respublika.lt

Lietuva trinama iš mūsų sąmonės - straipsnio komentarai:

 • J
  Jotautas. Humoristinė komentarų apžvalga 2023 vasario 06 18:33:39

  Pirmiausia - Lietuvos jau nebėra. Kapiec !!! Ji visai ištrinta iš sąmonės tų, kurie jos neturi. Norisi nesavu balsu kaukti: tu gyva. tu gyva, iš tamsos išlindusi. Y-ha-ha !!! Tvirtai susiėmus už kiaušų rėkti: kada jūs mums, partijėlės, tarnausite? O, Liuciperiau maloningasis, daryk tvarką ant Lietuvos - juk matome LIETUVIŠKOSIOS Lietuvos agoniją. Kur akėčios, kur vežėčios- laisvę Lietuvai! Graudžiai graudu, liūdnai liūdna: mus valdo gal waršava, gal wašingtonas, o kykyjevas? Bet dėl kremliaus valdymo labai abejoju, nes rusai nepuola nei kykyjevo, nei Ukrainos. Tai Kremlius ginasi nuo vokiečių tankų Rusijos Federacijoje, „Tigrai" jau griauna griauna jos miestus... Jiems padeda „konservai", surinkę 5 milijonus ir nupirkę „Bairaktarą", o dabar milijonus surinks ir pirks radarus... radarom. Dieve, neleisk konservam sunaikinti Lietuvą!...

 • A
  Anekdotas 2023 vasario 06 18:08:15

  - Ar tau patinka portalas „Respublika? - O, taip! Labai geri anekdotai...

 • A
  Atsakymas 2023 vasario 04 12:38:46

  Lietuvos valstybė buvo pradėta statyti and globalizmo pamatų, todėl šiandien ir matome LIETUVIŠKOSIOS Lietuvos agonija. Susiraskite Alvydo Butkaus straipsnį, kuriame palyginama Lietuvos ir Latvijos valstybių įstatymai --- pamatysite, kad turime tai, ką ir siekėme turėti.

 • N
  Nenutiks 2023 vasario 04 12:16:26

  Taip nenutiks, nes.... tokio lyderio nėra.... tokios partijos nėra. Diktatūriškos partijos pagrobę naudojasi klasikinių partijų pavadinimais, į seimą atkeliauja ne rinkti žmonės, o ----sarašiniai-- vis tie patys "ekspertai". Tie ekspertai nėra atsakingi niekam už savo darbą, tik... savo vadukams. Tautiniai judėjimai (bet kuri žmonių grupė, kuriai nors šiek tiek rūpi Lietuva) yra žiniasklaidos išjuokti --- jie yra paversti kartikatūromis. Opozijos nėra: susiskaldę, sukiršinti tarpusavyje. Tautinių judėjimų vadukai susiskaldę, kovojantys tarpusavyje, nesugebantys eiti į kompromisus. Kas iš tokios makalynės iškils kaip nugalėtojai? Kai du pešasi, tai trečias laimi.... Laimės ta grupuotė, kuriai ištikimiausiai tarnauja žiniasklaida, saugumas, policija....

 • s
  senis 2023 vasario 04 10:12:25

  kremlius juk žyno niekas geriau nesunaikins valstybės kaip savi gyventojai vikdantys nurodima ir svarbiausia nepyks ant okupantu juk savi sunaikino ir lietuvybę ir dorybę.

 • B
  Bens 2023 vasario 01 18:52:38

  "Būtų gerai jei bilietas laimingas tektų man...." Viskas tas pats: klausimas apie akėčias - atsakymas apie vežėčias... LAISVĘ LIETUVAI!!!✌✌✌

 • A
  Anupras 2023 sausio 31 15:43:39

  Tikra teisybė, eini gatve ir kuo aiškiausiai jauti kaip kas kas žingsnis trinasi iš sąmonės Lietuva!. Ir norisi nesavu balsu kaukti kad nėra tokio lyderio, kuris tvirtai suėmęs už kiaušu visas partijėles, smulkius pilietinius judėjimus ir kitus „aksakalus“ priverstu juos nugalėti savo ambicijas ir geri jų norai tarnauti mums net atokiausiuose Lietuvos kampeliuose išsipildytu. Nes dabar tikrai visai nėra kam mūsu mokinti kaip mylėti savo šeimą, savo šalies istoriją, didžiuotis savo gimtine ir ją ginti. Negi mums našlaičiams teks patiems prieiti prie loginių sprendimu ir patiems imtis darbo Tėvynės labui !? Graudžiai graudu ..

  • A
   Anuprui 2023 vasario 04 12:27:38

   Anuprai, teks jums tapti tuo,ko Lietuva neturi: įkvepiančiu..vienijančiu... vedančiu.. --- mylinčiu Lietuvą. Jeigu tokių žmonių neatsiras, tai.... gal mes esame neverti turėt nei Lietuvos, nei savo žemės.

 • PAJAMOS: Dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ kartu su dukterine įmone dujų birža „GET Baltic“ neaudituotais duomenimis pernai kartu uždirbo 98,2 mln. eurų pajamų.
 • GINČAS: Gedimino kalno būklę stebintis ir jį prižiūrintis Lietuvos nacionalinis muziejus apskundė Vilniaus apygardos teismo sprendimą, palankų buvusiam kalno sutvarkymo darbų projektuotojui UAB „Hidroterra“.
 • DOKUMENTAI: Praėjusiais metais Lietuvos piliečiams išduota beveik 720 tūkst. asmens dokumentų – daugiausiai per pastarąjį dešimtmetį, rodo Migracijos departamento turima statistika.
 • SAVIVALDA: Kovą vyksiančiuose savivaldos rinkimuose kandidatuoja beveik penktadalis parlamentarų, o perrinkimo siekia dauguma – 49 – pareigas einantys merai.
 • REABILITACIJA: Pernai kompensuojamomis reabilitacijos paslaugomis pasinaudojo beveik 3,5 tūkst. koronavirusu persirgusių žmonių - tai trečdaliu mažiau nei 2021-aisiais.
 • SKUNDAS: Airijos ir Vengrijos oro bendrovės „Ryanair“ ir „Wizz Air“ teismui apskundė nuo šių metų padidintas rinkliavas Vilniaus oro uoste.
 • UŽDRAUDĖ: Teismas sausio pabaigoje uždraudė aštuoniems Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos bankroto administratoriams laikinai – šešis mėnesius užsiimti šia veikla: tokia sankcija pritaikyta Daliui Volskiui, Skaistei Klimei ir Vėjūnui Klimui, Vaidotui Lemešovui, Arūnui Virkučiui, Donatui Turkui, Tomui Malinauskui ir Vytautui Švedkauskui.
 • REIDAS: Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad vasario 6-7 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimą.
 • BYLA: Baudžiamoji byla dėl konflikto Vilniaus prekybos centre, kai per karantiną dėl nedėvimos kaukės pastabą gavęs pirkėjas Darius Varnas sumušė apsaugininką, o paskui lauke šovė į jį iš turėto ginklo, pasiekė Konstitucinį Teismą.
 • GALIA: 2022-aisiais vėjo elektrinių galia Lietuvoje, palyginus su 2021 metais, išaugo trečdaliu - siekė 1,51 teravatvalandės (TWh).
Daugiau

Dienos klausimas

Ar ketinate šiemet atostogauti užsienyje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +2 C

-6 +3 C

 

-6 +2 C

-1 +4 C

-2 +3 C

 

-3 +1 C

0-4 m/s

0-6 m/s

 

0-8 m/s