respublika.lt

Kaip rudenį profesionalus gėjus Seimą ir Tautą apkvailins - straipsnio komentarai:

 • R
  Ramunas 2021 liepos 04 19:19:50

  Sveiki.Mano Ramūno Šulco dukterį pagrobė 2011 metų gruodį jos vardas Smiltė pavardė dabar pakeista Švegždaitė buvusi Šulcaitė.Veiksmas vyko Charlie picoje...Ginkluotas Tomas Kuzma man grąsino pistoletu priglaudęs prie nugaros sakė jeigu nepasirašysiu tevystes atsisakymo sutarties mirsiu.Dalyvavo šitam nusikaltime taip pat ir Kazimieras Lebionka..,Jolanta Švegždienė ir Arūnas Švegždys ,Germa Kuzmienė ir Vygantas Kuzma...Korumpuoti pareigūnai taip pat dalyvavo dukters nusavinime(grobime) juos papirko Kazimieras Lebionka,Kuzmai, ir kiti priešai.Mano dukra iki šios dienos yra išnaudojama net seksualiai.. mušama ir įtariu prievartaujama.Būkit geri padėkit kovoti su gangsteriais ir nusikalteliais jeigu galite.. Lietuvoje klesti korupcija , o mane sužlugdė mafija ir aš negaliu surasti net darbo ,sužlugdė iki benamio paverte invalidu .... būkit geri padėkit jei galit...

  2 0
  Atsakyti
  • K
   Klausyk, 2021 rugsėjo 11 22:51:31

   Apie ką tu čia? Iš kur tu? Kas gali pavogti vidurį dienos,picerijoje tavo dukterį...čia,ne taip paprasta...o tu ne iš Vasaros 5 rašai,ir koks daktaras tau telefoną davė? Parašyk personalo pavardes,prašau,ir gydytojo,ir seselių.

   0 1
   Atsakyti
 • A
  Audrius 2021 birželio 22 17:19:52

  Kaip visada kalba ta ka galvoja ir y akis

  5 0
  Atsakyti
 • r
  reiktu,kad tas mintis 2021 birželio 22 10:37:55

  simas isgirstu konkreciai,neapsimestu nezinojes,nesuprates.Tada aiskiai pamatysim ,kas yra kas\nors faktiskai esam bejegiai\ .Tiesiog reiktu kiekvianam seimunui pasiuist zinute,kad supprantam apgaule-ES SUREGULIUOS ''KAIP TURI BUTI''.bET PAGALVOJUS APIE MUSU VALDZIUKE,KURI ZINO IR PADEDA TOKIAM MELUI,DAROSI KRAUPU.nEJAU NETURIM VEDLIU.

  7 0
  Atsakyti
 • s
  smp 2021 birželio 21 19:58:20

  Man įdomu kur Raskevičius dirba tuo profesionalu. Juk jeigu jis gėjus profesionalas, tai gėjus yra jo profesija. Kiek žinau seimūnai negali dirbti dviejuose darbuose. Ar tai seime galima dirbti dviem etatais? Šiaip tai turi būti interesų konfliktas - profesionalas negali seime prastūminėti jam aktualių įstatymu.

  20 0
  Atsakyti
  • K
   Klevas 2021 birželio 21 23:34:28

   O jis ir dirba profesionalu savo darbo vietoje,nes iš 141 -3/4 tokių profesionalų

   12 0
   Atsakyti
  • t
   tikrai taip 2021 birželio 22 10:37:43

   O man dar įdomu, žvelgiant į jo nuotrauką: ar jam ne gėda su šia vėliava? Jis taip išdidžiai ją laiko.

   6 0
   Atsakyti
 • P
  Partnerystė 2021 birželio 21 18:17:37

  Lietuvos Respublikos Konstitucija - Cit.:"...III SKIRSNIS/.../VISUOMENĖ IR VALSTYBĖ/.../38 straipsnis Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas. Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę. Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu. Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją. Sutuoktinių teisės šeimoje lygios....". Pasakyta, kad "Valstybė saugo ir globoja ŠEIMĄ/.../SANTUOKA sudaroma laisvu VYRO ir MOTERS sutarimu/.../ SUTUOKTINIŲ TEISĖS ŠEIMOJE lygios...". Todėl šeima nėra tik partnerystė, santuoką sudaro ne vienos lyties, bet vyro ir moters sutarimu, ir sutuoktiniai yra tie, kurių santuoką užregistravo valstybė. Ko dar trūksta gėjams ir lezbijietėms? Ir suprantama, kad šia tema net nėra reikalo skelbti referendumą, nes jis būtų antikonstitucinis. Bet jei užsimota priimti "Partnerystės įstatymą", tai jis būtų skirtas tik "Seksualinės partnerystės" subjektams.

  12 0
  Atsakyti
 • S
  Svajoklis 2021 birželio 21 16:19:12

  Su Vardinemis,svelnus poziuris i prievarta

  2 0
  Atsakyti
 • R
  Regina 2021 birželio 21 13:39:49

  Nepasiteino musu salyje matriarchato valdymas -nieko progresyvaus ir ismintingo nesimato ir nesigirdi. Toks nevykes bobturgis su keliais nusikalbanciais vyrukais; Gabriuku, zygimanteliu ir Dulkeliu. Liudna ir graudu darosi vis labiau- nematom jokio pagerejimo nei sveikatos apsaugoj , nei svietime, nei kulturiniame zmoniu gyvenime - viskas uzblokuota po pandemijos kaukem. Ir vis nesibaigiantys ziniasklaidoje bauginimai apie naujas atmainas co vido- juk tai yra masines zmoniu psichozes varymas. Ar tai darot samoningaI _juk atimat is zmoniu paskutini ginkla VILTI.

  24 0
  Atsakyti
 • L
  Labai 2021 birželio 21 13:23:24

  negerai, kad skleidžiat tokias pesimistines nuotaikas - kaip kuolu per galvą tiems pasišventusiems žmonėms. Galėjote bent pasvarstyti apie išeitį.

  11 6
  Atsakyti
  • i
   iseitis 2021 birželio 21 18:23:19

   Be kompromisu, jokios homosexsualu propogandos tar nepilnameciu TASKAS!!!! Jokiu homosexsualu seimu TASKAS!!! Niekas jiem netrugdo gyventi TASKAS!!!!

   15 0
   Atsakyti
  • p
   pr dziau 2021 birželio 21 18:33:03

   Kur tie zmones sventinosi? ir kam jie pasisvente? Iseitis yra kol ne velu, pabaigti pederastu propoganda!!!

   8 0
   Atsakyti
 • j
  jonas 2021 birželio 21 11:50:14

  Atsipeikekite zmones, paziurekite, pasidomekite kas vyksta pasaulyje, kur jau visi homikam ir visokio plauko issigimeliam reikalingi istatymai priimti, teismai leidzia daryti operacijas lyties keitimo vaikam 6, 8 metu, jai tik mama sutinka, tevo nuomones net neklausia. Ar jus blin atsipeikesite tada kai jusu vaikas gules ant operacinio stalo be jusu leidimo ir jus nieko negalesite padaryti? Kaip zmones pasidare tokias operacijas nori grizti atgal, kaip jie papuola i psihetrines? Kaip, ju uz tai nekencia diskriminuojami lgbt veikejai, ir kaip jie slepia jiems nenaudinga statistika. Kaip pacioje Lgbt nekencia vienas kito issigimimu ir kaip jie patys netoleruoja vienas kito. Kaip kuriamos mokslines teorijos, straipsniai ir visokio plauko statistikos pateisinancios homikus. Pasidomekite ka kalba zmones uzauge homiku seimose, kad jiem truko biologinio mamos ir tecio.

  29 2
  Atsakyti
  • J
   Jei kai kurios kitos šalys 2021 birželio 22 10:25:59

   tai kultivuoja, tai nereiškia, kad ir mes privalome tai daryti. Buvom paskutiniai pagonys Europoje, bet turėjom stiprią Valstybę - Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę. Dabar išvadas galim daryti iš kitų šalių praktikos, bet neigiamų pasekmių nenorima rodyti ar matyti.

   5 0
   Atsakyti
 • N
  NU NIEKAIP NESUPRANTU 2021 birželio 21 00:44:05

  ?Jau vėliava paliko 5 spalvų. Tai čia kaip suprasti, kaip aliuzija į rusišką penkiakampę žvaigždę gal? O tai ją ant Gedimino pilies kels taip, kaip Austrijoje, ar ne? Labai daug klausimų genderinei valstybei ir niekas nieko nežino ir žmonėms neatsako, tai ką veikia tuomet ta LGBT su ta savo "laisvės partija" priešakyje, kad visuomenės tinkamai neinformuoja? Gal, pavyzdžiui, kaip prie vakcinų taip ir prie lyties keitimosi eilės jau stovėtų, o va informacijos kaip nėra, taip nėra, pjaukis pats jei nori su peiliuku tą savo lytį ir keiskis į kokią tik nori iš tų 75.... O kur informacija apie tas LYTIS? KĄ? Iš kur gauti, pavyzdžiui, man taip trokštamą 28-ąją arba 69-ąją lytį? Pavyzdžiui, KAIP NAUDOJA IŠANGĘ, TARKIME, kokia nors 63-oji ar 28-oji lytys? Per kur vaikus gaminasi 31-oji ir 54-oji lytys, kaip naudoja prezervacijas 19-oji ir 72-oji lytys? Kokio tipo sexas vyksta tarp 18-os ir 43-čios lyties? NU NIEKAS ABSOLIUČIAI NEAIŠKU. VIENI NEAIŠKUMAI TIK....

  43 0
  Atsakyti
  • s
   super klausimai jums kilo 2021 birželio 21 07:00:52

   sako,kad Cmill,Armona su premjere Ingrida ir " profesionalas seimo" gyvu pvz.parodys,kaip ,per kur mylisi.Dar dalyvaus senis muzikantas,pradininke visko magnolija.Po to matysime,kaip jie gimdo vaikus...arba atima vaikus.

   33 0
   Atsakyti
  • v
   vyriausybei sekasi taikyti mobingus 2021 birželio 21 07:58:00

   tai bus paskelbta apmokymo75 lytims " sekso mokslo visuotine diena".Juk taip,seimelio Cmill,landsbeklyniai ,armone ir " profesionale?

   17 0
   Atsakyti
  • j
   jonas 2021 birželio 21 11:13:48

   neskubekite, 1000tantmecio-landsbergo mokyklose jus ismokys visko uz jusu paciu ir europirdlano pinigus. Didysis vytautas lansbergas tose knygose jos ant didziulio zirgo, mosikuodamas savo raumenais ir kalavijais. O tikra garbinga auksciausia meiles forma bus tik tarp sudais kvepenciu jaunikaiciu, ir tarp raumeningu usuotu merginu. Knygose bus moksliskai jum paaiskinta, kaip yra nuostabu, sveika ir nuima depresija, kai isdraskai anala ir kiek ten daug arogeniniu zonu. :-)))

   15 0
   Atsakyti
  • J
   Jonai 2021 rugsėjo 11 23:06:26

   Pasakysiu tau,kad kardą Vytautas jau turi,jam tėvas jo paliko,sakė ,- Vytukui palieku aš kardą,o medalį,palieku Gabrieliui (broliui Vytuko,iš Australijos). Rodė per televiziją kažkada,kaip turtą tėvas jiems dalino Dabar,tik arklio trūksta.

   0 0
   Atsakyti
 • I
  Iš šalies stebint 2021 birželio 21 00:22:40

  L.Ryt..s, Delpiukai ištisai rašo apie Šeimų Maršą. Šiaip, gerai nemokama reklama. Bet toks įspūdis kad anksčiau Lietuvoje šeimų nebuvo. Visus atnešė gandrai ir sumetė į kopūstų laukus. O iš ten kažkaip užaugo našlaičiais ir nežino kas yra mama, tėtis. Tai atsiradus Vingio parke šeimoms valdžią ištiko šokas.Atrodo kad iš kosmoso sukrito į Lietuvą nematytos būtybės su vaikais. Gi sako kad vyras su vyru yra šeima. Ir kitokų šeimų negali būti. Įdomu kas juos užaugino, ir kaip jie savo artimuosius kurie juos išleido į pasaulį vadino, vadina? O šiaip, jei rimtai, tai mielieji, rinkote į seimą nežiūrėdami pavardžių? Juk ištisas šeimas susodinote, ir norite kad teisingai būtų valdoma Lietuva?Tėvai su vaikais, anūkais balsuoja, priima įstatymus, palaiko vieni kitus.

  45 0
  Atsakyti
 • 8
  88. 2021 birželio 20 23:35:55

  Dalyvavau ŠEIMŲ MARŠE JEI REIKS RUDENI VĖL DALYVAUSIU . VIENIKYMĖS PRIEŠ ŠŪDGNIAUŽIUS. Bet.kokios tos bo os valdžioj šlikštynės eina prieš tauta ir dar jiaučiasi tokios svarbios šiūkšlės ,ar bėra Lietuvoj moteru nes tik jos gali tom šiūkšlėm paaiškint kad jos šiūkšlės.

  62 0
  Atsakyti
  • D
   Deja, 2021 birželio 22 10:32:51

   bet net ir Seimo moterys (ne visos!) ir Moteriausybė iki šiol nesusiprotėjo, kad homoseksualiais įstatymais yra paniekinamos moterys, jų prigimtis.

   12 0
   Atsakyti
 • J
  J 2021 birželio 20 22:42:00

  Baikit kist s...da graziai ipakuota jeigu noresis partijoms priemusiems si istatyma atsidurt istorijos siukslyne tai taip bet kad bus jie teisiami ateinanciu neiskrypusiu zmoniu tai tikrai ne mazumom diktuot savo salygas notaru biurai atviri visiems ir tegul tik raso kam nori ir ka nori girdejau kalbancia socialdemokratu atstove kad palaiko si istatyma tai nuspres rinkejai kur ju vieta ners visai is seimo

  16 2
  Atsakyti
 • T
  Tep 2021 birželio 20 22:34:55

  Mūsų vaikų ateitis mūsų rankose. Tik būdami vieningi mes galime!

  57 1
  Atsakyti
 • A
  Abonentas, 2021 birželio 20 22:11:42

  Užkniso jau apie šita peder@st@

  42 3
  Atsakyti
 • G
  Giminej turim subenkriušiar ar šudgniauzi 2021 birželio 20 21:32:21

  Jis kitoks ir bendravimas netoks lenda prie vyrų bučiuotis, tampa pajuokos objektų, nenorim jo kompanijos.

  52 2
  Atsakyti
 • o
  olandas 2021 birželio 20 21:25:05

  Geras straipsnis ir visai reali prognoze.Problema tame,kad Seimu marse dalyvavo vistik mazokai zmoniu.Kiti net pritardami Seimu marsui mieliau sedejo namuose ir ziurejo per lietuviskas televizijas koki erzaca -tipo pasokim su manimi,ar padainuokim su elitu......Blogai kaip pastebejo vienas anksciau komentaves,kad musu tautos dauguma savigarbos neturi.Ir uz juos kovoti turi kazkas kitas.

  74 2
  Atsakyti
  • K
   Kur vyrai Lietuvos? 2021 birželio 20 21:30:35

   Negi moterys turi jiems takus nuvalyti?

   43 1
   Atsakyti
  • o
   o seime tik Sabatauskas,profesionalas 2021 birželio 20 21:34:07

   kur kiti vyrai,kuriuos rinkome?

   36 1
   Atsakyti
  • >
   >olandui 2021 birželio 20 22:21:25

   Na, nekalbėkim taip. Aš, teisingai, maršą ir kt. stebėjau internete. Mano 31 metų senumo automobilis, iš žemaitijos į vilnių, nebūtų atlaikęs; darbo neturiu, gerai, kad turiu mažą ūkelį - maisto užsiauginu. Provinciją kausto skurdas, kokio nebuvo nuo nepriklausomybės pradžios. Aš suprantu, kad lengva yra kalbėti. Kažkada ir aš nesupratau, kalbėjau. Bet, deja...

   49 1
   Atsakyti
  • P
   Pasigendu Tikru Mielu ir Svelniu, Mamu ir 2021 birželio 21 11:24:38

   Moteru! Kodel ne Moterys? o visokios feministes su plaukuotom kojom, pazastim ir usais piketuoja ir reiskia savo teises ir tiesas?

   14 0
   Atsakyti
 • J
  Jo 2021 birželio 20 19:35:53

  Dar vienas pranašas atsirado kaip kokia Vanga, tik dzūkelis...

  12 37
  Atsakyti
  • m
   man keista 2021 birželio 20 21:28:39

   juk niekinami pirmiausia vyrai.Kas tai,raginimas negyventi su vyrais, nes jie...

   22 1
   Atsakyti
  • T
   Tam jo 2021 birželio 20 21:52:52

   Nereikia ir Vangos, tik smegenų reikia ir viską matysi.

   16 0
   Atsakyti
 • K
  Keisti samprotavimai 2021 birželio 20 19:22:57

  Pradžioj rašo kaip bažnyčios šventorių tvarko, koks katalikas, vėliau rašo kaip per prievartą Lietuva krikštijo ir liepė kryžių bučiuoti.

  27 16
  Atsakyti
  • J
   Jau kai paminėjo, 2021 birželio 20 20:16:05

   kad sūnus kunigas, tai iš karto blogas kvapas paėjo. Viena, Lietuvos katalikų bažnyčia pasisako už landsberginius (glušas bernardinuose net agitavo už juos balsuoti anos kadencijos rinkimuose). Antra, pats popiežius jaunimo dienose Lenkijoje, ragino "tikėti naująja žmonija". Taigi, bažnyčia pasisako už globalizaciją, pabėgėlius, klimato kaitos mažinimą, sorošinių ideologiją. Dabar nutilo, Lietuvoje išsišoka pavieniai suskiai toliatai ir kt., o paskui pabrukę uodegas - į krūmus. Jau kur bažnyčia, ten manęs nėra, sorry, kitaip negaliu. Kažkas bažnyčią apibūdino taip - kekšė, paleistuvė, visų nedorybių motina.

   24 18
   Atsakyti
  • T
   Tam keisti... 2021 birželio 20 21:55:11

   Jis konstatuja faktą.

   7 0
   Atsakyti
  • ?
   ? 2021 birželio 20 22:27:10

   Konstatuoja faktą, kad Lietuva per prievartą krikstyjo, ar fakta, kad jis katalikas ir isdavikiskam tikėjimui tarnauja?

   11 1
   Atsakyti
 • p
  p.Jonai, 2021 birželio 20 19:20:34

  nustebau perskaičius tokią pesimistinę nuomonę.Juk Jūs visą savo brandų gyvenimą tryškote optimizmu,visada buvote didžiu vedliu į darbą,darną ir nebijojote sąmoningo tiesaus žodžio.Kas taip nuvylė/NEVALIA sustoti kryžkelėje.Rinkimams irgi reikia ruoštis ir budint Tautą.Savam krašte Jūs tam turite visas galimybes-- tikiu ,kad rasite laiko ir noro pagelbėti nusivylusiems žmonėms.Jeigu mes kiekvienas drąsiai gerais darbais,dideliu atsidavimu savo artimui paaiškinsim ,patarsim ir padėsim,tikiu ,kad šie pigūs svieto perėjūnai,svetimų valstybių samdiniai ,tikrai ras savo vietą atmatų šiūkšlyne.Laukiame daugiau Jūsų straipsnių.Nuoširdžiai dėkojame.

  57 2
  Atsakyti
 • T
  Trumpai 2021 birželio 20 19:18:46

  Protingi ishsilakste po uzsienius. Liko valdantieji ir juos aptarnaujantis personalas. Korumpuota, isvogta ir praskolinta Lietuva . Jei seimu marse butu dalyvave bent puse Lietuvos , sakyciau , kad dar yra sansu ... Bet juk daugelis ramiai sedejo ant sofuciu tarsi ne ju o kaimynu tvartas degtu. AVINU TAUTA , TAIP JUMS IR REIKIA !!!

  56 11
  Atsakyti
 • T
  Ty 2021 birželio 20 19:00:45

  Mūsų tautai artėja batai ,jeigu priims visus įstatymus, kurių nori šita issigimeliu valdžia.

  82 1
  Atsakyti
 • š
  šeima atsiranda iš vyro ir moters satuokos. 2021 birželio 20 18:50:46

  ir skirta ne pasidulkint o susilaukti vaikų ir juos užauginti. Visos kitos vienalytės sanpisos nėra ir nebus šeima.

  92 1
  Atsakyti
  • N
   Na 2021 birželio 20 19:10:06

   gali sia sanprata pasidziaugt iki rudens:)

   3 38
   Atsakyti
 • L
  Lietuvaitė 2021 birželio 20 18:35:44

  Jonai Juravičiau Jūsų prognozės nieko vertos.

  21 32
  Atsakyti
  • A
   Aik tu kvaisa 2021 rugpjūčio 04 19:47:03

   Nenusisnekek jei zmogaus nepazysti gerai

   1 0
   Atsakyti
 • R
  Regina 2021 birželio 20 18:26:57

  Nebera Lietuvoje tikru vyru vyrisku save ir kitus gerbianciu isskyrus V. Tomku ir A. Orlauska -yrapasyvus sedintys ir dumojantys , kada kiti uz juos viska padarys . Na tuo metu kiti ir daro nesamones visu vardu. Kada lietuvis prades save gerbti , Zmogus be savigarbos yra skuduras ,ikuri gali bet kas kojas nusivalyti.

  75 4
  Atsakyti
 • J
  Jaronimas 2021 birželio 20 18:25:31

  Koks psichiškai nesveikas individas pripažins, kad jis durnius kurio vieta durnine?! Tie įvairūs trancliciai ira lygoniai bet niekad nepripažins TO. Tai lygoniai daro MUS kas už tradicinės šeimas!!!

  49 4
  Atsakyti
 • R
  Rinkejas 2021 birželio 20 18:22:31

  Skamba taip pranašiškai, kad net baugu skaityti. Šeimų maršas neturi išsikvėpti, turi peraugti į Lietuvos gynimo maršą.

  105 1
  Atsakyti
 • a
  apie ka ir eina kalba jau 30 metu --Kol nebus isviesinti kadriniai ir rezervo KonservatKGBesnykai , nepravesta LIUSTRACIJA 2021 birželio 20 18:18:14

  isteskiant is visu valdzios postu visi iki vieno KGBesnykai -ju benkartai ir anukeliai --tol ir tesis sis ANTIVALSTYBINIS ,ANTIKONSTITUCINIS ,ANTITEISINIS --BORDELIS LIETUVOJE

  64 0
  Atsakyti
  • k
   kam toks ilgas komentaras? JUK YRA 11 raidžių 2021 birželio 21 00:47:17

   NE-O-FA-ŠIZ-MAS

   13 0
   Atsakyti
 • N
  N 2021 birželio 20 18:10:26

  Pirmiausiai reikia veikti ir tada pamatysim ar dar galima tai sustabdyti, ar ne. Pasiduoti iš anksto yra silpnybės ženklas, todėl pirmiausiai pagalvokime, ką mes kiekvienas galime padaryti dėl mūsų tautos gerovės. Aš pats politika anksčiau nelabai domėjausi, tačiau dabar yra pasiekta riba, kai valdžia tampa visiškai nekontroliuojama, beveik kiekvieną dieną girdisi jų nešami degradaciniai sprendimai ir įstatymai. Nusivažiavę valdantieji palietė esminius doros visuomenės pamatus, šeimą, mūsų vaikų gerovę. Nieko nedarymas kartais yra blogybė, kai tu širdimi jauti, jog reikėjo eiti, daryti, kovoti, o tu nieko nedarei... Laimi atkaklūs žmonės, todėl nepasiduokime, eikime ir parodykime, kad mes jėga! Pirmyn Lietuvos milžinai, tik pirmyn.

  86 1
  Atsakyti
  • T
   Tiesa 2021 birželio 20 18:24:06

   Blogis klesti, nes geri žmonės nieko nedaro...

   67 2
   Atsakyti
 • T
  Tikiu 2021 birželio 20 17:56:25

  Ratas pradėjo suktis į kitą pusę ir tikiu, kad iškrypėlių įstatymas bus atmestas dar kartą ir visam laikui.

  89 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • DRAUDIMAS: Nuo 2023 m. birželio kūrenti anglį ar durpių briketus Vilniaus mieste bus draudžiama.
 • MILIJARDIERIUS: Beveik kiekvieną dieną Kinijoje atsiranda naujas dolerinis milijardierius, o jų skaičius pernai išaugo 307 (iki 1 185), rodo naujas turtingiausių žmonių reitingas, kurį trečiadienį paskelbė Šanchajaus žurnalas „Hurun“.
 • DIDĖJIMAS: Socialinio tinklo „Twitter“ pajamos III ketvirtį didėjo 37% iki 1,28 mlrd. USD, o įplaukos iš reklamos – 41% (iki 1,14 mlrd. USD).
 • SPRENDIMAS: Trečiadienį Londono Aukščiausiasis Teismas svarstys JAV apeliaciją dėl britų teisėjos sprendimo neišduoti šaliai „Wikileaks“ įkūrėjo Juliano Assange'o.
 • ŠVIETIMAS: Rudens atostogų metu neformalusis vaikų ugdymas galės būti organizuojamas tik nuotoliniu būdu, teigia Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM).
 • NUSIKALTIMAS: Brazilijos Senato komisija antradienį pritarė ataskaitai su rekomendacija dėl atsako į COVID-19 pateikti kriminalinius kaltinimus prezidentui Jairui Bolsonaro, įskaitant kaltinimą nusikaltimais žmoniškumui.
 • VIZITAS: Trečiadienį Lietuvoje su darbo vizitu lankysis Estijos prezidentas Alaras Karisas.
 • STARTAS: Trečiadienį Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro laboratorijoje švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, savivaldybių, kuriose steigiami STEAM centrai, atstovai paskelbs oficialų STEAM atviros prieigos centrų (gamtos mokslų, technologijų, inžinerinio, menų ir matematinio ugdymo) startą Lietuvoje.
 • UŽSAKYMAS: „Connecto“ įmonių Lietuvoje ir Estijoje, taip pat „Empower“ ir „Empower-Fidelitas“ konsorciumas turėtų gauti 20,993 mln. Eur (su PVM) vertės „Litgrid“ užsakymą statyti 30 kV oro liniją Kruonio HAE– Bitėnai tarp Jurbarko ir Kybartų.
 • VERTINIMAS: 2020 biudžetiniais metais Europos Sąjungoje buvo netinkamai išleisti beveik 4 mlrd. eurų, rodo antradienį paskelbtas Europos Audito Rūmų (EAR) vertinimas.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisinga, jog ES nesiruošia apmokėti Lietuvos pasienio su Baltarusija tvoros statybų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+10 +12 C

 

+7 +10 C

+9 +12 C

+11 +13 C

 

+10 +12 C

0-10 m/s

0-9 m/s

 

0-6 m/s