„Neptūno“ krepšininkai Čempionų lygoje patyrė trečiąją nesėkmę

(0)
Publikuota: 2018 lapkričio 13 21:28:10, Ingrida Petuchovaitė, Elta
×
„Neptūno" krepšininkas Tomas Delininkaitis. LETA-Eltos nuotr.

Vyrų krepšinio klubų Čempionų lygos šeštojo turo rungtynėse D grupėje antradienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose 82:83 (16:14, 20:20, 19:23, 27:26) pralaimėjo Patrų „Promitheas“ (Graikija) ekipai.

Klaipėdiečiai po dviejų kėlinių pirmavo 36:34, o po trijų ketvirčių atsiliko 55:57. Paskutiniame kėlinyje aikštės šeimininkai vėl išsiveržė į priekį ir 34-ąją min. įgijo penkių taškų pranašumą (65:60). Likus žaisti 1 min. 30 sek., svečiai ne tik pasivijo klaipėdiečius, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai 76:74, o likus 11 sek., turėjo keturių taškų pranašumą 81:77. Likus 4 sek., Lorenzo Williamsas pataikė tritaškį ir sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo 82:83. Paskutinė svečių ataka buvo nesėkminga, bet jie vis tiek šventė pergalę.

„Neptūnui“ (3 pergalės/3 pralaimėjimai) 23 taškus pelnė Tomas Delininkaitis, 18 - Jeraius Grantas (16 atk. kam.), 9 - Kyle'as Weaveris, po 8 - Osvaldas Olisevičius ir Gytis Masiulis.

„Promitheas“ (5/1) ekipoje 18 taškų surinko Terellas Allenas Parksas (8 atk. kam.), 16 - Rionas Cortezas Brownas, po 12 - Christos Saloustros (10 atk. kam.) ir Anthony Louisas Meieris, 11 - Nikolaos Gkikas.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais lapkričio 20 dieną svečiuose su Bairoito „Medi“ (Vokietija) komanda.