„Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo „Chimki“ komandai

(0)
Publikuota: 2017 spalio 20 22:22:51, Ingrida Petuchovaitė, Elta
×

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų antrojo turo rungtynėse penktadienį Kauno „Žalgiris“ svečiuose 77:85 (15:21, 21:25, 17:17, 24:22) pralaimėjo Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) krepšininkams.

Po 10 žaidimo minučių kauniečiai atsiliko 15:21, o prieš ilgąją pertrauką - 36:46. Po trijų kėlinių komandas vis dar skyrė 10 taškų (53:63). Per paskutines 10 žaidimo minučių svečiams taip ir nepavyko pavyti atitrūkusių aikštės šeimininkų.

Pirmąją nesėkmę patyrusiam „Žalgiriui“ Paulius Jankūnas (8 atk. kam.) pelnė 24 taškus, Aronas Vaitas (Aaron White, 8 atk. kam.) - 16, Akselis Tupanas (Axel Toupane) - 13.

Antrąją pergalę iškovojusioje „Chimki“ ekipoje 19 taškų surinko Tomas Robinsonas (Thomas Robinson, 10 atk. kam.), 16 - Aleksejus Švedas, 14 - Malkolmas Tomasas (Malcolm Thomas), 10 - Entonis Džilas (Anthony Gill).

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 24 dieną svečiuose su Barselonos „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija) komanda.