Vilniaus „Ryto“ komanda draugiškų rungtynių cikle iškovojo antrąją pergalę

2018 rugsėjo mėn. 02 d. 20:43:16
Ingrida Petuchovaitė, Elta
Dainius Adomaitis

Gausiai sirgalių palaikoma Vilniaus „Ryto“ krepšinio komanda sekmadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes ir iškovojo antrąją pergalę. Sostinės ekipa po spurto ketvirtame kėlinyje 97:80 (25:24, 22:20, 19:20, 31:16) įveikė Rygos VEF (Latvija) komandą.

Šeimininkai „Ryto“ arenoje buvo pasitikti garsiais plojimais, tačiau pirmasis kėlinys klostėsi sunkiai. Vieną po kito tolimus metę svečiai įgijo dviženklį skirtumą, tačiau baigiantis pirmajam kėliniui vilniečiai sugebėjo perversti rezultatą 25:24. Antrojo ketvirčio pradžioje vilniečiai buvo susikrovę 16 taškų pranašumą, tačiau į ilgąją pertrauką Vilniaus ekipa keliavo pirmaudama trimis taškais (47:44).

Trečiame kėlinyje tęsėsi kieta bei atkakli kova, o varžovams ir vėl pradėjo taikliai kristi tolimi metimai. Tiesa, vilniečiai sugebėjo išlaikyti nedidelį pranašumą ir prieš lemiamas 10 minučių pirmavo dviem taškais. Ketvirtame kėlinuke vilniečiai žingsnis po žingsnio perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas, didino skirtumą bei iškovojo pergalę.

Vilniaus komandai Eimantas Bendžius pelnė 15 taškų, Mindaugas Girdžiūnas ir Dennisas Jerome'as Seeley - po 14, Evaldas Kairys - 11, Dominique'as Suttonas - 10.

„Rytas“ šiame mače užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (42-24), atliko 23 rezultatyvius perdavimus bei perėmė net 15 kamuolių.

„Kol kas trūksta susikalbėjimo bei gerų sprendimų priėmimo, bet judame į priekį ir pasirodėme geriau nei pirmose rungtynėse, - po mačo kalbėjo „Ryto“ komandos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis. - Žaidėme greitai, tačiau turime vikriau reaguoti į įvykius aikštėje. Šiandien išbandėme nemažai jaunimo, kuriam tikrai norime suteikti kuo daugiau šansų pasireikšti“.

Kitas rungtynes sostinės krepšininkai žais rugsėjo 6 ir 10 dienomis, tačiau jos bus uždaros sirgaliams. „Rytas“ išbandys jėgas su Minsko „Cmoki“ ir „Dnipro“ klubais.

Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• NUŽUDYTA: Kazachstano sostinėje Astanoje nužudyta interneto portalo „Nur.kz“ žurnalistė Irina Beketova.
  • UGNIS: šiaurės Londono laisvalaikio centre įsiplieskė gaisras, ugnis apėmė Haiburio rajone esančio vieno aukšto pastato stogą.