„Rytą“ pirmąją spalio savaitę aplankys „Žalgiris“ bei „Unicaja“nuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 11 d. 20:00:11 Perskaitė 334

Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubas antradienį pradėjo išankstinę bilietų prekybą į 2018-2019 metų sezono rungtynes Europos taurėje bei Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Visi sostinės aistruoliai jau gali įsigyti pavienius bilietus į pirmas keturias naujųjų krepšinio metų kovas, o startas žada būti itin intriguojantis.

 

Pirmąsias dvejas rungtynes namuose vilniečiai sužais „Ryto“ arenoje, kurioje priims pavojingąjį bei šiame tarpsezonyje sustiprėjusį Utenos „Juventus“ klubą, o vėliau į Vilnių sugrįš Mindaugas Lukauskis bei atsinaujinęs Prienų „Skycop“.

Didelio dėmesio turėtų sulaukti pirmoji spalio mėnesio savaitė, kurios metu „Siemens“ areną aplankys du itin pavojingi varžovai. Spalio 2 dieną „Rytas“ namuose priims 16 iš paskutinių 17 sezonų Eurolygoje rungtyniavusią Malagos „Unicaja“ (Ispanija), o jau spalio 7 dieną vilniečių laukia pirmas žūtbūtinis mūšis su Kauno „Žalgiriu“.

„Sezono startas mūsų komandai lengvas nebus, todėl kviečiu visus vilniečius užpildyti areną ir atiduoti savo balsus bei energiją rungtynėse, - sostinės aistruolius ragino klubo sporto direktorius Linas Kleiza. - Šių metų ekipa ketina demonstruoti dar gražesnį akiai krepšinį, griūti dėl kiekvieno kamuolio aikštėje, o varžovai laukia visiems puikiai pažįstami. Krepšinio sezonas startuoja jau netrukus ir labai nekantraujame sirgaliams parodyti atsinaujinusią sostinės ekipą“.

Praėjusiais metais vilniečiams iki pergalės pirmajame sezono mače su „Žalgiriu“ pritrūko vos kelių sėkmingų atakų rungtynių pabaigoje, o vėliau buvo laimėti du mačai iš eilės. Tai bus pirmoji „Ryto“ ir „Žalgirio“ akistata nuo praėjusio sezono LKL finalo.

Sostinės klubo sirgaliai „Tiketoje“ gali iš anksto pasirūpinti bilietais į LKL čempionato kovas su „Juventus“, „Skycop“ ir „Žalgiriu“ bei Europos taurės mačą su „Unicaja“. Bilietai kainuoja nuo 6 eurų.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net