2017 rugsėjo 24, sekmadienis

Laisvalaik kortel

Slovėnijos krepšininkai nesunkiai pateko į Europos čempionato ketvirtfinalįnuotraukos

2017 rugsėjo mėn. 09 d. 20:32:59
Dominykas Genevičius, Elta

Pirmajame Europos vyrų krepšinio čempionato aštuntfinalyje Stambule (Turkija) šeštadienį Slovėnijos rinktinė 79:55 (26:17, 16:10, 26:16, 11:12) nugalėjo Ukrainos komandą ir pateko į ketvirtfinalį.

Slovėnai įpusėjus rungtynėms pirmavo 42:27, o po trijų kėlinių - 68:43.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Entonis Rendolfas (Anthony Randolph), po 14 - Klemanas Prepeličius ir Luka Dončičius (10 atk. kam.).

Ukrainos ekipoje 11 taškų surinko Maksimas Pustozvonovas, 9 - Denisas Lukašovas.

Ketvirtfinalyje slovėnai žais su Latvijos ir Juodkalnijos poros nugalėtoja.

Vokietijos krepšininkai Europos čempionato aštuntfinalyje nugalėjo prancūzus

Europos vyrų krepšinio čempionato aštuntfinalyje Stambule (Turkija) šeštadienį Vokietijos rinktinė 84:81 (10:19, 24:21, 21:16, 29:25) nugalėjo Prancūzijos ekipą ir pateko į ketvirtfinalį.

Prancūzai laimėjo pirmąjį kėlinį 9 taškų skirtumu, bet likusius kėlinius pranašesni buvo vokiečiai. Paskutinę sekundę prancūzas Nandas de Kolo (Nando de Colo) galėjo išlyginti rezultatą, bet jo metimas buvo netikslus.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Danielis Taisas (Daniel Theis), 21 - Denisas Šrioderis (Dennis Schroder), 12 - Robinas Benzingas, 10 - Luka Staigeris (Lucca Staiger).

Prancūzijos ekipoje 27 taškus surinko Evanas Furnjė (Evan Fournier), 15 - Borsas Diao (Boris Diaw, 9 atk. kam.), 13 - Žofris Lovernjė (Joffrey Lauvergne).

Prancūzijos rinktinė medalius buvo iškovojusi paskutiniuose trijuose Europos čempionatuose.

Ketvirtfinalyje vokiečiai žais su Turkijos ir Ispanijos poros nugalėtoja.

Italijos krepšininkai pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį

Europos vyrų krepšinio čempionato aštuntfinalyje Stambule (Turkija) šeštadienį Italijos rinktinė 70:57 (30:17, 18:12, 10:13, 12:15) nugalėjo Suomijos komandą ir žengė į ketvirtfinalį.

Italijos krepšininkai jau pirmąjį kėlinį laimėjo 13 taškų skirtumu, o įpusėjus rungtynėms pirmavo 48:29. Antroje mačo pusėje Suomijos komanda kiek sumažino atsilikimą, bet intrigos sukurti nebepavyko.

Italams 22 taškus pelnė Markas Belinelis (Marco Belinelli), 15 - Luidžis Datomė (Luigi Datome), po 10 - Nikolas Melis (Nicola Melli) bei Danielis Haketas (Daniel Hackett).

Suomijos rinktinėje 13 taškų surinko Peteris Koponenas (Petteri Koponen), 11 - Sasas Salinas (Sasu Salin).

Ketvirtfinalyje italai žais su Serbijos ir Vengrijos poros nugalėtoja.

Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• PASVEIKINO: socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pasveikino Lietuvos kurčiųjų bendruomenę Pasaulinės kurčiųjų dienos proga.
  • FINALAS: Italijos krepšinio lygos supertaurės turnyro pusfinalyje šeštadienį Venecijos „Umana Reyer“ komanda, kuriai atstovauja Gediminas Orelikas, 86:79 nugalėjo Sasario „Dinamo“ ekipą ir pateko į finalą.