?..Gal kaip su V.L.??

 • Stebėtojas 2020 birželio mėn. 11 d. 15:45:46

  Skaitau komentarus ir matau, kiek dar daug Lietuvoje apsitapšnojusių komuniagų... Kada gi jūs visi pagaliau išdvėsite?! Tik smardinate Lietuvos orą!

 • Trinkite lauk 2020 birželio mėn. 11 d. 14:31:35

  tą banditų ir Ukrainos nacistų garbintojo reklamą! Tokie nėra jokiais patriotais, tai laikmečio produktas, prisitaikėlis, kuris pajuto, kad marionetiniam režimui reikalingi neokomjaunuoliai. Jie tik šeimininkų batų laižytojai, prisidengdami patriotiniais lozungais, vedami buvusių komunistų-kgbistų, lipa į postus ir dalinasi kaulus nuo šeimininkų puotos stalo. Valdžia pasikeistų ir jis jau stovėtų su naujais plakatais ir vaikams pasakotų kitas pasakas.

 • Patriote 2020 birželio mėn. 11 d. 13:35:57

  Jau "patriotas" parosenka beveik supakuotas, jam pareiksti gal 24 kaltinimai. Zymaus "patrioto" palaikomo naciku parosenkos paviesintas pokalbis su baidenu, kuriame baidenas nurodo politines bei socialines kryptis Ukrainai. Paprastai tariant, tai vadinasi Tevynes isdavimu. Vis atsimenu landsbergi rekianti - "Tegul Maidanas vyksta visoje Ukrainoje". Reiktu ir sitam "patriotui" atsakyti uz savo poelgius bei veiksmus.

 • Kaip matau 2020 birželio mėn. 11 d. 13:10:35

  šitas banditų palikuonis dar ir komentuoja pats po savo panegirika! Tokie kaip jis ir buvo pirmoje eilėje šaudyti žydų, o vėliau tarnavo fašistams policajais. Ir tik tada, kai šie nešė kudašių, nebeturėdami kur dingti, sulindo į miškus. Tipiškas išplautsmegenis, kaip pats prisipažįsta nuo 12 metų vaikštantis su berete. O tai, kad dar važiuoja bičiuliautis su ukrainos nacikais, kurie savo didvyriais pasiskelbę Niurbergo procese nuteistus nacių nusikaltėlius, viską pasako apie šio žlobo smegenų būklę. Tu nuvažiuok į tas Lietuvos vietas, kur dar gyvi banditų sušaudytų nekaltų žmonių giminės ir ten papasakok savo kliedesius, o aš pažiūrėsiu ar išneši sveiką kailį.

 • Tam "skaniai pasijuokiau" 2020 birželio mėn. 11 d. 11:47:11

  Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis, sako nacionalinė išmintis.

 • Skaniai pasijuokiau 2020 birželio mėn. 11 d. 11:16:08

  iš to vaiko fantazijų ir tiek. Jei ką aš pats važinėjau į nepriklausomybės mitingus ir budėjimus, bet niekada savo vaikams neskiepijau tokių nesąmonių į galvą.

 • D.M. 2020 birželio mėn. 11 d. 11:09:32

  Ačiū D.Šepetytei už reikšmingą straipsnį, o p.Gediminui - už teisingą misiją ir tautai svarbius "LDK palikuonis". Nesuprantu tų koment., kurie vienodai supranta nacistą ir nacionalistą: Nacionalizmas – ideologija, teigianti tam tikros gyventojų grupės nacionalinį (tautinį) bendrumą ir siekianti sujungti šią grupę tokio bendrumo pagrindu į valstybinį darinį. Nacija - (lot. natio - tauta) - žmonių bendrija, susiformavusi istorijos, kultūros, kalbos, teritorijos ir ekonominio gyvenimo bendrumo pagrindu. Tiek nacistas, tiek nacis yra galimi nacionalsocialisto (Vokietijos nacionalsocialistų partijos, veikusios 1915–45, nario) trumpiniai. (pagal VLKK)

 • Pričkus - Rusas 2020 birželio mėn. 10 d. 19:29:26

  Rusas, mylintis savo kalbą ir tėvynę turi keltis į Rusiją!

 • ar jau patrijote -nacionaliste -Sauly sudalyvavai Vilniaus LGBT lybergrastu eisenoj 2020 birželio mėn. 10 d. 13:36:47

  juodukams paremti ?????

 • weks 2020 birželio mėn. 10 d. 10:13:25

  Nesupratau prie ko čia LDK laikai, kodėl jie svarbus patriotiškumui - gal, kad esu ukrainietė...

 • 250 metu Rusijos imperijos okupacijos 2020 birželio mėn. 09 d. 16:04:59

  veltui nepraeina. Begit, lietuviai yra uzsispyrusi, karinga tauta, vikingai ir mongolai tik pakrasciu drisdavo pulti iki kol aplinkines imperijos musu nepasidalino.

 • Kad tik 2020 birželio mėn. 09 d. 12:53:09

  Daugiau tokių!!!

 • siu vat kokiu pusdurniu PATRIJOTU NACIONALISTU sukis ir hobis yra vienas 2020 birželio mėn. 08 d. 17:54:33

  malt suda , ir balsuot uz konservatlyberastinius KGB esnykus , tautos genocido vygdytojus , konstitucijos istatymu pazeidejus , dalyvaut geju paraduose , ir ginkluotis ,kad tauta jiems skuros nenuluptu...

 • Gediminas 2020 birželio mėn. 08 d. 16:59:22

  Saunuolis,bendravardi!Dabartiniai valdzios funkcionieriai net susiriesdami stengiasi iskraipyti garbingu ir net sventu zodziu prasme.Jiems zodziai GARBE,TAUTISKUMAS,TEVYNE reiskia NAUDA,INTERESU GRUPE,EUROPA!Buk tvirtas ir semes Tau

 • senis 2020 birželio mėn. 08 d. 16:11:21

  stai vaisius sunaikintu mokyklu, kvailu tevu ir Lansbergio fasistines propagandos. Per 50 metu, kuriuos tu, nedastumtas fasisteli, vadini juoda skyle, Lietuva padaugejomilijonu gyventoju, buvo elektrifikuota, numelioruota. Nepilniems 4 milijonams gyventoju, turejome galingiausia ir saugiausia AE pasaulyje, turejome didziausia Baltijos juroje laivyna, keleta laivu statyklu, Mazeikiu NPG, turejome visiems darbo vietas, gerus atlyginimus, pensijas, uz kurias visa vasara galejai mirkti Juodojoje juroje. Tokiu pusdurniu fasisteliu, tik vyresniu, deka visa tai praradome, tapome kolonija. Dabar milijonas lietuviu pabegeliu kuria gerove Muterlandui. Kokia gali buti sajunga, kurioje atlyginimu, uz ta pati darba kainos skiriasi 5 kartus, penijos irgi. Nelaiminga, nukvakusi sorosiatina.

 • www 2020 birželio mėn. 08 d. 14:27:48

  Nacionalistas ar nacistas vienas ir tas pats, prisidengę gražiais žodžiais ir melu jie darytų lygiai tą patį, ką darė naciai Antro pasaulinio karo metu.

 • Autorei 2020 birželio mėn. 08 d. 14:26:59

  O prie ko čia nacionalizmas?

 • senis 2020 birželio mėn. 08 d. 14:24:06

  kvailas, jaunas, fasistelis. Kaip ten mes pirmavome pries siaures valstybes? Kiek, tarpukario Lietuvoje dirbo estu ir latviu, ir kiek lietuviu dirbo Estijoje ir Latvijoje? Visas Lietuvos siarinis pakrastys, dirbo Latvijoje. Ten geriau maitino, vertino gerus darbininkus. Durnelis, pabendravo su Ukrainos fasistais, prisiklause istoriju, kaip ukrainieciai kase Juodaja jura, ir pats nutere kurti nauja Lirtuvos istorija, kaip lietuviai kase Baltijos jura. Buvo tarybiniais laikais tokia nelaime, komjaunuoliai su inyciatyva, bet iki tokiu idiotu, ir tie nenusirisdavo.

 • auksinis saukstas 2020 birželio mėn. 08 d. 13:36:25

  nusususoj saly liko patrijotai ir idijotai. jakalaitis gal net ir teisus buvo. pavelavo - saukstai po pietu.

 • Daug netiesos ir melo 2020 birželio mėn. 08 d. 12:43:09

  Pirmiausia tai nacistas ir patriotas skiriasi. Kai suzinojau, kad sauliu sajungoj yra jakilaitis, tai supratau, koki ten "patriotai". O kas liecia Maidana, tai tikiuos visi sorosistai ir kirsintojai ir snaiperiai bus nubausti. Apie tai jau laisvai sneka Ukrainoj. O parosenkai, savo tevynes isdavikui {paviesinti pokalbiai su baidenu} bus hana. Galvoju ir landsbergis, austrevicius, grauziniene irgi turi atsakyti, nes uzsilipe ant scenos {landsbergis} reke - "Tegul buna Maidanas visoje Ukrainoje".

 • E.Jakelaičio ,,ĮDĖJA LIETUVAI'' šgelbėti Lietuvą išdalinant šauliams ginklus 2020 birželio mėn. 08 d. 12:23:41

  prisiminus prezidento rinkimų dabatus ,pirmas ir pagrindinis Jakelaičio klausymas debatų metu buvo : -Kaip kandidatai i prezid. gelbėtų Lietuvą, jei pamatytų , kad rusai kitame Nemuno krante montuoja pontoninų tiltą? Glima numanyti, kad pagal jį ,tokiu atveju reikia skelbti aliarmą ir kuo greičiau kvestis į pagalbą Trampą ir jo desantus ... -Nelabai ką doro tada žadėjo daryti kandidatai, nes klausymas nebuvo iš protigiausių

 • tap ,,,,pagal visas P.S,,, apsiziok ir nupurtuk 2020 birželio mėn. 08 d. 12:17:13

  ta trumpaja , arba ilgaja.....

 • per 2 m fronto linija nesikeitėnei kiek, o žuvo 13 tūkstančių 2020 birželio mėn. 08 d. 11:55:40

  prezid. ZELENSKIS atitraukė Ukrainos kariuomnę nuo susišaudymų su priešu linijos ir tuo pasiekė, kad karių žūsta 100 kart mažiau .Buvęs prez Porošenka darė atvirkščiai. Kuris iš jų teisingenis? -Kas atsakys.?

 • Macas 2020 birželio mėn. 08 d. 11:39:03

  Nacionalizmas Lietuvos ir Europos gelbėtojas

 • NUOMONĖ 2020 birželio mėn. 08 d. 11:29:33

  manau,kad autorius pats dar sau neišsiaiškinęs sąvokų esmės...ir kuo jis save laiko iš tiesų ?... Nacionalizmas= nacionalsocializmas = nacizmas ( fašizmas ) Dauguma pokario partizanų , tikiuosi nebuvo nei nacionalistai, nei buržuaziniai nacionalistai. ( fašistai) .Jie buvo Lietuvos patriotai, mylėjo savo Tėvynę Lietuvą, troško jai laisvės. Nejaugi tikras šalies patriotas gali save tapatinti su Birželio sukilimo veikėjų nacionalistų Kauno garažų žudynėmis ar plechavičiaus ordų siautėjimu ? Su Lietuvos policajų mirties bataljoonais , siautėjusiais ne tik Lietuvoje ? Panerių žudynėmis ?... Tada toks nacionalistas - nusikaltėlis, kurį pasmerkė pasaulio tautos ,kuris Lietuvai neatneš nieko gero , išskyrus kančias , skausmą ir mirtį...

 • › "pagal visa rasliava..." / P.S. 2020 birželio mėn. 08 d. 11:24:00

  P.S. Įsivėlė spaudos klaida: turi būti "trumpąja".

 • Džiugu 2020 birželio mėn. 08 d. 11:20:05

  kad ir kaip amsėtų samdiniai, labai džiugina neabejingas Lietuvai jaunimas.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia gilinti šalies upes, kad per jas plaukiotų krovininiai laivai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +12 C

+11 +13 C

 

+12 +13 C

 +21 +23 C

+22 +23 C

 

+22 +23 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1329 PLN - 4.4758
RUB - 80.1470 CHF - 1.0685
GBP - 0.8994 NOK - 10.6650

Nuorodos