Pirmosios LKL savaitės naudingiausio žaidėjo titulas - M.Lukauskiui

(0)
Publikuota: 2018 rugsėjo 24 18:00:11, Ingrida Petuchovaitė, Elta
×

Mindaugas Lukauskis įrodė, kad dar turi parako. Vyriausias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjas dominavo centrinėse savaitės rungtynėse ir tapo naudingiausiuoju pirmojo turo krepšininku.

39-erių metų M. Lukauskis surinko 29 naudingumo balus ir padėjo Prienų „Skycop“ komandai namie 93:78 įveikti Panevėžio „Lietkabelį“.

Tai buvo geriausios M. Lukauskio rungtynės LKL čempionate nuo 2016-2017 metų sezono pradžios. Tuomet dar atstovaudamas „Lietkabeliui“, puolėjas per pirmas sezono rungtynes surinko 30 naudingumo balų. Šį kartą žaisdamas prieš buvusią komandą M. Lukauskis per 32 minutes pelnė 11 taškų (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 1/2, baudos 2/2), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko net 11 rezultatyvių perdavimų - šis rezultatas yra naujas M. Lukauskio karjeros rekordas.

Į savaitės geriausiųjų penketuką pat pateko gynėjai Lorenzo Williamsas ir Martynas Gecevičius, puolėjas Dominique'as Suttonas ir vidurio puolėjas Evaldas Kairys.

Klaipėdos „Neptūno“ naujokas L. Williamsas buvo geriausias tarp įžaidėjų. Amerikietis surinko 21 naudingumo balą žaisdamas su Kėdainių „Nevėžiu“ (21 minutė, 14 taškų (tritaškiai 4/6), 7 rezultatyvūs perdavimai).

M. Lukauskio komandos draugas „Skycop“ gretose M. Gecevičius prie pergalės prieš „Lietkabelį“ prisidėjo 22 naudingumo balais (32 minutės, 15 taškų (tritaškiai 5/8), 9 rezultatyvūs perdavimai).

Savaitės penketuke - ir du Vilniaus „Ryto“ priekinės linijos žaidėjai. „Rytas“ 87:57 pranoko Utenos „Juventus“, o puolėjai buvo vieni geriausiųjų. D. Suttonas surinko 22 naudingumo balus (33 minutės, 17 taškų (dvitaškiai 7/11), 6 atkovoti kamuoliai), o E. Kairys pelnė 24 naudingumo balus (20 minučių, 11 taškų (baudos 7/7), 8 atkovoti kamuoliai).

Į penketuką pretendavo aštuonių komandų žaidėjai, nes Alytaus „Dzūkija“ ir „Šiauliai“ sezoną pradės tik šią savaitę.

Trečiadienį vyks ketverios LKL rungtynes, o šią savaitę bus sužaisti visi antrojo ir trečiojo turo susitikimai.