respublika.lt

Ar Vilniui (pa)tiktų Laisvės paminklas? - straipsnio komentarai:

 • reg 2019 gruodžio mėn. 05 d. 11:32:12

  Zaliojo tilto skulpturas pamaciau budama 3 metu. Pamenu tevu baimes, atmosfera ir pagaliau, ta kareiviska baisu bata! Pagalvoju.. ka gali pasakyti jauna mergina apie ta " mena" , jei ji su oda nepatyre to meto siurpo?

 • Jus 2019 spalio mėn. 21 d. 23:47:54

  teisi, Laisves paminklas Vilniui tiktu,ypac po to,kai matosi,i ka pavirto Lukiskiu aikste,su apipjaustytais varganais medziais, vos lasenanciais fontaninemis srovemis,iskreivotais takais ir busimu bunkeriu,kuris panasus i kalejimo aptvara,i ka pavirto Vilnius ,neisaugojes seno ir nesukures naujo paminklinio paveldo.Estai nieko negriauna,bet raso,informuoja greta paminklo is kitu epochu,kiekvienas supranta,kas yra kas.koks pasigailetinas 2 paaugliu ar teletabiu vaizdelis ant Zaliojo tilto,net akla gali priversti ziaukcioti.

 • Paminklas 2019 spalio mėn. 21 d. 22:35:06

  "ŠVIESOS karys" ant BALTO žirgo su aukštai iškeltu fakelu ,kuriame dega amžinoji ugnis.Tai būtų paminklas susitaikymui.

 • Aksioma 2019 spalio mėn. 21 d. 19:15:36

  "Paminklai statomi tik tam, kad prie sekančios santvarkos būtų nugriauti".

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 21 d. 18:30:06

  Istorija bus ištrinta iš žmonių atminties jei ir toliau sėkmingai griausime paminklus, kurie buvo kaip laikmečio kalendorius.

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 21 d. 16:55:29

  Protingeusas ir teisyngeuses komentaras senioviskas labai grazei pasakuta is sirdies Spiko kagebistu diedulies Lanzbergio gaujai ta visi iteisinti vagis kagebistu gauja uz islaptinima laizo jam uzpakali ir siediejima seime prie lovio.

 • yes 2019 spalio mėn. 21 d. 15:41:52

  vilnieciams labai patiktu jei atidarytu valdiska pirti nes daug zmoniu gyvena be patogumu jie netiuri kur maudytis tik apsitrina slapiu skuduru

 • Straipsnis- šlamštas 2019 spalio mėn. 21 d. 14:06:45

  Jau pažiūrėjus į mordą iš kart supratau kas bus parašyta, gėda net skaityti tokį užsakytą simasiaus šlamštą.

 • Euras+ 2019 spalio mėn. 21 d. 13:49:39

  Tuoj Lansbirbis tapkes pastatys į kampą amžinai,galėsime jį, skystu betonu aplieję, vietoj paminklo statyti. O ką, jau dabar pusdievis - visų sušventintas į tautos tėvus... O po paminklu lentą prikalti su tautos išlaisvintojo šūkiu: ,,rusai puola 1991-...".

 • turime daug draugų 2019 spalio mėn. 21 d. 13:33:40

  kam statyti Zikaro kūrinį, jei galima statyti kokio nors talento neturinčio, bet turinčio daug įtakingų draugų kūrinį. Kaip pavyzdys tas genialus vamzdis ir tas miško tualeto fragmentas, kuris buvo išstatytas

 • zzz-Putvinskui 2019 spalio mėn. 21 d. 11:27:17

  Ponas, jau tu pats geriau neik į bažnyčią-tokiems kaip tu ten nevieta.

 • > putvinskui 2019 spalio mėn. 21 d. 10:54:19

  Tamstos komentaras parodo, kad esi labai pritvinkes kersto.Pagal ta komentara atrodo, kad galimai neilgai jau "tempsi", galimai esi pokarinis "patriotas", vienas is tu "teisiuju", visur matantis tik tuos "baisius" stribvaikius ir labai piktas.Ko piktas, tai ko gero ir pats nezinai.Nustok nervuotis, o tai labai trumpini savo gyvenima.

 • xxx 2019 spalio mėn. 21 d. 10:49:43

  gal koki ozi sulipdyti is molio,liudnai ziurinti i kgb pastata ?

 • Vilnietis 2019 spalio mėn. 21 d. 10:30:46

  Vilniui tiktų ir patiktų laisvės simbolis. Jis privalo būti Lukiškių aikštėje, didingas Vytis. Gal kiek pakeitus, pašlifavus Kauno Vytį, jis gali stovėti Vilniuje. Taip, kaip Vytautų yra daug. Tik vieną tamsos ir vargo Vilniui simbolį Šimašių būtina patraukti į šoną. Vilnius, tai ne vienas biurokratas Šimašius, tai vilniečių milžiniškas burys...

 • LAISVOS LIETUVOS NĖRA JAU NUO 2004 METŲ 2019 spalio mėn. 21 d. 09:31:18

  Turime Europos provincijos ir JAV užjūrio kolonijos mišinį. Yra keli heraldiniai valstybės atributai, tačiau be disponavimo savo žeme, valiuta, su valdomomis iš išorės kariuomenės ir saugumo struktūromis. Anksčiausiai praradome savarankišką užsienio politiką. "Prezidentas" nuo Adamkaus- iš tikrųjų gubernatorius. NĖRA JOKIOS GARBĖS BŪTI JAV POLITINE PROSTITUTE - TAI NE PATRIOTIZMAS.

 • Safyras 2019 spalio mėn. 21 d. 07:13:43

  Šiais laikais atsirado labai daug "menininkų" kurie bando kurti savo šeimos istoriją , sudėdama į knygas, lenteles ant namų ar piršdami savo fantazijas už labai didelius pinigus, bet be jokios tikros meninės vertės... Žmogus trokšta nors nuotraukose atrodyti patraukliai, nors gyvenime toks nėra, o aikštes norime užgriozdinti paminklais, kurie ne džiugina žmogaus akį, bet sukelia liūdnus prisiminimus. Kai parke pridygsta daug kryžių, nes čia kažkada buvo kapinės, tai tikrai nejauku vaikščioti su vaikais ir kyla logiškas klausimas ar tikrai taip reikia gerbti mirusius žmones, nes žmogus turi save priminti darbais, o ne paminklais...

 • to seniui, 2019 spalio mėn. 21 d. 05:24:15

  pilnai sutinku su jusu nuomone,

 • Gedimino nuomonė 2019 spalio mėn. 20 d. 21:04:20

  Manau, kad ši moterėlė suinteresuota kitkuo. Moterėlė, nenorėdama įvardinti kodėl ji prieš reprezantacinį paminklą, kuriame atsispindėtų lietuvių kovos, kabina makaronus ir, pasilikdama lyg nesuinteresuota stebėtoja, papasakojo kokiai auditorijai buvo kuriami praeity paminklai, klausia kokiai aditorijai turi būti statomi dabar. Štai 1845 m. Sankt Peterburgo-Varšuvos plento nutiesimui įamžinti buvo pastatytas 11,1 metro aukščio ketaus obeliskas su masyviu Rusijos imperijos herbu. Aš abejoju ar tada rusai skirstė savo žmones į auditorijas. O man- nusispjaut į stribvaikių, enkavadistvaikių, koloborantvaikių, kagebistų ir penktos kolonos auditorijas, kurios šiame klausime iš vis neturi turėti balso. Jos kaip ir putė butolinovičius, nenori, kad Lukiškių aikštė taptų reprezentacine. Štai todėl ir išleidžiamos į eterį visokios vis naujos personos su savo neadekvačiomis nuomonėmis, kurios prie okupantų nuomonės būk tai nei prie ko.

 • Suvalkiotas 2019 spalio mėn. 20 d. 20:18:23

  Ne vieną kartą siūliau ir dar kartą siūlau Lukiškių aikštėje pastatyti Zikaro skulptūros pirmąjį varijantą - lietuvaitę, sutraukiusią grandines. Ši skulptūra įamžintų lietuvių tautos kovą už laisvę ir nepriklausomybę nuo Žalgirio mūšio, knygnešių, Klaipėdos vaduotojų, kovotojų prieš fašizmą ir bolševizmą iki šių dienų. Geresnio simbolio kovotojams už laisvę šiandieninėje Lietuvoje niekas nesukurs , nes dabar kūryba vyksta už pinigus, bet ne iš meilės Tėvynei.

 • senis 2019 spalio mėn. 20 d. 19:02:22

  neisradinekime dviracio! Muravjovo aiksteje turi buti pastatytos kartuves. Turi buti atsakomybe uz nuveiktus darbus. Uz skraidancia zeme, uz milijona lietuviu isvarytu is tevynes, uz alkanus pensininkus, uz isardytas seimas.

 • Faktas 2019 spalio mėn. 20 d. 17:55:20

  Visokie Putvinskai - JAV s..binlaižiai su džiaugsmu uosto jankių kerzus. Per sovietų okupacija lietuviai gerai "pladijosi" ir žmonių skaičius Lietuvoje didėjo. Dabar kai okupavo jankiai putvinskai nesipladija, bėga iš Lietuvos. Paminklai ir kiti stabai tai narkotikas putvinkams - mankurtams.

 • Tiltas dabar atrodo apgailėtinai 2019 spalio mėn. 20 d. 17:32:08

  Panieka visai tai komisijai, kuri pasidavė politikavimui ir leido mankurtams jį sudarkyti

 • S 2019 spalio mėn. 20 d. 16:36:29

  Mano nuomone, aikštei labiausiai tiktų lietuviška tautinė juosta. Pakankamai didelė, gali būti judanti, šviečianti savo simboliais. Joje slypi ir jėga, ir apsauga, ir meilė Tėvynei.

 • ilgai laukus 2019 spalio mėn. 20 d. 15:32:55

  Labai tiktų mauzoliejus, juk netrukus prasidės prašmatnių laidotuvių penkmetis

 • Novičiok korošo 2019 spalio mėn. 20 d. 15:07:19

  Ši boba kartoja melą girdėtą tūkstančius kartų , kiek Vilniuje gyveno Lietuvių. Šiai bobai gaila skulptorių . Lukiškių aikštė turi būti lygi lyg stiklas , visos valstybės iškilmės šioje aikštėje. Kada "sobakos"baigsite prie katedros šokti ir dainuoti , tai šventa vieta.

 • Putvinskas 2019 spalio mėn. 20 d. 14:23:58

  Stribiniai padarai, lyg musės ir kitokie kenkėjai, atšilus orams, išropojo iš slėptuvių ir šūkauja ruskių okupantų "faktus", propagandą apie Amerikos okupantus...negrįš jau jūsų kerziniai ir vatiniai globėjai. ...maukit išgamos prie šventorių, melskitės ir atgailaukit :)

 • Faktas 2019 spalio mėn. 20 d. 12:50:23

  Kai Lietuva išvarys JAV ir NATO okupantus tada galės pastatyti Laisvės paminklą.

 • $ 2019 spalio mėn. 20 d. 12:39:18

  Lenkai JAV kariaunai moka milijardus kad būtų okupuoti, tikslas senai aiškus, sukelti karą, todėl tik laiko klausimas, kada Vilnius vėl atiteks lenkams, o kai atiteks, kudirkos, gediminai, mindaugai ir basanavičiai keliaus į metalo laužą.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSIDŪRIMAS: Čekijos vakarinėje dalyje antradienį kaktomuša susidūrus dviem traukiniams žuvo mažiausiai du žmonės, daugybė kitų žmonių patyrė sužalojimų, teigė gelbėtojai.
 • DAR ATLEIS: Vokietijos oro linijų bendrovė „Lufthansa“ antradienį paskelbė apie planus atsisakyti apie 1 tūkst. iš 5 tūkst. administracijos darbo vietų, oro vežėjai didinant pastangas išgyventi koronaviruso krizę.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Nuorodos