Sulaikytas buvęs neeilinis valstybės tarnautojas (24)

2009 rugpjūčio mėn. 01 d. 10:42:05 Perskaitė 7087

Seime buvo ir yra ne vienas, ne du ir ne trys kriminalinio pasaulio atstovai. Tai jokia ne paslaptis. Tai didelė gėda. Tačiau džiugu, kad prokurorai kartais irgi nuveikia ką nors naudingo. Tikėkimės, kad teigiamų prokuratūros darbo pavyzdžių sparčiai ir ženkliai daugės.


Sulaikytas buvęs neeilinis valstybės tarnautojas

Socialdemokratas Algirdas Ivanauskas -  buvęs Seimo operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininkas bei Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys. Jis yra įtariamas sukčiavimu siekiant apgaule įgyti didelės vertės svetimą turtą. Už tokią veiką šiam žmogui gręsia ne vieneri metai belangės.

Atkreipiame dėmesį - tai buvęs ne šiaip koks eilinis Seimo narys pastumdėlis - tai buvęs Seimo OPERATYVINĖS VEIKLOS PARLAMENTINĖS KOMISIJOS PIRMININKAS bei NACIONALINIO SAUGUMO IR GYNYBOS KOMITETO NARYS.
Šiuo metu Seimo Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininkas yra Aleksandr'as Sacharuk'as. Šis žmogus taip pat ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys.


Tačiau tai neturėtų nieko stebinti - pavyzdžiui ARTŪRAS ZUOKAS yra ne bet kokios, o  SEIMO ANTIKORUCIJOS KOMISIJOS NARYS. Viskas čia nuoseklu ir logiška.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net