(0)
Publikuota: 2017 sausio 10 11:41:30
×
Trys pratęsimai ir rekordas Regionų krepšinio lygoje. Stasio Žumbio nuotr.

Po ilgos šventinės pertraukos sugrįžusios RKL čempionato kovos atnešė pluoštą įdomybių. Ypač įspūdingos buvo Jonavos sporto klubo ir Kaišiadorių „Savingės“ rungtynės, kuriose prireikė trijų pratęsimų.

B diviziono Vidurio Lietuvos grupės turnyro lentelės kaimynų dvikovoje svečiai iš Kaišiadorių prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį deficitą (31:41), bet tiksint paskutinėms ketvirto kėlinuko sekundėms jis jau buvo virtęs 3 tšk. persvara (81:78). Šį pranašumą į šipulius sudaužė neįtikėtinas Manto Lauraičio tolimas šūvis, nukėlęs ekipas į pirmą pratęsimą.

Per papildomą laiką Kaišiadorių atstovai buvo susikrovę 6 tšk. persvarą. Šeimininkai ją sugebėjo panaikinti ir po taiklaus Beno Steponavičiaus dvitaškio paskutinėmis sekundėmis vėl išlygino rezultatą. Atkaklus mūšis tęsėsi ir toliau. Koja kojon žengusios ekipos intrigą ir vėl nukėlė į pratęsimo pabaigą. Čia šįkart išsigelbėjo kaišiadoriečiai, kurių vienas taiklus baudos metimas atnešė trečiąjį pratęsimą. Viską užbaigė lemiamas Povilo Liesio metimas. Likus mažiau nei 2 sekundėms jo taiklus dvitaškis atnešė pergalę Kaišiadorių krepšininkams 121:119.

Dar vienos atkaklios rungtynės vyko toje pačioje B diviziono Vidurio Lietuvos grupėje tarp Kauno krepšinio akademijos „Snaiperio“ ir Alytaus „SRC-Dzūkijos“. Čia irgi teko pridėti papildomas 5 minutes. Jų metu ekipos žengė greta, o likus 8 sekundėms šeimininkai pirmavo 78:76. Po paskutinio netaiklaus varžovų metimo „Dzūkijos“ atstovai atkovojo kamuolį ir pasileido į kitą aikštės pusę. Atsakomybės imtis nepabūgo 17-metis Matas Sabaliauskas. Jo taiklus tritaškis paskutinėmis sekundėmis atnešė pergalę dzūkams 79:78.

„Kupiškio“ lyderis Deimantas Pavlovskis rungtynėse su Lietuvos kurčiųjų sporto klubu net tik surinko 38 naudingumo balus, bet ir pakartojo RKL rekordą. D.Pavlovskis šiose rungtynėse pataikė net 17 baudų iš 18 mestų. Lygiai tokį patį rezultatą 2013 m. kovo 12 d. buvo pasiekęs Biržų atstovas Renatas Samulionis.