Vilniaus „Rytas“ žais atnaujintoje aikštėjenuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 07 d. 19:20:11 Perskaitė 283

Kurį laiką Vilniaus „Siemens“ arenoje vykę krepšinio aikštės atnaujinimo darbai baigti. Prieš naująjį sezoną gerokai atsinaujinęs Vilniaus „Ryto“ klubas dėl pergalių namų arenoje kovos ant kitomis spalvomis perdažyto parketo. Tiesa, pirmieji kardinaliai pasikeitusią aikštelę jau šį sekmadienį išbandys Lietuvos ir Latvijos rinktinių krepšininkai.

 

Kiek anksčiau socialiniame tinkle paviešintoje aikštės atnaujinimo darbų nuotraukoje sirgaliai matė tik juoda spalva perdažytus iki tol mėlynus buvusius parketo šonus, baigus darbus matyti, kad pakeitimų yra kur kas daugiau. Mėlyna spalva dingo ir iš baudos aikštelės - „Ryto“ vyrai nuo šiol žais medžio spalvos baudos aikštelėje. Juodos spalvos nuo šiol bus ir apsaugos ant krepšinio stovų lentų, ir apsauginės tvorelės aplink aikštę.

Dar viena svarbi naujovė - zona nuo tritaškio linijos iki baudos aikštelės buvo išbalinta taip, kaip to reikalaujama iš Eurolygoje žaidžiančių klubų namų arenų.

„Mes tikime savo atsinaujinusia komanda. Tikime, kad šį sezoną ji gali laimėti Europos taurę ir ateinančiais metais žaisti Eurolygoje. Tai viena priežasčių, kodėl šiemet atnaujinome ir iš anksto prie Eurolygos standartų pritaikėme aikštę“, - sakė „Siemens“ arenos vadovas Andrius Žiauberis.

Sostinės klubo sirgaliai palankiai vertino atnaujinimo darbus, tačiau reiškė pageidavimą, kad ant parketo atsirastų ir atnaujintas komandos logotipas. A. Žiauberis džiaugėsi komandos sirgalių aktyvumu ir įsitraukimu į komandos bei aikštės atnaujinimo procesus, tačiau pabrėžė, kad pagal lygų, kuriose žaidžia Vilniaus „Rytas“ nuostatus, ant aikštelės parketo yra klijuojami tik rėmėjų logotipai.

Pirmąsias rungtynes atnaujintoje aikštėje Vilniaus „Rytas“ žais spalio 2 dieną su Malagos „Unicaja“ (Ispanija) krepšininkais, tačiau jau šį sekmadienį ant atnaujinto parketo siautės Lietuvos rinktinės vyrai, kai susitiks su Latvijos komanda. Rugsėjo 17 dieną Lietuvos rinktinė kovos pasaulio čempionato atrankos rungtynėse su Olandijos krepšininkais.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net