respublika.lt

„Koronos“ pandemija verčia paskutinį riboženklį - straipsnio komentarai:

 • svarbiausia 2020 gegužės mėn. 29 d. 23:19:14

  Galvokite savo galva.

 • Žiūrėkite 2020 gegužės mėn. 29 d. 22:32:19

  Press Jazz; YouTube Visi butai, LYA ir gaudykitės erdvėje ir realybėje

 • tam too La Veritai 2020 gegužės mėn. 29 d. 18:35:39

  Jūsų komentaras labai tinka jums pačiam. Galvokite, bet... neišsigalvokite sąmokslo teorijų.

 • Gerbiamasis Stulpinai, 2020 gegužės mėn. 29 d. 18:35:03

  O draugas Šarikovas kartais jums ne giminė?

 • too La Veritai 2020 gegužės mėn. 29 d. 16:07:43

  Visiškai pritariu komentarui "La Veritai" , žmonės, na pasidomėkite pagaliau ir kitokia, iš priešingų informacinių šaltinių duodama informacija. Juk tiesa kažkur ten, per vidurį. Jūs taip lengvai sakote viskam "nesąmonė", o ar bent domėjotės kitokia informacija, ar bent ieškojote jos? Kodėl tikite tik nupirkta ir nuo šeimininko priklausoma informacija? Juk yra įžvalgių, pastabių žmonių, kurie pastebi neatitikimus tarp skelbiamos informacijos ir faktų. O kiek yra faktų, kurie tiesiogiai byloja priešingai nei sako oficiali žiniasklaida. Jei patys negalvosite, tai už jus tikrai yra kam pagalvoti ir jūsų gyvenimus sutvarkyti taip, kaip tik "jiems" bus naudinga. Atsipeikėkite, mes jau gyvename kitokioje realybėje.

 • Viktorija 2020 gegužės mėn. 29 d. 15:52:32

  nepaprastai geras straipsnis - stiprus, moralus, sąžiningas. Visiems mums reikia atsigręžti į savo vidų ir ieškoti ten paprastumo, natūralumo, tikrumo. Nenatūraliai elgiasi tie, kas turi moralinių kliaučių, kas jau nemoka paprastai, nuoširdžiai bendrauti, kas vis dar dairosi į "vargo žvaigždučių" gyvenimus, elgesį. O juk laisvė būti tokiu, kokiu esi - tai laimė.

 • Lili 2020 gegužės mėn. 29 d. 00:02:04

  Puikus straipsnis, ačiū.

 • Ričardas 2020 gegužės mėn. 28 d. 23:45:38

  Mūsų liaudis užzombinta. Paskaičiau eilę komentarų ir supratau kad daugelis nenulipa nuo TV ekrano ir tiki visokiom nesąmonėm. Vien tai, kad lauke žmogėnai dar tebenešioja kaukes ir vairuodami automobilį, parodo smegenų atrofijos laipsnį. Tokius labai lengva valdyti ir jais manipuliuoti...Toks ir yra globalistų tikslas.

 • Ačiū Žurnalistei D.Šepetytei už interviu su Lietuvos šviesuoliais ! 2020 gegužės mėn. 28 d. 22:08:21

  Įdomu skaityti išmintingų žmonių klausimus ir į juos atsakymus.PAGARBA. Perskaičius interviu, prisiminiau besikartojantį vaizdą,kurį stebėdama verkiu.Nuvažiavus pas savo brolį į Anykščius, matau,kaip jis, su savo vaikais, anūkais ,gyvenančiais Londone , bendrauja per "skaipą". Pamatęs mano ašaras, brolis tesugeba paklausti : o ką man daryti?... Taigi Ką daryti?

 • Pas karantino steigėją ,prateseją 2020 gegužės mėn. 28 d. 21:33:05

  Kurio žinioje yra sveikatos profilaktikos ligonines liaudyje “mirties slėniai”,kaip teigia virusologe gydytoja daugiausią mirčių užkratu.Tai kodel tamsta taip prastai dirbi ir kitus mokai ,kaip gyventi rupinies perdėtai mūsų sveikatos apsauga,net gydytojus nesugebantis karantino mėnesio perijodų aprūpinti apsaugos priemonėmis.Ar ne laikas mokesčių mokėtojams ,kurie tamstai moka kas mėnesį solydų atlygį atsisakyti tamstos paslagų.?

 • Straipsnis gal ir gražus 2020 gegužės mėn. 28 d. 09:39:06

  Tačiau esmė - silpnas filosofas atrasdinėja ir džiūgauja beveik banaliais dalykais. O ir nuneiginėti visko negalima, kaip ir aprėpti neaprėpiamą (sakė Kuzma Prutkovas).

 • Jonas 2020 gegužės mėn. 28 d. 09:37:17

  Visos bėdos - per prakeiktą GLOBALIZMĄ.Absoliuti dauguma susirgusiųjų grįžo iš užsienio ir užkrėtė čia gyvenančius.Po TSRS griūties lietuviai,kaip ir daugelis „pribaltų“,lyg paleisti nuo grandinės šunys,kaip patrakę puolė valkatauti po pasaulį ir tempti namo viso pasaulio išmatas:ŽIV,Ebolos virusą,paukščių gripą,COVID-19...Nereikia masiškai bastytis po pasaulį,ir nesusirgsit.Jeigu susirgot „svečioje“ šalyje,ten ir sėdėkit – netempkit viso brudo į Tėvynę! Negana to,visokie „laisvių ir teisių gynėjai“ klykia,kad jokiu būdu negalima „skriausti“ sugrįžusiųjų iš „svečių“ šalių.Viena veikėja per TV postringavo,kad privalomas karantinavimas - nusikaltimas ir baisus žmogaus teisių pažeidimas.Mat,laisvės apribojimas galimas tik teismo sprendimu – dėl kiekvieno atvejo reiktų kreiptis į teismą. (Spėju,kad ji „nuskriaustiesiems" patarė, jog galės kreiptis į teismą ir iš nustekentos valstybės prisiteisti kompensaciją).O kur sveikųjų teisė būti neužkrėstiems ir nenumirti anksčiau laiko?

 • Siga 2020 gegužės mėn. 27 d. 13:43:08

  Nuostabu,su tokių malonumu skaičiau.Ačiū jums,už tokį tikrą,blaivą mąstymą.

 • Kęstas 2020 gegužės mėn. 26 d. 21:11:45

  Visiškai pritariu. Pasaulis yra kvailas, aklas ir kurčias. Tik tokių, gana retų žmonių dėka, jis ir laikosi. Baisu tai, kai TV, aplamai žiniasklaida, programuoja žmogų. Žmogus nebesugeba mąstyti. Už jį mąsto televizorius. Apgailėtina. Atsipekėkit.

 • Lietuviui 2020 gegužės mėn. 26 d. 19:07:52

  Atsiprašau, ar čia jūs tas fruktas? Nes prirašėte nesąmonių kalną. Kažkokie kliedesiai.

 • R. 2020 gegužės mėn. 26 d. 15:13:27

  Man karantinas buvo galimybė nuveikt tuos dalykus kuriems labai trūko laiko ,perskaityt naujas kelias knygas,užsiimiau darbu kuriam ruošiausi seniai,pasimokyt užsienio kalbos ir dar tiek daug nespėjau,taigi manau visiški buduliai tik užsikniso sėdėt ir nieko neveikt nes jokių interesų neturi ir neturėjo nes normaliam žmogui laikas labai brangus ir to laiko visada trūksta.

 • Tik gerbiamas Veryga gali buti premjeru arba net prezidentu, maziausiai 2020 gegužės mėn. 26 d. 14:06:05

  Karo ir sveikatos ministru. Butina sujungti karo ir sveikatos ministerijas i viena nes yra ti, vienas zmogus tinkamas vadovauti karui su korona. Veryga!

 • Ričardai 2020 gegužės mėn. 26 d. 10:55:24

  o kodėl už nugaros ne Basanavičius ?

 • Jjj 2020 gegužės mėn. 26 d. 09:10:34

  Korona tikra. Apsaugos priemones teks naudoti ilgai. Kitu priemoniu apsaugoti populiacija nera kol kas. Gal ka nors sukurs veliau. Zmones pavoju suprato ir kas nori saugosi.

 • Lietuvis 2020 gegužės mėn. 26 d. 09:01:22

  Na ir fruktas cia prirase! Ypac apie ta kur nama state kai reikejo ginti tevyne. Nuo Rusijos ir komuniaku. Eiti tarnaut i vermavhta, paskui i miskinius rezistentus ne i sibira vaziuoti o miskuose kovoti uz Lietuvos laisve ir nepriklausomybe, didvyriskai kristi musyje. Ir dabar laukiame karo su Rusija, perkame daug ginklu, ivedem privaloma didele kariuomene, pasikvietem ir Amerikos kariuomene. Atgrasysim Rusija. Rusija ketina mus pulti. Ir neisvengiamai puls nes esame Nato. Rusijos priesas. Visi nekenciame Rusijos. Aisku kad is nanu kuriuos pasistatem ir statomes vel liks tik pamatai. Ateis rusu kinieciu ordos gyventojus ples ,zudys ,prievartaus. Kaip tada vokiecius. Nes esame Rusijos prieso salis. Kaip tada Vokietija. Dar ir atominem raketom subombarduos musu miestus. Kas nenori buti sunaikinti emigruoja i vakarus, toliau nuo Rusijos. Kuriame globalia Lietuva. Ten kur gyvens lietuviai bus ir Lietuvos daleles. Per sventes pagiedosim himna toli nuo Lietuvos zemes. Iskelsim trispalves .

 • Pasiekęs realybėje tipelis 2020 gegužės mėn. 26 d. 01:56:38

  Jei valdžia paskelbs, jog dabar žiemą, o žiniasklaida patvirtins, bocius eis veiloku pirkti, filosofuodamas apie aukštas materijas.

 • DEMONSTRACIJOS JK 2020 gegužės mėn. 26 d. 01:44:39

  PRIEŠ IŠGALVOTĄ VIRUSĄ IR SKIEPUS su puikiu JAV lietuvio komentaru https://www.youtube.com/watch?v=uRR3qUgjnsE

 • to ,,tam OG" 2020 gegužės mėn. 25 d. 18:54:55

  Nesupratau žodžio. Kas tas ,,durak", jūs apie save?

 • to La veritai 2020 gegužės mėn. 25 d. 18:51:55

  O jūs dirbate PSO atstovybėje ar ligoninėje? Jeigu ne, tai tikrai galima pagalvoti, kad koronavirusas daug kam pateko į smegenis. Jūs - tikras to įrodymas.

 • La veritai 2020 gegužės mėn. 25 d. 17:25:27

  Jeigu dometumėtes, tai visi dokumentai jau buvo paruošti 2019 liepos mėn. dėl vakcinavimo nuo koronos viruso. Š. m. vasario mėn. jau buvo paruoštas dokumentas dėl karantino. Tai kas čia? -, žinoma, kad viskas suderinta su PSO, nes visas pasaulis kaip viename spektaklyje po vienos nakties. Gaila, kad mūsų žmonės miega letargo miegu, o butu jau pats laikas prabusti. Nusiimkite kaukes ir kvėpuokite grynu oru, gal pradės smegenys dirbti ir pamatysite, kad čia ne sapnas, o tikrovė su kuria reikės visiems kovoti, kad netaptume kažkam daržovės.

 • Rasa 2020 gegužės mėn. 25 d. 17:25:25

  Ačiū autoriui už išmintį, taiklų žodį ir dorą.

 • Gripas 2020 gegužės mėn. 25 d. 16:46:34

  Kur ta korona yra ar ją ? matė kas

 • tiek 2020 gegužės mėn. 25 d. 16:19:22

  o aš džiaugiuosi,kad pagaliau mokslininkai jau pripažįsta ,kad pagaliau mūsų politikų darbo vaisiai - vieni geriausių ES. Ne Verygą ,architekte ,yra blogas .Blogas dalykas yra tas virusas ,nuo kurio ir Italija ,ir Ispanija ,ir UK ....O Lietuvai, dėka protingos vadovų veiklos praktiškai - kaip vanduo nuo žąsies. (su visa pagarba žuvusiems nuo viruso ,suprantama) . Dar kartą - prezidentas jau ir apdovanojimą Verygai turėtų būt parengęs .O straipsniukas - ir vėl su labai netolimu , "kreivu " nusitaikymu .Ale su architektiškais "padrebinimais":))))

 • › "tam OG" 2020 gegužės mėn. 25 d. 15:14:34

  Durak, da?

 • tam OG 2020 gegužės mėn. 25 d. 15:06:55

  Sprendžiate pagal save ?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SPROGIMAS: netoli karo ligoninės Afganistano šiaurinėje Balcho provincijoje nugriaudėjus dviem sprogimams žuvo du žmonės, dar aštuoni buvo sužeisti.
 • PARDUODA: parduodamas butas, kuriame gimė legendinis Lotynų Amerikos revoliucionierius Ernestas Če Gevara.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia uždrausti rinkti miško gėrybes privačioje žemėje arčiau nei 100 m iki savininko sodybos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +17 C

+13 +15 C

 

+13 +15 C

 +25 +27 C

+21 +23 C

 

+21 +23 C

0-5 m/s

0-2 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1200 PLN - 4.4583
RUB - 79.6793 CHF - 1.0620
GBP - 0.9043 NOK - 10.7736

Nuorodos