respublika.lt

Kuo virto šiandieninė laisvė? - straipsnio komentarai:

 • D
  Dieve, 2020 liepos 06 20:38:56

  koks šviesus žmogaus protas ir didelė išmintis. Toks pokalbis - atgaiva sielai, ačiū. Tik gaila, kad tos tiesos nesupranta tie, kam reikėtų suprasti.

  4 0
  Atsakyti
 • -
  --- 2020 liepos 06 08:46:37

  dar yra ir trečia sąvoka oslokratija - skirta visiems Lietuvos politikams

  3 0
  Atsakyti
 • D
  Danutė 2020 liepos 06 11:49:51

  Puikus straipsnis. Būtų gerai, kad daug kas jį perskaitytų ir praregėtų. Nikolajus Medvedevas ir Sąjūdžio laikais, ir dabar yra perlas, kurį reikia branginti. Būtinai jis turi dalyvauti politikoje. Toks patarėjas reikalingas ir Prezidentui, ir Premjerui. O kodėl partijos nesusipranta jį pakviesti dalyvauti rinkimuose? Dar ne vėlu. Pakvieskite, protingų žmonių reikia visose srityse.

  3 0
  Atsakyti
 • S
  SP.QR 2020 liepos 06 16:56:08

  Kiek pameni gerb. Nikolajus visada savo pamąstymuose tarp eilučių buvo opozicijoje dešiniąja politikai.Tik reikėjo tai suprasti. Galima pritarti, kad turto grąžinimas ir skubotai pelningų įmonių privatizacija, žemės kilnojimas yra didžiausios žalą daugumai piliečių padariusios ,,reformos" Ir tai atliko ne KGB, o savo, tremtinių ir politinių vaikai ir jiems tarnaujantys politikai. Nuskurdinta visuomenės dauguma ir supriešinta tauta. Tai Lietuvos politikų rezultatas.

  3 0
  Atsakyti
 • N
  Nuoširdus AČIŪ gerb. Signatarui, 2020 liepos 06 18:38:46

  išsaugojusiam ištikimybę Sąjūdžio dvasiai. Ačiū, kad esate su mumis, su Lietuva, esate dvasinis Atlantas, saugantis, kad Lietuvos dar daugiau nelaimių neužgriūtų. STIPRIOS SVEIKATOS.

  3 0
  Atsakyti
 • K
  Kis 2020 liepos 08 00:31:37

  tai vienas zmogus mastantis realiai,niekada,nesu pastebejusi,kad jis sneketu su kitu pasauliu?Tokius zmones tiesiog reikia gerbti,ka ir stengiuos daryti per tuos metus.

  3 0
  Atsakyti
 • K
  Kestutis 2020 liepos 12 18:09:38

  Gaila,bet tokiu ismintingu zmoniu liko nedaug.....

  3 0
  Atsakyti
 • n
  nedrysta 2020 liepos 05 16:31:01

  Niekas nedryso referendumų į es už bambalius šturmuot, nesiviešint su kgb, išlaikyt per es didžiausią socialinę atskirtį ir skurdą...Lietuvoj drysta.

  2 0
  Atsakyti
 • G
  Gerb. Nikolajau 2020 liepos 06 06:55:16

  Atsigavo dusia skaitant Jusu mintis. Deja, tik laivo dugne , pagal mane jau ne skyle, o tamsi kloaka, siurbianti paskutinius zmogiskumo likucius...

  2 0
  Atsakyti
 • r
  rimantas 2020 liepos 06 07:20:42

  simtas proc i tiksla Saunuolis TIK KA DARYTI REIKIA KAD BUTUME IR VEL TIKRA LIERUVA

  2 0
  Atsakyti
 • A
  Ačiu 2020 liepos 06 09:43:15

  Už protingas, gilias mintis. Linkiu geros sveikatos.

  2 0
  Atsakyti
 • I
  IS uk 2020 liepos 06 17:24:59

  Kaip gerai,kad dar yra mastanciu zmoniu.

  2 0
  Atsakyti
 • D
  Dėl restitucijos 2020 liepos 06 19:04:35

  buvo žmonių, kurie sąmoningai neatsiėmė savo žemių, nors ir per visą giminę didžiulius plotus turėjo. Neatsiėmė dėl to, kad neištrauktų pagrindo iš po kojų tiems, kas pusę amžiaus jų dvarų žemėje gyveno, kolūkiui dirbo. Atsisakė nuosavybės tams, kad tarpusavyje nesusipriešintume dėlto, kad, prasidėjus turto dalyboms, vieni staiga taps savininkais, o kiti - elgetomis. Daugiau negu keista, kad V.L. taip restitucijos troško, kad nė pats neparodė nesavanaudiškumo pavyzdžio Sąjūdžio žmonėms.

  2 0
  Atsakyti
 • L
  LABAI PASIILGSTU 2020 liepos 07 14:17:59

  tų šiltų tarybinių žmonių, kurių buvo kitos vertybės, kitoks elgesys, ir kitas gebėjimas siekti laisvės ir džiaugtis ja. Pagarba jiems ir N.Medvedevui!

  2 0
  Atsakyti
 • p
  puikus 2020 liepos 08 12:56:37

  straipsnis ir įžvalgos... Pagarba autoriui... Ti bėda, kad tie, kas turėtų susimąstyti - neskaito....

  2 0
  Atsakyti
 • P
  Pribloškė 2020 liepos 04 00:03:36

  Nēw York Times nuo šiol žodį "juodas" rašys iš didžiosios raidės. Kažin, pas mus nebus tokio įsakymo? Juk pas mus gana nemažai juodų mokosi. Gal čia baltieji bus įkinkyti į karietas ir privalės, bizūnais talžomi, juodžius vežiot? Klūpot ant kelių lengvai privertė. Pradžia padaryta.

  1 0
  Atsakyti
 • p
  pilietis Lietuvos 2020 liepos 04 10:47:33

  Taip kyla pilietiniai karai, kai politikai yra neįgalūs išspręsti visuomenės viduje užsimezgusio konflikto. Tada iniciatyvos – nebūtinai geriausios – imasi visuomenės nariai, kurie dažnai yra provokuojami, bet nesulaukia valstybės vyrų sprendimo, priimtino ABIEMS pusėms. Kam mes išlaikom tuos politikus, jei jie tokie neįgalūs!

  1 0
  Atsakyti
 • S
  Signatarui Medvedevui 2020 liepos 04 22:42:21

  Kodėl jūs visi signatarai 1992 m.liepos 07 d. PRABALSAVOTE už koncervų pasiūlytą įstatymą,,o V.Landsbergis jį pasirašė? Šis įstatymas ŠIURKŠČIAI pažeidė LK 55 strp.,t.y.įvedėt į rinkimų sistemą SĄRAŠINIUS! Dabar sąrašiniai atsiskaito tik savo partijų vadukams.Būtų tik vienmandatininkai - Seimas dirbtų žymiai geriau ir tvarkos būtų daugiau! Ir dar ,ką jūs padarėte? Rinkėjai, tik valstiečiams valdant, sužinojome.Tos partijos, kurios neperlipa 5% rinkimų kartelės - už juos balsavusius balsus atiduoda konservliberams ar socdemams.Rinkėjai nenori,kad jų balsus atiduotų kitoms partijoms.Kur buvo signatarų logika?

  1 0
  Atsakyti
 • P
  Protingas zmogus 2020 liepos 05 13:53:46

  ir geras straipsnis.Gaila,kad ne tokie zmones vadovauja LT.Vadovauja visokie pataikunai,padlaizunai matantys tik pinigus ir trokstantys valdzios. Kurie gatavi parduoti net savo tikrus tevus,kad tik gautu naudos.

  1 0
  Atsakyti
 • P
  Protingas ir išmintingas 2020 liepos 05 15:31:05

  Ne tik protingas , bet ir išmintingas žmogus.......Kad nors kiek daugiau tokių būtų.......Ir, jei žmogus doras ir tikintis Dievu, nelabai svarbu, kokiai partijai jis priklauso.......Visur bus doras ir tikintis- vadinasi jam TIESA bus labiau pažini.......

  1 0
  Atsakyti
 • T
  Toji kova, 2020 liepos 05 16:08:57

  masių sutelkimas į mitingus, "Baltijos kelią", televizijos bokšto, AT gynimą, atrodė, kaip masinės hipnozės padarinys. Prieš tai, ilgoką laikå Kašpirovskis per tele pravedinėjo hipnoze "gydymo" seansus. Tik pagijusių nuo kokios nors ligos nesigirdėjo, nors tuos hipnozės seansus žiūrėjo ir aklai pakluso Kašpirovskio nurodymams, vos ne visi Lietuvos ir ne tik, gyventojai. Sīekiant nepriklausomybės, visi tie, klusniai, plikom rankom, bandė ir tankus stabdyt, nežiūrėdami savo ir artimo saugumo. Žmonės atrodė, lyg kažkokia atjungto proto masė. Gal Kašpirovskio"gydymu"ir buvo žmonėms įteigtas aklas klusnumas bet kokiems tam tikrų asmenų nurodymams?

  1 0
  Atsakyti
 • N
  Nedejuokim 2020 liepos 05 17:19:24

  Viskas tūri būt gerai ir bus.Nesileiskim visokiem šimašiem tvarkyti žmonių protus, aikštes.Pats laikas šimašiaus bandą nubuldizeriuot į sąšlaviną!!! Žmonės, lietuviai niekad neatiduos Vilniaus neaiškiems žmogėnams, nešoks pagal jų angliškas sapaliones.Tūrim savo kalbą, savo Šalį-tad mylėkim ją ir savo žmones.

  1 0
  Atsakyti
 • L
  Liudvika 2020 liepos 05 16:17:55

  Viskas teisingai pasakyta. Bet ar galėjome to išvengti? Kai nuo pat pradžių buvo tyčiojamasi iš tautinių,šeimos vertybių,kai televizijas užkariavo(ne be pagalbos iš kitur)valinskinė patyčių kultūra,kai visur buvo brukama nuomonė,kad tautinė mokykla-atgyvena,kai teismuose ir šalies saugume pasiliko tie patys sovietiniai žmonės?Kai greitai grįžo valdžion agresyvus komunistų ešelonas, o konservatoriai žiūrėjo ne tautos,o savo vado ambicijų ir interesų? Buvo juk pradžioje priimtas subalansuotas žemės reformos įstatymas,kuris socdarbiečių ir konservatorių buvo pakeistas ir žemė tapo "skraidanti", jos sugrąžinimai tapo galimi kažkelintai giminės kartai,kuri dažnai nė nebeturėjo jokių sąsąjų su savininkais.Teismai ir teisininkai taikė įstatymus kaip jiems norėjosi, Konstitucinis teismas tapo aukščiau už Dievą. Vogravimas anglų kalba -prestižu,sava kalba nustumta į paraštes. Narkotikai,girtavimai prostitucija,išnaudojimas-beveik nebaudžiamu,Tai ir turime valstybę,beveik Orvelo gyvulių ūkį

  1 0
  Atsakyti
 • p
  paimkim pokari 2020 liepos 05 17:26:32

  lietuvis lietuvi skunde kenke kad isveztu i ta sibira daiugiumoj skundiku buvo isvezti i lietuva jie gryzt negalejo lietuva ju nreprieme kaip politiskai nepatikimu kas turwjo pazinciu ir pinigu tie isikure ir lietuvoje o daugumas kuresi latvojoje latviai kazkodel prieme nes nelauke kysiu is gryzusiuju kaip lietuviaio kiti net negryxzo gyveno ten pat ar i miestus isvyko nes zinojo kad gryzimas daug nervu ir daug pinigu kysiams reikes taip kadlietyuviai nuo latviu jau tada skyresi savo gobsumu o ir dabar latviai estai i proeki eina o mes ka tarpusavije riejames nesamones kazkokias daro bioudzeto pinigus bet kaip bet kam leidzia turbut tycia nes taip gali elgtis tik lietyuvos priesai kad i jiems sventa vieyta papilt smelio ir padaryt pliaza taip gali daryt tik lietyuvos priesai o kiek istratino pinigu veltui ir niekas ju nekontroliyuoja daro ka nori pinigus leidzia mkiek tik nori sau i a kie nori mkontroles nera ir jokio bvaudziamumo nera teismai teisia pahgal pinigu kieki

  1 0
  Atsakyti
 • O
  Opiumas liaudžiai 2020 liepos 05 18:52:16

  Nu koie,tie visi buvusieji protingi. Ar ne tamstelės ,buvimo valdžioja metu, lanzbergizmas šaknis suleido. Nematei tada daromų aferų. Priesaiką, visi buvę ir esantys valdžioj,esate sulaužę. Taip kad jai kartuvės prie seimo stovėtų,iki tokio valdžios banditizmo nenusistum. Kas,kur atsakė ir atlygino padarytus nuostolius Valstybei. Šventieji vagys patapo. Na o kad mužikam abejonių nekilt, švenčiausias konstitucinis teismas(pasitaręs su dvasiom) išaiškins. PONAS VISADA TEISUS.

  1 0
  Atsakyti
 • A
  Ada 2020 liepos 05 19:29:33

  Pagarba siam izvalgiam politikui ir doram ,saziningam zmogui,kurio nepakeite nei postai,nei zinomumas.Jeigu butu daugiau tokiu vyru valdzioje ir partijose,Lietuva galetu issivaduoti is savanaudziu nieksu.

  1 0
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2020 liepos 05 19:58:24

  Signataras pasakė karčią tiesą tik sulaukęs garbaus amžiaus. Jeigu būtų prabilęs anksčiau - manau būtų korumpuotos žiniasklaidos pažemintas, apdergtas, aptašnotas ir jėgos struktūroms pasiaiškinti perduotas. Jeigu ir toliau žmonėms nuomonę apie politikus formuos korumpuota žiniasklaida, tai greitu laiku Seime nebeturėsime nei vieno sąžiningo ir protingo politiko! Pagarba Nikolajui ir Respublikai, kad nepabūgo tokio turinio straipsnį išspausdinti.

  1 0
  Atsakyti
 • n
  ne 2020 liepos 05 20:31:49

  veltui sakoma, kad reikia turėti 1 procentą talento ir 99 procentus darbštumo ir skinsim pergales visuose frontuose. Š. Jasikevičius, V. CHomičius ir daugelis sportininkų tik savo nenuilstamu darbu pasiekė tai, kad šiandien jie yra pasaulinio lygio žvaigždės. Daugelis verslo ir mokslo žmonių dirba ilgus metus, kol pasiekia savo norimą rezultatą. Be atsidavimo savo tikslui ir darbo niekas neatsiranda savaime. Žinoma visuomet bus pavyduolių, kurie norės pasisavinti tai, ką sukūrė kiti, dėl to net kildavo karai. Todėl šalia darbo visuomet turi būti sauga ir gynyba nuo bet kokių vidaus ir užsienio sukčių ir vagių. Taip pat šalia darbo visuomet turi būti džiaugsmas ir padėka, atsilyginimas gerumu ir dosnumu. Ir tikrai viso šito gana, kad galėtume gyventi ir klestėti

  1 0
  Atsakyti
 • T
  Tas žodis LAISVĖ. 2020 liepos 05 20:50:02

  vieniems virto pinigais, kitiems emigracija,skurdu,mirtim...

  1 0
  Atsakyti
 • K
  Kai dabar 2020 liepos 06 06:29:30

  ivertinu,ka siandien turime is dvasingumo ir sazines vertybiu - tokios laisves,kokia buvo LTSR,mes nebeturesime niekada!

  1 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote, kad į Lietuvą per Baltarusiją gali patekti teroristai ar kagėbistai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +21 C

+14 +25 C

 

+16 +24 C

+24 +30 C

+30 +35 C

 

+27 +29 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos